Jump to content

Ćwiczenia Lenormand zagadka z 1 kartą

Lunaria

Recommended Posts

• User
Lunaria
21 godzin temu, Ragna napisał:

Noszę wisiorek z wyrytym prostym symbolem. Ten symbol jest prosty, ale ma konkretny, rozpoznawalny kontekst i znaczenie. Był dawniej gdzieś używany.

Jaki symbol mam na wisiorku?

Lilie - symbol honoru, czystości, ochrony. Może oko proroka?

• Like 4
krolowanatalia

ogród - na pewno związane z naturą, roślinami, nie mam jednak pojęcia co konkretnego może oznaczac

• Like 4
Ragna

Na wisiorku jest mała gwiazdka, która ma kształtem przypominać różę wiatrów :) Ciężko mi wybrać następną osobę, ale typuję @krolowanatalia, ponieważ wspomniała o naturze

• Like 2
  • Super 2
krolowanatalia

W takim razie moje pytanie - wydaje mi się dosyć przystępne.

Jestem w trakcie studiów, z czym one są związane?

• Like 2
  • Cool 1
23 godziny temu, krolowanatalia napisał:

Drogi...

może być turystyka albo transport. A może to być coś związane z komunikacją lub mediacją.

:mysli:

• Like 3
Ragna

Gwiazdy - informatyka, matematyka, coś z internetem lub telewizją satelitarną. Może być też świat gwiazd, celebrytów, ale z tego raczej studiów nie robią :P

• Like 3
  • User
Lunaria
W dniu 4.02.2021 o 20:30, krolowanatalia napisał:

W takim razie moje pytanie - wydaje mi się dosyć przystępne.

Niedźwiedź- dietetyka coś związanego z odzywianiem lub coś związanego z opieką albo silą, czyli może to być również pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne ewentualnie bezpieczeństwo narodowe

• Like 1
krolowanatalia

Żadna nie trafiła, ale @Lunariabyla najbliżej, poniewaz wspomniała ze może być związane z opieka - kierunek to pedagogika :) 

• Like 1
  • Thanks! 2
  • User
Lunaria

Robiłam dziś coś co jest związane z moim hobby, co robiłam, z czym to się wiąże? ;)

• Like 3
krolowanatalia
2 godziny temu, Lunaria napisał:

Robiłam dziś coś co jest związane z moim hobby, co robiłam, z czym to się wiąże? ;)

Ciężko będzie... jednak ciężkie są odpowiedzi z jedna karta, w następnej edycji gry, powinnismy mieć dwie karty dla odczytu!!! :))))

serce - na pewno coś w co się angażujesz, sprawia Ci radość i jest to zajęcie, którym zajmujesz się już dłuższy czas... ciężko jednak stwierdzić co to może być, wydaje mi się ze jest związane ze spędzaniem czasu z bliska osoba z mężem/przyjaciółka... może gra w karty? :) 

• Like 2
Ragna
4 godziny temu, Lunaria napisał:

Słońce - ok, teraz trochę pojadę na freestyle'u, ale skoro Słońce to ciepło i źródła energii, to może coś z gotowaniem? Wygląda trochę jak palnik na kuchence :D

• Like 2
  • User
Lunaria
5 minut temu, Mesi napisał:

O tak - jutro po południu napiszę, ok? :)

Dobrze, nie ma problemu :slonko:

• Thanks! 1
W dniu 7.02.2021 o 19:22, Lunaria napisał:

Robiłam dziś coś co jest związane z moim hobby, co robiłam, z czym to się wiąże? 

Kosa - nooooo to wyciągnęłam kartę :sark:

Coś cięłaś? ;)

W każdym razie skojarzyło mi się: 1. z jakimiś zabiegami pielęgnacyjnymi, 2. z hodowaniem jakichś roślinek 3. zbieraniem czegoś

:mysli:

• Like 1
  • Super 1
  • User
Lunaria

@Mesi brawo zadajesz zagadkę :))

Byłam na eksploracji zamkniętej szkoły, jest tam założona "skrzyneczka" cała ta zabawa nazywa się "opencaching"

@krolowanatalia miałaś rację, że zajmuję się tym już od ładnych paru lat, byłam tam z mężem. No i miałaś rację, bo w karty też lubię grać :)

@Ragna gotowałam też, ale jakoś bez żadnych eksperymentów :buhah:

• Like 2
  • Super 1
  • User
Lunaria
3 godziny temu, Mesi napisał:

Czy mam tatuaż?

Książka- myślę, że masz tatuaż jest to jakiś napis :))

• Like 2
krolowanatalia
W dniu 12.02.2021 o 14:04, Mesi napisał:

Czy mam tatuaż?

Słońce - masz tatuaż, stawiam na coś związanego z żywiołem  :))

• Like 2
Ragna
W dniu 12.02.2021 o 14:04, Mesi napisał:

Czy mam tatuaż?

Myszy. Nie wiem jak to interpretować :_yyyy: Jako "ukąszenia" maszynki do tatuowania? Bardziej bym obstawiała przy tej karcie drobne blizny, albo bycie "szarą myszą". Ech. Trochę strzelam, ale założę, że nie masz żadnych tatuaży.

• Like 1
  • Super 1
Ragna

Mimo, że jestem dorosła, to śpię z... pluszakiem, którego kiedyś dostałam ;p:glupio_mi: Jakiego zwierzaka przedstawia ta maskotka?

• Like 2
8 godzin temu, Ragna napisał:

Jakiego zwierzaka przedstawia ta maskotka?

Góra - owieczka / baranek? ...bo nie wiem, czy są maskotki - kozice górskie :wink: albo świstaki?

Tak "poza konkursem" - na dole talii był Lis - ale to już nie jest odpowiedź z jednej karty :)

• Like 1
  • User
Lunaria
W dniu 15.02.2021 o 07:02, Ragna napisał:

Mimo, że jestem dorosła, to śpię z... pluszakiem, którego kiedyś dostałam ;p:glupio_mi: Jakiego zwierzaka przedstawia ta maskotka?

Ryby - skoro wypadły Ryby to niech będzie, że to jakaś rybka :)

• Like 1
krolowanatalia
W dniu 15.02.2021 o 07:02, Ragna napisał:

Słońce - karta przedstawia wielbłądy, rzadko spotykana maskotka, ale co tam.... stawiam na wielbłąda :) 

• Like 1
  • User
Lunaria
W dniu 22.02.2021 o 18:56, Mesi napisał:

No to moje pytanie:

w jakich okolicznościach (przyrody :wink: ) lubię spędzać wakacje?

Dziecko - na obrazku dziewczynka biegnie polną drogą a dookoła rosną kwiatki polne, więc myślę, że jeśli pora roku to wiosna lato a gdzie to w miejscu gdzie jest spokojnie, cicho, gdzieś gdzie można się wyluzować, wieś lub jakaś samotnia. Coś w stylu agroturystyki, żeby było sielsko :)

• Like 1
W dniu 22.02.2021 o 18:56, Mesi napisał:

No to moje pytanie:

w jakich okolicznościach (przyrody :wink: ) lubię spędzać wakacje?

Jeździec - gospodarstwo wiejskie, albo stadnina. Ewentualnie wycieczki rowerowe.

• Like 1