Jump to content

Ejbert bombki 2020

Recommended Posts

• Ismer changed the title to Ejbert bombki 2020
  • Ekspert
Makrela

Ejbert... bardziej paskudnego wzoru bombek nie mogłeś już znaleźć? Robalki! i jeszcze w pudełku - wyglądają jak prawdziwe larwy, fuj! :D Czajniczek z Chińczykiem - dobre! 

• Haha 5
  • Moderator
Ejbert
1 godzinę temu, Makrela napisał:

Ejbert... bardziej paskudnego wzoru bombek nie mogłeś już znaleźć? Robalki! i jeszcze w pudełku - wyglądają jak prawdziwe larwy, fuj! :D

No właśnie paskudniejszego nie udało mi się znaleźć :sark: ale i ja sam, jak żyję nie widziałem czegoś takiego, a to pudełko to już szczyt. Zastanawiałem się, kto, w sensie jaki typ astrologicznie , może wystawić coś takiego, bo że estetą nie jest, to pewne ;) 

• Like 2
  • Haha 1
  • Lux 1
  • Ekspert
Willow
W dniu 7.01.2021 o 00:12, Ejbert napisał:

No właśnie paskudniejszego nie udało mi się znaleźć :sark: ale i ja sam, jak żyję nie widziałem czegoś takiego, a to pudełko to już szczyt. Zastanawiałem się, kto, w sensie jaki typ astrologicznie , może wystawić coś takiego, bo że estetą nie jest, to pewne ;) 

Pewnie z Wenus w Pannie lub Skorpionie :D

Też może być Wenus w Baranie, kolory są intensywne :D Też może być uszkodzona przez Pluton ta Wenus...

Nie wiem, czy mogę ujawnić na kogo głosowałam, ale dzięki tymil bombkom z Rosji, opisom... I tak, robakom, bo raz zobaczysz - nigdy nie zapomnisz :D Otrzymałeś mój głos ;)

• Like 3
  • W punkt 1
Sajya

Mnie urzekły te czarne z Rosji- takich wyjątków nie widziałam nigdzie, no i te cuda w romby + egzotyczne śliczności sprawiły, że nawet pendraki swój urok miały:usmiech: . Świetna wystawa:yes:

• Like 2
  • Super 1
  • Administrator
Ismer
13 godzin temu, Willow napisał:

Pewnie z Wenus w Pannie lub Skorpionie :D

Też może być Wenus w Baranie, kolory są intensywne :D Też może być uszkodzona przez Pluton ta Wenus...

Wenus w Pannie raczej nie, to jest bardziej ukłon w stronę wyostrzonej bądź przegiętej do niemożliwości schludności, czystości, estetyki, staranności, a to pudełko nie należy do tej kategorii ;) 

W Baranie może być, bo nie zwróci uwagi na tło, pudło jak pudło, grunt, że bombki wyeksponował :D 

Krytyczne aspekty Wenus w Pannie od Plutona, Saturna bądź Marsa, ew. jeszcze Urana mogą to zmienić jednak, a w Baranie pogłębić brak wyczucia estetycznego, 

Wenus w Skorpionie chyba najprędzej. Ale także znak Bliźniąt lub Strzelca może nie zwrócić uwagi na nieporządek wizualny, chociaż mi najbardziej pasuje jednak Wenuska skorpioniasta. 

• Super 2