Skocz do zawartości

1 z 12, czyli styczeń 2021 ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Ogólna aura miesiąca: 3 Mieczy 

Będę smutna, przybita, zraniona. 

Praca: Umiarkowanie 

Pół miesiąca w pracy, a pół na urlopie. Generalnie praca ani będzie mnie ziębić, ani grzać :] raczej spokojnie

Finanse: 10 Mieczy Głupiec Rycerz Buław 

Wygląda, że będę zbierać od nowa na coś pieniądze ;) możliwe, że na jakiś wyjazd albo samochód 

Uczucia: Śmierć 2 Denarów As Buław Siła 

W uczuciach zapowiada się, że nastąpi jakaś zmiana, która wywoła we mnie wahania i niepewność, ostatecznie jednak powróci pewność siebie 

Zdrowie: 4 Buław 

Tutaj wszystko gra i buczy, pełna harmonia

Otoczenie: Wieża Diabeł 

Runie jakaś toksyczna znajomość, widać jakaś poważną kłótnię

Dom/rodzina: Kapłanka 

Będę skupiona na odpoczynku, będę dużo czytać, możliwe że ktoś zwierzy mi się z sekretów

Niespodzianka: 4 Denarów 

Zdziwię się, że mogę liczyć tylko na siebie 

Co robić: 8 Kielichów As Kielichów Wisielec

Emocje powinnam trzymać w swoim wnętrzu, nie dac po sobie pokazać, że coś mnie poruszyło. Pozwolić wypalić się swoim emocjom.

Czego nie robić: As Mieczy 2 Mieczy

Nie wyjaśniać wszystkiego na siłę, nie analizować zbyt wielu rzeczy

Rada: 6 Denarów 

Udzielić pomocy tym, którzy tego potrzebują. Zachowywać się sprawiedliwie

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 3 Mieczy 

Coś się zrani, rozczaruje co spowoduje zły nastrój

Praca: Umiarkowanie 

Będzie Ci totalnie obojętna

Finanse: 10 Mieczy Głupiec Rycerz Buław 

Jakiś wydatek i trzeba będzie zbierać od nowa pieniążki na coś. Mi się ten rycerz skojarzył z samochodem :)

Uczucia: Śmierć 2 Denarów As Buław Siła 

Jakaś wielka zmiana, coś się zakończy i z ogromną wiarą i siłą ruszysz do przodu

Zdrowie: 4 Buław 

Tutaj wszystko idealnie. Harmonia

Otoczenie: Wieża Diabeł 

Zakończy się jakaś znajomość, która nie ma na Ciebie dobrego wpływu

Dom/rodzina: Kapłanka 

Jakąś tajemnicę Ci ktoś powierzy

Niespodzianka: 4 Denarów 

Tutaj się zgodzę, że będzie mogła liczyć tylko na siebie

Co robić: 8 Kielichów As Kielichów Wisielec

Nie dać się ponieść złym emocjom, wyciszyć się, przemyśleć na spokojnie pewne rzeczy patrząc trochę z innej strony na nie

Czego nie robić: As Mieczy 2 Mieczy

Nie dążyć do kłótni, rozmów na siłę

Rada: 6 Denarów 

Zwrócić uwagę czy ktoś nie potrzebuje wsparcia, pomocy

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 3 Mieczy 

Przezyjesz jakies zranienie.pewnie odnosi sie do kart na otoczenie. Pasuje na bolesny koniec znajomosci ktory pozostawil zranienie. Ale tam w uczuciach jest pozniej wszystko ok. As bulaw i sila, wiec wyjdziesz z tego.

Praca: Umiarkowanie 

No ogolnie nuda. Rutyna dnia codziennego

Finanse: 10 Mieczy Głupiec Rycerz Buław 

Moze jestes spukana po swietach a bedziesz chciala pozwolic sobie na jakis krotki wyjazd(?) 

Uczucia: Śmierć 2 Denarów As Buław Siła ciezko mi to poskladacdo kupy w kontekscie uczuc i otoczenia

Zdrowie: 4 Buław 

Tutaj wszystko gra i buczy, pełna harmonia-tu sie zgadzam

Otoczenie: Wieża Diabeł 

Runie jakaś toksyczna znajomość, widać jakaś poważną kłótnię-.moze da to zmiane w uczuciach stad smierc dwojaki stosunek do czegos ale widac ze wyjdziesz z tego calo. 

Dom/rodzina: Kapłanka 

moze tez jakas starsza kobieta wyjdzie na 1 plan. Jej sprawy beda istotne. Albo bede wazne dla was jako rodziny sprawy duchowe?

Niespodzianka: 4 Denarów 

Niespodzianek brak?

Co robić: 8 Kielichów As Kielichów Wisielec

Dac odejsc starym uczuciom ale jeszcze nie okazywac tego co sie pojawilo wich miejsce. 

Czego nie robić: As Mieczy 2 Mieczy

Nie polegac tylko na intelekcie i chlodnej analizie?

Rada: 6 Denarów 

tak jak piszesz.

Mam nadzieje ze moje wypociny dadza Ci chociaz jakas inspiracje. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 3 Mieczy 

Rzeczywiście jakiś smutek, zranienie 

 

Praca: Umiarkowanie 

Spokojnie, bez stresu i pośpiechu. 

 

Finanse: 10 Mieczy Głupiec Rycerz Buław 

No jakiś wydatek się szykuje na coś w stylu zachcianki. 

 

Uczucia: Śmierć 2 Denarów As Buław Siła 

 Hm tak jakby odżyło coś od nowa. Może jakaś gra na dwa fronty. 

 

Zdrowie: 4 Buław 

Jak buławy to może być jakiś stan zapalny. 

 

Otoczenie: Wieża Diabeł 

Jakieś spięcie albo uwolnienie się od nieprzyjemnej osoby 

 

Dom/rodzina: Kapłanka

 Spokój, odpoczynek, skupienie się na sobie 

 

Niespodzianka: 4 Denarów 

Wydatki 

 

Co robić: 8 Kielichów As Kielichów Wisielec

 Odłożyć emocje na bok

 

Czego nie robić: As Mieczy 2 Mieczy odciąć się od tego co nie wygodne 

 

Rada: 6 Denarów 

Przyjąć jakaś korzystna ofertę 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Będę smutna, przybita, zraniona. 

Praca: Umiarkowanie 

Pół miesiąca w pracy, a pół na urlopie. Generalnie praca ani będzie mnie ziębić, ani grzać :] raczej spokojnie

Finanse: 10 Mieczy Głupiec Rycerz Buław 

3 Mieczy to ogromny smutek, rozczarowanie, odtrącenie. Nastaw się psychicznie na trudny miesiąc 

 

Praca: Tu bez zmian, będzie bardzo spokojnie, harmonijnie i tak się będzie ciągnęło

 

Finanse:

Uważam, że za sprawą jakiegoś nagłego wydatku Twoja sytuacja finansowa bardzo się pogorszy, dlatego też ten stan w 3 Mieczy się pokazał. Odnoszę wrażenie, że możesz wydać kasę na coś, co jest zbyteczne ale bardzo przyciągające.. Może 15 para spodni,  albo 20 sukienka wieczorowa? ;)

Uważaj zatem na kasę, bo jeżeli rozkład otwiera 10 Mieczy to trzeba baaardzo rozważnie postępować.

 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Uczucia: Śmierć 2 Denarów As Buław Siła 

W uczuciach zapowiada się, że nastąpi jakaś zmiana, która wywoła we mnie wahania i niepewność, ostatecznie jednak powróci pewność siebie 

Zdrowie: 4 Buław 

Tutaj wszystko gra i buczy, pełna harmonia

Otoczenie: Wieża Diabeł 

UCZUCIA:

Uważam, że za sprawą jakiś doświadczeń zaczniesz się dystansować od tych spraw

Śmierć to są przejścia, trudne chwile za sprawą,  których nie będziesz wiedziała,  czy tkwić w relacji,  czy może odejść , ale finalnie dasz sobie i partnerowi (o ile go masz ;) ) szansę i zawalczysz o namiętność i związek. Moc to energia żeńska, a więc Twoja inicjatywa.

 

Zdrowie: 

Zapraszam do przychodni na rutynowe badania ;)

4 Buław to ogólnie niezły stan zdrowia. Ewentualnie trochę uaktywnij się, bo 4 Buław to siedzenie w domu.

 

Otoczenie:

Nagle zerwiesz relacje z kimś, kto Cię wykorzystywał, oszukiwał i działał na szkodę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Dom/rodzina: Kapłanka 

Będę skupiona na odpoczynku, będę dużo czytać, możliwe że ktoś zwierzy mi się z sekretów

Niespodzianka: 4 Denarów 

Dom/rodzina 

Tu jakaś kobieta może coś przed Tobą ukrywać. Tak poza tym nic się nie zmieni. 

Kapłanka to również samotność, a więc te kontakty z rodziną będą bardzo ale to bardzo ograniczone...

 

Niespodzianka..

4 Denarów.. Jeśli 4 Denarów niesie jakąś niespodziankę, to ja jestem Św. Heleną... ;)

To karta rutyny przecież, tu wszystko jest zaplanowane. Nie ma miejsca na niespodzianki, zatem wszystko to co nastąpi, nie będzie dla Ciebie niespodzianką...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Co robić: 8 Kielichów As Kielichów Wisielec

Emocje powinnam trzymać w swoim wnętrzu, nie dac po sobie pokazać, że coś mnie poruszyło. Pozwolić wypalić się swoim emocjom.

Czego nie robić: As Mieczy 2 Mieczy

CO ROBIĆ?

Nie płacz nad rozlanym mlekiem. Daj odejść temu,  co musi. Poza tym idź pod prąd, tak jak radzi Wisielec. On wisi do góry nogami i wszystko widzi z innej perspektywy.

Ta karta sugeruje również, abyś wreszcie odpoczęła. 

 

CZEGO NIE ROBIĆ?

 

Nie myśl tyle. Nie zadręczaj się jakimiś analizami.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 3 Mieczy 

Będę smutna, przybita, zraniona. 

Praca: Umiarkowanie 

Pół miesiąca w pracy, a pół na urlopie. Generalnie praca ani będzie mnie ziębić, ani grzać :] raczej spokojnie

Finanse: 10 Mieczy Głupiec Rycerz Buław 

Wygląda, że będę zbierać od nowa na coś pieniądze ;) możliwe, że na jakiś wyjazd albo samochód 

Uczucia: Śmierć 2 Denarów As Buław Siła 

W uczuciach zapowiada się, że nastąpi jakaś zmiana, która wywoła we mnie wahania i niepewność, ostatecznie jednak powróci pewność siebie 

Zdrowie: 4 Buław 

Tutaj wszystko gra i buczy, pełna harmonia

Otoczenie: Wieża Diabeł 

Runie jakaś toksyczna znajomość, widać jakaś poważną kłótnię

Dom/rodzina: Kapłanka 

Będę skupiona na odpoczynku, będę dużo czytać, możliwe że ktoś zwierzy mi się z sekretów

Niespodzianka: 4 Denarów 

Zdziwię się, że mogę liczyć tylko na siebie 

Co robić: 8 Kielichów As Kielichów Wisielec

Emocje powinnam trzymać w swoim wnętrzu, nie dac po sobie pokazać, że coś mnie poruszyło. Pozwolić wypalić się swoim emocjom.

Czego nie robić: As Mieczy 2 Mieczy

Nie wyjaśniać wszystkiego na siłę, nie analizować zbyt wielu rzeczy

Rada: 6 Denarów 

Udzielić pomocy tym, którzy tego potrzebują. Zachowywać się sprawiedliwie

 

 

Będziesz smutna, zraniona.

W pracy spokojnie, bez większych akcji.

Jeśli chodzi o kasę, to coś tu zmartwi, może duży wydatek się szykuje. Może wydasz dużo na jakąś głupotkę ;P

Zmiana duża w uczuciach, potem niepewność się zaznacza. Potem przypływ nowe energii  :).

Zdrowie bardzo dobre :)

Otoczenie- Coś Tobą wstrząśnie, albo zakończy się jakaś ciężka, toksyczna relacja.

Dom- Spokojna będziesz, wycofana, może będziesz sporo czytać ;)

Niespodzianka: Mnie się kojarzy, żebyś trzymała pewne sprawy tylko dla siebie, albo i rzeczy ;P

Co robić : Podejść ze spokojem do uczuciowych spraw, spojrzeć na nie pod różnymi kątami.

Czego nie robisz: Nie mieć wątpliwości, nie wahać się.

Rada: Dawaj tyle, ile Tobie dają.

 

Kochana, dobrego stycznia ! :koniczynka::1s_n:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Klimaty: oczekuje Cię bardzo nieprosta, boląca decyzja, będzie sporo takich męczących myśli chodziło po głowie. Możliwe, że to lub drastyczne cięcie (skończenie) jakiegoś okresu finansowego (10 mieczy z pytania o finanse) lub właśnie nagle, i bolące uwolnienie z jakiejś ograniczającej, nieszczerej relacji (Z pytania o otoczenie). Może te rzeczy będą za Tobą chodzić...

 

Praca: spokojnie nawet, może też wskazywać na dłużaca się dalej umowę :)

 

Finanse: coś drastycznie skończysz, może zamkniesz konto (10 mieczy), ale też widzę tu jakieś nieprzemyślany wydatek (przyznam się) - Głupiec i Rycerz Buław mówią o zapalczywych, nieprzemyślanym działaniu. Możesz sporo na tym stracić. Zachowaj ostrożność.

 

Uczucia: jakiś okres uczuciowy się skończy, lub transformuje się w coś nowego (Smierc) - może skończy się rutyna, pojawi się więcej wariantów spędzenia czasu razem (2 monet), widac więcej namiętności, chemii między wami, może dużo działań w zakresie łóżkowym (As Buław, Siła, 2 monet) :P

 

Zdrowie: pięknie, dobrze, przyjemnie, relaks, akurat na jakieś luźne świętowania :D

 

Otoczenie: powiedziałabym, że nie tyle runie, ile się uwolnisz z jakieś ograniczającej, nieszczerej relacji (Diabeł). Przyzwyczaiłas do stanu rzeczy i nie możesz z tego wyjść sama (Diabeł), lecz Wierza burzy stare fundamenty i wypuszcza na wolność... Myślę, że końcowy efekt może być pozytywny, mimo, że może trochę boleć i na chwilę stracisz oparcie...

 

Dom/rodzina: mama lub inną starsza kobieta będą grać główną rolę i mieć większy wpływ;

 

Niespodzianka: najdroższe, to co cenisz najbardziej, zostanie z Tobą :)

 

Co robić: zajrzyj w swój swiat wewnętrzny (Wisielec), w ogrom emocji w środku Ciebie (As Kielichów), w tej ból, zniechęcenie, które chowasz w sobie i przez który tak się męczysz (8 kielichów)... Spróbuj to przeżyć tam, zrozumieć korzenia tech emocji o bólu, i... Spojrzeć na nie inaczej, odmienić je (Wisielec). Z sumy 21 - Świat - uwolnienie i harmonia jako skutek :)

 

Czego nie robić: nie kierować się samym rozsądkiem (w poprzednim - spójrz w głębi swojej psychiki);

 

Rada: masz kolegów/koleżanek na okoł - koleguj się z nimi, proś ich o wsparcie i okazuj wsparcie też :)

A w kontekście finansowym - działaj z rozwagą :)

 

Powodzenia i miłego miesiącu Ci życzę :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Aura miesiąca: będziesz miała poczucie jakby Ci ktoś szpilę wbijał, źle życzył

Praca: Umiar to karta nijaka, nic się tu nie dzieje, przelewanie s pustego w próżne, co było tak dalej będzie, ale jak było ok, to pozostanie ok

Finanse: To jakaś strata kasy, ale widzi mi sie tutaj jakaś stłuczka samochodem

Uczucia: No może się w końcu na coś zdecydujesz w uczuciach, bo widać impuls jakiś nastąpi o podłożu erotycznym

Zdrowie:

Otoczenie: Wieża i Demon - Boże dwie najgorsze karty w tarocie... powiązałbym to z kasą... z początku tamten RB mi się z autem lub podrożą skojarzył tudzień ze stłuczką, ale tutaj myślę, że ktoś z otoczenia będzie próbował Cię oszukać, albo wykorzystać rujnując się przy okazji

Dom: Kapłanka, jakas tajemnica ujrzy światło dzienne. A ty będziesz mnóstwo czasu spędzać w domu.

Co robić: pożegnać się z emocjami, które w Tobie zalegają od dłuższego czasu

Czego nie robić: Unikaj, kłótni, sporów, rozmów, które do niczego nie prowadzą, a mają jedynie Ci dać możliwość pokazania komuś, że masz rację

Rada: Zwróć uwagę, czy wszystko u Ciebie jest w równowadze,  czy ktoś nie nadużywa Twojej uprzejmości, ale też czy ktoś nie potrzebuje Twojej pomocy

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 3 Mieczy 

Poczucie zranienia, które będziesz przeżywać i trudno będzie skupić na innych myślach. 

Praca: Umiarkowanie 

Umiejetność zachowania równowagi, być może jakaś okazja by dorobić z drugiego źródełka. 

Finanse: 10 Mieczy Głupiec Rycerz Buław 

Tutaj bym uważała jakbyś wydała spontanicznie nagle cała kasę. 

Uczucia: Śmierć 2 Denarów As Buław Siła 

Tutaj jest transformacja ale karty wskazują na lekkie podejście do seksu. Ludzie często myla seks z uczuciami. 

Zdrowie: 4 Buław 

W zdrowiu wszystko dobrze. 

Otoczenie: Wieża Diabeł 

Musisz być ostrożna prawdopodobnie tutaj można znaleść przyczynę 3 mieczy, ktoś może Cię wykorzystać, zwyczajnie oszukać. Uważaj na co pójdą te pieniądze. 

Dom/rodzina: Kapłanka 

Skupisz się na sobie i swoich odczuciach. 

Niespodzianka: 4 Denarów 

Może znajdziesz jakieś pieniądze o których zapomniałaś. Stara kurtka.  

Co robić: 8 Kielichów As Kielichów Wisielec

Odpuścić sobie nie pewne emocje. 

Czego nie robić: As Mieczy 2 Mieczy

Nie podejmuj szybko decyzji, daj sobie czas na przeanalizowanie sprawy. 

Rada: 6 Denarów 

Zaprowadź równowagę w swoim życiu. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Aura: w styczniu możesz czuć się przygnębiona, zrezygnowana. Jak najbardziej powodem może być niemiła sytuacja z kimś, po prostu zawiedziona.

Praca:Jak słusznie zauważyłaś, bez przegięć w rzadna stronę. Z pracy będziesz zadowolona. Trochę pracy, trochę odpoczynku.

Otoczenie: W twoim otoczeniu dość dużo może się zmienić w tym czasie z powodu jakiejś toksycznej osoby.

Dom:  Po prostu spędzanie czasu z rodziną i wyciszenie się. 

Niespodzianka: Możesz dostać jakiś prezent, drobiazg. Albo po prostu na nowo odkryjesz swój dom - rodzinna atmosfera itp.

Rada:Nie tylko udzielić pomocy, ale też przyjąć, jeżeli ktoś Ci ją zaproponuje.

 

 

 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca: 3 Mieczy 

Coś Cię dotknie i będziesz mocno to przeżywać.

Praca: Umiarkowanie 

Spokojnie, a wręcz nawet nudno:)

Finanse: 10 Mieczy Głupiec Rycerz Buław 

Jakiś niespodziewany wydatek może się pojawić 

Uczucia: Śmierć 2 Denarów As Buław Siła 

Duża zmiana w uczuciach, na początku jakbyś nie była pewna czego chcesz, a później podejmiesz decyzję

Zdrowie: 4 Buław 

Tutaj wszystko gra i buczy, pełna harmonia

Otoczenie: Wieża Diabeł 

Oj kiepskie karty:( coś niespodziewanego się wydarzy:( możliwa kłótnia z kimś bliskim lub na jaw wyjdzie jakieś kłamstwo

Dom/rodzina: Kapłanka 

Tutaj będzie spokojnie

Niespodzianka: 4 Denarów 

To też może być dodatkowa kasa

Co robić: 8 Kielichów As Kielichów Wisielec

Uważać na swoje emocje, generalnie nie kierować się nimi

Czego nie robić: As Mieczy 2 Mieczy

Rozmawiać, wjaśniać, oczyszczać

Rada: 6 Denarów 

Udzielić pomocy tym, którzy tego potrzebują. Zachowywać się sprawiedliwie

Powodzenia!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

WERYFIKACJA:

Aura:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

3 Mieczy 

Faktycznie byłam przybita i zdołowana i zeschizowana jak mało kiedy :)
Do pracy podchodziłam neutralnie, wręcz starałam się unikać dziwnych sytuacji, ale raz lepiej raz gorzej.

Finanse:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

10 Mieczy Głupiec Rycerz Buław 

byłam na tym punkcie zafiksowana, ponieważ miałam obawy, żeby coś z samochodem się nie wydarzyło (karty pasowały na wypadek albo na jakieś drogie naprawy), więc unikałam dalekich wojaży do przyjaciółki. Nawet w te mrozy pomimo urlopu przepalałam autko, żeby nie zmarzło <3 byłam u mechanika, bo wyskoczył mi po tych mrozach check, ale okazało się, że to nic poważnego. Pieniędzy na głupoty nie wydawałam, daleka jestem od kupowania 20 bluzek :P za to kupiłam pewne AGD, które myślałam że jest zepsute, a okazało się, że działa, więc jestem szczęśliwą posiadaczką 2 maszynek do mięsa <komu, komu szarych klusek? :)>

Uczucia:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

Śmierć 2 Denarów As Buław Siła 

Tu nie wiem o co chodziło, bo z mężem wszystko układa się pięknie, nie było żadnych górek i dołków w relacji.

Zdrowie:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

4 Buław 

bajeczne, mogliby mnie brać do Wehrmachtu :)

Otoczenie:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

Wieża Diabeł 

tu bałam się, że będzie chodziło o ten domniemany wypadek, tymczasem karty wskazały, że w moim bliskim otoczeniu w pracy 4 dziewczyny zaciążyły właśnie w przeciągu miesiąca. Ubodło mnie to strasznie, ponieważ z męzem staramy się o dziecko i u nas kiszka, a tu pasmo nieustających sukcesów...  W dodatku pracuję głównie z mężczyznami, a tu nagle taki chichot losu, który pokazał że wszystkie kobiety w wieku rozrodczym nagle cyk i będą mieć dzieci :)

Dom/ rodzina:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

Kapłanka 

Często odwiedzałam babcie w tym miesiącu i przeczytałam chyba z 5 książek, więc Arcykapłanka ładnie się zmanifestowała. Poza tym koleżanki o swoich ciążach powiedziały mi w sekrecie.

Niespodzianka:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

4 Denarów 

4 ciąże w pracy, żadna moja :z_jezorem: :)

Co robić:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

8 Kielichów As Kielichów Wisielec

faktycznie trzeba było dać upust emocjom, niech żyje płacz :)

 

Czego nie robić:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

As Mieczy 2 Mieczy

musiałam trzymać język za zębami i przestać nakręcać się na temat dzieci

Rada:

W dniu 27.12.2020 o 15:48, Lunaria napisał:

6 Denarów

wspomogłam przyjaciółkę finansowo

 

 

Dziękuję gorąco, że pomogliście mi w interpretacjach :)

 

 

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na 1 z 12, czyli styczeń 2021 ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...