Skocz do zawartości

Pierwsza połowa stycznia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja zawsze postawiłam karty na pierwszą połowę miesiąca. Obecnie jestem singielką i jakiś Pan z przeszłości próbuje się zbliżyć, ale niestety to co on oferuje nie odpowiada mi i nie chcę. Mam stałą pracę, której nic raczej nie zagraża

 

Aura
3 buławy + 9 mieczy + 9 denarów

Będę chciała ruszyć do przodu przed siebie, ale coś mnie dopadną wątpliwości i czarne myśli, ale ostatecznie powinno być dobrze. Będę zadowolona z czasu spędzonego sama ze sobą

 

Praca
7 mieczy + 3 puchary + rydwan

Tutaj może zagrać nieuczciwie coś i uda mi się coś ugrać, bo widac świętowanie (chcę pogadać o podwyżce premii, ale to chyba raczej nie to bo nie ma tutaj denarów :)) ) Może w zamian mi wymienią samochód :)

 

Uczucia
świat + 4 buławy + głupiec

Widać tutaj szczęście, taki błogi czas. Może jakiś początek jakiejś znajomości

 

Najważniejsze wydarzenie
3 buławy + as mieczy + as buław

Tutaj widać wielką szansę na coś bo 2 asy (tylko na co :))

 

Rada
9 mieczy + 6 pucharów + as denarów

Odciąc się od złych doświadczeń z przeszłości i ruszyć przed siebie

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
48 minut temu, Mala_83 napisał:

Aura
3 buławy + 9 mieczy + 9 denarów

Na razie w perspektywie tych dwóch tygodni czekają Cię jakieś smuteczki spowodowane samotnością. Raczej wizja spędzenia kolejnych dwoch tygodni jak pustelnik nie napawa Cię optymizmem

57 minut temu, Mala_83 napisał:

Praca
7 mieczy + 3 puchary + rydwan

W pracy dojdą do Ciebie jakieś ploteczki o czyimś mozliwym awansie (może Twoim) :)

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
świat + 4 buławy + głupiec

Niezobowiazujace rozmowy z jakimiś nowymi mężczyznami

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
3 buławy + as mieczy + as buław

Będziesz robić plany i postanowienia dotyczące nauki i nowych znajomości 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Rada
9 mieczy + 6 pucharów + as denarów

Odpuścić smutne doświadczenia z przeszłości, wyciągnąć z nich wnioski i przekuć w wiedzę, zrobić użytek z tego co już wiesz ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria za interpretację. Te smuteczki to chyba związane z tym, że nie udaje się kogoś normalnego poznać kto nie chcę się bawić a coś razem zbudować. Początek roku to zapewne podsumowanie poprzedniego ale myślę że szybko minie zły nastrój :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
11 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne @Lunaria za interpretację. Te smuteczki to chyba związane z tym, że nie udaje się kogoś normalnego poznać kto nie chcę się bawić a coś razem zbudować. Początek roku to zapewne podsumowanie poprzedniego ale myślę że szybko minie zły nastrój :)

Niestety, bardzo ciężko jest znaleźć kogoś normalnego bez syndromu "Piotrusia Pana".

Zresztą sama widzisz, że niektórym żonatym nie przeszkadza rozglądanie się na boki...

Trzymam kciuki, żeby zły nastrój szybko odszedł w niepamięć :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
3 buławy + 9 mieczy + 9 denarów

Nowy rok, a więc nowe plany. Myślę,  że zaczniesz się zastanawiać nad rozwojem w nowym sektorze, nad obraniem nowej strategii zawodowej itp ale będziesz się bała zaryzykować i pójść inną drogą. Finalnie te plany pozostaną tylko... planami.

9 Mieczy i 9 Den to strach przed wyrwaniem się z wypracowanej strefy komfortu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca
7 mieczy + 3 puchary + rydwan

W pracy uważaj na współpracowników, gdyż Ci mogą być wobec Ciebie co najmniej nie fair. Uważam,  że mogą za plecami Ci szkodzić,  donosić do szefa itp.

7 Mieczy i 3 Pucharów to szajka prymitywnych plotkarzy, lepiej na nich uważaj. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
świat + 4 buławy + głupiec

Widzę,  że w internecie możesz zapoznać  kogoś nowego, a także flirtować z kimś kogo już znasz, bo 4 Buław to karta towarzystwa, które jest już nam znane. 

Natomiast poza flirt, zabawę i mimo wszystko faaajnie spędzony czas to nie wykroczy.

Nie licz zatem na żaden romans czy związek. To będzie niewinny internetowy flirt. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

 

Aura
3 buławy + 9 mieczy + 9 denarów

Porzucisz jakieś lęki. Nabierzesz pewności siebie. Może ustabilizuje się Twoja sytuacja finansowa. 

 

Praca
7 mieczy + 3 puchary + Rydwan 

Jakaś sprawa zostanie rozwiązana na Twoja korzyść. Użyjesz jakiejś sztuczki. 

 

Uczucia
świat + 4 buławy + głupiec

Hmm wydaje mi się, że niewiele się tu zmieni. Jedyne co pewne to Twoje luźniejsze podejście do relacji. Mniej zobowiązujące. 

 

Najważniejsze wydarzenie
3 buławy + as mieczy + as buław

Nowe szanse nowe propozycje może nowa umowa, aneks 

 

Rada
9 mieczy + 6 pucharów + as denarów

Odciąc się od złych doświadczeń z przeszłości i ruszyć przed siebie

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
3 buławy + as mieczy + as buław

powiem tak - uważam, że będziesz snuła wyobrażenia dot swojej przyszłości.

Przed asami jest 3 Buław, a więc szansa na realizację dopiero się nadarzy. W pkt 1 pisałem o tym, że będziesz myślała nad tym, co dalej - dosłownie.

Uważam, że mogą Ci świtać pomysły np na własny biznes,  albo na podjęcie pracy w innej branży, a nawet na wyjazd za granicę..ale to dopiero pomysły i plany ale od pomysł to już 50% sukcesu ;)

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mala_83 napisał:

Rada
9 mieczy + 6 pucharów + as denarów

Rzuć to wszystko i zacznij od nowa ;)

 9 Mieczy i 6 Pucharów to stres,  wewnętrzne napięcie nerwowe, które się ciągnie i ciągnie.. Wrzuć na luz. Młoda jesteś,  nie ma czasu na zmartwienia! Trzeba żyć i działać! ;)

As Denarów mówi  - Wykorzystaj swój potencjał. Wyczuwam, że możesz się trochę marnować. Myślę,  że stać Cię na jeszcze więcej  ;)

 

Happy new year 2021 ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @panna.marta i @Ziomal597  Co do pracy to zastanawiam się nad wystąpieniem o podwyżkę ale chodzi mi też po głowie wysłanie CV, aby zobaczyć jak wygląda rynek pracy. Niestety trochę mnie powstrzymuje, że sprzedałam swój samochód i mam służbowy więc trzeba by było kupić swój ale zmiany chodzą mi trochę po głowie. Natomiast co do uczuć to faktycznie mam inne podejście trochę na luzie po tym co w tym mijająvym roku przeszlam. Co do rady to ostatnio stresy mnie dopadly jakieś, które już od ilus się ciągną :)jeszcze raz Wam dziękuje za interpretację i pozdrawiam serdecznie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.12.2020 o 18:40, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

Z racji, że pierwsza połowa minęła mogę już zweryfikować :)

 

Aura
3 buławy + 9 mieczy + 9 denarów

Porzuciłam lęki które ostatnio mi towarzyszyły i ruszyłam do przodu. Trochę też było samotności która nie zawsze napawała mnie optymizmem, ale nie było tak źle :)

 

W dniu 27.12.2020 o 18:40, Mala_83 napisał:

 

Praca
7 mieczy + 3 puchary + rydwan

 

Udało się pomyślnie skończyć projekt z przełomu roku. Była też rozmowa o podwyżce zakończona fiaskiem. Czy ktoś grał nie fer i donosił nic mi nie wiadomo :) Jakie ploteczki były bo do naszego zespołu ma dołączyć nowa osoba od marca chyba.

 

W dniu 27.12.2020 o 18:40, Mala_83 napisał:

Uczucia
świat + 4 buławy + głupiec

 

Nic tutaj za bardzo się nie zmieniło, spotkałam się tylko z jednym kolegom, bo wpadł do mnie z jedzonkiem jakimś i pogadaliśmy i miło spędziliśmy czas (Pan żonaty więc nie wiem o co mu chodzi, ale jakies podchody robi). Obudził się Pan z końcówki roku, ale tutaj po 3 tyg milczenia i jego pewności siebie nic z tego już nie będzie. Fajny czas, ale bez zmian :)

W dniu 27.12.2020 o 18:40, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
3 buławy + as mieczy + as buław

 

Tutaj były faktycznie marzenia o przyszłości, zastanawianie się kiedy będzie odpowiedni moment na zmianę mieszkania o którym myślę w tym roku i innych dziedzin mojego życia. Takie bardziej planowanie przyszłości  i roku :)

W dniu 27.12.2020 o 18:40, Mala_83 napisał:

 

Rada
9 mieczy + 6 pucharów + as denarów

Odciąc się od przeszłości co w jakimś stopniu sie udało z czego jestem dumna z samej siebie. Pan K idzie zdecydowanie w odstawkę więc jest progres :)

 

Dziękuję wszystkim za interpretację i pozdrawiam serdecznie :)

  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa stycznia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...