Skocz do zawartości

Styczeń 2021 Anastazja ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Mój rozkład na styczeń. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

aura: 3 denarów, 6 kielichów, 5 denarów

Jakiś postęp, umowa, dogadanie się z kimś, ale przy tym niezadowolenie i rozpamiętywanie przeszłości. Poczucie straty.
praca: 10 denarów, 9 buław, 2 mieczy

Na początku pieniądze, a potem niezadowolenie, zmęczenie i jakaś trudna decyzja do podjęcia.

Czuję już od jakiegoś czasu wypowiedzenie nosem, ale nie wiem, czy te karty na tyle jasno o tym mówią.
uczucia: VII Rydwan, Królowa kielichów, IV Cesarz

Spotykam się z kimś od trzech tygodni. Być może ta znajomość nabierze rozpędu (Rydwan). W królowej kielichów czuję zakochanie, ale też niezdecydowanie. W Cesarzu wszystko zacznie się stabilizować i stawać jasne.
najważniejsze wydarzenie: królowa buław, głupiec, 4 kielichów

Pochopne zachowanie pod wpływem emocji, a potem żal
rada: paź mieczy, królowa mieczy, 6 mieczy

Postępuj zgodnie z tym, co podpowiada Ci rozum i odcinaj się od tego, co ci nie służy.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 25.12.2020 o 17:18, Anastazja979 napisał:

aura: 3 denarów, 6 kielichów, 5 denarów

Sporo pracy nad relacją, która odniesie marny skutek

W dniu 25.12.2020 o 17:18, Anastazja979 napisał:

praca: 10 denarów, 9 buław, 2 mieczy

Masz już przesyt swojej pracy, postanowisz usunąć się trochę na bok i będziesz na chłodno analizować co Ci się opłaca a co nie.

W dniu 25.12.2020 o 17:18, Anastazja979 napisał:

uczucia: VII Rydwan, Królowa kielichów, IV Cesarz

W uczuciach relacja nabierze tempa, poczujesz motylki w brzuchu, ale facet może okazać się nieco oschły, totalitarny 

W dniu 25.12.2020 o 17:18, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: królowa buław, głupiec, 4 kielichów

Jakis pomysl na spotkanie nie wypali i będzie Ci bardzo smutno

W dniu 25.12.2020 o 17:18, Anastazja979 napisał:

rada: paź mieczy, królowa mieczy, 6 mieczy

Mów to co myslisz, nie bój się sypnąć cięta ripostą, jeśli sytuacja tego wymaga. Pomoże Ci to odciąć się od niektórych ludzi

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2020 o 17:18, Anastazja979 napisał:

Mój rozkład na styczeń. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

aura: 3 denarów, 6 kielichów, 5 denarów

Mam wrażenie, że w styczniu będziesz czuła się samotna, takie poczucie, że nie masz na kogo liczyć z dawnych znajomych albo wspominanie, jak to kiedyś było fajnie, a teraz pojawiła się pustka lub zabieganie o czyjś kontakt. Możliwe, że takie odczucia mogą towarzyszyć Ci w miejscu pracy, czyli atmosfera nie ta sama, co kiedyś w przeszłości.
praca: 10 denarów, 9 buław, 2 mieczy

Widać, że praca jest stała i daje Ci poczucie bezpieczeństwa finansowego, ale możesz nie czuć się tam komfortowo. Chyba będziesz unikała wchodzenia w jakiekolwiek interakcje, a wręcz odsuwała się od innych. Wypowiedzenia tutaj nie widzę.
uczucia: VII Rydwan, Królowa kielichów, IV Cesarz

Nie wiem, czy Pan nie dojeżdża z innego miasta, ale jest szansa na rozwinięcie się znajomości. Ty pokazujesz się w karcie kobiety zakochanej, kierującej się emocjami. On wydaje się być konkretnym facetem, który jest gotowy na poważniejszą relację, ale pamiętaj, że Cesarz lubi rządzić, więc Pan może trochę rozkładać karty w tej relacji.
najważniejsze wydarzenie: królowa buław, głupiec, 4 kielichów

Ja nazwałbym to słomiany zapał, czyli będą chęci, aby coś zmienić, zadziałać, aby za chwilę odpuścić i wzdychać za czymś innymi.
rada: paź mieczy, królowa mieczy, 6 mieczy

Działaj analitycznie, dokształcaj się jeśli myślisz o jakiś nowych kursach lub spróbuj zadziałać gdzieś indziej. Nie wiem, czy myślisz o przeprowadzce, jeśli tak to karty jak najbardziej zachęcają.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Aura: 3 denarów generalnie mówi o naszych umiejętnościach, kwalifikacjach, o tym, że coś potrafimy zrobić a dalsze karty wskazują na to, że będziesz dokonywała takich przemyśleń dotyczących swojej wartości, umieęjtnosci itp, np możesz mieć poczucie w tym miesiącu, że coś tam Ci się nie udaje, że gdybyś kiedyś coś tam inaczej zrobiła, to teraz byłoby lepiej

Praca: stabilna, dobra kasa, ale okupione to zmęczeniem, chęć wrzucenia na luz i wewnętrzny konflikt odnośnie tego czy pracować, czy może jednak np. pojsc na urlop, chore itp

Uczucia: coś się rusza, coś się kreci do przodu, coś jedzie, Kielichowa tzn że Cię bierze, a Cesarz prognozuje na stabilność, ale też relację wg pewnych schematów, wzorców. Np. Pan może być bardzo konserwatywny i nie pozwalać CI za siebie zapłacić, albo łożko tak ale dopiero na 5 spotkaniu itp coś w tym stylu, Cesarz to jasno określone zasady dla zasad...

Najważniejsze: Królowa buław i Głupiec to takie zachowania nieodpowiedzialne, szalone, lekkomyślne, a 4 pucharów to przesyt czyli może po prostu dasz się czemuś ponieść, jakiejś przygodzie, co w konsekwencji Ci się znudzi.

Rada: tutaj jakby wskazanie na jakąś konsultację, pazik to człowiek, który szuka informacji, Królowa mieczy to znowu ktoś kto tą informację posiada, a 6 mieczy to nauka...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 25.12.2020 o 17:18, Anastazja979 napisał:

Mój rozkład na styczeń. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

aura: 3 denarów, 6 kielichów, 5 denarów

Jakiś postęp, umowa, dogadanie się z kimś, ale przy tym niezadowolenie i rozpamiętywanie przeszłości. Poczucie straty.
praca: 10 denarów, 9 buław, 2 mieczy

Na początku pieniądze, a potem niezadowolenie, zmęczenie i jakaś trudna decyzja do podjęcia.

Czuję już od jakiegoś czasu wypowiedzenie nosem, ale nie wiem, czy te karty na tyle jasno o tym mówią.
uczucia: VII Rydwan, Królowa kielichów, IV Cesarz

Spotykam się z kimś od trzech tygodni. Być może ta znajomość nabierze rozpędu (Rydwan). W królowej kielichów czuję zakochanie, ale też niezdecydowanie. W Cesarzu wszystko zacznie się stabilizować i stawać jasne.
najważniejsze wydarzenie: królowa buław, głupiec, 4 kielichów

Pochopne zachowanie pod wpływem emocji, a potem żal
rada: paź mieczy, królowa mieczy, 6 mieczy

Postępuj zgodnie z tym, co podpowiada Ci rozum i odcinaj się od tego, co ci nie służy.

 

Aura : Dość pracowicie, możesz wspominać coś i odczuwać brak. Może chodzić o uczucia.

W pracy najpierw ok, potem jakbyś się przed czymś bronić miała i widać niepewność/wahanie.

Uczucia : Tu widać skok na wyższy level. Widać Twoje zaangażowanie emocjonalne. Będzie stabilnie i pewnie.

Zapałasz chęcią do działania, ale skończy się na zapale., albo szybko Ci się znudzi.

Rada : Komunikuj wprost, nawet nieprzyjemne rzeczy.

 

Wszystkiego dobrego w styczniu ! :koniczynka:

 

Odnośnik do komentarza

Aura: coś ruszy w relacjach, będzie jakieś przepracowanie (3 monet) z kimś, za kim tęsknisz (6 kielichów), kogo Ci tak brakuje (5 monet);

 

Praca: wypowiedzenia nie widać, ale widać, że obecnie jesteś na lepszych, stabilniejszych warunkach (10 monet), niż te, do których zmierza (2 mieczy). Widać, że będziesz bardzo nie ufnie nastawiona (9 buław) na wszystkie nowe dodatki i zmiany w kontekście umowy (2mieczy);

 

Uczucia: bardzo dynamicznie, ale też sporo niestabilności, jakichś dramatów, Rydwan też może zaznaczyć namiętny seks. Dalej będzie stabilniej, ale on weźmie wszystko w swoje ręce (Cesarz), Ty będziesz taka bierną, zakochana, zapatrzona w niego (Królowa Kielichów);

 

Najważniejsze wydarzenie: też mi się wydaje, że będziesz wesoła, aktywna, i zrobisz coś nieprzemyślanego, po czym będzie Ci smutno...

 

Rada: myślę, że to jest nawiązanie do tego wydarzenia powyżej: bądź krytyczna, racjonalna, zdystansowana, trzymaj wszystko pod kontrolą umysłową - wszystkie 3 karty.

 

Udanego miesiącu :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2020 o 17:18, Anastazja979 napisał:

Mój rozkład na styczeń. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

aura: 3 denarów, 6 kielichów, 5 denarów

Coś lub ktoś z przeszłości powróci, może jakaś relacja wywoła tęsknotę i wspomnienia.


praca: 10 denarów, 9 buław, 2 mieczy

10 denarów może też wskazywać, że jest to firma prowadzona przez rodzinę lub zatrudnionych jest dużo znajomych. Widać po kartach, że masz dość. Widać zmęczenie. W 2 mieczy może rozmowa się zaznacza albo zmiana umowy, ale wypowiedzenia tu nie ma.


uczucia: VII Rydwan, Królowa kielichów, IV Cesarz

Relacja przyśpieszy. Możliwe, że pan się jakoś bardziej konkretnie określi.

 

najważniejsze wydarzenie: królowa buław, głupiec, 4 kielichów

Zadziałasz na spontanie i nie będziesz z siebie zadowolona


rada: paź mieczy, królowa mieczy, 6 mieczy

Kieruj się rozumem, nie emocjami. Przemyśl coś zanim powiesz. Szukaj rozwiązań, które wprowadzą spokój do Twojego życia.

K

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja:

aura: styczeń upłynął pod znakiem przygotowań do egzaminów. Czułam się też trochę samotna i zaczęłam wspominać byłego chłopaka.

praca: zaproponowano mi pracę na innych warunkach, więc zrezygnowałam i odeszłam z pracy.

uczucia: znaczne przyspieszenie, a potem nagłe spowolnienie w relacji. Spowolnienie może być spowodowane zbliżającą się sesją - zobaczę, co będzie w lutym po egzaminach.

najważniejsze wydarzenie: może chodzić o kwestię odejścia z pracy albo ogólnie o to, że początek miesiąca był intensywny towarzysko, a potem zastój.

rada: zapewne chodziło o to, by za bardzo nie odpływać w fantazje i trzymać się blisko ziemi.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Styczeń 2021 Anastazja ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...