Skocz do zawartości

Tranzyty, układy planet na każdy dzień


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym, żebyśmy w tym wątku pisali nasze spostrzeżenia dotyczące tranzytów, Księżyca, aspektów planet w danym dniu i wpływie na nasze samopoczucie itd.

Dla przykładu : Dziś 24.10. Księżyc jest w znaku Wodnika- ciągnie mnie do wiedzy dziś, ogólnie mam dobry nastrój. Słońce mamy już w Skorpionie, co jest w pozytywnych aspektach do moich planet w Raku.

źródła: internet-strona czary.pl; gwiazdy mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, 24.10

Tranzytowy Mars uszkadza mój natalny Księżyc dalej, tranzytowy Księżyc robi opozycję do mojego natalnego Marsa, który i tak jest uszkodzony przez wolny tranzyt Urana. Dziś mniej chce się zabijać wszystko, co istnieje, niż parę dni temu - może dlatego, że Księżyc już nie podkreśla pewny wpływ tranzytowego Stellum z Koziorożca do moich Świateł. 

Dziś, czuje mniej tej napięciowej energii, ale przepełnia mnie taka dziwna trwoga, niepokoj - też przepełnia energia, napęd, ale właśnie takiego, trwoznie-lękowego odcieniu... Z rana było o dziwo ok...

Śpiewam mantry ;) Pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Willow napisał:

Cóż, 24.10

Tranzytowy Mars uszkadza mój natalny Księżyc dalej, tranzytowy Księżyc robi opozycję do mojego natalnego Marsa, który i tak jest uszkodzony przez wolny tranzyt Urana. Dziś mniej chce się zabijać wszystko, co istnieje, niż parę dni temu - może dlatego, że Księżyc już nie podkreśla pewny wpływ tranzytowego Stellum z Koziorożca do moich Świateł. 

Dziś, czuje mniej tej napięciowej energii, ale przepełnia mnie taka dziwna trwoga, niepokoj - też przepełnia energia, napęd, ale właśnie takiego, trwoznie-lękowego odcieniu... Z rana było o dziwo ok...

Śpiewam mantry ;) Pomaga :)

 

 

Z takim układem, to bym wszystko rozniosła wokół :laugh: Przynajmniej moja droga już nie odczuwasz opozycji Plutona, za to ja tak XD

 

Aspekty planet: 07.02 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.40 trygon Wenus z Saturnem, 23.53 sekstyl Księżyca z Marsem.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lianna napisał:

 

 

Z takim układem, to bym wszystko rozniosła wokół :laugh: Przynajmniej moja droga już nie odczuwasz opozycji Plutona, za to ja tak XD

Smutno mi jest, ale to stabilizatory, Kochana... Dlatego jeszcze nic nie roznioslam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02:58: Księżyc (Ryby) trygon Merkury (Skorpion)
04:30: Księżyc (Ryby) trygon Słońce (Skorpion)

 

Śniła mi się muzyka :D Gdzieś już pisałam, że tranzyt Księżyca po Rybom daje mi takie sny :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co to za aspekt, ale śmieję się bez powodu. Może nie aspekt nawet jakiś, ale zaburzenie :smieszne:Dzisiaj jest dobry dzień na medytację, szukanie odpowiedzi na ważne pytania.

Unikaj Oceniania, krytykowania, szukania winnych.

Magia Wróż sobie medytuj, ćwicz wizualizację.

Dom Wyrzucaj lub reperuj stare rzeczy, unikaj wielkich zakupów.

Zdrowie Nie farbuj włosów, pij więcej wody, nie przesadzaj ze sportem.

Biznes i pieniądze Szukaj wsparcia, dziel się pomysłami, pomagaj innym.

 

"Gwiazdy mówią"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zerwać z partnerem, to dziś jest na to dobry dzień XD

Wycisz się, medytuj, myśl pozytywnie, szukaj swojej drogi.

Los się uśmiecha do Ciebie. Dobra passa w grach, nagrody.

Masz szansę dostać dziś pracę lub zlecenie.

Dzisiejszy dzień ma wibrację 4- Sprzyja układaniu planów na cały tydzień.

 

"Gwiazdy mówią".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w Rybach {niedziela 22:19 - środa 09:45 rano}
Czas, kiedy lepiej sobie odpuścić nadmiar zadań i pozwolić sobie na wycofanie oraz odpoczynek. Starając się nadążyć ze wszystkim i wywiązać się z obowiązków możemy zauważyć, że świat nam nie sprzyja: rzeczy się gubią, ludzie się spóźniają i różne dziwne przypadki stają nam na drodze. W tym czasie warto zaufać swoim przeczuciom, dać się poprowadzić znakom i owym „przypadkom” a wtedy wszystko się dobrze ułoży. Warto również zwracać szczególną uwagę na sny i głos intuicji. Jesteśmy teraz bardziej wyczuleni na sygnały ze świata pozazmysłowego i otwierając się na nie możemy otrzymać ważne wskazówki a także inspirację twórczą. Czas sprzyja działaniom artystycznym, pisaniu, medytacjom i innym praktykom duchowym. Jesteśmy teraz bardziej niż zwykle podatni na alkohol i łatwo możemy przecenić swoje możliwości w tym zakresie. Z ważnymi decyzjami lepiej się teraz wstrzymać bo nie widzimy sytuacji zbyt jasno i zbytnio poddajemy się emocjom.
Dobry czas na:
• Odpoczynek, wycofanie się ze świata i „odpłynięcie” w świat wewnętrznych przeżyć i marzeń
• Praktyki duchowe, medytację, modlitwę i refleksję
• Szukanie twórczej inspiracji, pisanie wierszy, malowanie i muzykowanie oraz wszelką twórczość artystyczną
• Pomaganie innym, wspieranie potrzebujących, choć z uważnością by nie dawać z siebie więcej niż możemy dać bez szkody dla siebie
• Wyrażanie wdzięczności do świata i do samego siebie, zwłaszcza jeżeli poczujemy pokusę użalania się nad sobą warto zapytać siebie o to za co jesteśmy wdzięczni.
 
 (fb)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc tranzytny teraz tworzy pewny pozytywny aspekt z obu moimi Światłami, również jak i Neptun, Mars dalej uszkadza mój Księżyc.

Mam okropne jazdy od wczorajszego wieczoru, zrozumiała bym, jakbym miała w Rybach Księżyc, lub Słońce, lub 2, ale nie mam :D Ale kiedyś jest tranzyt Księżyca po Rybach zawsze mam jazdy. Dramat, masakra, co robić? Uran tranzytny, też daje kopa Słońcu (bo malefik - zawsze zaburza), no i mojemu Lwu z czymś tam ciekawym :D Przez właśnie kwadrature do Lwa ostatnio kłócimy się z mężem raz na jakiś czas, uszkadza władcę 7go domu.

Jak egzystować dalej? Ratunku :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Aspekty dzisiejsze 28.10.20

-Uran w kwadraturze do Księżyca 

- Księżyc w kwadraturze do Merkurego 

Chce mi się płakać, gryźć i drapać. Jestem bardzo mocno wyczulona na wszelkie próby pogwałcenia mojej wolności (jakiejkolwiek).

Dziś boli mnie każda niesprawiedliwość, zwłaszcza taka która uderza we mnie.

W domu nic ani nikt mnie nie drażni, natomiast cale szczęście że nie jestem w pracy, bo z każdej byle kąśliwej uwagi jestem skłonna zrobić III Wojnę Światową 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakieś takie wzruszenie, jak oglądam te prosty. I empatia oraz totalnie zrozumienie. Złość chyba minęła już. Nadzieja jest, że to się ułoży pozytywnie.

Aspekty dość nerwowe, fakt. Księżyc w Baranie zbyt spokojny nie jest. Tym bardziej w kwadraturze z nieobliczalnym Uranem. Zbliżająca się pełnia pewnie też nie studzi nastrojów ( 31.10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jedynym aspektem jest koniunkcja Księżyca z Marsem ( 19.33).

 

Uda się Cięższa praca fizyczna, nauka, nowe znajomości, szybkie porządki.

Unikaj Plotkarzy, intrygantów.

Magia Noś amulety z malachitu i agatu, a przegonisz wrogów.

Dom Ugotuj sobie, to co lubisz. Luna w Baranie nakazuje zadbać o swoje podniebienie i duszę.

Zdrowie Spaceruj, wywietrz pokoje, uprawiaj sport- nawet intensywny.

Biznes i pieniądze Rób zakupy.

 

"Gwiazdy mówią"

 

Księżyc w znaku Barana
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia kreatywne, warto odwiedzić sąsiadów lub przyjaciół.
 
Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.11

 

Księżyc w znaku Bliźniąt.

 

Uda się : zakupy, narada, nauka, wyciąganie wniosków, zdobywanie cennych informacji służbowych i nie tylko.

 

Unikaj Chroń swoje sekrety, pilnuj kluczy portfela i telefonu.

 

Magia Ucz się wróżenia, ćwicz wizualizację i telepatię.

 

Dom Rób zakupy, ustawiaj meble, prasuj rzeczy, zadbaj o samochód.

 

Zdrowie Wietrz pokoje, rozpylaj olejki

 

Biznes i pieniądze Wymyślaj nowe usługi, reklamuj się.

 

"Gwiazdy mówią"

 

Księżyc w znaku Bliźniąt

Ludzie będą ciekawscy, mogą wtrącać się i komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy, będziesz szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo, zapisuj się do lekarza.
 
Aspekty planet: 01.31 trygon Księżyca z Wenus, 18.49 Merkury wychodzi z retrogradacji, 18.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.42 kwadratura Księżyca z Neptunem.
 
Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.
 
internet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 08.18)
Masz szansę szybko uporać się z zaległościami, ale zamiast się wszystkim chwalić i omawiać ambitne plany, zabierz się do pracy. Reklamuj swoje usługi, szukaj nowych okazji. Podróże, randki i większe zakupy będą bardzo udane. Warto też zadbać o wygląd, Księżyc w znaku Lwa sprzyja domowemu spa. Organizm potrzebuje dużo białka.
Aspekty planet: 01.51 opozycja Księżyca z Saturnem, 02.26 kwadratura Księżyca z Merkurym, 23.49 kwadratura Księżyca z Uranem.
 
Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Lwa
Poczujesz przypływ optymizmu i życiowej energii. Udadzą się wyjazdy, nauka, zakupy i towarzyskie spotkania. Podczas ważnych rozmów kontroluj emocje i postaraj się unikać kłótni. Ludzie będą życzliwi, ale bardzo uparci i niechętnie zmienią zdanie. Nie pouczaj innych, bo mogą się obrazić. Uprawiaj sport lub szukaj sobie ciekawego hobby.
Aspekty planet: 09.35 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.39 trygon Księżyca z Marsem, 14.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem.
 
Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zestawu ćwiczeń na poprawę sylwetki, wreszcie podejmij decyzję.
 
Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lianna napisał:

Księżyc w znaku Lwa

I jestem wkurzona i drażliwa, jak zawsze, kiedy Księżyc idzie po mojemu Marsu :D Tu jeszcze kwadratura od Marsa tranzytnego do natalnego Księżyca pomaga...

Przewrażliwiona też, ale to jeszcze z czasów jak Księżyc kursował po Raku.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Willow napisał:

I jestem wkurzona i drażliwa, jak zawsze, kiedy Księżyc idzie po mojemu Marsu :D Tu jeszcze kwadratura od Marsa tranzytnego do natalnego Księżyca pomaga...

Przewrażliwiona też, ale to jeszcze z czasów jak Księżyc kursował po Raku.

 

Ja dziś rano się wkurzyłam na kolegę. U mnie kwadratura Słońce natalne- Mars tranzytny. Poza tym oba Marsy w kwadracie oraz kwinkunks Księżyc natalny- Mars tranz. Czyli nerwy uzasadnione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.11

 

Księżyc w znaku Panny.

 

Uda się: Cięższa praca, szybkie zakupy, finanse, szukanie kursów i szkoleń.

 

Unikaj: Zostawiania zakupów lub porządków na ostatnią chwile.

 

Magia: Porządkuj swoje karty i amulety, kupuj książki ezoteryczne.

 

Dom: Sprzątaj kuchnię, ceruj skarpetki.

 

Zdrowie : Zadbaj o urodę, farbuj włosy, maluj paznokcie.

 

Biznes i pieniądze: Zapłać rachunki, wyrzuć z portfela stare paragony.

 

"Gwiazdy mówią"

 


04:49: Księżyc trygon Uran
06:11: Słońce trygon Neptun
21:42: Księżyc opozycja Neptun
22:52: Księżyc sekstyl Słońce
22:55: Merkury ingres Skorpion

 

 

http://www.astrologia.pl/horoskop/zegar.html

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.11

 

Księżyc w znaku Panny i od 17.09 w znaku Wagi

 

Uda się : Odpoczynek, relaks i gotowanie. Wieczorem- randki i sztuka.

Unikaj: brania się za wielkie, domowe porządki- będą męczące

Magia: Wróż sobie, szukaj odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

Dom: Pal piękne kadzidła, które ukoją Twoje nerwy i pozwolą zasnąć

Zdrowie: Nawilżaj skórę, nakładaj odżywki we włosy, zadbaj o paznokcie.Biznes : Odpocznij od służbowych zajęć.

 

Tranzyty planet:

 

Merkury trygon Ceres

Księżyc trygon Jowisz

Księżyc trygon Pluton

Księżyc trygon Saturn

 

http://www.astrologia.pl/horoskop/zegar.html

 
 
 
 
Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lianna napisał:

11.11

 

Księżyc w znaku Panny i od 17.09 w znaku Wagi

 

Uda się : Odpoczynek, relaks i gotowanie. Wieczorem- randki i sztuka.

Unikaj: brania się za wielkie, domowe porządki- będą męczące

Magia: Wróż sobie, szukaj odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

Dom: Pal piękne kadzidła, które ukoją Twoje nerwy i pozwolą zasnąć

Zdrowie: Nawilżaj skórę, nakładaj odżywki we włosy, zadbaj o paznokcie.Biznes : Odpocznij od służbowych zajęć.

 

Tranzyty planet:

 

Merkury trygon Ceres

Księżyc trygon Jowisz

Księżyc trygon Pluton

Księżyc trygon Saturn

 

http://www.astrologia.pl/horoskop/zegar.html

 
 
 
 

Akurat sobie dziś zrobiłam paznokcie :D I wieczorem planuje maseczkę :) Wolę na razie nie wróżyć.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.11

 

Księżyc w znaku Wagi

 

Uda się : Rozmowy, negocjacje, pokazywanie swojej wiedzy, rozwijanie swoich pasji i dbanie o kobiety i dzieci.

 

Unikaj : Plotek

 

Magia: Ćwicz telepatię

 

Dom: Odkurzaj, zadbaj o samochód, kupuj ładne ubrania i dodatki.

 

Zdrowie : Rzucaj palenie, pij więcej wody z cytryną.

 

Biznes i pieniądze: Umawiaj się na spotkania, wysyłaj oferty, reklamuj się.

 

Dobry dzień na wyciszanie się, medytację, myślenie pozytywne, szukanie swojej drogi, także na porządki i przemeblowania,remont, pracę w domu i w ogrodzie, inwestycje, zasięganie porad.

 

"Gwiazdy mówią"

 

Tranzyty planet:

dzisiaj (12.11.2020):
17:50: Księżyc opozycja Mars
22:38: Jowisz koniunkcja Pluton

 

http://www.astrologia.pl/horoskop/zegar.html

 

Aktualne pozycje planet


Słońce  20° Skorpiona  
Księżyc  13° Wagi  
Merkury  1° Skorpiona  
Wenus  18° Wagi  
Mars  15° Barana ®
Jowisz  22° Koziorożca  
Saturn  26° Koziorożca  
Uran  8° Byka ®
Neptun  18° Ryb ®
Pluton  22° Koziorożca  

 

® = retrogradacja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.11

 

Księżyc w znaku Wagi i od 17.18 w znaku Skorpiona

 

Uda się : Spotkania, szukanie potrzebnych informacji i stawianie na swoim.

 

Unikaj: Obietnic na wyrost, dyskusji w sklepach, tracenie czasu w necie.

 

Magia  Unikaj wróżenia, za to rób rytuały na pozbycie się problemów.

 

Dom Posprzątaj w domu i wynieś śmieci. Kup owoce- postawione na stole będą dawać Tobie i bliskim dobrą energię.

 

Zdrowie Ostrożnie z zabiegami kosmetycznymi i dentystycznymi.

 

Biznes i pieniądze Negocjuj umowy, zmieniaj niewygodne plany

 

"Gwiazdy mówią"

 

Tranzyty planet:

dzisiaj (13.11.2020):
00:30: Księżyc koniunkcja Wenus
06:00: Księżyc kwadratura Pluton
06:04: Księżyc kwadratura Jowisz
07:22: Księżyc opozycja Kora
12:32: Księżyc kwadratura Saturn
17:18: Księżyc ingres Skorpion
18:10: Księżyc trygon Ceres
22:43: Księżyc koniunkcja Merkury

 

http://www.astrologia.pl/horoskop/zegar.html

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.24)
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki, towarzyskie spotkania czy śluby. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki. Przejrzyj ważne dokumenty, zrób rachunki.
Aspekty planet: 00.33 sekstyl Księżyca z Neptunem, 08.17 sekstyl Słońca z Saturnem, 08.58 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 10.42 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 12.28 kwadratura Wenus z Saturnem, 16.51 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 17.15 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.29 sekstyl Księżyca ze Słońcem.
 
Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na zawodowych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.
 
Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lianna napisał:

00.33 sekstyl Księżyca z Neptunem

Chyba dlatego śnią się mi jakieś pokręcone sny:mysli:

Jestem wrażliwa na pozycje tranzytnego Księżyca, no i na jego aspektacje Neptunem chyba też, bo mój natalny Księżyc jest aspektowany przez Neptun od momentu, jak zaczęło działać moje kółko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Wodnika
Ucz się nowych umiejętności, czytaj książki i zdobywaj ciekawe informacje. Księżyc sprzyja podróżom, nauce, wymianie opinii. Narady w pracy mogą trwać dłużej niż zwykle, bo każdy będzie się chciał wypowiedzieć. Jeśli chcesz odkryć czyjeś sekrety, to odważnie zadawaj pytania. Podróże lub towarzyskie spotkania będą bardzo udane. Pamiętaj o produktach bogatych w witaminy.
Aspekty planet: 11.41 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.15 kwadratura Księżyca z Merkurym.
 
Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.
 
Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mam jazdy, mnie chwieje w każdą stronę, dramat. O, akurat była Kwadratura Księżyca z Uranem, poczułaś niestety moje jazdy na sobie, Lianna, Kochana, w tym czasie :/

 A Uran mi jeszcze Mars kwadracie, nie mogę powstrzymać od impulsywnego działania :'( No i kwadratura Marsa tranzytnego z moim Księżycem...

Jestem zmęczona od siebie samej.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Willow napisał:

Ja dziś mam jazdy, mnie chwieje w każdą stronę, dramat. O, akurat była Kwadratura Księżyca z Uranem, poczułaś niestety moje jazdy na sobie, Lianna, Kochana, w tym czasie :/

 A Uran mi jeszcze Mars kwadracie, nie mogę powstrzymać od impulsywnego działania :'( No i kwadratura Marsa tranzytnego z moim Księżycem...

Jestem zmęczona od siebie samej.

 

Luz,każdy ma gorszy czas. Ja jestem z kolei mega niewyspana, także średnio ogarniam dziś wszystko. U mnie dalej kwadratura Marsów :P ale już słabsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lianna napisał:

 

Luz,każdy ma gorszy czas. Ja jestem z kolei mega niewyspana, także średnio ogarniam dziś wszystko. U mnie dalej kwadratura Marsów :P ale już słabsza

Ja mam więcej napięciowych aspektów z Uranem i Marsem tranzytnymi,niż wymieniłam, także nie dość, że nosi, to nie mogę powstrzymać się od impulsywnego działania, po prostu nie potrafię zatrzymać się na chwilę i odetchnąć :/ Biegnac, działać, niewazne... No i jest jak jest. Medytować nie mogę...

A że gorszy dzień no tak, ale już się zmęczylam od siebie na poważnie.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Wodnika
Ktoś pomoże ci załatwić trudne sprawy. Przygotuj się na niespodzianki, nie trzymaj się kurczowo starych planów. Dzisiaj łatwo wprowadzisz zmiany do codziennej rutyny lub przekonasz kogoś do zdrowego stylu życia. Zatroszcz się o bliskich, bo ludzie będą towarzyscy i rozmowni. Udadzą się towarzyskie spotkania i duże zakupy. Unikaj konserwantów i alergenów, nie jedz byle czego.
Aspekty planet: 01.48 sekstyl Księżyca z Marsem, 14.21 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona, 21.39 Słońce wchodzi do znaku Strzelca.
 
Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.
 
Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lianna napisał:

Księżyc w znaku Wodnika

A ja dalej mam jazdy, jazdy, jazdy, jazdy, jazdy, jazdy.... Dobrze, że przynajmniej tryb "self-destruction" się skończył, no trochę mniejszy jest. Zrozumiałam, że Mars mam w trygonie z tranzytnym Marsem, to razem z kwadraturą od tranzytowego Urana dodaję uroczych stanów energetycznych...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 05.05)
Księżyc sprawi, że ludzie będą romantyczni i uprzejmi. Dobry czas na randki i zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Nie rób manicure ani nie farbuj włosów, bo kolor źle się przyjmie. Nawadniaj organizm, pij ciepłe napary ziołowe.
Aspekty planet: 05.44 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 06.42 trygon Księżyca z Wenus, 20.10 sekstyl Księżyca z Uranem.
 
Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobrego humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem niedziela będzie udana, nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.
 
Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.
 
internet
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w Rybach {niedziela 05:06 rano - wtorek 16:05}
Czas, kiedy lepiej sobie odpuścić nadmiar zadań i pozwolić sobie na
wycofanie oraz odpoczynek. Starając się nadążyć ze wszystkim i
wywiązać się z obowiązków możemy zauważyć, że świat nam nie
sprzyja: rzeczy się gubią, ludzie się spóźniają i różne dziwne
przypadki stają nam na drodze. W tym czasie warto zaufać swoim
przeczuciom, dać się poprowadzić znakom i owym „przypadkom” a wtedy
wszystko się dobrze ułoży. Warto również zwracać szczególną uwagę
na sny i głos intuicji. Jesteśmy teraz bardziej wyczuleni na sygnały ze
świata pozazmysłowego i otwierając się na nie możemy otrzymać ważne
wskazówki a także inspirację twórczą. Czas sprzyja działaniom
artystycznym, pisaniu, medytacjom i innym praktykom duchowym. Jesteśmy
teraz bardziej niż zwykle podatni na alkohol i łatwo możemy przecenić
swoje możliwości w tym zakresie. Z ważnymi decyzjami lepiej się teraz
wstrzymać bo nie widzimy sytuacji zbyt jasno i zbytnio poddajemy się
emocjom.
Dobry czas na:
• Odpoczynek, wycofanie się ze świata i „odpłynięcie” w świat
wewnętrznych przeżyć i marzeń
• Praktyki duchowe, medytację, modlitwę i refleksję
• Szukanie twórczej inspiracji, pisanie wierszy, malowanie i muzykowanie
oraz wszelką twórczość artystyczną
• Pomaganie innym, wspieranie potrzebujących, choć z uważnością by
nie dawać z siebie więcej niż możemy dać bez szkody dla siebie
• Wyrażanie wdzięczności do świata i do samego siebie, zwłaszcza
jeżeli poczujemy pokusę użalania się nad sobą warto zapytać siebie o
to za co jesteśmy wdzięczni.

internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.04)
Działaj szybko, bo Księżyc sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną. Merkury w trygonie z Neptunem pomoże ci rozwiązać trudną zagadkę.
Aspekty planet: 02.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 05.39 trygon Merkurego z Neptunem, 05.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.44 sekstyl Księżyca z Saturnem, 22.12 trygon Księżyca ze Słońcem.
 
Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.
 
Karta dnia: I Mag
Zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele i na siłowni ćwicz rozsądnie. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały czas będziesz zdrów jak ryba.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Barana
Warto zwolnić, zająć się hobby, a także organizować towarzyskie spotkania. Możesz załatwiać sprawy rodzinne, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły jak zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Udadzą się wyjazdy. Nie dopuść do odmrożeń, pij ziołową herbatę. Organizm domagać się będzie więcej pełnowartościowego białka.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.
 
Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże mocno stanąć na nogach, uporządkować różne sprawy. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.
 
Karta dnia: III Cesarzowa
Lepiej też  pilnować wszelkich dokumentów i umów, bo sam doskonale dasz sobie z tym radę, a inni mogą popełniać błędy. Uda ci się odzyskać różne stare długi i pojawią się pieniądze, na jakie od dawna czekałeś.
 
internet
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Barana
Księżyc pomoże szybko załatwić różne trudne sprawy. Bądźmy uprzejmy wobec szefa i starszych osób, a zdobędziesz to, na czym ci zależy. Dzień sprzyja też randkom i miłości. Zadzwoń do krewnych, a łatwo uzgodnisz wasze plany na świąteczne i sylwestrowe wyjazdy. Piecz ciasta, kupuj prezenty, rób przemeblowanie, robota będzie ci się palić w rękach. Idź na siłownię, aerobik lub spacer aby wyładować nadmiar energii. 
Aspekty planet: 00.39 koniunkcja Księżyca z Marsem, 14.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 19.14 kwadratura Księżyca z Jowiszem.
 
Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy.
 
Karta dnia: VI Kochankowie
Obiecuj tylko to, czego możesz dotrzymać. Będziesz miał tyle energii, że trudno będzie za tobą nadążyć, ale właśnie dlatego warto zadbać o to, żeby inni ludzie ci pomagali. Buduj koalicje, a nie rywalizuj z innymi.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lianna napisał:

koniunkcja Księżyca z Marsem

... i śpię na stojąco drugi dzień zamiast Romeo szukać - wpada mi ten aspekt do VII domu natalnego :mysli:

Edytowane przez Mesi
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Barana i Byka (od 04.42)
Rób zakupy, urządzaj mieszkanie i staraj się, aby twoje życie było wygodniejsze. Księżyc sprzyja sprawom finansowym. Zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. Po południu udadzą się randki, towarzyskie spotkania. Także zakupy będą udane, choć sporo wydasz na swoje zachcianki. Dobry dzień na masaż. Rozgrzej się ziołami i miodem, szanuj gardło. 
Aspekty planet: 00.45 kwadratura Księżyca z Saturnem, 11.38 sekstyl Merkurego z Plutonem, 18.10 opozycja Wenus z Uranem, 20.10 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.24 opozycja Księżyca z Wenus.
 
Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.
 
Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach miłosnych lepiej unikać konfliktów. W sprawach finansowych warto ryzykować, grać w totka, inwestować. Nie siedź bezczynnie, użyj swoich kontaktów, aby załatwić ważną sprawę.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Byka
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia kreatywne. Planety zachęcają do zmian i nowych wyzwań typu wielkie porządki i przemeblowanie, a nawet szybki remont czy naprawa.
Aspekty planet: 17.28 sekstyl Księżyca z Neptunem.
 
Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.
 
Karta dnia: XXI Świat
Skontaktuj się z osobami, które są daleko. Warto dzwonić, wysyłać listy i e-maile, zabiegać o swoje sprawy. Krótka podróż dostarczy ci wielu ekscytujących wrażeń. Upieraj się przy swoim, uwierz w swoje umiejętności, a pokonasz trudności.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 17.15)
Dziś będziemy mieli ochotę ruszyć się na dłuższy spacer, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziemy rozmowni i ciekawscy. Unikaj tylko marudzących krewnych. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub na przekór jesieni pojechać na wycieczkę. Organizm potrzebuje więcej warzyw korzennych i ziół.
Aspekty planet: 01.36 Neptun wychodzi z retrogradacji, 03.39 trygon Księżyca z Plutonem, 03.50 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 08.53 trygon Księżyca z Jowiszem, 09.32 opozycja Księżyca z Merkurym, 13.48 trygon Księżyca z Saturnem.
 
Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.
 
Karta dnia: 0 Głupiec
Masz szansę szybko uporać się z przeciwnościami losu, jeśli postawisz wszystko na jedną kartę. Bądź odważny, a dużo zyskasz. Osoby poszukujące partnera powinny łapać okazje i szybko się decydować.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Bliźniąt
Pełnia w znaku Bliźniąt o godz. 10.29 sprawi, że spędzimy dzień na wysokich obrotach. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, komunikację, nowe znajomości.  Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac domowych, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Spotkania będą dzisiaj wesołe i udane. Merkury w sekstylu z Saturnem pomoże nadrobić zaległości.
Aspekty planet: 10.29 Księżyc w opozycji ze Słońcem, półcieniowe zaćmienie Księżyca, 20.00 sekstyl Merkurego z Saturnem.
 
Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.
 
Karta dnia: XX Sąd Boży
Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Praca w grupie będzie bardziej efektywna
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja nauce i różnym sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać znajomych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły czego się nauczyć lub jak przyspieszyć swoją karierę. Dobry czas na czytanie i zakupy. Zadbaj o dłonie, zrób manicure. 
 
Aspekty planet: 03.12 sekstyl Księżyca z Marsem, 05.21 kwadratura Księżyca z Neptunem, 20.50 Merkury wchodzi do znaku Strzelca.
 
Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.
 
Karta dnia: I Mag
Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt. Masz szczęście do spraw finansowych. 
 
 

Pozycje planet:
Słońce 08 º 13´ – 15 º 19´ Strzelca
Księżyc 03 º 52´ Bliźniąt – 02 º 22´ Panny
Merkury 27 º 09′ Skorpiona – 08 º 05′ Strzelca
Wenus 10 º 28′ – 19 º 10′ Skorpiona
Mars 16 º 51′ – 18 º 27′ Barana
Jowisz 25 º 57′ – 27 º 21′ Koziorożca
Saturn 28 º 19′ – 28 º 58′ Koziorożca
Uran 07 º 33´ – 07 º 20´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 10′ – 18 º 11′ Ryb
Pluton 23 º 15′ – 23 º 26′ Koziorożca

 

 

Próżny kurs Księżyca:
1.12 od g. 05.21 do 2.12 do g. 04.32.
4.12 od g. 11.28 do g. 13.52.
5.12 od g. 23.27 do 6.12 do g. 20.46.

 
internet
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 04.32)
Ludzie będą ciekawscy, mogą wtrącać się i komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy, będziesz szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Regeneruj siły, nie ryzykuj i zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zdrowie.
Aspekty planet: 19.00 sekstyl Księżyca z Uranem.
 
Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a w wolnej chwili zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na małe domowe porządki, ale też odpoczynek.
 
Karta dnia: II Kapłanka
Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. 
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Raka
Dobry dzień na rodzinne i sąsiedzkie sprawy. Księżyc w znaku Raka sprzyja zawieraniu przyjaźni i zgody. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Szukaj dzisiaj okazji do zawarcia zgody z osobami, które gniewały się na ciebie. Także domowe prace uda się zrobić szybko i bez dyskusji. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 08.42 trygon Księżyca z Wenus, 14.28 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.32 trygon Księżyca z Neptunem.
 
Wibracja dnia: Jedynka
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.
 
Karta dnia: XVII Księżyc
Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa. Warto dogadywać się z ludźmi i współpracować, więcej na tym zyskasz i w pracy i w życiu rodzinnym.
 
internet
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.52)
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj ważnych rodzinnych rozmów na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. Myj okna, pastuj podłogę, trzep dywany. Uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Księżyc w znaku Lwa sprawia, że ludzie mogą się przechwalać. Merkury w trygonie do Urana sprzyja odkrywczym pomysłom.
Aspekty planet: 01.21 opozycja Księżyca z Plutonem, 07.51 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.28 opozycja Księżyca z Saturnem, 22.51 trygon Księżyca z Merkurym.
 
Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się na spacer.
 
Karta dnia: XVI Wieża
Bądź rozsądny, nie szastaj pieniędzmi, zaplanuj wydatki i nie bój się cięższych prac. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, nie bagatelizuj objawów zmęczenia i szybko reaguj
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Lwa
Masz szansę szybko uporać się z zaległościami, ale zamiast się wszystkim chwalić i omawiać ambitne plany, zabierz się do pracy. Oferuj swoją pomoc potrzebująym, szukaj nowych okazji. Podróże, randki i większe zakupy będą bardzo udane. Warto też zadbać o wygląd, Księżyc w znaku Lwa sprzyja wizycie u fryzjera i kosmetyczki. Organizm potrzebuje białka.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Uranem, 15.40 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.46 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.27 trygon Księżyca z Marsem.
 
Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę.
 
Karta dnia: VII Rydwan
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Panny
Zaplanuj ważne sprawy, od rana zabierz się za pracę. Księżyc pomoże z sukcesem załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi. Udadzą się większe zakupy, a porządki zrobisz szybko i dokładnie. Warto też zadbać o zdrowie. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne, jedz więcej surowych warzyw i owoców.
Aspekty planet: 09.45 trygon Księżyca z Uranem, 12.24 kwadratura Księżyca z Merkurym.
Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.
Karta dnia: III Cesarzowa

Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

 

internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Panny
Kwadra Księżyca w znaku Panny to dobry czas na porządki, podsumowania, pozbywanie się starych rzeczy, a także dbanie o zdrowie. Zrezygnuj z niezdrowych przyzwyczajeń, zmień styl życia na zdrowszy. Łatwiej będzie pozbyć się nałogów i złych nawyków. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, to dobry dzień na szybkie przyswajanie wiedzy. Organizm potrzebuje więcej wody, pij ciepłą ziołową herbatę.
Aspekty planet: 01.36 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 04.45 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.21 sekstyl Księżyca z Wenus, 13.51 trygon Księżyca z Plutonem, 21.08 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.55 trygon Księżyca z Saturnem.
Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne rozmowy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.
Karta dnia: XIX Słońce

Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

 

internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 01.01)

Atmosfera będzie bardzo wesoła, ale na pracy i obowiązkach trudno się będzie skupić. Nie zabieraj się za rachunki, bo łatwo coś przegapisz. Dobry dzień na szukanie świątecznych podarunków, bo podczas zakupów pojawią się dobre pomysły i okazje. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę. Kwadratura Słońca z Neptunem kusi do wielkich wydatków, więc bądź rozsądny i rób zakupy z listą w ręku.
Aspekty planet: 20.40 kwadratura Słońca z Neptunem, 22.12 sekstyl Księżyca z Merkurym.
Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.
Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja udanym spotkaniom z krewnymi i przyjaciółmi. Rusz się z domu, a nabierzesz pozytywnej energii. Warto odnawiać różne stare znajomości, bo ludzie chętnie będą wspominać stare czasy. Dobry dzień dla uczniów i studentów, usiądź nad książką, a szybko nadrobisz zaległości i zrozumiesz trudne zagadnienia. Księżyc sprzyja pracy i aktywności, ale ostrzega przed konfliktami.
Aspekty planet: 08.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 09.30 opozycja Księżyca z Marsem, 12.51 sekstyl Wenus z Plutonem, 16.21 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.57 kwadratura Księżyca z Jowiszem.
Wibracja dnia: Ósemka
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.
Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 02.58)
Księżyc nie sprzyja podróżom i ryzykownym sprawom. Licz raczej na siebie, nie proś o przysługi czy pożyczki. W sklepie sprawdź rachunek i pilnuj portfela. Dobry czas na dobrą lekturę i naukę. Jeśli czujesz się samotny, to po południu warto zadzwonić do kogoś, kto jest daleko. Uda się odnowić różne ważne znajomości i kontakty. Nie farbuj dzisiaj włosów, ani nie rób depilacji czy manicure.
Aspekty planet: 01.54 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.00 trygon Słońca z Marsem, 14.43 opozycja Księżyca z Uranem.
Wibracja dnia: Dziewiątka
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.
Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać krocie na ubrania i dodatki. Nie zaufaj drugi raz osobie, która cię kiedyś oszukała.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Skorpiona
Ważne rodzinne sprawy, zakupy i porządki załatwiaj rano, bo popołudniu może być nerwowo. Ludzie mogą się spóźniać, a także będą zmieniać zdanie, a nawet przekręcać słowa. Lepiej zajmij się hobby lub odpoczywaj, idź na spacer. Unikaj dzisiaj większego prania, farbowania włosów, nie ryzykuj w sporcie. Weź kąpiel w olejku na uspokojenie nerwów.
Aspekty planet: 08.35 trygon Księżyca z Neptunem, 17.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 21.59 koniunkcja Księżyca z Wenus.
Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Ucz się, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.
Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Sobota sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 03.39)
Warto się dzisiaj zająć rodzinnymi sprawami, podać ulubione przysmaki na wspólny obiad. Łatwo będzie podjąć wspólnie mądre decyzje, zakończyć różne spory i kłótnie. Księżyc sprzyja odpoczynkowi, zabawie z dziećmi i randkom. Możesz prosić innych o pomoc, pożyczkę lub inne ważne dla ciebie sprawy. Odkurzaj, pal kadzidełka, wietrz pościel i poduszki.
Aspekty planet: 01.22 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 02.57 sekstyl Księżyca z Saturnem, 12.38 kwadratura Merkurego z Neptunem.
Wibracja dnia: Dwójka
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.
Karta dnia: VII Rydwan
Szynko podejmuj decyzje i porządkuj rodzinne sprawy. Nie ulegaj jednak prośbom, które zagrażają twoim interesom i rodzinnej pozycji.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Księżyc w znaku Strzelca. Nów o godz. 17.16. Całkowite zaćmienie Słońca.

 

Uda się : Nauka, odkrywanie tajemnic, medytacja, samorozwój.

 

Unikaj: Kłótni, obrażalskich osób, żartów z szefa.

 

Magia: Unikaj wróżenia sobie, noś ochronne amulety na wszelki wypadek.

 

Dom: Odkurzaj, rób drobne porządki, szukaj zagubionych rzeczy.

 

Zdrowie : Unikaj wizyt u dentysty zabiegów kosmetycznych i alkoholu.

 

Biznes i pieniądze: Nie podejmuj ryzyka, ani nie zaczynaj ważnych spraw.

 

"Gwiazdy mówią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 04.34)
Dobry dzień na odważne i nowatorskie plany. Zakończ konflikty i zrób coś dobrego dla innych. Księżyc ułatwi dzisiaj naukę, zachęci do dalekich podróży. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, uprawianiu sportu. Nowe znajomości będą udane. Wcieraj rozgrzewające balsamy, idź na masaż odchudzający. Wenus wkroczy do Strzelca i zacznie sprzyjać randkom i odnawianiu dawnych znajomości.
Aspekty planet: 05.23 trygon Merkurego z Marsem, 13.59 sekstyl Wenus z Saturnem, 16.22 trygon Księżyca z Uranem, 17.21 Wenus wchodzi do znaku Strzelca.
Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw, a dzień będzie bardzo udany.
Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że Księżyc jest w Koziorożcu mam od wczoraj mam jakieś wybuchy energii i wzięło mnie na piosenki milosne ;) I dobry humor - dziś też :)

Czy to przez nów i zaćmienie, czy to przez tranzytna Wenus, która za niedługo będzie robila trygon z moją Wenus natalna i trochę później z natalnym Marsem? :))

Na serio - wstałam o 6, wracam ze szpitala, dostałam mandat, bez kawy i śniadania, ale jestem pogodna jak kwiaty polne wiosna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
51 minut temu, Willow napisał:

Mimo że Księżyc jest w Koziorożcu mam od wczoraj mam jakieś wybuchy energii i wzięło mnie na piosenki milosne ;) I dobry humor - dziś też :)

Czy to przez nów i zaćmienie, czy to przez tranzytna Wenus, która za niedługo będzie robila trygon z moją Wenus natalna i trochę później z natalnym Marsem? :))

Na serio - wstałam o 6, wracam ze szpitala, dostałam mandat, bez kawy i śniadania, ale jestem pogodna jak kwiaty polne wiosna :D

 

Wczoraj to miałam podobnie. Strasznie byłam rozmarzona i jak słuchałam Enyi, to jakbym była w innym wymiarze ;). Dziś też dobry humor :D może już czuć nową energię wodnikową? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lianna napisał:

 

Wczoraj to miałam podobnie. Strasznie byłam rozmarzona i jak słuchałam Enyi, to jakbym była w innym wymiarze ;). Dziś też dobry humor :D może już czuć nową energię wodnikową? :)

Nie wiem :) Mnie nowa energia Wodnikowa musi przymrozic swoim Saturnem teoretycznie:mysli: Bardziej już bym rozważała tranzyt Neptuna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
59 minut temu, Willow napisał:

Nie wiem :) Mnie nowa energia Wodnikowa musi przymrozic swoim Saturnem teoretycznie:mysli: Bardziej już bym rozważała tranzyt Neptuna...

 

Nie przepadam aż tak za Neptunem, co prawda fajny na wenę, ale może wyprowadzić na manowce :P ale fakt, mocno czuję go. Mam w opozycji do Księżyca natalnego, w trygonie do Słońca i Merkurego. I oba Neptuny są w kwadracie o matko XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mocno czuje Neptun i jestem wyczulona na tranzyty planet po Rybom, chociaż nic w tym znaku nie mam :)) Mam Słońce, Księżyc i nawet asc aspektowane przez Neptun, dlatego też wyczuwam w sobie sporo od Ryb... Dużo mam iluzji, idealizmu, często błędnych, niestety, często chodzę tak troszkę we mgle, słabo orientuje się w świecie rzeczywistym :D Normalnym jest wejść w ścianę, bo się zamarzyłam :)) Też jestem wrażliwa na Neptun, bo podkreśla te aspekty natalne. Saturn, jak wejdzie do Wodnika przymrozi mi Mars i Wenus, najbardziej boje się opozycji Mars (n) - Saturn (t), bo chyba pochłonie mnie depresja :/

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzień będzie spokojny, a ludzie będą w dobrych humorach. Zabierz się za układa nie ambitnych planów. Uda się zawieranie zgody, nauka, a szkolenia i wyjazdy miną w dobrej atmosferze. Uda ci się szybko ułożyć plan świątecznych wizyt i wyjazdów. Rób depilację, idź do kosmetyczki, dziś skóra szybciej się goi.
Aspekty planet: 11.11 sekstyl Księżyca z Neptunem, 16.32 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.32 koniunkcja Księżyca z Plutonem.
Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.
Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 07.26)
Ważne sprawy załatwiaj rano, ale nie odwiedzaj dzisiaj urzędów, bo ludzie nie będą sobie życzliwi. Im bliżej południa, tym mniej możesz mieć energii i ochoty, aby zabrać się za pracę. Postaraj się za to uporać z zaległościami w domowych obowiązkach. Gorszy dzień na randki, podróże czy imprezy towarzyskie. Łatwo będzie zerwać związek lub zakończyć niechcianą znajomość. Saturn wkroczy do znaku Wodnika i zacznie wspierać ludzi aktywnych, warto zaangażować się w sprawy swojej społeczności.
Aspekty planet: 06.03 Saturn wchodzi do znaku Wodnika, 06.34 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.27 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 11.15 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.50 kwadratura Księżyca z Uranem.
Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja rachunkom, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.
Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Jeśli chcesz odkryć czyjeś sekrety, to odważnie zadawaj pytania. Możesz robić drobne domowe porządki. Przejrzyj ważne dokumenty, zrób rachunki.
Aspekty planet: 23.08 sekstyl Księżyca z Marsem.
Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.
Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać krocie na ubrania i dodatki. Nie zaufaj drugi raz osobie, która cię kiedyś oszukała.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie mówiąc o tranzytach, to ten rok jest dla mnie pełny nowych znajomości i drastycznych cięć/rozpadów starych. Chyba przez tragiczny stan 7 domu i jego władcy przez tranzyty (no i Uran tam się rozgościł), i uroczego tranzytnego stellum w moim 3 domu. I tego, co pisałaś o moim solariuszu. I progresyjny stellum też.  Dochodzą kolejne słabe tranzyty do władcy dsc, nie wiem, co z tego będzie:nieee:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 13.38)
Ucz się nowych umiejętności, czytaj książki i zdobywaj ciekawe informacje. Księżyc sprzyja podróżom, nauce, wymianie opinii. Narady w pracy mogą trwać dłużej niż zwykle, bo każdy będzie się chciał wypowiedzieć. Zakupy i towarzyskie spotkania będą bardzo udane. Bierz witaminy i suplementy. Jowisz wejdzie do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać współpracy i znajdowaniu pomocnych ludzi.
Aspekty planet: 08.48 sekstyl Księżyca z Merkurym, 09.44 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 14.07 Jowisz wchodzi do znaku Wodnika, 23.40 kwadratura Księżyca z Wenus.
Wibracja dnia: Ósemka
Układajmy plany, a potem do dzieła. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Dziś mamy gwarancję sukcesu, choć lepiej trzymać emocje na wodzy. Dzień może okazać się udany, ale jednocześni nerwowy.
Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Sobota sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Ryb
Poczujesz przypływ optymizmu i życiowej energii. Szybko uporasz się z przygotowaniami do świąt. Podczas ważnych rozmów kontroluj emocje i postaraj się unikać kłótni. Ludzie będą życzliwi, ale bardzo uparci i niechętnie zmienią zdanie. Nie pouczaj innych, bo mogą się obrazić. Znajdź trochę czasu dla siebie na krótki relaks lub rozmowę z przyjaciółmi.
Aspekty planet: 02.49 sekstyl Księżyca z Uranem, 04.25 koniunkcja Słońca z Merkurym.
Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.
Karta dnia: VII Rydwan
Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom i rodzinnej pozycji.
 
internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 23.32)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw, na zakupach ludzie będą niezdecydowani i krytyczni. Udadzą się za to wizyty w urzędach i robienie rachunków. Uważaj na kolana. Unikaj większych zakupów, łatwo będzie jednak zacząć przygotowania do świąt. Koniunkcja Jowisza z Saturnem przyniesie ważne przemyślenia i postanowienia.
Aspekty planet: 00.07 Merkury wchodzi do znaku Koziorożca, 00.33 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.02 Słońce wkracza do znaku Koziorożca, 11.24 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.20 koniunkcja Jowisza z Saturnem.
Wibracja dnia: Jedynka
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zakupom i zawieraniu nowych znajomości.
Karta dnia: II Kapłanka
W twoim związku wydarzy się coś ważnego w tym tygodniu, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Barana
Przygotuj się do nadchodzących świąt, zrób plan zakupów i rzeczy do zrobienia, bo Księżyc w Baranie pomoże ci szybko uporać się z zadaniami. Wieczorem znajdź czas na odpoczynek, poświęć czas na swoje hobby lub zajmij się pielęgnowaniem urody. Rodzinne i przyjacielskie rozmowy będą dzisiaj wesołe i udane. Także w kuchni uda się szybko zrobić wszystkie ważne prace, możesz testować nowe przepisy przed świętami.
Aspekty planet: 00.32 sekstyl Księżyca z Saturnem, 00.35 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 00.41 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 03.04 kwadratura Księżyca z Merkurym, 16.56 trygon Księżyca z Wenus.
Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.
Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. Wieczorem randka lub spotkanie z przyjaciółmi poprawi ci humor.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lianna napisał:

Księżyc w znaku Barana
Przygotuj się do nadchodzących świąt, zrób plan zakupów i rzeczy do zrobienia, bo Księżyc w Baranie pomoże ci szybko uporać się z zadaniami.

Kocham ksiezyc w baranie. Dzis mega szybko sie uporalam ze wszystkim. dostala jakiegos takiego kopa. Wiekszosc czynnosci miala zwiazek z woda i myciem. Na dzken mi tez wyszedl as kieli i rudwan. Ksiezyc w baranie moglby byc codzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
22 minuty temu, Wildwood napisał:

Kocham ksiezyc w baranie. Dzis mega szybko sie uporalam ze wszystkim. dostala jakiegos takiego kopa. Wiekszosc czynnosci miala zwiazek z woda i myciem. Na dzken mi tez wyszedl as kieli i rudwan. Ksiezyc w baranie moglby byc codzien.

 

Zgadzam się. Ja dużo zrobiłam też, wzięłam się też za porządki w domu ;)  Miałam iść pobiegać, energia była, ale pogoda mnie zniechęciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lianna napisał:

 

Zgadzam się. Ja dużo zrobiłam też, wzięłam się też za porządki w domu ;)  Miałam iść pobiegać, energia była, ale pogoda mnie zniechęciła.

Ja jeszcze stluklam przyprawe i ta sytuacja mnie zmusila doodkurzania w kuchni. 

Najgorsz byl ten ksiezyc w rybach.zero energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Barana
Już dziś przygotuj wszystko na święta, bo Księżyc sprzyja dyscyplinie i efektywnej pracy. Dzień przyniesie nowatorskie pomysły na wigilijne menu lub prezenty, dlatego zamiast przejmować się tym, co inni ludzie mają do powiedzenia, szybko realizuj swoje dobre pomysły. Możesz odkryć sekrety, pozbyć się niechcianych spraw i znajomości. Zakupy będą szybkie i udane. Dostarcz organizmowi odpowiednią porcję witamin i wapnia, zadbaj o kręgosłup. Kwadratura Marsa z Plutonem ostrzega przed pośpiechem.
Aspekty planet: 15.52 kwadratura Marsa z Plutonem, 23.36 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.50 koniunkcja Księżyca z Marsem.
Wibracja dnia: Trójka
Trójka to wibracja kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spacer z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Dobry dzień na sztukę i robienie świątecznych dekoracji.
Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Jakie  nastroje u Was dziś Robaczki? Mnie nosi, wszystko irytuje... Muszę pobiegać koniecznie. Może już czuję kwadraturę Mars - Pluton grrrrr

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 11.55)
Księżyc pomoże ci sprawnie zrobić zakupy, gotować i ustawić choinkę. Rodzina będzie rozgadana, ale wesoła. Odkryjesz nowe powody do radości, znajdziesz ukryty sens ważnych wydarzeń. Zamiast ciągle stać w kuchni, znajdź czas na zabawę i miłość. Tegoroczna Wigilia sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Pij ziołową herbatę, panuj nad nerwami.
Aspekty planet: 13.31 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 18.47 trygon Księżyca ze Słońcem.
Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy marzyć o idealnych świętach. Jednak i tak wszystko się uda! Unikajmy jednak dyskusji z kimś, kto kocha narzekać. Lepiej zająć się tym, co wszystkim przynosi radość.
Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Byka
Księżyc w znaku Byka sprawi, że będziemy życzliwi i otwarci na cudze potrzeby. Dobry czas na rodzinne spotkania, zawieranie zgody, rozmawianie o uczuciach i miłości. Boże Narodzenie sprzyja miłej atmosferze, pomoże rzeczowo dyskutować o wspólnych sprawach. Wieczór sprzyja sztuce i familijnej rozrywce. Dzwoń do znajomych, omawiaj wspólne rodzinne plany, ciesz się Świętami.
Aspekty planet: 00.57 trygon Księżyca z Merkurym, 01.55 koniunkcja Księżyca z Uranem, 08.04 trygon Merkurego z Uranem.
Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Cieszmy się Bożym Narodzeniem, składajmy innym życzenia. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i popatrzeć z radością w przyszłość.
Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkujesz rodzinne sprawy, pomożesz znajomym i znajdziesz czas na swoje hobby. Będziesz w te Święta świetnie zorganizowany.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Byka
Czeka nas udane Boże Narodzenie, a Księżyc w Byku sprzyja długiemu biesiadowaniu. Księżyc w znaku Ryb sprawi, że rodzina będzie zgodna i nawet najbardziej krytyczne osoby tym razem będą miłe dla innych. Śpiewaj kolędy, ciesz się obecnością bliskich i niczym się nie martw. Warto też wybrać się na spacer. Podróże bliskie i dalekie będą bezpieczne i udane.
Aspekty planet: 01.09 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.31 trygon Księżyca z Plutonem.
Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na składanie świątecznych życzeń i odpoczynek.
Karta dnia: XX Sąd
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 00.32)
Dziś warto odpocząć i cieszyć się świąteczną atmosferą. Będziemy rozmowni i bardzo towarzyscy. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i na zawieranie nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, randki będą udane. Odkrywaj nowe zainteresowania, nie trać czasu na narzekanie. Unikaj zimna, ogrzewaj nerki.
Aspekty planet: 02.40 trygon Księżyca z Saturnem, 03.53 trygon Księżyca z Jowiszem.
Wibracja dnia: Siódemka
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Dzięki pomocy wibracji Siódemki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.
Karta dnia: VII Rydwan
Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, pobiegaj, wybieraj się na spacery. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 11.28)
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Stosuj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 04.00 sekstyl Księżyca z Marsem.
Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga kończyć stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli.
Karta dnia: XX Sąd
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod czas znajdowania się Księżyca w Byku śnił mi się kolejny jaszczurzy sen. Doradzono mi patrzeć właśnie na tranzyty, kiedy to się dzieje, i będę tak robić, bo już 3 raz śni mi się jaszczurka - 100% lub wskazówka lub ostrzeżenie, ciekawe jakie dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaki Raka
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. Jednak nie poświęcaj się dla innych! Pamiętaj, aby po pracy zadbać o urodę. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony. Pełnia Księżyca w znaku Raka przyniesie ważne wydarzenia w życiu rodzinnym i uczuciowym.
Aspekty planet: 00.32 sekstyl Księżyca z Uranem, 04.28 opozycja Księżyca ze Słońcem, 11.18 kwadratura Wenus z Neptunem, 17.03 opozycja Księżyca z Merkurym, 22.30 trygon Księżyca z Neptunem.
Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy w doskonałych nastrojach. Odpoczywaj, rozmawiaj z ciekawymi osobami, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.
Karta dnia: VII Rydwan
Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, pobiegaj, wybieraj się na spacery. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 19.57)
Księżyc sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe rozmowy i nowe inspiracje. Koniec roku 2020 będzie kameralny, ale udany i wejdziemy w nowy rok z nadzieją na spełnienie marzeń. Oczyszczaj organizm, jedz więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 09.10 opozycja Księżyca z Plutonem, 14.44 kwadratura Księżyca z Marsem, 22.56 opozycja Księżyca z Saturnem.
Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprawi, że podczas sylwestrowych spotkań będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele na Nowy Rok.
Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Lwa
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, rozmowom z przyjaciółmi, kameralnym spotkaniom, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Zrób sobie masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Spisz noworoczne postanowienia, zastanów się, co jest dla ciebie w życiu ważne i od dziś zacznij wprowadzać te zmiany w życie. Zrób plan na cały rok. Unikaj żmudnych prac domowych i trudnych rozmów, bo stare przysłowie głosi, że jaki Nowy Rok, taki cały rok.
Aspekty planet: 1.07 opozycja Księżyca z Jowiszem, 08.27 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.20 sekstyl Merkurego z Neptunem.
Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Wieczorem przyjdzie czas na układanie noworocznych planów.
Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 02.14)
Zrób sobie przerwę. Przeczytaj inspirującą książkę, spotykaj się z przyjaciółmi i nie martw się niczym na zapas. Księżyc sprzyja nowym znajomościom. Mimo niedzieli możesz wyznaczyć sobie zbyt ambitne plany, bądź więc dla siebie wyrozumiały i naucz się odpoczywać. Zjedź dzisiaj więcej jajek i chudego mięsa lub soi.
Aspekty planet: 14.13 trygon Księżyca z Uranem.
Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja noworocznym postanowieniom. Jednak trzeba będzie pogodzić różne potrzeby, zastanowić się nad strategią działania. Dzisiaj uda się zakończyć stare rodzinne konflikty.
Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.43)
Dobry czas na ważne przemyślenia i decyzje dotyczące rodziny a także na ustalenia dotyczące obowiązków i wspólnych zobowiązań. Po południu zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę, unikaj alkoholu i ostrych przypraw.
Aspekty planet: 01.57 koniunkcja Merkurego z Plutonem, 10.23 trygon Księżyca z Saturnem, 13.18 trygon Księżyca z Jowiszem.
 
Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.
 
Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy zmienni i niespokojni. Lepiej unikać dyskusji, bo ktoś może wycofać się z wcześniejszych ustaleń. Warto zająć się nauką, prywatnymi sprawami, hobby lub odpocząć. Regeneruj siły, wymocz stopy w wodzie z solą, natrzyj ciało balsamem. Po południu farbuj włosy lub rób trwałą. Organizm potrzebuje dużo zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 10.38 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.28 Mars wchodzi do znaku Byka.
 
Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.
 
Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 09.55)
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą punktualni i dokładni. Gotuj warzywa i pij soki; nie przesadzaj z solą. Ćwicz jogę lub aerobik, uzupełnij dietę o witaminy.
Aspekty planet: 00.24 kwadratura Księżyca z Plutonem, 06.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 06.56 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.16 opozycja Księżyca z Marsem, 13.56 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.12 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.17 opozycja Księżyca z Uranem.
 
Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.
 
Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.16)
Bądź czujny, a odkryjesz sekrety. To dobry dzień na obserwację otoczenia, łączenie faktów, wyciąganie ważnych wniosków. Różne skrywane tajemnice i tajne układy mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. Rezygnuj z prania, dzisiaj wszystko długo schnie. Jedz w domu, unikaj złej jakości dań na wynos. Księżyc w Strzelcu zachęca do aktywności fizycznej, dobry dzień aby zacząć ćwiczyć.
Aspekty planet: 03.00 sekstyl Księżycsa z Plutonem, 03.46 kwadratura Merkurego z Marsem, 15.16 sekstyl Księżyca z Merkurym, 16.40 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.54 trygon Wenus z Marsem, 20.19 sekstyl Księżyca z Jowiszem.
 
Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.
 
Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Tranzyty, układy planet na każdy dzień
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Domowe i rodzinne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą bardzo udane, upolujesz coś na przecenach. Nie przemęczaj się, na spacerze nie zazięb się. Odkurzaj i zapal kadzidełka aby oczyścić domowe powietrze.
Aspekty planet: 01.52 trygon Księżyca z Uranem, 16.01 kwadratura Wenus z Uranem, 22.18 sekstyl Księżyca z Neptunem.
 
Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.
 
Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, dzień przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 17.45)
Nów w Koziorożcu sprzyja reorganizacji. Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także zaplanować wizytę u kosmetyczki, bo Księżyc w Koziorożcu sprzyja szybkiemu gojeniu się skóry. Oczyszczaj organizm, jedz kaszę jaglaną. Oszczędzaj siły, wyśpij się, zrób sobie domowe spa.
Aspekty planet: 06.01 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 08.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 12.03 kwadratura Marsa z Saturnem, 23.12 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 23.31 kwadratura Księżyca z Marsem.
 
Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.
 
Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Wodnika
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go noszeniem ciężkich siatek z zakupami.
Aspekty planet: 01.23 trygon Wenus z Uranem, 03.56 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 05.30 kwadratura Księżyca z Uranem, 09.37 Uran wychodzi z retrogradacji, 10.29 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 15.17 koniunkcja Słońca z Plutonem.
 
Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza. 
 
Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyca w znakach Wodnika i Ryb (od 23.18)
Będziemy ciekawi informacji, jakimi mogą się  z nami podzielić znajomi i sąsiedzi. Warto zorganizować małe towarzyskie lub rodzinne spotkanie. Odkurzaj dywany, pierz zasłony, ustawiaj bibeloty. Kontroluj ciśnienie, unikaj rywalizacji i wyścigów czy samochodem, czy na nartach. Zadbaj o włosy, nakładaj odżywkę, podcinaj końcówki.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.
 
Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie podyskutujemy o ciekawych sprawach, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy ciekawe hobby.
 
Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik. Świetny dzień na wizyty u lekarza, w aptece lub u dietetyka. Zacznij zdrowiej się odżywiać, zrezygnuj ze słodyczy. 
Aspekty planet: 07.30 sekstyl Księżyca z Marsem, 11.44 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.03 sekstyl Księżyca z Wenus.
 
Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz zakupy.
 
Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.
 
 
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Willow napisał:

Znowu pod czas jak Księżyc jest w Rybach mam pokręcone sny :D

 

 

Ja też ! Jestem też znacznie bardziej taka wrażliwa, łatwo o płacz XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lianna napisał:

 

 

Ja też ! Jestem też znacznie bardziej taka wrażliwa, łatwo o płacz XD

Ja też! W ogóle na wszystko! I intuicja się wyostrza.

Jakbym mi po natalnym Księżycu miałam Księżycowy tranzyt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Willow napisał:

Ja też! W ogóle na wszystko! I intuicja się wyostrza.

Jakbym mi po natalnym Księżycu miałam Księżycowy tranzyt :P

 

Wczoraj płakałam, bo jakiś debil zastrzelił wilka, a małe zostały same ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...