Skocz do zawartości

Podwyżka i stała umowa ZWERYFIKOWANE


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję w tej firmie 1.5 roku. Od lipca tego roku moja asystentka dostała promocję do innego działu, a jej obowiązki zrzucili na mnie bez podwyżki oczywiście, bo niby jest kryzys. Pracuję w takiej branży, że kryzys jej nie dotyka. Dodatkowo mam podpisaną drugą umowę czasową, a chciałabym stałą. 


Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że wynegocjuję dla siebie:

Podwyżka - 10 mieczy, 3 denarów, gwiazda, rydwan, rycerz mieczy - nie ma tutaj niestety żadnych takich kart, które dawałyby cień nadziei na tą podwyżkę:( ostatnio też popełniłam dwa duże błędy wynikające z nadmiaru pracy i braku systemu, który pozwalałby niwelować te błędy. Widać, że się tym martwię, myślę, że w 3 denarów jestem postrzegana jako specjalistka i oni mi dadzą płonną nadzieję w gwieździe, że ta podwyżka będzie, ale tak naprawdę to mnie wkurzą w tum rycerzu mieczy i tyle mojego...


Stała umowa - 4 buławy, 5 pucharów, 10 mieczy, wieża, gwiazda - tutaj też mi nie dadzą stałej umowy:( bieżąca umowa kończy mi się w czerwcu 2021 i do tego czasu będą kazali mi czekać, tylko to już będzie 3 umowa, więc muszą dać mi stałą umowę.

 

Generalnie to mega słabe te karty...:(((

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 godziny temu, Iwka78 napisał:

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że wynegocjuję dla siebie:

Podwyżka - 10 mieczy, 3 denarów, gwiazda, rydwan, rycerz mieczy

Bardzo ciężko myślę, że się nie uda... raczej jeśli będzie podwyżka, to obiecają Ci ją dopiero przy umowie na stałe lub jak zagrozisz odejściem 

4 godziny temu, Iwka78 napisał:

Stała umowa - 4 buławy, 5 pucharów, 10 mieczy, wieża, gwiazda

Nie będzie na razie umowy na stałe.  Swoją drogą to ciekawe czy do czasu zanim otrzymasz umowę na stale, to nie zmienisz pracy :wink:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Iwka78 napisał:

Pracuję w tej firmie 1.5 roku. Od lipca tego roku moja asystentka dostała promocję do innego działu, a jej obowiązki zrzucili na mnie bez podwyżki oczywiście, bo niby jest kryzys. Pracuję w takiej branży, że kryzys jej nie dotyka. Dodatkowo mam podpisaną drugą umowę czasową, a chciałabym stałą. 


Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że wynegocjuję dla siebie:

Podwyżka - 10 mieczy, 3 denarów, gwiazda, rydwan, rycerz mieczy - Plusem jest, że 10 mieczy nie stoi na końcu rozkładu, a więc odczytuję, że czujesz się w jakimś sensie zraniona i oszukana, że pracodawca dorzucił nowe obowiązki, ale zapomniał o dodatkowych pieniądzach. Widać, że samo sumienne wykonywanie obowiązków nie przybliży Cię do uzyskania dodatkowych pieniędzy. Będziesz niestety musiała się nachodzić, a nawet wykłócić, ale karty nie pokazały jednoznacznie, czy się uda.


Stała umowa - 4 buławy, 5 pucharów, 10 mieczy, wieża, gwiazda - Nie dadzą wcześniej stałej umowy. Przykro mi :(

 

Generalnie to mega słabe te karty...:(((

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2020 o 06:37, Iwka78 napisał:

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że wynegocjuję dla siebie:

Podwyżka - 10 mieczy, 3 denarów, gwiazda, rydwan, rycerz mieczy -

Absolutnie nie ma na co liczyć niestety.

Jeśli rozkład otwiera 10 Mieczy to spokojnie można odpuścić sobie dalsze rozkładanie kart.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2020 o 06:37, Iwka78 napisał:

Stała umowa - 4 buławy, 5 pucharów, 10 mieczy, wieża, gwiazda -

Też się nie uda. 4 Buław to stagnacja, 5 Pucharów to lament, a 10 Mieczy z Wieżą to rozpad.. no niestety tego też nie widać..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 5.12.2020 o 06:37, Iwka78 napisał:

Podwyżka - 10 mieczy, 3 denarów, gwiazda, rydwan, rycerz mieczy

Będą Ci mydlić oczy, że mają to w planach w przyszłości, ale na ten moment nie będzie podwyżki. Będą oczekiwać zaangażowania i ewentualnie dorzucą coś na pocieszenie w formie szkolenia albo innego zajęcia mającego wesprzeć Twój rozwój.

 

W dniu 5.12.2020 o 06:37, Iwka78 napisał:

Stała umowa - 4 buławy, 5 pucharów, 10 mieczy, wieża, gwiazda

Też nie ma na to perspektywy w tym momencie. :( Dużo kart rozczarowania, straty.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

No niestety kiepskie karty na podwyżkę. Wg mnie 10 Mieczy na początku rozkładu mówi "Nie". Faktycznie widać Twoją pracę. Gwiazda w takim układzie to Twoje płonne nadzieje. Dalej masz karty nerwów, szarpaniny.

 

Nie dostaniesz stałej umowy. Wg mnie odejdziesz z tej pracy. Może już nawet stanie się to w lutym/marcu, znak Ryb.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie zaznaczyłaś ram czasowych do kiedy liczysz na te zmiany..

W każdym razie ja tu też widzę odejście z tej pracy zanim zrealizuje się Twoje oczekiwanie na podwyżkę i umowę stałą, a nawet możliwe obniżenie stawki, na tę umowę nie ma w ogóle co liczyć w tej pracy. Jednocześnie widzę w pytaniu na podwyżkę szanse na wieksze zarobki ale nie w obecnej pracy. no chyba, że z dodatkowego źródła: np dodatkowa praca zdalna z domu.

Wszystkiego dobrego

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Ismer zmienił tytuł na Podwyżka i stała umowa ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...