Jump to content

Tranzyty, układy planet itd

Recommended Posts

• Ekspert
Lianna

Chciałabym, żebyśmy w tym wątku pisali nasze spostrzeżenia dotyczące tranzytów, Księżyca, aspektów planet w danym dniu i wpływie na nasze samopoczucie itd.

Dla przykładu : Dziś 24.10. Księżyc jest w znaku Wodnika- ciągnie mnie do wiedzy dziś, ogólnie mam dobry nastrój. Słońce mamy już w Skorpionie, co jest w pozytywnych aspektach do moich planet w Raku.

• Cool 1
  • Super 2
  • Ekspert
Willow

Cóż, 24.10

Tranzytowy Mars uszkadza mój natalny Księżyc dalej, tranzytowy Księżyc robi opozycję do mojego natalnego Marsa, który i tak jest uszkodzony przez wolny tranzyt Urana. Dziś mniej chce się zabijać wszystko, co istnieje, niż parę dni temu - może dlatego, że Księżyc już nie podkreśla pewny wpływ tranzytowego Stellum z Koziorożca do moich Świateł. 

Dziś, czuje mniej tej napięciowej energii, ale przepełnia mnie taka dziwna trwoga, niepokoj - też przepełnia energia, napęd, ale właśnie takiego, trwoznie-lękowego odcieniu... Z rana było o dziwo ok...

Śpiewam mantry ;) Pomaga :)

• Super 2
  • Ekspert
Lianna
6 minut temu, Willow napisał:

Cóż, 24.10

Tranzytowy Mars uszkadza mój natalny Księżyc dalej, tranzytowy Księżyc robi opozycję do mojego natalnego Marsa, który i tak jest uszkodzony przez wolny tranzyt Urana. Dziś mniej chce się zabijać wszystko, co istnieje, niż parę dni temu - może dlatego, że Księżyc już nie podkreśla pewny wpływ tranzytowego Stellum z Koziorożca do moich Świateł. 

Dziś, czuje mniej tej napięciowej energii, ale przepełnia mnie taka dziwna trwoga, niepokoj - też przepełnia energia, napęd, ale właśnie takiego, trwoznie-lękowego odcieniu... Z rana było o dziwo ok...

Śpiewam mantry ;) Pomaga :)

Z takim układem, to bym wszystko rozniosła wokół :laugh: Przynajmniej moja droga już nie odczuwasz opozycji Plutona, za to ja tak XD

Aspekty planet: 07.02 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.40 trygon Wenus z Saturnem, 23.53 sekstyl Księżyca z Marsem.

Edited by Lianna
  • Super 1
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Willow
25 minut temu, Lianna napisał:

Z takim układem, to bym wszystko rozniosła wokół :laugh: Przynajmniej moja droga już nie odczuwasz opozycji Plutona, za to ja tak XD

Smutno mi jest, ale to stabilizatory, Kochana... Dlatego jeszcze nic nie roznioslam :D

• Sad 1
  • Ekspert
Lianna

Dziś dalej Księżyc w znaku Wodnika, ale po 22 będzie już w Rybach.

Aspekty planet: 19.22 koniunkcja Merkurego ze Słońcem.

• Thanks! 1
  • Ekspert
Willow

02:58: Księżyc (Ryby) trygon Merkury (Skorpion)
04:30: Księżyc (Ryby) trygon Słońce (Skorpion)

Śniła mi się muzyka :D Gdzieś już pisałam, że tranzyt Księżyca po Rybom daje mi takie sny :)

Edited by Willow
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna

Ja nie wiem, co to za aspekt, ale śmieję się bez powodu. Może nie aspekt nawet jakiś, ale zaburzenie :smieszne:Dzisiaj jest dobry dzień na medytację, szukanie odpowiedzi na ważne pytania.

Unikaj Oceniania, krytykowania, szukania winnych.

Magia Wróż sobie medytuj, ćwicz wizualizację.

Dom Wyrzucaj lub reperuj stare rzeczy, unikaj wielkich zakupów.

Zdrowie Nie farbuj włosów, pij więcej wody, nie przesadzaj ze sportem.

Biznes i pieniądze Szukaj wsparcia, dziel się pomysłami, pomagaj innym.

"Gwiazdy mówią"

• Super 1
  • Ekspert
Willow
2 minuty temu, Lianna napisał:

Ja nie wiem, co to za aspekt, ale śmieję się bez powodu. Może nie aspekt nawet jakiś, ale zaburzenie

Opozycja Jowisza? :)

• Super 1
  • Ekspert
Lianna

Jeśli chcesz zerwać z partnerem, to dziś jest na to dobry dzień XD

Wycisz się, medytuj, myśl pozytywnie, szukaj swojej drogi.

Los się uśmiecha do Ciebie. Dobra passa w grach, nagrody.

Masz szansę dostać dziś pracę lub zlecenie.

Dzisiejszy dzień ma wibrację 4- Sprzyja układaniu planów na cały tydzień.

"Gwiazdy mówią".

• Haha 1
  • Super 1
  • Ekspert
Lianna
Księżyc w Rybach {niedziela 22:19 - środa 09:45 rano}
Czas, kiedy lepiej sobie odpuścić nadmiar zadań i pozwolić sobie na wycofanie oraz odpoczynek. Starając się nadążyć ze wszystkim i wywiązać się z obowiązków możemy zauważyć, że świat nam nie sprzyja: rzeczy się gubią, ludzie się spóźniają i różne dziwne przypadki stają nam na drodze. W tym czasie warto zaufać swoim przeczuciom, dać się poprowadzić znakom i owym „przypadkom” a wtedy wszystko się dobrze ułoży. Warto również zwracać szczególną uwagę na sny i głos intuicji. Jesteśmy teraz bardziej wyczuleni na sygnały ze świata pozazmysłowego i otwierając się na nie możemy otrzymać ważne wskazówki a także inspirację twórczą. Czas sprzyja działaniom artystycznym, pisaniu, medytacjom i innym praktykom duchowym. Jesteśmy teraz bardziej niż zwykle podatni na alkohol i łatwo możemy przecenić swoje możliwości w tym zakresie. Z ważnymi decyzjami lepiej się teraz wstrzymać bo nie widzimy sytuacji zbyt jasno i zbytnio poddajemy się emocjom.
Dobry czas na:
• Odpoczynek, wycofanie się ze świata i „odpłynięcie” w świat wewnętrznych przeżyć i marzeń
• Praktyki duchowe, medytację, modlitwę i refleksję
• Szukanie twórczej inspiracji, pisanie wierszy, malowanie i muzykowanie oraz wszelką twórczość artystyczną
• Pomaganie innym, wspieranie potrzebujących, choć z uważnością by nie dawać z siebie więcej niż możemy dać bez szkody dla siebie
• Wyrażanie wdzięczności do świata i do samego siebie, zwłaszcza jeżeli poczujemy pokusę użalania się nad sobą warto zapytać siebie o to za co jesteśmy wdzięczni.

Astrologia pełni. Moonset (fb)
  • Super 1
  • Ekspert
Willow

Księżyc tranzytny teraz tworzy pewny pozytywny aspekt z obu moimi Światłami, również jak i Neptun, Mars dalej uszkadza mój Księżyc.

Mam okropne jazdy od wczorajszego wieczoru, zrozumiała bym, jakbym miała w Rybach Księżyc, lub Słońce, lub 2, ale nie mam :D Ale kiedyś jest tranzyt Księżyca po Rybach zawsze mam jazdy. Dramat, masakra, co robić? Uran tranzytny, też daje kopa Słońcu (bo malefik - zawsze zaburza), no i mojemu Lwu z czymś tam ciekawym :D Przez właśnie kwadrature do Lwa ostatnio kłócimy się z mężem raz na jakiś czas, uszkadza władcę 7go domu.

Jak egzystować dalej? Ratunku :D

Edited by Willow
  • Super 1
  • User
Lunaria

Aspekty dzisiejsze 28.10.20

-Uran w kwadraturze do Księżyca 

- Księżyc w kwadraturze do Merkurego 

Chce mi się płakać, gryźć i drapać. Jestem bardzo mocno wyczulona na wszelkie próby pogwałcenia mojej wolności (jakiejkolwiek).

Dziś boli mnie każda niesprawiedliwość, zwłaszcza taka która uderza we mnie.

W domu nic ani nikt mnie nie drażni, natomiast cale szczęście że nie jestem w pracy, bo z każdej byle kąśliwej uwagi jestem skłonna zrobić III Wojnę Światową 

• Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna

U mnie jakieś takie wzruszenie, jak oglądam te prosty. I empatia oraz totalnie zrozumienie. Złość chyba minęła już. Nadzieja jest, że to się ułoży pozytywnie.

Aspekty dość nerwowe, fakt. Księżyc w Baranie zbyt spokojny nie jest. Tym bardziej w kwadraturze z nieobliczalnym Uranem. Zbliżająca się pełnia pewnie też nie studzi nastrojów ( 31.10).

• W punkt 1
  • Ekspert
Lianna

Dziś jedynym aspektem jest koniunkcja Księżyca z Marsem ( 19.33).

Uda się Cięższa praca fizyczna, nauka, nowe znajomości, szybkie porządki.

Unikaj Plotkarzy, intrygantów.

Magia Noś amulety z malachitu i agatu, a przegonisz wrogów.

Dom Ugotuj sobie, to co lubisz. Luna w Baranie nakazuje zadbać o swoje podniebienie i duszę.

Zdrowie Spaceruj, wywietrz pokoje, uprawiaj sport- nawet intensywny.

Biznes i pieniądze Rób zakupy.

"Gwiazdy mówią"

Księżyc w znaku Barana
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia kreatywne, warto odwiedzić sąsiadów lub przyjaciół.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

• Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna

3.11

Księżyc w znaku Bliźniąt.

Uda się : zakupy, narada, nauka, wyciąganie wniosków, zdobywanie cennych informacji służbowych i nie tylko.

Unikaj Chroń swoje sekrety, pilnuj kluczy portfela i telefonu.

Magia Ucz się wróżenia, ćwicz wizualizację i telepatię.

Dom Rób zakupy, ustawiaj meble, prasuj rzeczy, zadbaj o samochód.

Zdrowie Wietrz pokoje, rozpylaj olejki

Biznes i pieniądze Wymyślaj nowe usługi, reklamuj się.

"Gwiazdy mówią"

Księżyc w znaku Bliźniąt

Ludzie będą ciekawscy, mogą wtrącać się i komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się podróże i zakupy, będziesz szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo, zapisuj się do lekarza.

Aspekty planet: 01.31 trygon Księżyca z Wenus, 18.49 Merkury wychodzi z retrogradacji, 18.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 23.42 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

• Ekspert
Lianna
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 08.18)
Masz szansę szybko uporać się z zaległościami, ale zamiast się wszystkim chwalić i omawiać ambitne plany, zabierz się do pracy. Reklamuj swoje usługi, szukaj nowych okazji. Podróże, randki i większe zakupy będą bardzo udane. Warto też zadbać o wygląd, Księżyc w znaku Lwa sprzyja domowemu spa. Organizm potrzebuje dużo białka.
Aspekty planet: 01.51 opozycja Księżyca z Saturnem, 02.26 kwadratura Księżyca z Merkurym, 23.49 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

• Super 1
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna
Księżyc w znaku Lwa
Poczujesz przypływ optymizmu i życiowej energii. Udadzą się wyjazdy, nauka, zakupy i towarzyskie spotkania. Podczas ważnych rozmów kontroluj emocje i postaraj się unikać kłótni. Ludzie będą życzliwi, ale bardzo uparci i niechętnie zmienią zdanie. Nie pouczaj innych, bo mogą się obrazić. Uprawiaj sport lub szukaj sobie ciekawego hobby.
Aspekty planet: 09.35 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.39 trygon Księżyca z Marsem, 14.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zestawu ćwiczeń na poprawę sylwetki, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

• Super 1
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Willow
33 minuty temu, Lianna napisał:

Księżyc w znaku Lwa

I jestem wkurzona i drażliwa, jak zawsze, kiedy Księżyc idzie po mojemu Marsu :D Tu jeszcze kwadratura od Marsa tranzytnego do natalnego Księżyca pomaga...

Przewrażliwiona też, ale to jeszcze z czasów jak Księżyc kursował po Raku.

Edited by Willow
  • Super 1
  • Ekspert
Lianna
2 godziny temu, Willow napisał:

I jestem wkurzona i drażliwa, jak zawsze, kiedy Księżyc idzie po mojemu Marsu :D Tu jeszcze kwadratura od Marsa tranzytnego do natalnego Księżyca pomaga...

Przewrażliwiona też, ale to jeszcze z czasów jak Księżyc kursował po Raku.

Ja dziś rano się wkurzyłam na kolegę. U mnie kwadratura Słońce natalne- Mars tranzytny. Poza tym oba Marsy w kwadracie oraz kwinkunks Księżyc natalny- Mars tranz. Czyli nerwy uzasadnione :D

• Haha 1
  • Ekspert
Willow
6 godzin temu, Lianna napisał:

Słońce natalne- Mars tranzytny

Wenus też. Akurat zauważyłam :D To akurat jest nawiązanie do stosunków międzyludzkich :D

• W punkt 1
  • Ekspert
Lianna

10.11

Księżyc w znaku Panny.

Uda się: Cięższa praca, szybkie zakupy, finanse, szukanie kursów i szkoleń.

Unikaj: Zostawiania zakupów lub porządków na ostatnią chwile.

Magia: Porządkuj swoje karty i amulety, kupuj książki ezoteryczne.

Dom: Sprzątaj kuchnię, ceruj skarpetki.

Zdrowie : Zadbaj o urodę, farbuj włosy, maluj paznokcie.

Biznes i pieniądze: Zapłać rachunki, wyrzuć z portfela stare paragony.

"Gwiazdy mówią"

04:49: Księżyc trygon Uran
06:11: Słońce trygon Neptun
21:42: Księżyc opozycja Neptun
22:52: Księżyc sekstyl Słońce
22:55: Merkury ingres Skorpion

http://www.astrologia.pl/horoskop/zegar.html

Edited by Lianna
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna

11.11

Księżyc w znaku Panny i od 17.09 w znaku Wagi

Uda się : Odpoczynek, relaks i gotowanie. Wieczorem- randki i sztuka.

Unikaj: brania się za wielkie, domowe porządki- będą męczące

Magia: Wróż sobie, szukaj odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

Dom: Pal piękne kadzidła, które ukoją Twoje nerwy i pozwolą zasnąć

Zdrowie: Nawilżaj skórę, nakładaj odżywki we włosy, zadbaj o paznokcie.Biznes : Odpocznij od służbowych zajęć.

Tranzyty planet:

Merkury trygon Ceres

Księżyc trygon Jowisz

Księżyc trygon Pluton

Księżyc trygon Saturn

Edited by Lianna
  • Super 1
  • Ekspert
Willow
7 godzin temu, Lianna napisał:

11.11

Księżyc w znaku Panny i od 17.09 w znaku Wagi

Uda się : Odpoczynek, relaks i gotowanie. Wieczorem- randki i sztuka.

Unikaj: brania się za wielkie, domowe porządki- będą męczące

Magia: Wróż sobie, szukaj odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

Dom: Pal piękne kadzidła, które ukoją Twoje nerwy i pozwolą zasnąć

Zdrowie: Nawilżaj skórę, nakładaj odżywki we włosy, zadbaj o paznokcie.Biznes : Odpocznij od służbowych zajęć.

Tranzyty planet:

Merkury trygon Ceres

Księżyc trygon Jowisz

Księżyc trygon Pluton

Księżyc trygon Saturn

Akurat sobie dziś zrobiłam paznokcie :D I wieczorem planuje maseczkę :) Wolę na razie nie wróżyć.

Edited by Willow
  • Super 1
  • Ekspert
Lianna

12.11

Księżyc w znaku Wagi

Uda się : Rozmowy, negocjacje, pokazywanie swojej wiedzy, rozwijanie swoich pasji i dbanie o kobiety i dzieci.

Unikaj : Plotek

Magia: Ćwicz telepatię

Dom: Odkurzaj, zadbaj o samochód, kupuj ładne ubrania i dodatki.

Zdrowie : Rzucaj palenie, pij więcej wody z cytryną.

Biznes i pieniądze: Umawiaj się na spotkania, wysyłaj oferty, reklamuj się.

Dobry dzień na wyciszanie się, medytację, myślenie pozytywne, szukanie swojej drogi, także na porządki i przemeblowania,remont, pracę w domu i w ogrodzie, inwestycje, zasięganie porad.

"Gwiazdy mówią"

Tranzyty planet:

dzisiaj (12.11.2020):
17:50: Księżyc opozycja Mars
22:38: Jowisz koniunkcja Pluton

Aktualne pozycje planet

Słońce  20° Skorpiona  
Księżyc  13° Wagi  
Merkury  1° Skorpiona  
Wenus  18° Wagi  
Mars  15° Barana ®
Jowisz  22° Koziorożca  
Saturn  26° Koziorożca  
Uran  8° Byka ®
Neptun  18° Ryb ®
Pluton  22° Koziorożca  

https://astromix.pl/content/view/27/168/
® = retrogradacja

Edited by Lianna
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna

13.11

Księżyc w znaku Wagi i od 17.18 w znaku Skorpiona

Uda się : Spotkania, szukanie potrzebnych informacji i stawianie na swoim.

Unikaj: Obietnic na wyrost, dyskusji w sklepach, tracenie czasu w necie.

Magia  Unikaj wróżenia, za to rób rytuały na pozbycie się problemów.

Dom Posprzątaj w domu i wynieś śmieci. Kup owoce- postawione na stole będą dawać Tobie i bliskim dobrą energię.

Zdrowie Ostrożnie z zabiegami kosmetycznymi i dentystycznymi.

Biznes i pieniądze Negocjuj umowy, zmieniaj niewygodne plany

"Gwiazdy mówią"

Tranzyty planet:

dzisiaj (13.11.2020):
00:30: Księżyc koniunkcja Wenus
06:00: Księżyc kwadratura Pluton
06:04: Księżyc kwadratura Jowisz
07:22: Księżyc opozycja Kora
12:32: Księżyc kwadratura Saturn
17:18: Księżyc ingres Skorpion
18:10: Księżyc trygon Ceres
22:43: Księżyc koniunkcja Merkury

Edited by Lianna
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.24)
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki, towarzyskie spotkania czy śluby. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki. Przejrzyj ważne dokumenty, zrób rachunki.
Aspekty planet: 00.33 sekstyl Księżyca z Neptunem, 08.17 sekstyl Słońca z Saturnem, 08.58 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 10.42 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 12.28 kwadratura Wenus z Saturnem, 16.51 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 17.15 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.29 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na zawodowych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

• Super 2
  • Ekspert
3 minuty temu, Lianna napisał:

00.33 sekstyl Księżyca z Neptunem

Chyba dlatego śnią się mi jakieś pokręcone sny:mysli:

Jestem wrażliwa na pozycje tranzytnego Księżyca, no i na jego aspektacje Neptunem chyba też, bo mój natalny Księżyc jest aspektowany przez Neptun od momentu, jak zaczęło działać moje kółko ...

• W punkt 1
  • Ekspert
Księżyc w znaku Wodnika
Ucz się nowych umiejętności, czytaj książki i zdobywaj ciekawe informacje. Księżyc sprzyja podróżom, nauce, wymianie opinii. Narady w pracy mogą trwać dłużej niż zwykle, bo każdy będzie się chciał wypowiedzieć. Jeśli chcesz odkryć czyjeś sekrety, to odważnie zadawaj pytania. Podróże lub towarzyskie spotkania będą bardzo udane. Pamiętaj o produktach bogatych w witaminy.
Aspekty planet: 11.41 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.15 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

• Thanks! 1
  • Ekspert

Ja dziś mam jazdy, mnie chwieje w każdą stronę, dramat. O, akurat była Kwadratura Księżyca z Uranem, poczułaś niestety moje jazdy na sobie, Lianna, Kochana, w tym czasie :/

A Uran mi jeszcze Mars kwadracie, nie mogę powstrzymać od impulsywnego działania :'( No i kwadratura Marsa tranzytnego z moim Księżycem...

Jestem zmęczona od siebie samej.

Edited by Willow
  • Super 1
  • Ekspert
2 godziny temu, Willow napisał:

Ja dziś mam jazdy, mnie chwieje w każdą stronę, dramat. O, akurat była Kwadratura Księżyca z Uranem, poczułaś niestety moje jazdy na sobie, Lianna, Kochana, w tym czasie :/

A Uran mi jeszcze Mars kwadracie, nie mogę powstrzymać od impulsywnego działania :'( No i kwadratura Marsa tranzytnego z moim Księżycem...

Jestem zmęczona od siebie samej.

Luz,każdy ma gorszy czas. Ja jestem z kolei mega niewyspana, także średnio ogarniam dziś wszystko. U mnie dalej kwadratura Marsów :P ale już słabsza

• Like 1
  • Thanks! 1
  • Ekspert
18 minut temu, Lianna napisał:

Luz,każdy ma gorszy czas. Ja jestem z kolei mega niewyspana, także średnio ogarniam dziś wszystko. U mnie dalej kwadratura Marsów :P ale już słabsza

Ja mam więcej napięciowych aspektów z Uranem i Marsem tranzytnymi,niż wymieniłam, także nie dość, że nosi, to nie mogę powstrzymać się od impulsywnego działania, po prostu nie potrafię zatrzymać się na chwilę i odetchnąć :/ Biegnac, działać, niewazne... No i jest jak jest. Medytować nie mogę...

A że gorszy dzień no tak, ale już się zmęczylam od siebie na poważnie.

Edited by Willow
  • Like 2
  • Ekspert
Księżyc w znaku Wodnika
Ktoś pomoże ci załatwić trudne sprawy. Przygotuj się na niespodzianki, nie trzymaj się kurczowo starych planów. Dzisiaj łatwo wprowadzisz zmiany do codziennej rutyny lub przekonasz kogoś do zdrowego stylu życia. Zatroszcz się o bliskich, bo ludzie będą towarzyscy i rozmowni. Udadzą się towarzyskie spotkania i duże zakupy. Unikaj konserwantów i alergenów, nie jedz byle czego.
Aspekty planet: 01.48 sekstyl Księżyca z Marsem, 14.21 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona, 21.39 Słońce wchodzi do znaku Strzelca.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

• Thanks! 1
  • Ekspert
9 godzin temu, Lianna napisał:

Księżyc w znaku Wodnika

A ja dalej mam jazdy, jazdy, jazdy, jazdy, jazdy, jazdy.... Dobrze, że przynajmniej tryb "self-destruction" się skończył, no trochę mniejszy jest. Zrozumiałam, że Mars mam w trygonie z tranzytnym Marsem, to razem z kwadraturą od tranzytowego Urana dodaję uroczych stanów energetycznych...

Edited by Willow
  • W punkt 1
  • Ekspert
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 05.05)
Księżyc sprawi, że ludzie będą romantyczni i uprzejmi. Dobry czas na randki i zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Nie rób manicure ani nie farbuj włosów, bo kolor źle się przyjmie. Nawadniaj organizm, pij ciepłe napary ziołowe.
Aspekty planet: 05.44 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 06.42 trygon Księżyca z Wenus, 20.10 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobrego humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem niedziela będzie udana, nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

• Ekspert
Księżyc w Rybach {niedziela 05:06 rano - wtorek 16:05}
Czas, kiedy lepiej sobie odpuścić nadmiar zadań i pozwolić sobie na
wycofanie oraz odpoczynek. Starając się nadążyć ze wszystkim i
wywiązać się z obowiązków możemy zauważyć, że świat nam nie
sprzyja: rzeczy się gubią, ludzie się spóźniają i różne dziwne
przypadki stają nam na drodze. W tym czasie warto zaufać swoim
przeczuciom, dać się poprowadzić znakom i owym „przypadkom” a wtedy
wszystko się dobrze ułoży. Warto również zwracać szczególną uwagę
na sny i głos intuicji. Jesteśmy teraz bardziej wyczuleni na sygnały ze
świata pozazmysłowego i otwierając się na nie możemy otrzymać ważne
wskazówki a także inspirację twórczą. Czas sprzyja działaniom
artystycznym, pisaniu, medytacjom i innym praktykom duchowym. Jesteśmy
teraz bardziej niż zwykle podatni na alkohol i łatwo możemy przecenić
swoje możliwości w tym zakresie. Z ważnymi decyzjami lepiej się teraz
wstrzymać bo nie widzimy sytuacji zbyt jasno i zbytnio poddajemy się
emocjom.
Dobry czas na:
• Odpoczynek, wycofanie się ze świata i „odpłynięcie” w świat
wewnętrznych przeżyć i marzeń
• Praktyki duchowe, medytację, modlitwę i refleksję
• Szukanie twórczej inspiracji, pisanie wierszy, malowanie i muzykowanie
oraz wszelką twórczość artystyczną
• Pomaganie innym, wspieranie potrzebujących, choć z uważnością by
nie dawać z siebie więcej niż możemy dać bez szkody dla siebie
• Wyrażanie wdzięczności do świata i do samego siebie, zwłaszcza
jeżeli poczujemy pokusę użalania się nad sobą warto zapytać siebie o
to za co jesteśmy wdzięczni.

Astrologia Pełni
  • Ekspert
Lianna
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.04)
Działaj szybko, bo Księżyc sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną. Merkury w trygonie z Neptunem pomoże ci rozwiązać trudną zagadkę.
Aspekty planet: 02.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 05.39 trygon Merkurego z Neptunem, 05.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.44 sekstyl Księżyca z Saturnem, 22.12 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: I Mag
Zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele i na siłowni ćwicz rozsądnie. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały czas będziesz zdrów jak ryba.

• Cool 1