Jump to content

Wykład - Psychologiczne badania nad astrologią


Ismer

Recommended Posts

  • Administrator

Polskie Towarzystwo Astrologiczne zaprasza na wykład Marii Moonset Matuszewskiej „Badania nad astrologią: związek między ekstrawersją, neurotycznością i psychotycznością a planetami w znakach”.
Niewiele osób wie o tym, że Hans Eysenck, jeden z czołowych psychologów badających osobowość człowieka, badał również jej związek z astrologią, zaś później kontynuował te badania w Polsce prof. Bogdan Zawadzki.

Z tego wykładu dowiemy się, jaki znak jest według badań najbardziej neurotyczny, a jaki najmniej, co w horoskopie urodzeniowym sprzyja psychotyczności, a co ekstrawersji. Z wyników wyłoni się obraz czasem zaskakujący, często jednak potwierdzający wiedzę astrologiczną. Każdy, kto jest ciekawy świata i otwarty na szukanie nowych perspektyw, znajdzie w tym wykładzie coś dla siebie.

 

Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres:

Wykład jest bezpłatny.
Termin: czwartek, 3 grudnia 2020, godz. 19:00 (do 20:30)
Kontakt:
Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

  • Like 3
  • Cool 1
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.