Skocz do zawartości

Styczeń 2021 Mezza ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczmy, co pierwszy miesiąc 2021 może przynieść :

 

Aura: 7 mieczy+6 kielichów+4 monet

 

Jak dla mnie to będzie miesiąc odcięcia się od sentymentów, nostalgii za pewnymi osobami z przeszłości. Ta 4 na końcu to moje zamknięcie się na wspomnienia.

 

Praca: Cesarzowa+6 mieczy+Słońce

 

W tym miesiącu powinno być efektywniej i produktywniej. Możliwe, że wpadną jakieś nowe zadania dzięki czemu pojawi się nowa energia, zadowolenie z wykonywanych obowiązków.

 

Finanse: 3 mieczy+Królowa Denarów+9 kielichów

 

Będzie rozczarowanie, bo juź wiem, że wpadnie niespodziewany wydatek. Nie pogorszy to ogólnie mojej sytuacji finansowej, a wręcz nadal będę mogła sobie pozwolić na jakieś osobiste przyjemności.

 

Relacje z lubym: 3 kielichów+10 monet+4 buław 

 

Kart ładnie pokazały naszą wspólną decyzję o zamieszkaniu pod jednym dachem:)

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+As Kielichów+Umiarkowanie

 

Widzę to na dwa sposoby albo będzie dosyć emocjonalnie, ponieważ zaczynam już tęsknić za prawdziwym życiem towarzyskim. Druga opcja ktoś nie do końca jest ze mną szczery.

 

Czego nie robić: Król Kielichów+2 monet+2 kielichów

 

Albo dosłownie nie żonglować czyimiś uczuciami lub nie podpisywać żadnych umów 

 

Rada: Paź Mieczy+9 mieczy+4 monet

 

Ja tutaj jedynie widzę, abym się wzięła za naukę, bo będą znowu stresy podczas sesji.

 

Dzięki za każdą interpretację!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

 

Aura: 7 mieczy+6 kielichów+4 monet

Uważam,  że mogą wyjść na jaw jakieś machlojki z przeszłości, jakieś "brudy", przewinienia np wyda się,  że koleżanka kopała pod Tobą dołki albo, że szef obcinał Ci premię.. 6 Pucharów to karta powrotów, więc albo znowu będziesz się spotykała z wykorzystaniem albo coś się wyda..

Generalnie miesiąca zmian żadnych nie wniesie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Praca: Cesarzowa+6 mieczy+Słońce

W pracy będzie bardzo dobrze. Słońce oznacza spokój, radość, sielankę,  wiec nie będzie dużo pracy, ale za to może nadejść premia. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: 3 mieczy+Królowa Denarów+9 kielichów

W finansach będzie ciężko się układać. Kasa będzie ale nagły wydatek rozpaczliwie przyciśnie Cię do muru. Gdyby nie to,  sytuacja finansowa byłaby dobra, bo uważam,  że dobrze zarabiasz ale ten wydatek w 3 Mieczy,  niczym cios prosto w serce.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z lubym: 3 kielichów+10 monet+4 buław 

Uważam,  że nie ma o co się martwić. Radośnie, stabilnie, z planami na budowanie wspólnego domu jako rodu, pokolenia  ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Księżyc+As Kielichów+Umiarkowanie

Tu musisz uważać na fałszywych przyjaciół. Księżyc z Asem Pucharów to fałszywe uczucie,  fałszywe słodzenie, Umiarkowanie to karta przyjaźni, a więc niestety będziesz miała do czynienia z ludźmi,  którzy będą chcieli Cię oszukać, wykorzystać i zagrać na emocjach.

Uważaj na nich!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mezza napisał:

Czego nie robić: Król Kielichów+2 monet+2 kielichów

Król Pucharów z 2 Denarów to brak stabilizacji emocjonalnej. Uważam,  że Tarot skupił się na tym, że miotają Tobą wątpliwości co do relacji z partnerem. Jesteś bardzo chwiejna, niezdecydowana, a pytasz czego nie robić?

Określ się zatem, nie balansuj, bo Ty cały czas się wahasz. Podejmij  w końcu decyzję..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mezza napisał:

Rada: Paź Mieczy+9 mieczy+4 monet

Bądź wnikliwa, dowiaduj się wszystkiego u wszystkich. Zamiast uprawiać czarnowidztwo w 9 Mieczy,  to zacznij trzeźwo myśleć. Poza tym trzymaj się tego, co już masz. Nie inwestuj zatem w nic pieniędzy, nie szukaj nowej pracy itp, bo 4 Denarów to siedzenie w miejscu.

 

Wszystkiego dobrego w 2021 ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, mezza napisał:

Aura: 7 mieczy+6 kielichów+4 monet

Rozpamiętywanie przeszłości, bicie się z myślami takie jakieś, 4 denarów to brak zmian.

22 godziny temu, mezza napisał:

Praca: Cesarzowa+6 mieczy+Słońce

W pracy będzie dobrze a nawet bardzo dobrze, uda ci się pozamykać jakieś sprawy, itp jednym słowem wszystko co zaczniesz to się powiedzie.

22 godziny temu, mezza napisał:

Finanse: 3 mieczy+Królowa Denarów+9 kielichów

też mi się z jakimś niespodziewanym wydatkiem skojarzyła ta 3 mieczy na początku ale po reszcie kart myślę, że stać cię na niego będzie.

22 godziny temu, mezza napisał:

Relacje z lubym: 3 kielichów+10 monet+4 buław 

Fajne karty na relacje domowe. Świętowanie czegoś w większym gronie widzę.

22 godziny temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Księżyc+As Kielichów+Umiarkowanie

Jakiś fałsz, ukrywanie czegoś, zachowywanie pozorów.

22 godziny temu, mezza napisał:

Czego nie robić: Król Kielichów+2 monet+2 kielichów

Nie przeciągać dłużej stanu niepewności uczuciowej, tego czy to ten czy nie ten :)

22 godziny temu, mezza napisał:

Rada: Paź Mieczy+9 mieczy+4 monet

Porzuć to czarnowidztwo, bierność. Weź sprawy w swoje ręce, samo nic się nie wydarzy :)

 

Powodzenia.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Aura:

7 mieczy to nie raz obraz w krzywym zwierciadle, zniekształcony, stąd myślę, że Twoje stare sprawy mogą mieć negatywny wpływ, bo będziesz je widziała w dość zniekształcony sposób, co spowoduje zamknięcie Ciebie na nowe rzeczy

Praca: Cesarzowa pewnie siedzi na tronie, jej pozycja jest niezagrożona. 6 mieczy może oznaczać albo pracę zdalną, albo doszkalanie się, jakieś kursy, rzadziej wyjazd służbowy. Słońce zaś mówi o fajnej atmosferze, zabawie nawet. Myślę, że po prostu praca zdalna.

Finanse:

Myslę, że będziesz musiała sobie odmówić wydatków na własne przyjemności, na własny marketing, własne świecidełka, coś ala: w tym miesiący nie kupie sobie nowej kiecki

Karty na lubego ksiązkowe, wesoło, rodzinnie, domowo, będziecie drinkować, wszystkie te karty mówią o popijaniu wina z nim :D

Otoczenie to tęsknota za powrotem do normalności. Ksiezyc to tęsknoty, as pucharóws wzmacnia uczucia, emocje, a umiar to po prostu normalność

Czego nie robić a tu w pierwszej karcie wychodzi luby... jego dotyczą te karty,2 pentakli to nie raz dwutorowość, a 2 pucharow to flirt - czy aby napewno z nikim nie pozwalasz sobie na takie rozmowy, które mogą podpadać pod flirt?

Rada:

te karty fajnie odnoszą sie do całej aury miesiąca, tam masz jakieś zaszłości które Cię krępują, a tu masz radę, by jest po prostu wyjaśnić ale dla samej siebie. Czyli dowiedzieć się co leży u przyczyn takiego pesymizmu, co Cię zamartwia.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 24.12.2020 o 00:53, mezza napisał:

Zobaczmy, co pierwszy miesiąc 2021 może przynieść :

 

Aura: 7 mieczy+6 kielichów+4 monet

 

Jak dla mnie to będzie miesiąc odcięcia się od sentymentów, nostalgii za pewnymi osobami z przeszłości. Ta 4 na końcu to moje zamknięcie się na wspomnienia.

 

Praca: Cesarzowa+6 mieczy+Słońce

 

W tym miesiącu powinno być efektywniej i produktywniej. Możliwe, że wpadną jakieś nowe zadania dzięki czemu pojawi się nowa energia, zadowolenie z wykonywanych obowiązków.

 

Finanse: 3 mieczy+Królowa Denarów+9 kielichów

 

Będzie rozczarowanie, bo juź wiem, że wpadnie niespodziewany wydatek. Nie pogorszy to ogólnie mojej sytuacji finansowej, a wręcz nadal będę mogła sobie pozwolić na jakieś osobiste przyjemności.

 

Relacje z lubym: 3 kielichów+10 monet+4 buław 

 

Kart ładnie pokazały naszą wspólną decyzję o zamieszkaniu pod jednym dachem:)

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+As Kielichów+Umiarkowanie

 

Widzę to na dwa sposoby albo będzie dosyć emocjonalnie, ponieważ zaczynam już tęsknić za prawdziwym życiem towarzyskim. Druga opcja ktoś nie do końca jest ze mną szczery.

 

Czego nie robić: Król Kielichów+2 monet+2 kielichów

 

Albo dosłownie nie żonglować czyimiś uczuciami lub nie podpisywać żadnych umów 

 

Rada: Paź Mieczy+9 mieczy+4 monet

 

Ja tutaj jedynie widzę, abym się wzięła za naukę, bo będą znowu stresy podczas sesji.

 

Dzięki za każdą interpretację!

 

 

 

 

 

 

 

Aura : Myślę, że może wyjść, że ktoś w przeszłości nie był szczery z Tobą, czy nie mówił wszystkiego. Będziesz dość zamknięta w sobie.

W pracy całkiem ok. Widać zadowolenie, w 6 Mieczach jakieś kontakty, rozmowy, albo nauczysz się czegoś nowego. W Słońcu widać zadowolenie :)

Jakiś wydatek się szykuje, co Cię zasmuci, ale mam wrażenie, że pocieszysz się co nieco ;)

Widać stabilizację w związku, radość, miłe chwile. I jak piszesz- wspólne zamieszkanie ;)

Relacje z otoczeniem. Może tęsknić będziesz za kimś? Ogólnie raczej spokojne, stabilne :)

Nie wahać się w kwestiach uczuciowych?

Rada : Nie myśleć negatywnie, odciąć się od tego.

 

Wszystkiego dobrego w styczniu ! Szczęścia ! :koniczynka::1s_n:

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Arbogast napisał:

Aura:

7 mieczy to nie raz obraz w krzywym zwierciadle, zniekształcony, stąd myślę, że Twoje stare sprawy mogą mieć negatywny wpływ, bo będziesz je widziała w dość zniekształcony sposób, co spowoduje zamknięcie Ciebie na nowe rzeczy

Praca: Cesarzowa pewnie siedzi na tronie, jej pozycja jest niezagrożona. 6 mieczy może oznaczać albo pracę zdalną, albo doszkalanie się, jakieś kursy, rzadziej wyjazd służbowy. Słońce zaś mówi o fajnej atmosferze, zabawie nawet. Myślę, że po prostu praca zdalna.

Finanse:

Myslę, że będziesz musiała sobie odmówić wydatków na własne przyjemności, na własny marketing, własne świecidełka, coś ala: w tym miesiący nie kupie sobie nowej kiecki

Karty na lubego ksiązkowe, wesoło, rodzinnie, domowo, będziecie drinkować, wszystkie te karty mówią o popijaniu wina z nim :D

Otoczenie to tęsknota za powrotem do normalności. Ksiezyc to tęsknoty, as pucharóws wzmacnia uczucia, emocje, a umiar to po prostu normalność

Czego nie robić a tu w pierwszej karcie wychodzi luby... jego dotyczą te karty,2 pentakli to nie raz dwutorowość, a 2 pucharow to flirt - czy aby napewno z nikim nie pozwalasz sobie na takie rozmowy, które mogą podpadać pod flirt?

Rada:

te karty fajnie odnoszą sie do całej aury miesiąca, tam masz jakieś zaszłości które Cię krępują, a tu masz radę, by jest po prostu wyjaśnić ale dla samej siebie. Czyli dowiedzieć się co leży u przyczyn takiego pesymizmu, co Cię zamartwia.

Dosłownie w punkt. Dzięki 

Odnośnik do komentarza

Aura: widzę, że będziesz umysłowo specjalnie starać się o racjonalizacje (7 mieczy) tych sentymentow (6 kielichów), się uda, zrównoważyć się i zamkniesz dla siebie ten temat (4 monet);

 

Praca: dobrze, owocnie, radośnie, może twórcze zadania - Cesarzowa + Słońce, sama kombinacja kart kojarzy mi się z przejściem (6 mieczy) od pracy z domu (Cesarzowa) do pracy z biura, na zewnątrz, do ludzi (Słońce) :)

 

Finanse: nieprosta, "boląca" finansowa decyzja - wydatek (3 mieczy), a ogólnie dalej karty ładne - widać, że będziesz miała przyjemne (9 kielichów) wydatki na dom i siebie (Królowa Monet);

 

Luby: ładne karty, widać wspólne zamieszkanie, ogólnie wzmocnienie związku, robi się bardziej poważny (10 monet) - ale jest miejsce i romantycznym randką (3 kielichy) i gorącemu uczuciu (4 buław) :) z sumy 17 - Gwiazda - romantyczne, wzniosłe uczucia ;)

 

Otoczenie: mętne emocje - lub tęsknota za kimś, lub lęk i zwątpienie (Księżyc) i to takie mocne, przewrażliwione, przepełniające Twoje serce, Ciebie (As Kielichów)... Potem uczucia się złagodzą, będzie spokój, pogodzenie (Umiarkowanie)...

 

Czego nie robić: myślę, że bardziej o to, żeby nie grać z uczuciami 2 osób chodzi...

 

Rada: podchodzić do przerażających spraw (9 mieczy) racjonalnie, krytycznie (paź), na spokojnie i praktycznie (4 monet)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.12.2020 o 00:53, mezza napisał:

Zobaczmy, co pierwszy miesiąc 2021 może przynieść :

 

Aura: 7 mieczy+6 kielichów+4 monet

Pojawi się coś z przeszłości, coś wypłynie na wierzch, ale raczej to nie będzie miało jakieś wpływu albo temat może być związany z finansami

 

Praca: Cesarzowa+6 mieczy+Słońce

W pracy będziesz zadowolona. Cesarzowa jest zorganizowana, pewna siebie i dobrze sobie ze wszystkim radzi. Widziałabym tutaj jakąś zmianę, może jakaś szansa na rozwój albo poprostu zadanie, które będziesz lubić.

 

Finanse: 3 mieczy+Królowa Denarów+9 kielichów

Wydasz pieniądze chyba raczej na siebie i będziesz z tego zadowolona.

 

Relacje z lubym: 3 kielichów+10 monet+4 buław 

Bardzo ładne karty:) widać świętowanie, poprawę relacji, poczucie bycia w rodzinie i pewnie wspólny dom.

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+As Kielichów+Umiarkowanie

Tu bym uważała na znajomych. Księżyc może pokazywać Twój brak zaufania, do kogoś kto jest Ci bliski. Mogą to być też plotki. Dodatkowo umiarkowanie to też brak szczerości.

 

Czego nie robić: Król Kielichów+2 monet+2 kielichów

Nie kierować się emocjami i nie podejmować decyzji w emocjach.

 

Rada: Paź Mieczy+9 mieczy+4 monet

I nie martw się o kasę:)

Powodzenia!

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.12.2020 o 00:53, mezza napisał:

Zobaczmy, co pierwszy miesiąc 2021 może przynieść :

 

Aura: 7 mieczy+6 kielichów+4 monet

Ja zamknęłam się na osoby z przeszłości, ale w druga stronę było podobnie. Dawna znajoma się odezwala, aby za chwile znow znikan bez odpowiedzi. Chyba nie byl to do konca szczery kontakt. Jednym slowem 7 mieczy jest tutaj dobrze zaakcentowana - dowiedziala sie, co chciala i sie zamknela.

W dniu 24.12.2020 o 00:53, mezza napisał:

 

Praca: Cesarzowa+6 mieczy+Słońce

 

Koncow miesiaca byla bardziej dynamiczna. Pojawil sie nowy projekt, nad ktorym pracuje.

 

Finanse: 3 mieczy+Królowa Denarów+9 kielichów

 

Mega duzo wydatkow, ale jakos dalam rade.

 

Relacje z lubym: 3 kielichów+10 monet+4 buław 

 

Zamieszkalismy razem :)

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+As Kielichów+Umiarkowanie

 

Niestety, niezbyt szczere, o czym juz wspomnialam wczesniej.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Styczeń 2021 Mezza ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...