Jump to content

Przyciągam facetów ze skorpionem w księżycu jak magnes


Princesska27
 Share

Recommended Posts

 Cześć wszystkim :)

 

No właśnie czemu się tak dzieje? Od roku odkrywam tajniki astrologii. Moja wiedza jednak jest dość znikoma, choć dość pilnie się edukuje ;) Ostatnio zainteresował mnie jeden ciekawy aspekt. Jak magnes przyciągam facetów, którzy mają skorpiona w księżycu. Mężczyzna, którego mam teraz na oku jest zodiakalnym skorpionem - bardzo ciężki okaz. Powiedzmy, że w jego przypadku spodziewałam się, że może mieć skorpiona w księżycu. Potem kolejny... była sympatia jest zodiakalnym baranem (reszta w kosmogramie to rak (również ascendent), ryby lub skorpion) wczoraj sprawdziłam księżyc w skorpionie, tak samo były chłopak (6lat związku) ryba i skorpion w księżycu. Zaczęłam szukać głąbiej skąd ta zależność, zwłaszcza, że ja mam tylko Plutona w skorpionie, a mój mars wskazuje raczej na sympatie do baranów:) W dodatku ja mam księżyc w pannie i z mojego punktu widzenia tego znaku, a moich obserwacji to dość dziwne, że przyodziewam maskę obojętności i jestem dość skryta, choć wewnątrz, aż buzuje od uczuć. Z zewnątrz wygląda jakbym była wyzuta z uczuć. Jestem taka zachowawcza... Będę wdzięczna za parę słów jak kosmogram ma się do moich preferencji i jaki partner życiowy jest mi pisany. Czy możliwe jest określnie jego znaku zodiaku? Choć ciągnie mnie do znaków ognistych zwłaszcza baranów i strzelców, ma uległość do znaków wodnych z wyjątkiem raków - choć sama nim jestem :D 

kosmogram.png

Link to comment
Share on other sites

Guest Nice

Cześć :)

Nie obrażaj się, proszę, ale myślę, że jak poprawisz nazwę na "z Księżycem w Skorpionie", to dostaniesz więcej odpowiedzi ;)

Ogolnie to myślę, że dzieje się to dlatego, że masz Słońce w znaku wodnym - zaznacza i archetyp wodnej kobiety, i może być tak, że jest trygon między światłami, ale trzeba patrzeć na przykładzie konkretnej synastrii :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...