Jump to content

Dwukrotna ucieczka przed niebezpieczeństwem


Recommended Posts

motherofcats

Dzień dobry.

Bardzo proszę o interpretację snu.

 

Śniło mi się, że pracuje jeszcze w miejscu, z którym aktualnie zakończyłam współpracę od stycznia. Mam problem z dwoma klientami. Wyczuwam w nich coś złego. Aluzje, żarciki, jeden próbował mnie obmacywac kiedyś. Generalnie staram się nie mieć z nimi kontaktu. Cieszę się, że pracę niedługo kończę. Kiedys ktoś z nich próbował mnie zamknąć w jakiejś komórce, ale udało się uciec. W budynku, w którym pracuję, wybucha pożar podczas gdy akurat mnie tam nie ma. To ja dostrzegam pożar z kolegą, z którym akurat tam byliśmy i mnie upominał, że jestem strasznie wulgarna ostatnio. Pożar widzimy my i po chwili jakaś starsza pani. Okazuje się, że jest gorzej niż myslelismy. Widzę jasne płomienie i nagle zdaje sobie sprawę, że obluzowuje się jakaś belka z daszku nad wejściem. W ostatniej chwili kolega okrył mnie kurtką i odciągnął. Lekko tylko poparzyłam ramię, ale gdybym tam dalej stała, to już bym nie żyła. 

Czas wracać do pracy. Ktoś zadzwonił na straż. Pokazałam strażakom gdzie się pali i poszłam do pracy. A tam się dowiaduje, że mam pomoc tym dwóm facetom z jeszcze jedna koleżanka i coś z nimi wieczorem podwiezc do ich domu. Odmawiam. Mówię, że mogą mnie zwolnić, ale nigdzie nie jadę. Gdy zaczyna być na mnie wywierany nacisk przez szefową, mówię co myślę, czego się boję. Okazuje się, że ci faceci prowadzą firmę, w której sobie dorabiam online pisząc. Zostaje zwolniona i jako powód podają, że przez chamstwo. Ja mimo wszystko cieszę się, że się uwolniłam.

 

Na jawie naprawdę od stycznia już nie pracuję, gdzie pracowałam. Mam aktualnie możliwość przebranzowienia się i robię studia, chociaż bardzo się przejmuję zmianą sytuacji i mam obawy, czy wszystko się uda. I naprawdę piszę teksty na zamówienie.

Weszłam w nowy rok z nadzieją, ale i niepokojem.

 

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.