Jump to content

Ułożenie afirmacji


grzeg

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Przygotowuje się do rozmowy rekrutacyjnej i po oszacowaniu oczekiwanego wynagrodzenia, zauważyłem, przebijające się przekonanie, że to bardzo dużo. Tak jakby nie zasługiwał na to. Postanowiłem popracować nad tym afirmacją, aby wydobyć na wierzch to przekonanie i ewentualnie je zmienić. Ułożyłem sobie: Ja, ...... zasługuję na wysokie wynagrodzenie i tak pisze je w 3osobach. Kiedyś gdy pracowałem z afirmacjami po ok tygodniu pojawiała się myśl pokazująca moje przekonanie. Tym razem już drugiego dnia, pojawiła się myśl- "ale przecież ty dużo zarabiasz"

Pytanie do doświadczonych w tym temacie- czy powinienem zmienić te afirmację? Można coś poprawić, zmienić aby osiągnąć skuteczność?

 

Pozdrawiam, Grzegorz

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
W dniu 26.12.2020 o 08:11, Emeryta napisał:

Ja uważam, że powinieneś zmienić tę afirmację, bo jak widzisz sam siebie nie możesz nią przekonać. A to znaczy, że gdzieś w Tobie tkwi blokada przeciwko większemu wynagrodzeniu i na niej trzeba się skupić. Może ułóż coś w stylu  "... zasługuję na wyższe wynagrodzenie niż mam teraz"

 

Dzieki :) 

W dniu 26.12.2020 o 08:11, Emeryta napisał:

 

A poza tym zastanów się, dlaczego to przekonanie się pojawiło, to też ważne, bo kotwiczy cię w jednym miejscu i nie pozwoli iść dalej, a może być i tak, że wysoki dochód może cię docelowo "zniszczyć, wpędzić w jakieś kłopoty, myślę tu o przewadze materii nad duchem, żeby cię to nie zniewoliło.

Myślałem o tym już. Moje wnioski to niewłaściwy obraz samego siebie. Tzn zauważyłem że ludzie z otoczenia zawodowego, wyżej wartościują mnie niż ja sam siebie.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.