Skocz do zawartości

Jak rozwinie się moja znajomość z X? ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się z kimś od niedawna. To zdecydowanie początki znajomości. Jest całkiem miło. 

Zapytałam kart najpierw o to, jak znajomość rozwinie się w ciągu miesiąca (1) , ale potem jeszcze dopytałam o rozwój w ciągu trzech miesięcy (2).

 

(1) Jak znajomość rozwinie się w ciągu miesiąca?

 

6 kielichów, 6 denarów, królowa buław

 

6 kielichów to mogą być wspomnienia o byłym partnerze. 6 denarów + królowa buław - będę dawała od siebie za dużo?

 

(2) Jak znajomość rozwinie się w ciągu trzech miesięcy?

 

9 mieczy, Rycerz kielichów, Rycerz Buław

 

Będą jakieś zgrzyty, Możemy się nie widzieć przez jakiś czas. Może jedno będzie chore? Ale potem mogą wrócić jakieś romantyczne spotkania (Rycerz kiel) i flirt (Rycerz Buław).

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1. Zdecydowanie dajesz większą aktywność i zaangażowanie,i tak będzie przez najbliższy miesiąc, i będzie Ci z tym dobrze, będziesz zwracała na siebie uwagę , nie zapomnisz jak to się robi;)

Czy aby nie przypomina on Ci kogoś? Może też dogadasz się z byłym.

 

2. O ile znajomość przetrwa, to będzie to bardziej opierało się na sprawach łózkowych. Nic konkretnego, bo oba rycerze pojawiają się na chwilę i znikają. Możliwe spotkania z dwoma naraz.

Wszystkiego dobrego:)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Jak znajomość rozwinie się w ciągu miesiąca?

 

6 kielichów, 6 denarów, królowa buław

Będzie namiętnie aczkolwiek widzę tu Twoją interesowność. 6 Denarów w uczuciach zawsze o tym mówi, a w połączeniu z Królową Buław odnoszę wrażenie, że spotykasz się z nim tylko po to, aby zaspokoić swoje potrzeby.

Tak dosłownie przemówiły te karty. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Jak znajomość rozwinie się w ciągu trzech miesięcy?

 

9 mieczy, Rycerz kielichów, Rycerz Buław

9 Mieczy mówi o tym, że ktoś z Was fanatycznie, obsesyjnie dąży do utrzymania tej relacji lub po prostu zadręczacie się myśląc o tym non stop, a zwłaszcza nocą.

Ale jeśli chodzi o przebieg, to będzie płomiennie, aczkolwiek na odległość. 

Relacja bardzo fajna. Widać zakochanie w Rycku Pucharów oraz mocny sex w Rycerzu Buław..

Tak trzymać! ;)

 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ja to widzę tak , że zaczniecie od przyjaźni, będziecie się czuć tak, jakbyście znali się od dawna, oboje będziecie równie zaangażowani,a Ty będziesz czuła się pożądana i seksowna.

Być może będzie jakiś zastój i będziesz to mocno przeżywać ale to minie i będą i uczucia i pożądanie :) na jak długo? tego nie wiemy. Zaczęło się od Rycerzy więc raczej szybki rozwój sytuacji.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Myślę, że mogę już zweryfikować. Na chwilę obecną dalej się spotykamy. Związek robi się coraz bardziej poważny i stajemy się sobie bliżsi. 

Miałam poważny okres zwątpienia w czasie sesji egzaminacyjnej, bo wtedy rzadko się spotykaliśmy przez jego brak czasu (ja jakoś dałabym radę pomimo egzaminów). U niego też wszystko się przeciągało przez poprawki - i to pewnie pokazało 9 mieczy.

 

Dziękuję wszystkim za interpretacje :)

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.12.2020 o 16:33, Anastazja979 napisał:

Spotykam się z kimś od niedawna. To zdecydowanie początki znajomości. Jest całkiem miło. 

Zapytałam kart najpierw o to, jak znajomość rozwinie się w ciągu miesiąca (1) , ale potem jeszcze dopytałam o rozwój w ciągu trzech miesięcy (2).

 

(1) Jak znajomość rozwinie się w ciągu miesiąca?

 

6 kielichów, 6 denarów, królowa buław

 

6 kielichów to mogą być wspomnienia o byłym partnerze. 6 denarów + królowa buław - będę dawała od siebie za dużo?

 

(2) Jak znajomość rozwinie się w ciągu trzech miesięcy?

 

9 mieczy, Rycerz kielichów, Rycerz Buław

 

Będą jakieś zgrzyty, Możemy się nie widzieć przez jakiś czas. Może jedno będzie chore? Ale potem mogą wrócić jakieś romantyczne spotkania (Rycerz kiel) i flirt (Rycerz Buław).

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

1. Rozmarzenie, słodkie myślenie, myśli uciekające do rozmów, spotkań. Równowaga i poczucie bycia atrakcyjną. Będziesz pełna seaksappealu.

2. Ja bym powiedziała, ze to ruszy tak, że nie będziesz mogła spać z tego powodu. Dużo czułości, słodkich słówek, ognistych spotkań. Taki typowy początek znajomości, pełen chemii i romantyzmu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Jak rozwinie się moja znajomość z X? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...