Skocz do zawartości

Pierwsza połowa grudnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo położyłam karty na pierwszą połowę grudnia. Obecnie jestem singielką i nie bardzo mi w głowie nowe znajomości. Mam stabilną pracę i ogrom obowiązków obecnie.

 

Aura
rycerz mieczy + śmierć + 10 buław

Na poczatku będzie nerwowo, jakieś kłótnie walka z czymś, później zakończy się to i będę tym wszystkim przytłoczona, zmęczona i nie będę miała siły na dalsze działania/walkę.

 

Praca
świat + królowa mieczy + 3 miecze

Widać tutaj spełnienie, odnalezienie się w tym co robię, może jakaś nagroda czy pochwała. Niestety jakaś kobieta tutaj się wtrąci i namiesza co spowoduje może rozczarowanie. Tutaj coś mi się wydaje, że jak zwykle szefowa sprowadzi mnie na ziemię i standardowo mi dopiecze co spowoduje, że cały entuzjazm pójdzie...

 

Uczucia
9 buław + królowa denarów + cesarzowa

Jak widać nie będę dopuszczać za bardzo innych do siebie, bo skupię się na sobie na pracy, ale też znajdzie sie czas żeby zadbać o siebie i poczuć się atrakcyjna :)

 

Najważniejsze wydarzenie 
król denarów + kapłan + król pucharów

Czyżby dwóch Panów było koło mnie, jeden który jest żonaty i drugi troskliwy, uczuciowy. Może tutaj bardziej jakiś sukces zawodowy co spowoduje, ze nie dostrzegę jakiegoś Pana :) Nie wiem jak to ugryźć :)

 

Rada
sąd + 4 denary + 3 buławy

Oczyścić się z tego co we mnie siedzi i powierzyć losowi moje życie a wszystko się zmieni i zacznie się coś nowego

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam serdecznie
 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Aura
rycerz mieczy + śmierć + 10 buław

Ciężki miesiąc. Śmierć z 10 Buław mówi o tym, że za 2 miesiące, czyli już w styczniu 2021 powiesz "co ja w tym grudniu przeszłam za męczarnie..." 

Trudny miesiąc, dużo nerwów, niepokoju, sporo też pracy intelektualnej. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Praca
świat + królowa mieczy + 3 miecze

Świat rozumiem tutaj co najmniej dwuznacznie.. z jednej strony jako pracę zdalną albo w biurze, ale w oparciu o internet. Z drugiej strony może to być koniec współpracy z jakąś kobietą.

Uważam, że jakaś kobieta, może szefowa wyrządzi Ci jakąś krzywdę na polu zawodowym, czy to odbierze premię, czy to może zwolni... tak czy inaczej Świat to koniec jakiegoś etapu, rozejście się, a 3 Mieczy to karta krzywdy, nieszczęścia i ogromnego smutku.

 

Trzymaj się ;)

 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
9 buław + królowa denarów + cesarzowa

9 Buław z Królową Denarów mówi o tym, że Ty cieszysz się sobą, swoją kobiecością i przestrzenią. Jesteś i będziesz bierna na tym polu. Tu nie widać żadnego potencjalnego faceta, tu widać Ciebie zadowolona z sytuacji finansowej..

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie 
król denarów + kapłan + król pucharów

 

W Królu Denarów widać wsparcie mężczyzny, ale też Twoją dobrą sytuację finansową. Uważam, że to będzie najważniejsze, Twoje bezpieczeństwo finansowe i pomoc przyjaciela o czym mówi właśnie Denarowy z Papieżem.

 

 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 właśnie ta praca mnie martwi, bo nie wygląda to dobrze a ostatnio właśnie jakieś nieporozumienia z szefowa są więc ciekawe co wymyślił. No chyba że to ktoś inny np. koleżanka z pracy która zawsze kopie dołki pode mną. Co do uczyć to teraz mam faktycznie czas dla siebie :) dzięki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Ziomal597 właśnie ta praca mnie martwi, bo nie wygląda to dobrze a ostatnio właśnie jakieś nieporozumienia z szefowa są więc ciekawe co wymyślił. No chyba że to ktoś inny np. koleżanka z pracy która zawsze kopie dołki pode mną. Co do uczyć to teraz mam faktycznie czas dla siebie :) dzięki jeszcze raz

Trzymam kciuki. Myślę, że Królowa Mieczy pokazała jednak szefową.

Tak czy inaczej nie dawaj się! Walcz, negocjuj i bądź uparta ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

Aura
rycerz mieczy + śmierć + 10 buław

Dosyć nerwowa, możliwe jakieś spięcia, które niby wreszcie sie skończą, ale nadal będziesz przytloczona. Może za dużo obowiązków wzięłaś na swoje barki i będzie ciężko się z nich wywiązać 

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

Praca
świat + królowa mieczy + 3 miecze

Może do końca roku trzeba dokończyć jakieś zadania i będzie na tym polu niezła spinka i kombinowanie. Jednak Królowa Mieczy to intelektualistka, więc dasz radę :D

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

Uczucia
9 buław + królowa denarów + cesarzowa

Wycofasz się w angażowania się w emocjonalne historię, natomiast skupisz się na swoim dobrym wyglądzie i samopiczuciu, zrobisz coś co wzmocni Twoją wartość :1s_z:

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie 
król denarów + kapłan + król pucharów

Będziesz mogła liczyc na wsparcie emocjonalne i materialne jakiegoś mężczyzny lub jakis mezczyzna posłuży radą odnośnie związków i pracy :D

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

Rada
sąd + 4 denary + 3 buławy

Ruszyć dalej, zakończyć to co Cię męczy i sprawia, ze jesteś zamknięta w sobie i nie pozwala sięgać wyżej 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

 

Aura
rycerz mieczy + śmierć + 10 buław

Jakieś nieporozumie lub sprzeczka może coś będzie co potem ciążyć 

 

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

Praca
świat + królowa mieczy + 3 miecze

Skojarzyło mi się to z odejściem jakiejś kobiety 

 

Uczucia
9 buław + królowa denarów + cesarzowa

Będzie Ci dobrze ze sobą w tym singielskim stanie

Zainwestujesz w siebie, może coś sobie kupisz... 

 

Najważniejsze wydarzenie 
król denarów + kapłan + król pucharów

 

Ktoś może w czymś ci pomóc albo finansowo albo dobra rada, wsparcie 

 

Rada
sąd + 4 denary + 3 buławy

Oczyścić atmosferę, otworzyć się na świat ewentualnie w coś zainwestować. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria i @panna.marta właśnie zastanawia mnie ta praca ale tutaj sporo pracy będę miała z terminem na koniec roku więc coś może się wydarzyć tutaj :) co do mężczyzny to jest jeden kolega który zawsze służy wsparciem i rozmowa. Zawsze też doradzi z męskiego punktu widzenia więc tutaj chyba on się zaznaczył :) zobaczymy co to wyjdzie :) jeszcze raz dziękuję:) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

Standardowo położyłam karty na pierwszą połowę grudnia. Obecnie jestem singielką i nie bardzo mi w głowie nowe znajomości. Mam stabilną pracę i ogrom obowiązków obecnie.

 

Aura
rycerz mieczy + śmierć + 10 buław

 

Miesiąc dynamiczny, ale zarazem dosyć nerwowy. Karty ładnie pokazały, że ta końcówka roku może być dla Ciebie wyczerpująca.

 

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

 

Praca
świat + królowa mieczy + 3 miecze

 

Czy masz z kimś trochę na pieńku? Ja widzę jakąś bardzo zasadniczą i inteligentną kobietę, która znów może o sobie przypomnieć. Ewentualnie coś, co miało przynieść jakieś uznanie, dodatkowe korzyści okaże się rozczarowaniem.

 

Uczucia
9 buław + królowa denarów + cesarzowa

Odgradzasz się od głębszych uczuć, nowych relacji, ale przy tym wszystkim jesteś skoncentrowana na sobie w pozytywnym tego słowa znaczeniu: budujesz silne fundamenty pod własną przyszłość. Dodatkowo widać, że będziesz emanowała kobiecą energią i pewnością siebie. 

 

Najważniejsze wydarzenie 
król denarów + kapłan + król pucharów

Jacyś panowie będą się wokół Ciebie kręcić. Jeden może być żonaty.

 

Rada
sąd + 4 denary + 3 buławy

 

Chyba czas, aby się przebudzić, pozostawić przeszłość za sobą i ruszyć w nową drogę, Nie trzymaj się kurczowo starego.

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam serdecznie
 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @mezza co do kobiety z którą mam na pieńku to jedna koleżanka która próbuje różnych rzeczy żeby mnie wygryźć  ale ostatnio odpuściła albo szefowa która zawsze ma jakieś ale do mnie nawet jak wszystko zrobię tak jak chce. Bardziej obstawiam że może być tutaj problem z nią

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
rycerz mieczy + śmierć + 10 buław

 

Początek miesiąca było nerwowo, później nawet sama nie wiem co dokładnie ale jakoś wszystko mnie przytłoczyło. Czuję się zmęczona i jakbym miała za dużo na barkach i wszystko było na mojej głowie a na dodatek końcówka roku która jest okresem podsumowań i jakiejś nostalgii która mnie dopadła

 

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

 

Praca
świat + królowa mieczy + 3 miecze

 

Tutaj była sprzeczka z szefową i powiedziałam co mi przeszkadza. Szefowa chciała pokazać, że nie wyrabiam sie z pewnymi rzeczami choć wrzuciła mi coś innego więc ostro powiedziałam co o tym wszystkim myślę.

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
9 buław + królowa denarów + cesarzowa

 

Żyłam sobie w swoim świecie w którym mi było dobrze. Przeszłość bardzo do mnie wracała w postaci osób z przeszłości które się do mnie odzywały, ale to osoby w żaden sposób nie rokujące więc odpuściłam sobie te znajomości ale to podniosło mnie na duchu i dodało mi pewności siebie, uwierzyłam, że potrafię się podobać innym

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie 
król denarów + kapłan + król pucharów

 

Dwóch Panów z przeszłości się kręciło ostro. Jeden nawet wysłał mi paczkę na święta z kawami i spotkałam się z nim na kawę, ale niestety to żonaty Pan więc poza rozmawami nic tutaj więcej nie było a drugi bardziej służył rozmową i wsparciem :)

W dniu 22.11.2020 o 10:45, Mala_83 napisał:

 

Rada
sąd + 4 denary + 3 buławy

 

Karty radzą aby oczyścić się z tego co było i wyjść ze swojego świat i ruszyć przed siebie :) Małymi krokami to właśnie robię :)

 

Dziękuję wszystkim za interpretację i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...