Skocz do zawartości

Druga połowa grudnia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak zawsze położyłam karty na drugą połowę grudnia :)

 

Aura
Sąd + 9 mieczy + 7 buław

Widać tutaj jakieś oczyszczenie, nowy początek co będzie wzbudzało we mnie strach i lęk i będą walczyć sama z sobą. Może jakaś informacja wywoła tutaj mnie mnie te troch strachu i lęku. Coś powinno się tutaj wydarzyć z co wywoła skrajne emocje i lęk u mnie :)

 

Praca
7 denarów + paź denarów + 7 pucharów

Widać tutaj zwolnienie, naukę czegoś nowego i trochę takie rozmarzenie, bujanie w obłokach

 

Uczucia
3 buławy + 5 buław + as mieczy

Może się tutaj sporo dziać wokół mnie, ale miecz to bardziej myślenie rozumem i nic tutaj się nie ruszy ani nie zmieni. Nie ten moment 3 buławy odwleka :)

 

Najważniejsze wydarzenie
kapłanka + rycerz denarów + 6 denarów

Pomoc jakiemuś Panu, dawanie wsparcia, otuchy. Może jakaś akcja wsparcia związana ze świętami

 

Rada
królowa buław + sprawiedliwość + 6 buław

Zauważyć wewnętrzne piękno w sobie odciąć się od tego co było co spowoduje, że będe czuła się niczym zwycięzca

 

Karty pokazały raczej spokojną końcówkę roku. Nic tu bardzo się nie ruszy w żadnej dziedzinie :) A jak Wy myślicie? Może ktoś doda swoją interpretację :) będe bardzo wdzięczna :)
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Witam,

jak zawsze położyłam karty na drugą połowę grudnia :)

 

Aura
Sąd + 9 mieczy + 7 buław

Aura może być trochę ponura, coś się oczyści, dojdziesz do jakichś wniosków, które spowodują niepokój/lęk i ostrożność

 

Praca
7 denarów + paź denarów + 7 pucharów

Będziesz skupiona na pracy, mogą być nowe zadania w pracy, nauka czegoś i generalnie nic wielkiego się nie zdarzy.

 

Uczucia
3 buławy + 5 buław + as mieczy

3 buław też może pokazywać, że chciałabyś się zaangażować, widać, że ten temat zaprząta twoją głowę

 

Najważniejsze wydarzenie
kapłanka + rycerz denarów + 6 denarów

Jakaś pozytywna relacja zostanie nawiązana
 

Rada
królowa buław + sprawiedliwość + 6 buław

Bądź aktywna, uczciwa i skup się na swoich celach, a osiągniesz sukces

Powodzenia!

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja bym to widziała w ten sposób, że właśnie oczyścisz się z tych lęków, schiz itd. 7 Buław mi stres pokazuje.

 

W pracy spokojnie, jakaś nauka, może szansa, ale może się okazać to w sferze marzeń.

 

Możesz coś planować, jeśli chodzi o sferę uczuć. Może też będziesz chciała się odciąć od jakiejś burzliwej relacji ( 5 Buław).

 

Ty w Kapłance pomożesz komuś ( 6 Denarów).

 

Jak będziesz działać, włożysz pracę i wysiłek, będzie sukces ( 6 Buław).

 

Wszystkiego dobrego ! :thanks:

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Aura
Sąd + 9 mieczy + 7 buław

Negatywnie podsumujesz całokształt. Dojdziesz do wniosku, że to, co osiągnęłaś jest dla Ciebie niesatysfakcjonujące, przez co będziesz opresyjnie szukała rozwiązań awaryjnych.. ciężki czas.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Praca
7 denarów + paź denarów + 7 pucharów

7 Den z Paziem Denarów to utrwalanie wiedzy, tak jakbyś się czegoś tam jeszcze douczała.

Poza tym w pracy będziesz jakaś taka "nieobecna", będziesz myślała o wszystkim, tylko nie o pracy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Uczucia
3 buławy + 5 buław + as mieczy

5 Buław z Asem Mieczy to po prostu komunikacja z otoczeniem ale tylko na stopie służbowej. Nic konkretnego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
kapłanka + rycerz denarów + 6 denarów

Myślę,  że ktoś Ci kupi drogocenny prezent. Może to być upominek od jakiegoś mężczyzny, który ma jakąś kobietę i ten prezent będzie podarowany w tajemnicy przed tamtą dziewczyną.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Aura
Sąd + 9 mieczy + 7 buław

Te karty skojarzyły mi się z takim rozliczeniem i podsumowaniem roku.

 

W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Praca
7 denarów + paź denarów + 7 pucharów

Na spokojnie, bez rewolucji, przy paziu może jakaś mala premia wpadnie ;)

 

W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Uczucia
3 buławy + 5 buław + as mieczy

Nowe horyzonty - 3 Buław przez jednych interpretowana jest jako karta działania, przez innych jako karta stagnacji - ale wtedy jest to stagnacja pt. zadziałałam w 2 Buław, więc w następstwie w 3 Buław patrzę do przodu - co mi to da. Ty jesteś w związku? Jeśli tak - to może być troszkę nerwowo, a jeśli nie, to 5 Buław mogła pokazać liczne kontakty ze znajomymi, które w przyszłości mogą dać szansę na nowe kontakty :)

 

W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
kapłanka + rycerz denarów + 6 denarów

Denary - więc skojarzyło mi się z pracą. Albo podpisanie jakiejś umowy, albo będziesz proszona o jakąś konsultację / pomoc.

 

W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Rada
królowa buław + sprawiedliwość + 6 buław

Znaj swoją wartość, nie ustępuj i walcz o swoje.

 

Powodzenia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Aura
Sąd + 9 mieczy + 7 buław

Rozmyślania na remat rodziny, jakieś ponure myśli i zastanawianie się jak to wszystko przeorganizowac w przyszłym roku. Podejmiesz decyzję, że chcesz zawalczyć o inne życie 

W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Praca
7 denarów + paź denarów + 7 pucharów

Oczekiwanie na rezultaty pracy, więcej spokoju, ale też zostaniesz zaangażowana w jakiś mały projekcik, który będzie wymagał rozmienienia się na drobne

W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Uczucia
3 buławy + 5 buław + as mieczy

Będziesz się rozglądać za czymś nowym, może i nawet paru będzie próbowało zawalczyć o Twoje względy, ale Ty się odetniesz, bo nie będą wystarczająco elokwentni

W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
kapłanka + rycerz denarów + 6 denarów

Pomoc w wybieraniu prezentow, może będziesz pomagać przyjacielowi w tym zadaniu 

W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

Rada
królowa buław + sprawiedliwość + 6 buław

Poczuj się wyjątkowo, walcz o dobre traktowanie i nie przeginaj z jedzeniem w święta :wink:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne wszystkim za interpretacje :) końcówka roku to zawsze dla mnie czas podsumowań co udało się zrobić w mijającym roku i plany na nowy rok więc może być trochę nostalgicznie. Jestem singielką ale ostatnio coś sporo osób z przeszłości sobie o mnie przypomina a najwięcej jest Panów którzy mają rodziny i to mnie niestety nie pociesza :) Podejrzewam że ta końcówka roku może się zrobić trochę nostalgiczna niestety :( zobaczymy jak wszystko się potoczy :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.12.2020 o 10:16, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
Sąd + 9 mieczy + 7 buław

Tutaj @Lianna idealnie opisała to co się działo :)

Ja bym to widziała w ten sposób, że właśnie oczyścisz się z tych lęków, schiz itd. 7 Buław mi stres pokazuje.

Dokładnie oczyściłam się z tego wszystkiego co ostatnio mi ciążyło i jestem pełna pozytywnej energii :)

 

Praca
7 denarów + paź denarów + 7 pucharów

Jakoś nie miałam za dużo pracy i bujałam w obłokach zamiast skupić się na pracy. Wszystko się rozciągało w czasie i nie było niczego na już :)

 

Uczucia
3 buławy + 5 buław + as mieczy

Tutaj chyba pokazała się sytuacja z Panem pewnym, że myślałam że się coś nowego zaczeło, była euforia, fascynacja i szybko sie skończyło a ja odcięłam się mieczem od Pana 

 

Najważniejsze wydarzenie
kapłanka + rycerz denarów + 6 denarów

Dostałam dziwny prezent (zestaw kaw smakowych) od Pana, który jest żonaty. Przesłał mi kurierem taką paczkę :)
 

Rada
królowa buław + sprawiedliwość + 6 buław

Powinnam walczyć chyba o swoje i wtedy osiągnę sukces. I tak właśnie teraz robię :)

Dziękuję serdecznie za interpretacje @Iwka78 @Lianna @Ziomal597 @Mesi @Lunaria

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa grudnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...