Skocz do zawartości

Praca ZWERYFIKOWANY


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

I znów wraca temat pracy na moją tapetę. Czasy są trudne i obawiam się tego szukania trochę. Pozwoliłam sobie wyciągnąć 3 karty na pytanie „Czy znajdę pracę?”, otrzymałam Umiarkowanie, 8 mieczy i As Monet. Prawie bym się ucieszyła ale martwi mnie ta 8 Mieczy. Wg mnie sprawa wygląda tak:

Umiarkowanie- spokój, stagnacja, monotonia. Nic się nie zmieni w mojej bieżącej sytuacji zawodowej. Siedzenie w domu.

8 Mieczy- związane ręce bo jestem z dzieckiem w domu. Brak innych widoków czy pomysłów jak zmienić obecną sytuację.

As Monet- światełko w tunelu, coś nowego pojawi się na horyzoncie, jakaś opcja. Coś niewielkiego ale przynoszące zysk. Początek. Szansa.

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że karty pokazują szansę, ale musisz się trochę uzbroić w cierpliwość. Tutaj problemem wcale nie muszą być czynniki zewnętrzne, ale wewnętrzne, czyli twoje lęki i obawy, które mogą Cię paraliżować i wstrzymywać twoje działanie.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gringe napisał:

Czy znajdę pracę?”, otrzymałam Umiarkowanie, 8 mieczy i As Monet

Myślę, że możesz nie mieć na razie propozycji. 8 Mieczy poprzedza Asa Denarów, a więc jest to totalna blokada, dosłownie masz związane ręce.

Nie określiłaś tutaj czasu, więc As Denarów mówi tutaj o tym, że docelowo znajdziesz, ale nastaw się na czekanie i przeciwności losu.

Może zadaj kartom pytanie kiedy dokładnie ją znajdziesz.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Ziomal597- masz rację. Tak więc pozwoliłam sobie dociągnąć karty na pytanie „ Kiedy znajdę pracę?”

Otrzymałam:

Królowa Mieczy, Sprawiedliwość, Śmierć plus dociągnęłam czwartą, co ma Tarot na myśli w związku ze Śmiercią- wyszedł Rycerz Mieczy.

 

Karty z dworu Mieczy sugerują okres zimowy, Królowa Mieczy może sugerować kobietę związanà z ofertą pracy. Może rozmowa będzie z dość zasadniczą, bystrą kobietą.

Martwi mnie trochę Sprawiedliwość bo ostatnio wyszła i pracy nie dostałam z uwagi na konkurencję. Tu jeszcze dochodzi Śmierć- o tyle pozytywnie to tłumaczę, że może w końcu definitywnie pożegnam się z labą w domu po całym roku pod hasłem Wirusa. 
Na koniec zostaje Rycerz Mieczy również mówiący o zimie czyli praca powinna pojawić się koło stycznia 2021. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Gringe napisał:

Otrzymałam:

Królowa Mieczy, Sprawiedliwość, Śmierć plus dociągnęłam czwartą, co ma Tarot na myśli w związku ze Śmiercią- wyszedł Rycerz Mieczy.

Śmierć to karta długotrwałego procesu, przewlekłości. 

To też sugestia, aby ocenić, czy masz realne szanse w tej branży,  w której szukasz pracy, bo Sprawiedliwość ze Śmiercią mówi o tym, że jeżeli nie idzie tu, to próbuj gdzieś indziej.

Karty nie wskazały konkretnego terminu, aczkolwiek myślę, że do października znajdziesz tą pracę.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

O retry. Do października 2021? Nie ma takich szans bym do tego czasu mogła zostać w domu i „pierdzieć” przysłowiowo w stołek.

Przepraszam za to potoczne wyrażenie - inaczej tego nie umiem nazwać. 
Nie mam wygórowanych wymagań- to nie chodzi o karierę w korpo tylko być lub nie być samotnej matki z dzieckiem na benefitach. Tak więc praca musi być, choćby byle jakie sprzątanie. Z resztą ostatnio byłam sprzątaczką w hotelu więc jakieś doświadczenie w tym zakresie mam

Na pewno załączę Feedback jak tylko coś się zmieni w tej materii- pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gringe napisał:

O retry. Do października 2021? Nie ma takich szans bym do tego czasu mogła zostać w domu i „pierdzieć” przysłowiowo w stołek.

Przepraszam za to potoczne wyrażenie - inaczej tego nie umiem nazwać. 
Nie mam wygórowanych wymagań- to nie chodzi o karierę w korpo tylko być lub nie być samotnej matki z dzieckiem na benefitach. Tak więc praca musi być, choćby byle jakie sprzątanie. Z resztą ostatnio byłam sprzątaczką w hotelu więc jakieś doświadczenie w tym zakresie mam

Na pewno załączę Feedback jak tylko coś się zmieni w tej materii- pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc w interpretacji :)

Do października, to nie oznacza,  że w październiku. Uważam, że jeśli się sprężysz to może być szybciej o tym mówi Sprawiedliwość.

Jeśli weźmiesz się za to prędko,  to szybko znajdziesz pracę,  jeśli nie to trochę to potrwa..

Natomiast uważam, że październik to górna granica i akurat tym bym się nie sugerował.

Po prostu działaj ;)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 26.11.2020 o 18:12, Gringe napisał:

Umiarkowanie, 8 mieczy i As Monet.

W tym okresie, o którym myślałaś zadając to pytanie, nie znajdziesz, bo niewiele się w tej materii dzieje, Umiar to stagnacja, być może mało szukasz, być może nie ma interesujacych ofert, w każdym razie to co jest pod Umiarkowaniem skryte powoduje to co kryje się pod 8 mieczy, czyli związane ręce, niemożność postawienia kroku w kierunku Asa Monet czyli pracy.

W dniu 26.11.2020 o 20:40, Gringe napisał:

Kiedy znajdę pracę?”

Otrzymałam:

Królowa Mieczy, Sprawiedliwość, Śmierć plus dociągnęłam czwartą, co ma Tarot na myśli w związku ze Śmiercią- wyszedł Rycerz Mieczy.

Tarot chyba odpowiedział na pytanie kiedy, poprzez działanie a nie czas, czyli Królowa mieczy to specjalista, to porada jakaś, Sprawiedliwość do urząd, śmierć no to zmiana czyli składając do kupy, trzeba będzie się gdzieś udać do jakiegoś urzędu, bądź zasięgnąć jakiejś fachowej porady, żeby coś zmienić w tym kierunku. Może to być np doradztwo zawodowe, w każdym razie potrzebny tu impuls od osoby w typie Królowej Mieczy, która pokieruje na zmiany.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Arbogast To, co piszesz ma sens. Nie bardzo czuję kartę Umiarkowania i jak wypada w rozkładzie to mam z nią zawsze problem. 8 Mieczy jest jak najbardziej zrozumiała i adekwatna do sytuacji bo przede wszystkim blokują mnie moje myśli. Raz, że czekam na dwie ostatnie wypłaty z pracy i nie mogę za dużo zarobić bo przepadną mi inne pieniądze z urzędu( takie zasady zasiłków w UK a jestem opiekunem niepełnosprawnego syna i nie mogę za dużo zarobić bo nie dostanę zasiłku). Dwa, sytuacja z wirusem jest zagmatwana. Syn co raz siedzi w domu bo izolacja, bo szkoła zamknięta na 2 tygodnie. Ciężko to wszystko pogodzić z regularną pracą, choć z drugiej strony pracodawcy w UK są bardziej elastyczni w stosunku do rodziców niż ma to miejsce w Polsce. 
Królowa Mieczy to pewnie moja siostra lub....może chodzić o urząd który zmotywuje mnie do szukania pracy bo bez niej nie dostanę innych finansowych dodatków. Gdzieś po prostu muszę pracować, nawet na 8 czy 12 godzin tygodniowo. 
Niepokoi mnie Śmierć bo to zawsze nieodwracalne zmiany- etap do którego nie ma już powrotu. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Ekspert

Powinnam zweryfikować wątek - faktycznie pracy wciąż nie mam i nie zapowiada się bym szybko znalazła. U nas lockdown do 15 lutego  i wcale nie jest powiedziane czy cokolwiek po tej dacie poluzują. Jestem po prostu z dzieckiem w domu. 
Tak sobie myślę, że ta Smierć na końcu rozkładu oznacza to, że dostałam settle status w UK i na tej podstawie przyznali mi ponownie zasiłki mimo utraconej pracy( zasiłek mam min. jako opiekun osoby niepełnosprawnej i też jest to pewien rodzaj pracy). Tego statusu mi już nie cofną- dla mnie zdecydowanie pasuje to do karty Śmierć jako transformacja. 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Praca ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...