Skocz do zawartości

Rozkład kwartalny ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kilka dni temu rozłożyłem karty z okazji Nowego Roku. Jednak rozkład jest postawiony tylko na 3 miesiące do wiosennej równonocy.

Korzystałem z tego źródła:

https://kartylosu.pl/topic/528-rozkład-na-rok/

1. Karta na 3 miesiące - Rydwan

2. Czy spełnią się postanowienia:

a)ograniczenia niezdrowych nawyków- 4 monet

b)dalszych ćwiczeń fizycznych na mięśnie -rycerz mieczy

3. Co mnie ucieszy: Gwiazda, Król Mieczy

4. Co mnie zasmuci:3 monet, 4 buław

5. Na co będę musiał zwrócić szczególną uwagę: Kochankowie, Arcykapłanka

6. a)Moja kondycja fizyczna - Diabeł 

b)W tym zdrowie - 2 monet

7. Moja kondycja psychiczna: 8 kielichów, Głupiec 

8. Sprawy uczuciowe - 9 kielichów, 6 kielichów 

9. Sprawy zawodowe - królowa mieczy

finansowe- cesarzowa 

 

1.Rydwan - przez 3 miesiące będzie się dużo działo. Dużo wydarzeń w szybkim tempie. Obecnie zauważyłem spowolnienie w życiu i chyba czas ruszać. 

2.a) 4 monet - niestety wszystko zostanie po staremu i bez zmian

b)Jak szybko pomysł przyszedł tak szybko i pójdzie. Nigdy szybko wróżba nie spełniła się tak szybko. Zaledwie pół godziny po postawieniu kart zrobiłem sobie coś w rękę i zdaje się, że dłuuugo nie będę mógł ćwiczyć. 

3.Spelnią się moje marzenia i pomoże mi w tym poważny, zasadniczy mężczyzna. Planuje wrócić do pewnego hobby i myślę, że jest szansa, że się uda.

4.Nie wyjdzie mi współpraca z kimś, z jakaś grupą?

5.Będę musiał podjąć jakąś ważną decyzję i powiniennem się kierować tym co czuje, muszę się skupić na intuicji.

6.a)Czytałem trochę i znalazłem chorobę, która krępuje ruchy. Jak wspomniałem wyżej przez jakiś czas jeszcze nie będę miał w pełni sprawnej ręki. Chodź diabeł kojarzy mi się z używkami - akurat takich nie zażywam poza białym cukrem.

b) na dwoje babka wróżyła. Mogą być jakieś lekkie dolegliwości, ale nie powinno być źle.

7.Moge się na kimś zawieść co mnie mocno przygnębi i wpędzi w zły nastrój. Będzie trzeba znów zaczynać coś od początku. Lub będę się czuł przygnębiony myślą, że trzeba zaczynać coś nowego.

8.Jestem singlem. Myślę, że mam szanse kogoś poznać i będzie to ktoś kogo już znam, z przeszłości.

9.Mysle, że Królowa może pokazywać podpisanie jakiejś umowy, więc może znajdę pracę, zaś Cesarzowa pokazuje dobrobyt w finansach, więc również powiniennem znaleźć jakieś źródło. 

Odnośnik do komentarza

1. Karta na 3 miesiące - Rydwan - dużo będzie się dziać. Dużo zmian, dużo tematów i działań możesz podjąć. Rydwan to też stresy, pochopne podejmowanie decyzji, więc radziłabym ostrożność.

 

2. Czy spełnią się postanowienia:

a)ograniczenia niezdrowych nawyków- 4 monet - to też karta problemów z układem trawiennym, więc te ograniczenia byłyby wskazane, i będziesz się starał je wprowadzić. Postaraj się to robić małymi krokami i nie zniechęcaj się.

b)dalszych ćwiczeń fizycznych na mięśnie -rycerz mieczy - tu już sam napisałeś, że coś sobie w rękę zrobiłeś

 

3. Co mnie ucieszy: Gwiazda, Król Mieczy - to może być jakaś uzdrawiająca rozmowa, poprawa relacji z kimś ważnym

 

4. Co mnie zasmuci:3 monet, 4 buław - chyba pozostanie w domu, zamknięcie w 4 ścianach. Brak może jakiejś możliwości pracy.

 

5. Na co będę musiał zwrócić szczególną uwagę: Kochankowie, Arcykapłanka - czeka Cię jakaś ważna decyzja, będziesz wybierać 

 

6. a)Moja kondycja fizyczna - Diabeł - diabeł pokazuje też choroby krępujące ruchy

 

b)W tym zdrowie - 2 monet - problemy z koordynacją ruchową

 

7. Moja kondycja psychiczna: 8 kielichów, Głupiec - jakieś negatywne emocje będą Cię trzymać, ale porzucisz je i nabierzesz sił

8. Sprawy uczuciowe - 9 kielichów, 6 kielichów - może się ktoś z przeszłości pojawić lub będziesz rozpamiętywać dawne uczucia do kogoś, może też być tęsknota za drugą osobą

 

9. Sprawy zawodowe - królowa mieczy - tu jakaś kobieta się zaznacza, jeżeli nie pracujesz to może być jakaś rozmowa w sprawie pracy z kobietą

 

finansowe- cesarzowa - może kobieta też finansowo Cię wesprzeć? Może otrzymasz jakąś kasę od mamy?

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

1. Karta na 3 miesiące - Rydwan

Jestem zaskoczony, bo spodziewałem się czegoś innego. Wcale nie działo się dużo i nie było energicznie. Poczyniłem pewne zmiany w swoim życiu w ostatnim z trzech miesięcy i trochę ruszyłem do przodu, ale większość czasu trwałem w letargu. Więc ewentualnie miałem siłę na wprowadzenie zmian w życiu i teraz dopiero będę mógł poczuć ta energię. 

 

2. Czy spełnią się postanowienia:

 

a)ograniczenia niezdrowych nawyków- 4 monet - Iwka78 trafiłaś w punkt z tą interpretacją. Przeprowadziłem dietę oczyszczająca, która miała pomoc mi pozbyć się toksyn. Wprowadziłem ograniczenia i udało mi się wytrwać.

 

 

b)dalszych ćwiczeń fizycznych na mięśnie -rycerz mieczy

Tak jak pisałem, nie wróciłem do tego, choć mam zamiar.

 

3. Co mnie ucieszy: Gwiazda, Król Mieczy - myślę, że to może być kurs o jakim marzyłem. Zapisałem się i to nawet na trzy. Tylko ten Król mi nie pasuje, bo osoba prowadząca, zdecydowanie nie jest typem mieczowego. To może być też dieta oczyszczająca i twarde trzymanie się jej reguł.

 

4. Co mnie zasmuci:3 monet, 4 buław

Tu też trafiłaś w sedno. Nie znalazłem pracy i nie wyrwałem się z domu co mi ciążyło, ale.ostatecznienpogodzilem się z faktem, że chyba nie znajdę w najbliższym czasie i zaczynam szukać jasnych stron - mogę wykorzystać ten czas na podnoszenie kwalifikacji. 

Tu może jeszcze być sprawa, że te kursy nie są tak idealne jak myślałem. 

 

5. Na co będę musiał zwrócić szczególną uwagę: Kochankowie, Arcykapłanka - nie szczególnie ważne decyzje musiałem podejmować. Wszystko mogło się toczyć wokół mojej głodówki, która łącznie z przygotowaniem i wyjściem trwała 24 dni. Musiałem się odważyć, przełamać i wejść w to. 

 

6. a)Moja kondycja fizyczna - Diabeł 

Diabeł to też toksyny - postanowiłem przejść na dietę usuwającą toksyny i przy okazji próbowałem się wyzwolić od wszystkich złych nawyków i przyzwyczajeń, uzależnień jak cukier. 

 

b)W tym zdrowie - 2 monet

Nie wiem co tu napisać. Trochę się czułem dobrze. Potem na diecie trochę oslablem i miałem zawroty głowy, potem wszystko wróciło do normy.

Ale widziałem, że mój organizm faktycznie oczyścił się z różnych zanieczyszczeń.

 

 

7. Moja kondycja psychiczna: 8 kielichów, Głupiec 

Jak co roku miałem w lutym taki stan depresyjny z powodu braku słońca, w marcu wraz z większą ilością światła wszystko ustąpiło i wróciłem do życia.

 

8. Sprawy uczuciowe - 9 kielichów, 6 kielichów 

Pojawiały się nowe osoby, ale ostatecznie to znów trafiłaś z interpretacją. Była kiedyś taką jedną osoba i nie potrafię jej zapomnieć. Moje myśli ciągle do niej wracały. 

Nwm po czym poznałaś, że to nie będzie miłość z przeszłości, ale.rozmyslanie o takiej osobie. 

Analizuje to. Chodzi o to, że karty pokazały się malejąco? Najpierw 9, a potem 6?

 

9. Sprawy zawodowe - królowa mieczy 

Wysłałem CV, napisałem je i to tyle że spraw zawodowych. Był kontakt z jedną osoba, mężczyzną ale się nie zdecydowałem. 

Finanse - cesarzowa 

Własnego źródła nie miałem, więc tu jak najbardziej rodzice, mama też czasem robiła mi drobne finansowe prezenciki

 

Dziękuję bardzo za pomoc

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

 

8. Sprawy uczuciowe - 9 kielichów, 6 kielichów 

Pojawiały się nowe osoby, ale ostatecznie to znów trafiłaś z interpretacją. Była kiedyś taką jedną osoba i nie potrafię jej zapomnieć. Moje myśli ciągle do niej wracały. 

Nwm po czym poznałaś, że to nie będzie miłość z przeszłości, ale.rozmyslanie o takiej osobie. 

Analizuje to. Chodzi o to, że karty pokazały się malejąco? Najpierw 9, a potem 6?

 

 

9 kielichów mylnie jest brana za kartę miłości w moim odczuciu. To jest bardziej karta singla, który emocjonalnie ma wszystko, czego potrzebuje i brakuje tego 1 kieliszka do 10 kielichów, czyli harmonii i miłości. Postać na karcie jest otoczona kielichami, w mojej talii to karta dobrobytu po prostu. Mam wszystko czego pragnę, dobrze mi. 6 kielichowa to karta wspomnień. z 9 to karta miłych wspomnień. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, nie patrzałem na to w ten sposób tym bardziej, że na mojej talii jest obrazek ślubu.

Ale teraz jak o tym myślę i porównuje to do 9 denarów to ma to sens.

W 9 denarów mamy wszystko, ale jesteśmy samotni i nie mamy miłości.

A w 9 kielichów hmm...dalej nikogo nie mamy, ale nam to odpowiada?

 

Odnośnik do komentarza

9 kielichów to satysfakcja. Zadowolenie ze stanu rzeczy. W porównaniu do 9 denarów, osoba w 9 kielichach jest szczęśliwa z tego co ma. 9 denarów już ma, ale brakuje jej tylko miłości. To taka karta mówiąca "mam wszystko i czekam tylko na miłość", a 9 kielichów mówi "jest ekstra". Tutaj w 9 kielichów byłeś zauroczony i zakochany i czułeś się ekstra, i do tego ta karta w tej pozycji się odnosi. Z 6 kielichów wracasz do cudownych wspomnień, a jednocześnie roztrząsasz, bo jednak 9 kielichów to nie 10 kielichów. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

W takim razie karta nie pasuje za bardzo do mojego stanu emocjonalnego. Bardziej mnie bolało, że nie wyszło niż wspominałem mile chwile. Jeśli chodzi o uczucia to różnie bywało, raz lepiej raz gorzej. Nie było źle, ale akurat jeśli chodzi o te wspomnienia to nie rozpatrywanym tego jako wspomnienia miłych chwil.

Ale rozumiem różnice między kartami, dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 hours ago, nastek96 said:

kielichów hmm...dalej nikogo nie mamy, ale nam to odpowiada?

 Dla mnie 9 Kielichów pokazuje cieszenie się bieżącą chwilą bez patrzenia w przyszłość. Jeśli tu nie było karty dworskiej to cieszenie się wspomnieniami, ta nostalgia która wracała nie wprawiała Cię w depresję. W 6 Kielichów różnie może być. Jakby była tu karta dworska mogłoby oznaczać miłe spotkanie z tą osobą( ale też bez specjalnych perspektyw na przyszłość w takim zestawieniu kart).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Depresji nie miałem na pewno :)

Ale trochę przykro było, że znów nie wyszło. Miałem nadzieję, że może się uda jakoś spotkać, ale nie wypaliło. Cóż...życie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozkład kwartalny ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...