Skocz do zawartości

Długo wyczekiwany awans ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć :)

Pozwoliłam sobie tym razem wkleić zdjęci rozkładu na bardzo długo wyczekiwany awans.
Pytanie moje brzmiało - Jak spełnią się moje oczekiwania w związku z awansem, do maja.

Tło sprawy -
bardzo długo czekam, ponad półtora roku, na awans. Miał być w kwietniu (co słusznie odczytała Priestess), natomiast Covid pokrzyżował plany, cóż życie. We wrześniu była rozmowa na ten temat na wyższym szczeblu, jestem bez informacji do dzisiaj (przełożeni nie mogą/nie chcą dać mi tego info). 
(3 denary jako karta doprecyzowująca do 7 buław)

Brak opisu.

Moim zdaniem będzie w końcu ten awans, natomiast co się namęczę i nałażę, nawalczę, to moje (7 buław + 3 denarów). Nastąpi realna ocena mojej pracy artystycznej (As kielichów i Sprawiedliwość), może realna i trzeźwa ocena progresu (sprawiedliwość i królowa mieczy). Sama królowa mieczy wskazuje mi na zaplanowane działanie, konkretne podejście i jest to awans sam w sobie w moim odczuciu. Umiarkowanie z Rycerzem Buław mówi mi, że tak, owszem, nadejdzie ta długo wyczekiwana harmonia w życiu zawodowym, ale nieprędko.

Weryfikacja w maju.

Co myślicie? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Arbogast napisał:

Jakie są pozycje/znaczenia poszczególnych kart, rozkład jest z dużą ilością kart więc podaj znaczenia, jak je czytać.

ja je czytam tak, ze 3 w rzedzie najwyzszym to odpowiedź, natomiast reszta kart to okolicznosci, w ktorych sie odpowiedz wyklaruje

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2020 o 21:51, Sunrise009 napisał:

 

Cześć :)

Pozwoliłam sobie tym razem wkleić zdjęci rozkładu na bardzo długo wyczekiwany awans.
Pytanie moje brzmiało - Jak spełnią się moje oczekiwania w związku z awansem, do maja.

Tło sprawy -
bardzo długo czekam, ponad półtora roku, na awans. Miał być w kwietniu (co słusznie odczytała Priestess), natomiast Covid pokrzyżował plany, cóż życie. We wrześniu była rozmowa na ten temat na wyższym szczeblu, jestem bez informacji do dzisiaj (przełożeni nie mogą/nie chcą dać mi tego info). 
(3 denary jako karta doprecyzowująca do 7 buław)

Brak opisu.

Moim zdaniem będzie w końcu ten awans, natomiast co się namęczę i nałażę, nawalczę, to moje (7 buław + 3 denarów). Nastąpi realna ocena mojej pracy artystycznej (As kielichów i Sprawiedliwość), może realna i trzeźwa ocena progresu (sprawiedliwość i królowa mieczy). Sama królowa mieczy wskazuje mi na zaplanowane działanie, konkretne podejście i jest to awans sam w sobie w moim odczuciu. Umiarkowanie z Rycerzem Buław mówi mi, że tak, owszem, nadejdzie ta długo wyczekiwana harmonia w życiu zawodowym, ale nieprędko.

Weryfikacja w maju.

Co myślicie? 

Na początku tak jakby nic się z tym nie działo, ale potem zawalczysz o swoje weźmiesz sprawy w swoje ręce i może się udać. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2020 o 21:01, Sunrise009 napisał:

ja je czytam tak, ze 3 w rzedzie najwyzszym to odpowiedź, natomiast reszta kart to okolicznosci, w ktorych sie odpowiedz wyklaruje

Na dole karty nie są dobrze widoczne, chyba że, ktoś tą talią się posługuje.

 

Myślę, że na awans bedziesz czekała dłużej, niż byś chciała (Umiarkowanie), aż nie zawalczysz o swoje i nie wykażesz inicjatywy i dużej chęci (Rycerz Buław), za pomocą też swojej inteligencji, wiedzy i doświadczenia (Królowa Mieczy)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2020 o 21:51, Sunrise009 napisał:

 

Cześć :)

Pozwoliłam sobie tym razem wkleić zdjęci rozkładu na bardzo długo wyczekiwany awans.
Pytanie moje brzmiało - Jak spełnią się moje oczekiwania w związku z awansem, do maja.

Tło sprawy -
bardzo długo czekam, ponad półtora roku, na awans. Miał być w kwietniu (co słusznie odczytała Priestess), natomiast Covid pokrzyżował plany, cóż życie. We wrześniu była rozmowa na ten temat na wyższym szczeblu, jestem bez informacji do dzisiaj (przełożeni nie mogą/nie chcą dać mi tego info). 
(3 denary jako karta doprecyzowująca do 7 buław)

Brak opisu.

Moim zdaniem będzie w końcu ten awans, natomiast co się namęczę i nałażę, nawalczę, to moje (7 buław + 3 denarów). Nastąpi realna ocena mojej pracy artystycznej (As kielichów i Sprawiedliwość), może realna i trzeźwa ocena progresu (sprawiedliwość i królowa mieczy). Sama królowa mieczy wskazuje mi na zaplanowane działanie, konkretne podejście i jest to awans sam w sobie w moim odczuciu. Umiarkowanie z Rycerzem Buław mówi mi, że tak, owszem, nadejdzie ta długo wyczekiwana harmonia w życiu zawodowym, ale nieprędko.

Weryfikacja w maju.

Co myślicie? 

Umiarkowanie to przelewanie z pustego w próżne. Uważam, że dużo robisz w tym kierunku ale póki co bezskutecznie. 

Królowa Mieczy to niedostępność, to też nieprzychylność ze strony otoczenia. Myślę, że tego awansu niestety nie będzie, choć wciąż będziesz o to zabiegała i mocno się starała.

Tak czy inaczej życzę powodzenia  ;)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Długo wyczekiwany awans ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...