Skocz do zawartości

Zamiary Pana X :) ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu znajomy z dawnej pracy zaczął się do mnie odzywać, kilka razy spotkaliśmy się pogadać przy winku, ale to raczej rozmowy o pracy (pracujemy w tej samej branży) i jakiś swoich zainteresowaniach oraz wspomnienia starej pracy. Od pewnego czasu Pan daje dziwne sygnały a później się wycofuje. Zaczęłam się zastanawiać, że chyba ja trochę jestem oschła i traktuję go wyłącznie jako kumpla. Jak poproszę go o pomoc zawsze pomoże i mogę na niego liczyć. Ostatnio co jakiś czas widzę, że lajkuje moje zdjęcia to na FB to na insta i nie do końca wiem o co mu chodzi :) więc postawiałam karty

 

Jakie zamiary ma Pan X

9 pucharów + sąd + umiarkowanie

 

Tutaj jakby chciał oczyścić atmosferę pomiędzy nami i zrobić jakiś krok, ale później umiarkowanie więc takie ostudzenie jak to określę. 9 pucharów to radość, ale też takie patrzenie na swoje korzyści. Nie do końca wiem jak to ugryźć :)

 

Jak w ciągu 3 miesięcy potoczy się nasza znajomość

4 buławy + paź pucharów + świat

 

Pan widać, że będzie tutaj robił podchody, będzie się działo a w świecie albo nasze drogi się rozejdą albo Pan przeprowadzi się do rodzinnego miasta (takie są plany tylko nie wiadomo kiedy uda mu się kupić i wykończyć mieszkanie, bo szuka czegoś w stanie deweloperskim) bo obecnie mieszka w Warszawie.

 

A jak Wy to widzicie? Może ktoś doda swoją interpretację :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Jakie zamiary ma Pan X

9 pucharów + sąd + umiarkowanie

Zależy mu na beznamiętnej przyjaźni. Chce konsumować owoce tej relacji,  czyli wspólne wypady na miasto,  kolacje jakieś - generalnie chodzi mu o fajną relacje bez zobowiązań. Natomiast nie w głowie mu sex. On chce się po prostu dobrze bawić i miło spędzać czas..

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Jak w ciągu 3 miesięcy potoczy się nasza znajomość

4 buławy + paź pucharów + świat

Uważam,  że fajna to będzie relacja. 4 Buław z Paziem Pucharów to taka sielanka, optymizm, miło spędzony czas, takie niewinne filirciki ale docelowo ta relacja się naturalnie skończy 

Świat mówi,  że z biegiem czasu będziecie się od siebie oddalać emocjonalnie i fizycznie.

Znajomość może też się przenieść do internetu załóżmy z braku czasu na spotkania.

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki @Ziomal597 ta znajomość właśnie teraz to takie spędzanie czasu np. wspólne biegnie, ostatnio chciał mnie wyciągnąć na morsowanie, motywuje mnie też do rozwoju, zmiany pracy więc ta znajomość jak dla mnie jest ok bo fajnie spedzam czas

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki @Ziomal597 ta znajomość właśnie teraz to takie spędzanie czasu np. wspólne biegnie, ostatnio chciał mnie wyciągnąć na morsowanie, motywuje mnie też do rozwoju, zmiany pracy więc ta znajomość jak dla mnie jest ok bo fajnie spedzam czas

A widzisz,  a tą motywację do zmian pokazuje z kolei Sąd Ostateczny, który mówi o konieczności odcięcia tego co było, aby wejść w nowy lepszy etap. To taka druga szansa. 

Umiar to przyjaźń. Znajomość wartościowa 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Fajna jest ta znajomość bo motywuje mnie do zmian i pracy nad sobą a na dodatek zawsze mogę liczyć na pomoc choć wstydze się czasem o nią prosić :)

ostatnio sygnały jakieś dziwne też trochę mnie zmylily :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.12.2020 o 19:01, Mala_83 napisał:

Jakie zamiary ma Pan X

9 pucharów + sąd + umiarkowanie

No i Pan faktycznie zrobił jakiś krok do przodu (było spotkanie na wino i całowanie) i od kilku dni się nie odzywa, nie proponuje spotkania. Podgrzał atmosferę miał mega szansę i ją zaprzepaścił. Niestety w moich oczach stracił bo ja nie lubię huśtawki takiej więc już chyba nic z tego już nie będzie. Karty ładnie to pokazały :)

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Mala_83 napisał:

No i Pan faktycznie zrobił jakiś krok do przodu (było spotkanie na wino i całowanie) i od kilku dni się nie odzywa, nie proponuje spotkania. Podgrzał atmosferę miał mega szansę i ją zaprzepaścił. Niestety w moich oczach stracił bo ja nie lubię huśtawki takiej więc już chyba nic z tego już nie będzie. Karty ładnie to pokazały :)

To, że nie proponuje spotkania, nie jest jednoznacze z tym, że on przygrywa.  Ale rozumiem, Ciebie, i Twoje wyobrażenia, a nader wszystko szacunek do siebie  - nie to nie, lepiej się nie angażować.  Mimo, że zamiary jego są letnie i z pozoru w Sadzie nobliwe. 

 Ja nie widzę w kartach na teraz definitywnego końca tej znajomości - możecie się schodzić i rozchodzić.  Od jednego czarowania z paziu pucharów do drugiego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

No nie ma tu faktycznie kart końca ale nie mam ochoty na taką znajomość i pojawianie się co jakiś czas i czarowanie :) za stara jestem na takie pochody i miłe słowka. Na tą chwilę nie odzywa się do mnie poza życzeniami świątecznymi więc niech tak zostanie :) pozdrawiam :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mala_83 napisał:

No nie ma tu faktycznie kart końca ale nie mam ochoty na taką znajomość i pojawianie się co jakiś czas i czarowanie :) za stara jestem na takie pochody i miłe słowka. Na tą chwilę nie odzywa się do mnie poza życzeniami świątecznymi więc niech tak zostanie :) pozdrawiam :)

I dobrze robisz, wahliwym niezdecydowanym czarusiom  trzeba powiedzieć zdecydowanie bye ! i tyle nie pędzą w świat:walek: 

Odwzajemniam pozdrowienia.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Zamiary są czysto towarzyskie, 9 pucharów to karta wypić i zakąsić. Czyli fajnie spędzić z kimś czas, odnowić starą znajomość, unormować ją, może on nie chce jakiś złych wrażeń po sobie zostawiać.

W ciągu trzech miesięcy to jest właśnie takie miłe spędzanie czasu. Ale świat mówi o odległości, o rozejściu się w sposób naturalny.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Zamiary:

Zgodzę się z większością - chce przyjemnej trwałej znajomości na jego zasadach (9 kielichów, Umiarkowanie). Sąd wskazuje na wejście na poziom powyżej w relacjach - jako że nie ma tu kart romantycznych - relacji koleżeńskij, może chodzić o większe zaufanie, czy coś.

 

W ciągu 3 miesięcy:

No wesoło, lekko, fajnie, z flirtem na luzie (4 buław + paź kielichów), dalej chyba znajomość zamieni się w internetową, może być takie spokojne odsunięcie od siebie...

 

Odnośnik do komentarza

Nie do końca rozumiem Pana bo poza tym że napisał że następny Sylwester koniecznie musimy spędzić razem i życzeń na Nowy Rok kompletnie się nie odzywa. Nie wiem po co w takim razie zbliżał się skoro się wycofał. On chyba chce spotkać się bez jakiś zobowiązań a jak na spotkaniu wyjedzie coś więcej to fajnie. Ja zdecydowanie wolałam wcześniejszy rodzaj znajomości, bo to co teraz to takie nie wiadomo co. Zapewne za jakiś czas zaproponuje wino i spotkanie ale sama nie wiem czy chcę :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Nie do końca rozumiem Pana bo poza tym że napisał że następny Sylwester koniecznie musimy spędzić razem i życzeń na Nowy Rok kompletnie się nie odzywa. Nie wiem po co w takim razie zbliżał się skoro się wycofał. On chyba chce spotkać się bez jakiś zobowiązań a jak na spotkaniu wyjedzie coś więcej to fajnie. Ja zdecydowanie wolałam wcześniejszy rodzaj znajomości, bo to co teraz to takie nie wiadomo co. Zapewne za jakiś czas zaproponuje wino i spotkanie ale sama nie wiem czy chcę :)

Za rok za barani skok, wybacz ale pan jest dużym dzieckiem, i jak znam życie lepiej nie wnikaj w jego chorą motywację, po co się zbliżał. Chciał nic poważnego. Twoja wola co z nim zrobisz! Obyś nie cierpiała, 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 16.12.2020 o 19:01, Mala_83 napisał:

Weryfikacja!!! 

 

Jakie zamiary ma Pan X

9 pucharów + sąd + umiarkowanie

 

Pan tutaj zrobił krok żeby zmienić naszą przyjaźń, oczyścił atmosferę i fajnie karta umiarkowanie pokazała nic więcej z tym nie zrobił choć doskonale zaczął :)

 

Jak w ciągu 3 miesięcy potoczy się nasza znajomość

4 buławy + paź pucharów + świat

 

Na początku było fajnie zrobiła się fajna atmosfera, Pan trochę pobajerował a później zniknął. Choć zanim zniknął twierdził że będzie walczył o naszą znajomość i po tych słowach zniknął :) świat pokazał że drogi nasze się rozejdą i od ponad miesiąca nie mamy kontaktu

Dziękuję wszystkim za interpretację :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Zamiary Pana X :) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...