Skocz do zawartości

2021 za Lunaria ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziemy z tym 2021. bezrobotna stara panna z kotem :sark:

 

Aura 3 bulawy umiarkowanie 4 pentakli podsumowanie Pustelnik 

No to wyglada tak jakby pojawily sie jakies nowe plany i perspektywy a skonczylo sie jak zwykle i nowy rok nie przyniosl zmian. Pustelnik moze wskazywac na samotnosc lub zglebianie jakiejsc dziedziny.


Praca 3 miecze paz miecze 6 pentakli pods cesarzowa

Tu wyglada troche tak niezbyt ciekawie. Jakbym musiala przezyc rozczarowanie bol strate zebym mogla sie czegos nauczyc i dostac prace. W podsumie cesarzowa wiec nie bedzie chyba tak zle


Finanse krol mieczy gwiazda 2 pent pods wieza

Dopoki nie zrobilam podsumy to myslalam ze to pozytywne karty. Ale chyba cos ten krol mieczy mnie zwiedzie co sie skonczy brakiem stabilnosci we finansach.

Edit:kurcze chyba tu jednak moje zle decyzje finansowe doprowadza mnie do zlej sytuacji fin. 


Milosc  2 miecze 4 bulawy glupiec pods Kochanki

Tu nie wiem ale kiedys czytalam ze chyba 2 m+4b to zwiazek z rozsadku. No ale tu bym interpretowala ze te 2m mowia o moich blokadach watpliwoxciach. 


Zdrowie 8 mieczy wieza as bul
Jakies problemy zdrowotne o ktorych jeszcze nie wiem ale w 2021 dadza o sobie znac dosc bezceremonialnie ale jest szansa ze z tego wyjde. Mysle ze moga wyjsc na 1 plan moje problemy z kregoslupem.

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wildwood napisał:

No to jedziemy z tym 2021. bezrobotna stara panna z kotem :sark:

 

Aura 3 bulawy umiarkowanie 4 pentakli podsumowanie Pustelnik 

 

Wielkie plany na ruszenie do przodu, ale ostatecznie raczej zasiedzisz się w domu. Możesz zgłębiać wiedzę z jakiejś dziedziny albo po prostu zajmiesz hobby / pracą.

2 godziny temu, Wildwood napisał:


Praca 3 miecze paz miecze 6 pentakli pods cesarzowa

Problemy w komunikacji z jakąś kobietą, może z przyszłą szefową. Albo po wielu porażkach jakaś kobieta da Ci pracę.

2 godziny temu, Wildwood napisał:


Finanse krol mieczy gwiazda 2 pent pods wieza

Niezbyt stabilnie. Wygląda to na dorabianie sobie od czasu do czasu i przechodzenie z pracy do pracy.

 

2 godziny temu, Wildwood napisał:


Milosc  2 miecze 4 bulawy glupiec pods Kochanki

Widać jakąś blokadę na początku, ale później obstawiam romans. Nie da się na razie stwierdzić, czy przerodzi się w coś poważnego.

2 godziny temu, Wildwood napisał:


Zdrowie 8 mieczy wieza as bul
 

Myślę, że możliwe są jakieś zapalenia i problemy ze stawami.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
6 godzin temu, Wildwood napisał:

Aura 3 bulawy umiarkowanie 4 pentakli podsumowanie Pustelnik 

Rok dalekosiężnych planów, które mogą niestety spełznąć na niczym... trzeba bedzie coś przemyśleć, będziesz skupiona na sobie

6 godzin temu, Wildwood napisał:

Praca 3 miecze paz miecze 6 pentakli pods cesarzowa

Uważam, że pracę otrzymasz, ale w drugiej połowie roku :) początek roku będzie dosyć ciężki, nerwowy. Zastój na rynku pracy, rozmowy kwalifikacyjne, które nie przyniosą efektu. Natomiast później w tej 6 Denarów widze szanse na zatrudnienie, zwłaszcza że masz w podsumie Cesarzowa :jupi:

6 godzin temu, Wildwood napisał:

Finanse krol mieczy gwiazda 2 pent pods wieza

Trzeba będzie trzymać je w ryzach, będzie szansa na jakieś dodatkowy zarobek, ale niestety nic z tego nie wyjdzie. 

6 godzin temu, Wildwood napisał:

Milosc  2 miecze 4 bulawy glupiec pods Kochanki

Najpierw będziesz się izolowac, nie bedziesz zwracac uwagi na otoczenie, ale później się odblokujesz i jest szansa w drugiej połowie roku, że poznasz kogoś nowego :)

6 godzin temu, Wildwood napisał:

Zdrowie 8 mieczy wieza as bul

Wygląda na to, ze jakas blokada kregoslupa, bole kręgosłupa będą Ci dokuczac, ale cwiczeniami powinnas to troszke zredukowac. Nastroj tez zdecydowanie lepszy w drugiej połowie roku

 

Szczęśliwego Nowego Roku!!! :koniak::slonko: 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lunaria napisał:

Rok dalekosiężnych planów, które mogą niestety spełznąć na niczym... trzeba bedzie coś przemyśleć, będziesz skupiona na sobie

Uważam, że pracę otrzymasz, ale w drugiej połowie roku :) początek roku będzie dosyć ciężki, nerwowy. Zastój na rynku pracy, rozmowy kwalifikacyjne, które nie przyniosą efektu. Natomiast później w tej 6 Denarów widze szanse na zatrudnienie, zwłaszcza że masz w podsumie Cesarzowa :jupi:

Trzeba będzie trzymać je w ryzach, będzie szansa na jakieś dodatkowy zarobek, ale niestety nic z tego nie wyjdzie. 

Najpierw będziesz się izolowac, nie bedziesz zwracac uwagi na otoczenie, ale później się odblokujesz i jest szansa w drugiej połowie roku, że poznasz kogoś nowego :)

Wygląda na to, ze jakas blokada kregoslupa, bole kręgosłupa będą Ci dokuczac, ale cwiczeniami powinnas to troszke zredukowac. Nastroj tez zdecydowanie lepszy w drugiej połowie roku

 

Szczęśliwego Nowego Roku!!! :koniak::slonko: 

Do siego :szampan_na:

Zastanawiam sie nad tymi planami bo one juz sa w mojen glowie ale narazie los mikladzie klody pod nogi. Bede probowac w nastepnym. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
26 minut temu, Wildwood napisał:

Do siego :szampan_na:

Zastanawiam sie nad tymi planami bo one juz sa w mojen glowie ale narazie los mikladzie klody pod nogi. Bede probowac w nastepnym. 

 

Próbuj! Nie poddawaj się, działaj :)

Szanse są tylko nie spoczywaj ma laurach :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wildwood napisał:

No to jedziemy z tym 2021. bezrobotna stara panna z kotem :sark:

 

Aura 3 bulawy umiarkowanie 4 pentakli podsumowanie Pustelnik 

To będzie rok stagnacji. Będziesz się bardziej rozglądała za czymś nowym, będziesz bardziej planowała niż cokolwiek robiła.

Uważam,  że ogólnie to nie będzie zły rok, bardziej taki nijaki.

Myślę, że podejmiesz stałą pracę o czym mówi 4 Denarów, bo jest to karta ciepłej posadki.

Zaraz zerknę na pozostałe pytanka ;)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wildwood napisał:

Praca 3 miecze paz miecze 6 pentakli pods cesarzowa

Uważam,  że docelowo znajdziesz tą pracę. Myślę, że do końca maja uda się ją znaleźć, aczkolwiek ona nie będzie satysfakcjonująca. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wildwood napisał:

Finanse krol mieczy gwiazda 2 pent pods wieza

Król Denarow z gwiazdą to snucie marzeń o dużych pieniądzach. Gwiazda jest niedostępnością, czymś wyimaginowanym poza zasięgiem ręki. Finanse będą w kratkę o czym mówi 2 Denarów  - raz lepiej, raz gorzej. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wildwood napisał:

Milosc  2 miecze 4 bulawy glupiec pods Kochank

Nie będziesz w ogóle o tym myślała. 2 Mieczy to karta blokady, ale też nieporozumień, chłodnych analiz etc.

Wydaje mi się, że nie będziesz zainteresowana układaniem sobie życia, bardziej jakieś takie relacje luźne będą Ci chodziły po głowie niż coś takiego bardziej poważnego.

Może mieć miejsce jakaś relacja ale to na zasadzie chwilowej przygody.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Wildwood napisał:

Zdrowie 8 mieczy wieza as bul

Zwróć uwagę na gardło,  ciśnienie, nerwy i nie forsuj się. As Buław wskazuje na Twoją nadmierną aktywność, która może negatywne wpływać na Twoje zdrowie. Trochę częściej odpoczywaj.

 

Happy New Year 2021 ;)

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Ziomal597 napisał:

Król Denarow z gwiazdą to snucie marzeń o dużych pieniądzach. Gwiazda jest niedostępnością, czymś wyimaginowanym poza zasięgiem ręki. Finanse będą w kratkę o czym mówi 2 Denarów  - raz lepiej, raz gorzej. 

Ziomalu tu jest krol mieczy

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wildwood napisał:

Ziomalu tu jest krol mieczy

To musiałem coś źle przeczytać ;)

Sorki 

Uważam, że będziesz musiała zaciskać pasa. Król Mieczy to po pierwsze jakieś zobowiązania, po drugie wydatki, na skutek, których budżet się uszczupli. Niestety sytuacja finansowa nie pozwoli Ci na szaleństwa czy też przyjemności.

Król Mieczy z Gwiazdą to właśnie odmawianie sobie zachcianek.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura 3 bulawy umiarkowanie 4 pentakli podsumowanie Pustelnik 

Będziesz mieć jakieś plany, zamiary, ale jakoś chyba nie będziesz mieć ochoty ich realizować, będziesz zamknięta na kontakty. Może skupisz się na jakiejś nauce.


Praca 3 miecze paz miecze 6 pentakli pods cesarzowa

Dla mnie 3 mieczy pokazuje w pracy dobrą komunikację. Paź mieczy pokazuje szukanie informacji/pracy, w 6 denarów widziałabym równowagę i spełnienie.


Finanse krol mieczy gwiazda 2 pent pods wieza

Król mieczy analizuje, być może będziesz chciała wydać jakąś większą kasę na jakiś zabieg upiększający? Widać, że będzie różnie z finansami. 


Milosc  2 miecze 4 bulawy glupiec pods Kochanki

Może być jakieś nieporozumienie, wydaje mi się, że może się pojawić też ktoś nowy.


Zdrowie 8 mieczy wieza as bul
Tutaj chyba będzie jakiś problem, który wcześniej się nie pojawił.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: taka spokojna, lagodna, wolne ale pewny rozwój planów (3 buław + Umiarkowanie), związanych z finansami (4 monet) , dobrze i stabilnie bedziesz czuć się emocjonalnie (wszystkie karty), z drugiej strony widać znudzenie zbyt długim (3 buław + Umiarkowanie) siedzeniem w domu (4 monet)...

 

Praca: będzie jakaś dość nieprosta, boląca dla Ciebie decyzja w tej kwestii (3 mieczy). Może będziesz musiała pójść na trochę niższe stanowisko, niż chciałabyś (paź). Widać, że do pracy w każdym razie się dostaniesz, pewnie za czyjąś pomocą (6 monet).

 

Finanse: widać, że będziesz zarządzać finansami z rozsądkiem (Król Mieczy), jednak na najlepsze zachcianki (Gwiazda), niekoniecznie Cię bedzie stać finansowo (2 monet). Ogólnie - raz lepiej, raz gorzej (2 monet);

 

Miłość: z początku bedziesz od wszystkich zdystansowana (a może i nie zauważysz tej osoby), potem widać zakochanie (4 buław) i wejście w taki lekki i otwarty związek (4 buław + Głupiec), może tak dość szybko i spontanicznie w nim się okazać (Głupiec) :)

 

Zdrowie: no tak, coś ukrytego (8 buław), co nagle się przejawi (Wieża), As Buław kojarzy mi się ze stanem zapalnym. 

 

Udanego 2021 roku :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 12.12.2020 o 17:20, Wildwood napisał:

No to jedziemy z tym 2021. bezrobotna stara panna z kotem

Stara panna z kotem to jeszcze do tego mrożony sernik z lodówki :P

 

W dniu 12.12.2020 o 17:20, Wildwood napisał:

Aura 3 bulawy umiarkowanie 4 pentakli podsumowanie Pustelnik 

W tym roku możesz mieć poczucie ograniczenia realizacji swoich planów ze względów finansowych. Nowe pomysły stopowane i sprowadzane do realności.

 

W dniu 12.12.2020 o 17:20, Wildwood napisał:

Praca 3 miecze paz miecze 6 pentakli pods cesarzowa

Warto zwrócić uwagę czy przypadkiem nie będzie jakiegoś wykorzystywania, bo 3 mieczy pokazuje, że coś generalnie idzie nie po naszemu, paź mieczy to pyskówki, plotki, a  monet to właśnie ta zachwiana równowaga pomiędzy tym co dajesz a tym co otrzymujesz. Zwracaj uwagę na plotki w pracy.

 

W dniu 12.12.2020 o 17:20, Wildwood napisał:

Finanse krol mieczy gwiazda 2 pent pods wieza

Tutaj warto 10 razy coś przemyśleć i zaplanować, bo widać po wierzy, że będziesz miała tendencję do odlatywania w myślach od realności, gwiazda to zbyt ambitne cele. 2 monet to dwutorowość, możliwość pracy na drugim etacie. Co oznacza, że możesz liczyć na dodatkowe źródło dochodu, ale tylko liczyć, a nie je mieć,.

 

W dniu 12.12.2020 o 17:20, Wildwood napisał:

Milosc  2 miecze 4 bulawy glupiec pods Kochanki

2 mieczy to świadome decyzje, oczy zasłonięte, patrzę rozumem. 4 buław to też wspolne mieszkanie, zatem może być tak, że zdecydujesz się z kimś zamieszkać

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Arbogast napisał:

Stara panna z kotem to jeszcze do tego mrożony sernik z lodówki :P

Wiesz co lubie :sark: dam znac za rok czy przy tych kartach nafinanse bylo na sernik

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Weryfka:kiepski rok. Emocjonalnie do bani. Stagnacja. Nic z moich planow nie wypalilo. Kiepskie zdrowie. Nic sie nie zmienilo na zadnym polu ani pracy. Jedyne co to dobre finanse ale przede mn widmo duzych wydatkow.

Lwka slusznie zauwazylaze planuje cos z wygladem bo chodze na laser.

Lunaria miala racje ze bede zglebiac jakas dziedzine wiedzy i hobby.

Slusznie zauwazylyscie ze z kregoslupem kiepsko ale akurat umiarkowane cwiczenia to mus w moim.przypadku. ale przesada mi nie sluzy.

DIekuje wszytstkim za interpretacje !

 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na 2021 za Lunaria ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...