Skocz do zawartości

Grudniowo ZWERYFIKOWANE


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Przełożenie: As denarów - 3 denarów - Mag

 

1. Aura miesiąca: 8 mieczy - Księżyc - As mieczy

2. Uczucia: Król mieczy - Królowa denarów - 5 buław

3. Relacje: 3 mieczy - 4 monet - 5 mieczy

4. Praca: 4 mieczy - 10 buław - Królowa buław

5. Finanse: Rycerz pucharów - Umiarkowanie - Król pucharów

6. To co najważniejsze: 4 denarów - 8 pucharów - 3 denarów

7. To co niespodziewane: 10 pucharów - 6 buław - 5 denarów

 

Ogólna aura tego miesiąca będzie kiepska, dużo różnych myśli, pomysłów, ale mało realnych i brak możliwości realizacji, takie samoograniczanie się w iluzji.

W uczuciach wieje dość mocną kalkulacją w kierunku pewnej kobiety, Król mieczy posługuje się słowem, a nie czynem, wiec widać trochę dystansu i ograniczenie do słownych działań w kierunku pewnej kobiety przedstawionej tu jako królowa monet, zaś 5 buław mówi wręcz o jakiejś walce nie tylko z nią, ale i z konkurentami. To ma przełożenie na relacje, 3 mieczy to taki zimny prysznic, szybki kontakt z rzeczywistością, smutek z powodu braku otwartości i poczucia walenia głową w mur 5 mieczy. Grudzień wyjątkowo nierozwojowy pod tym kątem.

W pracy jest spokój, aż za bardzo, bo widać przemęczenie natłokiem obowiązków. Jeśli o pieniążki chodzi to ich nie braknie, ale widać wydatki na zachcianki i to takie wydziwiane, niekonieczne, które mógłbym sobie darować. Po prostu będę sobie w grudniu folgował.

Najważniejsze dla mnie będą jednak pieniądze w tym miesiącu, gromadzenie kasy w grudniu przyjdzie ciężko, ale opanowanie emocji da efekty. I najważniejsze to chyba spotkanie rodzinne, święta.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Arbogast napisał:

Aura miesiąca: 8 mieczy - Księżyc - As mieczy

Oj będziesz "wielce nieobecny". Księżyc z Asem Mieczy mówi o tym, że będziesz tonął w myślach, ale takich nierealnych. Będziesz sobie wyobrażał coś co Cię chwilowo uskrzydli np mam u boku piękną kobietę albo mam wille z basenem itd itd. Będziesz sobie kreował te dziwne filmy, żeby sobie poprawić nastrój, bo Księżyc to też odrzucenie emocjonalne, samotność, a 8 Mieczy to brak wpływu na wiele spraw.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Arbogast napisał:

Uczucia: Król mieczy - Królowa denarów - 5 buław

Uważam, że ktoś jest w Twoim życiu, natomiast 5 Buław sugeruje, że z jednej strony ta relacja przysparza dużo nerwów, jest chaotyczna ale z drugiej strony może być mocno seksualna. 5 Buław to taki trochę drapieżny sex :D

Niemniej jednak sądzę, że uczuciowo w tym grudniu będziesz osamotniony, bo jest tutaj Król Mieczy,  a to przecież samotnik. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Arbogast napisał:

Relacje: 3 mieczy - 4 monet - 5 mieczy

Wiesz co.. nie widzę totalnie nikogo albo ewentualnie jakąś garstkę osób. 4 Denarów to karta ograniczeń, tak jak byśmy siedzieli w jakimś kloszu zupełnie sami albo ze starym sprawdzonym gronem. 

Natomiast widzę tutaj ogromne rozczarowanie spowodowane stagnacją oraz tym, że nikogo nowego nie zapoznałeś, tylko siedzisz w tym kloszu i nic...

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Arbogast napisał:

Finanse: Rycerz pucharów - Umiarkowanie - Król pucharów

Kasa będzie. Uważam,  że nie ma się o co martwić. Umiarkowanie to karta spokoju. Król Pucharów to karta stagnacji, więc ta sytuacjami nie ulegnie zmianie. To też jest zadowolenie. Będzie ok.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Arbogast napisał:

To co najważniejsze: 4 denarów - 8 pucharów - 3 denarów

Odpuść sobie zaciskanie pasa i odkładanie pieniędzy na przyszłość. Uważam, że praca daje Ci satysfakcję finansową o czym mówi 3 Denarów i nie ma potrzeby (przynajmniej w grudniu) ściskania kasy w skarpecie, bo szybko odrobisz ubytki świąteczne.

Poza tym najważniejsze będą dla Ciebie sprawy zawodowe, emocjonalne odejdą na dalszy plan (8 Pucharów).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Arbogast napisał:

To co niespodziewane: 10 pucharów - 6 buław - 5 denarów

5 Denarów to karta nędzy, a zatem nie spodziewasz się, że święta będą Cię aż tyyyyle kosztowały.

Wydasz tak dużo,  że w efekcie Twój portfel będzie miał niedowagę. :)

Wszystkiego dobrego ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2020 o 19:09, Arbogast napisał:

Przełożenie: As denarów - 3 denarów - Mag

 

1. Aura miesiąca: 8 mieczy - Księżyc - As mieczy

2. Uczucia: Król mieczy - Królowa denarów - 5 buław

3. Relacje: 3 mieczy - 4 monet - 5 mieczy

4. Praca: 4 mieczy - 10 buław - Królowa buław

5. Finanse: Rycerz pucharów - Umiarkowanie - Król pucharów

6. To co najważniejsze: 4 denarów - 8 pucharów - 3 denarów

7. To co niespodziewane: 10 pucharów - 6 buław - 5 denarów

 

1. Gonitwa myśli, przewrażliwienie, możliwe stany lękowe. Ewentualnie za kimś lub za czymś bardzo tęsknisz i stąd ta gonitwa myśli.

2. 5 buław to u mnie zawsze sprzeczki, trochę reagowanie pod wpływem emocji, gdyż każda ze stron nie za bardzo chce ustąpić. Jeśli z nikim się nie spotykasz, to może pojawić się w twoim otoczeniu kobieta, ale o którą trzeba trochę zabiegać.

3. Kiepskie karty, bo widać aż dwie trudne karty mieczowe. Nie wiem, czy ktoś Cię zranił, ale dla mnie trochę knucie zemsty za wyrządzone przez kogoś krzywdy.

4. Marazm, zastój, no chyba, że rozważasz urlop lub jesteś obecnie na chorobowym. Końcówka roku może przynieść wyczerpanie spowodowane nadmiarem obowiązków.

5. Nie widać problemów finansowych, ale raczej co wpadnie, to zaraz wypadnie z kieszeni i w dłużej mierze spowodowane chęcią zaspokojenia własnych potrzeb.

6. Aby zyskać trzeba będzie wrócić do jakiejś wcześniejszej współpracy, znajomości lub pokazuje, że ktoś może odejść z pracy, a może sam rozważasz zmian, aby zyskać nowe umiejętności.

7. Chyba ktoś z grona najbliższych może potrzebować pomocy, ale nie za bardzo będzie potrafił się sam zwrócić.

 

Odnośnik do komentarza

1. Aura miesiąca: 8 mieczy - Księżyc - As mieczy - Blokady, domysły, tajemniczość, przemyślenia, intrygi, zagadki - może się porządnie w czyms zaczytasz?

2. Uczucia: Król mieczy - Królowa denarów - 5 buław - On nie chce, ona chce, ona go trąca :D

3. Relacje: 3 mieczy - 4 monet - 5 mieczy - Boleśnie, pytanie czy to Ty bedziesz ranił, czy ktoś Ciebie. Rozczarowanie czymś.

4. Praca: 4 mieczy - 10 buław - Królowa buław tu też jakis zastój, odłożysz prace która sprawia problemy i zajmiesz się sobą, albo jakąś bulawową

5. Finanse: Rycerz pucharów - Umiarkowanie - Król pucharów - żadna karta nie mówi wg mnie o dobrobycie, aczkowiek nie będziesz narzekał

6. To co najważniejsze: 4 denarów - 8 pucharów - 3 denarów  - trochę egoizmu nie zaszkodzi, chyba musisz postawić siebie na 1 miejscu

7. To co niespodziewane: 10 pucharów - 6 buław - 5 denarów - Jakieś zwycięstwo, triumf związane z brakiem czegos lub kogos na rodzinnym spotkaniu.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
W dniu 29.11.2020 o 19:09, Arbogast napisał:

Przełożenie: As denarów - 3 denarów - Mag

 

1. Aura miesiąca: 8 mieczy - Księżyc - As mieczy

2. Uczucia: Król mieczy - Królowa denarów - 5 buław

3. Relacje: 3 mieczy - 4 monet - 5 mieczy

4. Praca: 4 mieczy - 10 buław - Królowa buław

5. Finanse: Rycerz pucharów - Umiarkowanie - Król pucharów

6. To co najważniejsze: 4 denarów - 8 pucharów - 3 denarów

7. To co niespodziewane: 10 pucharów - 6 buław - 5 denarów

Miesiąc faktycznie pod znakiem 8 mieczy, niewiele tu się działo realnie, za to dużo w mojej głowie myśli.

W uczuciach się trochę oziębiłem i zacząłem kalkulować odnośnie znajomości z pewną panią. Relacje - kompletnie nic,

Praca - oj dużo pracy było, ale spokojnie jak to w 4 mieczy i nadmiar pracy jak to w 10 buław.

Kasa - umiarkowanie pokazało stabilność, dobre balansowanie a te puchary to troche wydawanie na swoje zbytki

Najważniejsza była praca i kasa. A niespodziewane... hmm ciężko mi to zweryfikowac.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Grudniowo ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...