Skocz do zawartości

2021 ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Tytułem wstępu :wink:

Stan cywilny: mężatka

Liczba dzieci: 0 (prób ciąg dalszy)

Kochankowie: 0 (niezainteresowana romansami)

Praca: na etacie, umowa na stałe 

 

Rozkład na 2021 rok

Ogólna aura roku: 5 Kielichów Pustelnik 

Ciężki rok. Dużo płaczu, strat, wyalienowania. Żal, który przetransformuje moje podejście do życia. Będę zamknięta w sobie 

Praca: 4 Denarów 

Tu bez zmian, w tym samym miejscu, bez żadnych niespodzianek. 

Finanse: Król Mieczy 

Spłata kredytu, spokojne, metodyczne podejście do finansów 

Uczucia: Królowa Buław 

Zakochana, aktywna. Atrakcyjna, to ja będę zdobywcą w tym roku :oczko:

Zdrowie: Śmierć 2 Denarów 

Zmiany w kwestii zdrowia, może zmiana sposobu odżywiania się. Wahania nastrojów (może też wagi)

Otoczenie: Kochankowie 

Nastawione na romans. Ewentualnie będę na tyle zajęta mężem, że nie będę na nikogo zwracać uwagi

Dom/rodzina: 6 Mieczy 3 Mieczy

Może smierć kogoś z rodziny, odejście czyjeś. Załatwienie formalności dotyczące remontu domu

Niespodzianka: 6 Kielichów 

Otoczenie miłością, dużo czułości. Miłe gesty ze strony kogos kogo sie nie spodziewam

Rada: Głupiec 4 Buław 

Cieszyć się chwilą, celebrować momenty. Podchodzić z dziecięcą naiwnością do związku. Dobrze bawić się na imprezach 

 

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi :thanks:

Edytowane przez Lunaria
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lunaria napisał:

Ogólna aura roku: 5 Kielichów Pustelnik

"Przerobienie" w sobie jakiegoś żalu, smutku, poradzenie sobie z jakimiś emocjami, które do tej pory Cię gryzły i uzyskanie spokoju w tym aspekcie.

 

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Praca: 4 Denarów

Stabilnie ale w pewnym momencie możesz poczuć, że ta praca nie daje Ci możliwości rozwoju.

 

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Finanse: Król Mieczy 

Racjonalne i rzeczowe podejście do finansów. Bez impulsywnych wydatków - choć może troszkę kusić, bo jednak miecze to powietrze. Ale Król radzi sobie z takimi sytuacjami.

 

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Uczucia: Królowa Buław

No Kochaaaana - Ty rozdajesz karty ;) uczucie spełnienia, świadomość swojej atrakcyjności :)

 

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Zdrowie: Śmierć 2 Denarów

Może powrócić jakaś dolegliwość z przeszłości - jeśli takiej nie było, to wyrównanie energii i po prostu zdrowie.

 

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Otoczenie: Kochankowie

Miłe przyjemne otoczenie i sprawdzeni przyjaciele.

 

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Dom/rodzina: 6 Mieczy 3 Mieczy

Trzeba będzie z czegoś zrezygnować - nie do końca czuję te karty... ewentualnie możesz zawieść się na kimś z rodziny...

 

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Niespodzianka: 6 Kielichów 

Dziecko?

 

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Rada: Głupiec 4 Buław

Baw się, ciesz się ze spotkań z tymi, z którymi chcesz spędzać czas.

 

Wszystkiego pięknego w 2021 :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Rozkład na 2021 rok

Ogólna aura roku: 5 Kielichów Pustelnik 

Oj to będzie bardzo trudny emocjonalnie rok. Uważam,  że możesz się odseparować od partnera,  bo Pustelnik to separacja na własne życzenie. 

Poza tym uważam, że w tym roku będziesz musiała zwrócić uwagę na finanse bo Pustelnik to nie tylko bezrobocie, ale tez konieczność zaciskanie pasa.

Co więcej,  będziesz musiała sie pogodzić ze stratą jeśli chodzi o jakieś plany.. Pustelnik to wstrzymanie.

To tyle jeśli chodzi o wstęp, zaraz zerknę na konkretne dziedziny życia.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Praca: 4 Denarów 

Tu bez zmian, w tym samym miejscu, bez żadnych niespodzianek. 

Finanse: Król Mieczy 

Spłata kredytu, spokojne, metodyczne podejście do finansów 

Uczucia: Królowa Buław 

1) PRACA

Tak jak było, tak i będzie. To karta ciepłej posadki.

 

2) Król Mieczy w finansach zawsze zaleca baczyć na wydatki. To karta dyscypliny, a więc nie ma tu mowy o jakiś wydatkach na wakacje czy inne przyjemności. Po prostu będziesz coś spłacała i nie będziesz już miała na inne rzeczy.

Uważam,  że na przeżycie starczy aczkolwiek tak komfortowo to jednak nie będzie..

 

3) W uczuciach będzie gorąco i namiętnie. Będzie dużo sexu, a także wzajemna adoracja z partnerem.

No po prostu bomba ;)

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Zdrowie: Śmierć 2 Denarów 

Zmiany w kwestii zdrowia, może zmiana sposobu odżywiania się. Wahania nastrojów (może też wagi)

Otoczenie: Kochankowie 

Nastawione na romans. Ewentualnie będę na tyle zajęta mężem, że nie będę na nikogo zwracać uwagi

Dom/rodzina: 6 Mieczy 3 Mieczy

Jeśli chodzi o zdrowie to najlepiej jednak z lekarze konsultować pewne rzeczy, choć fakt- teraz może być trudniej.

Niemniej jednak uważam, że mogą występować wahania nastroju, zwróć też uwagę na przemianę materii i kości.

 

5) OTOCZENIE

Kochankowie w otoczeniu to informacja, że mogą się pojawić jacyś chętni na romans ;)

Natomiast ogólnie rzecz biorąc w otoczeniu będziesz miała ludzi, którzy będą podchodzili do Ciebie z rezerwą czy też z dystansem. 

 

6) Uważam, że możesz się wyprowadzić, co będzie dla Ciebie dużym przeżyciem.

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Niespodzianka: 6 Kielichów 

Otoczenie miłością, dużo czułości. Miłe gesty ze strony kogos kogo sie nie spodziewam

Rada: Głupiec 4 Buław 

Niespodzianka:

Myślę,  że dokończysz przedsięwzięcie, które już mogłaś zacząć.. czy to dokończysz remont,  może powrócisz do pasji, którą przerwałaś przed laty a może po prostu spotkasz kolegę/koleżankę że szkoły. 6 Pucharów to szeroko pojęte sytuacje z przeszłości tudzież dzieciństwa 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

 

10 godzin temu, Lunaria napisał:

Tytułem wstępu :wink:

Stan cywilny: mężatka

Liczba dzieci: 0 (prób ciąg dalszy)

Kochankowie: 0 (niezainteresowana romansami)

Praca: na etacie, umowa na stałe 

 

Rozkład na 2021 rok

Ogólna aura roku: 5 Kielichów Pustelnik 

Nie ma co się źle nastawiać. Ten rok może przynieść poczucie osamotnienia, ale to chyba większość z nas teraz przez to przechodzi. Myślę, że mogą się odezwać emocje, co będzie powodem trochę melancholijnego nastroju lub smutku. Czasem trzeba się zatrzymać i pobyć z własnymi myślami, aby odszukać klucz do naszej życiowej mądrości.

Praca: 4 Denarów 

Stała, zapewniająca bezpieczeństwo finansowe.

Finanse: Król Mieczy 

Absolutnie żadnych szaleństw. Możliwe, że mąż pilnuje budżetu.

Uczucia: Królowa Buław 

Z pewnością energiczna i czasem zapalczywa. Będziesz zmysłowa, pełna werwy i temperamentu.

Zdrowie: Śmierć 2 Denarów 

Zmiany w kwestii zdrowia, może zmiana sposobu odżywiania się. Wahania nastrojów (może też wagi)

Otoczenie: Kochankowie 

Ja powiedziałbym, że będziesz żyła w harmonii z otoczeniem.

Dom/rodzina: 6 Mieczy 3 Mieczy

Nie wiem, czy ktoś nie będzie musiał się wyprowadzić, wyjechać w inne miejsce, co może przysporzyć pewne rozczarowanie lub plany o przeprowadzce legną w gruzach.

Niespodzianka: 6 Kielichów 

Kontakt lub spotkanie osoby z przeszłości.

Rada: Głupiec 4 Buław 

A ja widziałabym tutaj starania o dziecko, bo może to być dobry czas.

 

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi :thanks:

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
23 godziny temu, Lunaria napisał:

Tytułem wstępu :wink:

Stan cywilny: mężatka

Liczba dzieci: 0 (prób ciąg dalszy)

Kochankowie: 0 (niezainteresowana romansami)

Praca: na etacie, umowa na stałe 

 

Rozkład na 2021 rok

Ogólna aura roku: 5 Kielichów Pustelnik 

 

Jakieś smutki, rozczarowania. Potem jednak się wyciszysz, może nabierzesz takiej wewnętrznej mądrości? Albo będziesz chciała częściej być sama ;)

23 godziny temu, Lunaria napisał:

Praca: 4 Denarów 

Stabilnie, stały dochód :) Może czasem nawet nudno ;)

23 godziny temu, Lunaria napisał:

Finanse: Król Mieczy 

Spłata kredytu, spokojne, metodyczne podejście do finansów 

Uczucia: Królowa Buław 

Ty będziesz sterem, okrętem, Ty będziesz inicjować wszelkie akcje XD Buław wie czego chce, jest sexy i pewna siebie :). Myślę, że dużo się będzie działo, namiętności nie zabraknie :) 

Finanse- Tu będziesz podchodzić z głową, rozsądnie.

23 godziny temu, Lunaria napisał:

Zdrowie: Śmierć 2 Denarów 

Zmiany w kwestii zdrowia, może zmiana sposobu odżywiania się. Wahania nastrojów (może też wagi)

 

Tu nie jestem pewna. Może pożegnanie się z jakąś dolegliwością? 2 Denaty to może coś z równowagą? Mnie ta karta kiedyś pokazała...dobieranie szkieł do okularów XD

 

23 godziny temu, Lunaria napisał:

Otoczenie: Kochankowie 

Otoczenie będzie Ci sprzyjać, miłe, sympatyczne. Niekoniecznie musi być zaraz romans :P Kochankowie to dla mnie karta kontaktów, także towarzysko fajnie :)

23 godziny temu, Lunaria napisał:

Dom/rodzina: 6 Mieczy 3 Mieczy

Może smierć kogoś z rodziny, odejście czyjeś. Załatwienie formalności dotyczące remontu domu

Niespodzianka: 6 Kielichów 

Miłe towarzystwo, może ktoś z przeszłości też się pojawi? :) Może też wsparcie rodziny ;)

Co do rodziny- ja zinterpretuję bardziej optymistycznie- że może takie odcięcie mentalne od jakiegoś bólu?

23 godziny temu, Lunaria napisał:

Rada: Głupiec 4 Buław 

Cieszyć się chwilą, celebrować momenty. Podchodzić z dziecięcą naiwnością do związku. Dobrze bawić się na imprezach 

 

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi :thanks:

 

Rada. Być bardziej na luzie, radosna, cieszyć się chwilą, pozwolić sobie na spontan ;) W połączeniu z 4 Buław to faktycznie jakieś mogą być zabawy, imprezy, czy wesela :D

Wszystkiego cudownego Siostro Solarna :1s_n:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
14 godzin temu, mezza napisał:

Nie wiem, czy ktoś nie będzie musiał się wyprowadzić, wyjechać w inne miejsce, co może przysporzyć pewne rozczarowanie lub plany o przeprowadzce legną w gruzach

Dziękuję kochana @mezza :) tego punktu jestem właśnie szalenie ciekawa

1 godzinę temu, Lianna napisał:

Rada. Być bardziej na luzie, radosna, cieszyć się chwilą, pozwolić sobie na spontan ;) W połączeniu z 4 Buław to faktycznie jakieś mogą być zabawy, imprezy, czy wesela :D

Kochana w przyszłym roku to nie wiem czy na wszystkie imprezy zarobię :sark: już na ten moment wiem o 3 weselach, jednej komunii i jednej 18. A co to los przyniesie dalej to zobaczymy :oczko:

Dziękuję Kochana siostro @Liannaascendentalno-solarno-lunarna :koniczynka::1s_z: dla Ciebie również wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze :koniak::slonko:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Tytułem wstępu :wink:

Stan cywilny: mężatka

Liczba dzieci: 0 (prób ciąg dalszy)

Kochankowie: 0 (niezainteresowana romansami)

Praca: na etacie, umowa na stałe 

 

Rozkład na 2021 rok

Ogólna aura roku: 5 Kielichów Pustelnik 

Ciężkie emocje Cię dopadną, będziesz czuć się samotna. 

Praca: 4 Denarów 

Nic się nie zmieni, będziesz tam, gdzie jesteś.

Finanse: Król Mieczy 

Będziesz analizować finanse i bardzo dobrze nimi zarządzać.

Uczucia: Królowa Buław 

dużo pozytywnej energii w tym obszarze:)

Zdrowie: Śmierć 2 Denarów 

Zmiany w kwestii zdrowia, może zmiana sposobu odżywiania się. Wahania nastrojów (może też wagi)- mogą być jakieś wahania w pracy podwójnych narządów

Otoczenie: Kochankowie 

Mogą być flirty i propozycje 

Dom/rodzina: 6 Mieczy 3 Mieczy

Niestety, ale czeka Cię coś przykrego, jakieś wydarzenie sprawi Ci dużo bólu

Niespodzianka: 6 Kielichów 

A może ciąża?

Rada: Głupiec 4 Buław 

Więcej spontaniczności, trzeba się też cieszyć tym, co jest.

 

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi :thanks:

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ogólna aura: wycofanie, zagłębienie się w swój swiat wewnętrzny, w przepracowanie jakichś smutków, rozczarowań, może większe zainteresowanie światem duchowym, filozofia, ale z tej nieco smutnej strony. Jakbyś bardzo czegoś żałowała i stąd wycofanie... Troszkę dolkowo to wygląda też :( Z sumy Umiarkowanie - w skutku pojawi się harmonia wewnętrzna, wyciszenie. 

Praca: stabilna (no w sensie zatrudnienia), długotrwała;

 

Finanse: bedziesz zarządzać kasą racjonalnie, z głową, rozsądnie;

 

Uczucia: będziesz namiętna, seksowna, inicjatywną ;) Mąż pewnie będzie w zachwyceniu ;)

 

Zdrowie: zajdą mocne zmiany w organizmie, jako skutek widać wahania, niestabilność - raz lepiej, raz gorzej;

 

Otoczenie: dużo kontaktów, uspołecznienia;

 

Dom/rodzina: widzę taką bolesną decyzję o przeprowadzkę...

 

Niespodzianka: lub pojawi się ktoś z przeszłości, lub ciąża, i może właśnie te zmiany w organizmie zaznaczyły się wyżej :)

 

Rada: capre diem :D Ciesz się każdym momentem, daj na luz, bądź jak szczęśliwy dzieciak :)

 

Udanego 2021, dużo szczęścia i miłości, Kochana :_buzki::1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Rozkład na 2021 rok

Ogólna aura roku: 5 Kielichów Pustelnik 

Ogólnie niestety rok z tych straconych, płacz nad rozlanym mlekiem i poczucie izolacji. Myślę, że szczególnie będziesz odbierać ten czas pandemii, to są właśnie te karty, smutek, żal, niemoc i poczucie izolacji, osamotnienia.

 

W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Praca: 4 Denarów 

Tu jest OK. Będziesz się trzymać tej pracy, którą masz choćby nie wiem co. Z drugiej strony oznacza to, że nie będzie interesującej alternatywy.

 

W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Finanse: Król Mieczy 

Król mieczy wydaje bardzo rozważnie pieniędzy, jest bardzo zdyscyplinowany. Inwestuje w nauke i rozwój.

 

W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Uczucia: Królowa Buław 

W QB można dostrzec dwie postaci, jedna to kobieta niezwykle temperamentna i realizująca się w tym. Druga to konkurentka....

 

W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Otoczenie: Kochankowie 

Podsuwające różne możliwości i powodujące niezdecydowanie u Ciebie. Możliwe, że się objawi jakiś jegomość.

 

W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Dom/rodzina: 6 Mieczy 3 Mieczy

Rozłąka się zarysowała która dość ciężko będziesz przechodziła.

 

W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Niespodzianka: 6 Kielichów 

Ktosik z przeszłości się odezwie, lub powróci jakaś stara sprawa.

 

W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Rada: Głupiec 4 Buław

Dosłownie chwytaj dzień. Nie bierz wszystkiego na poważnie, miej w sobie radość Głupca i radośc płynącą z obcowania z najbiższymi.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2020 o 14:06, Lunaria napisał:

Tytułem wstępu :wink:

Stan cywilny: mężatka

Liczba dzieci: 0 (prób ciąg dalszy)

Kochankowie: 0 (niezainteresowana romansami)

Praca: na etacie, umowa na stałe 

 

Rozkład na 2021 rok

Ogólna aura roku: 5 Kielichów Pustelnik 

Ciężki rok. Dużo płaczu, strat, wyalienowania. Żal, który przetransformuje moje podejście do życia. Będę zamknięta w sobie 

Praca: 4 Denarów 

Tu bez zmian, w tym samym miejscu, bez żadnych niespodzianek. 

Finanse: Król Mieczy 

Spłata kredytu, spokojne, metodyczne podejście do finansów 

Uczucia: Królowa Buław 

Zakochana, aktywna. Atrakcyjna, to ja będę zdobywcą w tym roku :oczko:

Zdrowie: Śmierć 2 Denarów 

Zmiany w kwestii zdrowia, może zmiana sposobu odżywiania się. Wahania nastrojów (może też wagi)

Otoczenie: Kochankowie 

Nastawione na romans. Ewentualnie będę na tyle zajęta mężem, że nie będę na nikogo zwracać uwagi

Dom/rodzina: 6 Mieczy 3 Mieczy

Może smierć kogoś z rodziny, odejście czyjeś. Załatwienie formalności dotyczące remontu domu

Niespodzianka: 6 Kielichów 

Otoczenie miłością, dużo czułości. Miłe gesty ze strony kogos kogo sie nie spodziewam

Rada: Głupiec 4 Buław 

Cieszyć się chwilą, celebrować momenty. Podchodzić z dziecięcą naiwnością do związku. Dobrze bawić się na imprezach 

 

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi :thanks:

Aura" 

 

samotność, refleksja i łzy 

Praca"  

stabilnie, napięta ale zacna posada.   

 

Uczucia - otoczenie -dom - rodzina - te karty połączę razem, a mianowicie, oj aby do jakiejś konkurencyjnej zdrady nie doszło, wiele ognia i poweru widać, co w  może albo Ciebie zaboleć, albo męża. Oby z tego jakiś konflikt nie wyszedł typu  - wyprowadzam się i odchodzę.  

 

Co też w pewnym sensie pokazują karty rady - ostrożnie i pilnuj ogniska domowego. 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • Moderator

WERYFIKACJA 

(Bo chyba nic już się nie zmieni w ciągu tych 4 dni) ;)

Jeśli chodzi o aurę owszem musiałam przepracować pewne rzeczy m.in. temat dziecka. Ułożyłam sobie w głowie, jest o niebo lepiej, ale gdzieś między marcem a czerwcem obawiałam się, że wyląduje w szpitalu psychiatrycznym. No, ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Rzeczywiście bardzo doceniam samotność, lubię czas spędzony w  wąskim gronie, czyli ja i mąż ;)

W pracy ok, bez zmian.

Finanse też dobre, starczyło na wszystkie imprezy (A 2021 naprawdę mocno w to obfitował) i na podwojne wakacje wystarczyło również. 

W uczuciach zgodnie z moją intuicją, to ja byłam Królowa Buław, konkurencji nie było :D

Co do zdrowia nie mam pojęcia... było trochę zrywow ze zmianą diety, ale to właśnie tak dwu Denarowo... w okularach zaczęłam częściej chodzić. Generalnie zdrowie ok.

Otoczenie ograniczało się do mojego męża :p jestem zaskoczona, bo bardzo lubiłam imprezy, spotkania z przyjaciółmi, a teraz jestem totalnie na nie (moj dom moja twierdza, ale to pewnie powinnam podziękować progresywnemu Księżycowi w Skorpionie)

Dom/rodzina: babcia podupadla na zdrowiu i martwilam się, że może być koniec. Póki co sytuacja jest stabilna. Miałam też awanture z moją mamą (we wrześniu), ale po tym atmosfera się oczyscila. Martwilam sie też o zdrowie małża, bo u niego też nie było kolorowo, ale okazało się że strach ma tylko wielkie oczy. Udało się zrobić remont pomieszczenia gospodarczego, więc plan na ten rok wykonany.

Nikt się nigdzie nie wyprowadzał ;)

Niespodzianka: wszystkie imprezy rodzinne na myśl, o które drżałam, że będą skończonym niewypałem okazały się świetną okazją do zabawy i rozmowy z dawno niewidzianymi osobami ;)

Rada tak jak powyżej, starałam się  dobrze bawić 

Dziękuję Wam za wasze interpretację :1s_z:

 @Mesi i @Lianna czytały z moich kart jakbyśmy się znały całe życie :p

 

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na 2021 ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...