Skocz do zawartości

Druga połowa stycznia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zawsze bywa postawiłam karty na drugą połowę stycznia. Jestem singielką i na tą chwilę dobrze mi samej z sobą, mam stabilną pracę w której jak chyba wszędzie są drobne zgrzyty :)

 

Aura
Gwiazda + księżyc + 2 denary

Spokój, nadzieja na przyszłość, ale pojawią się też jakieś niepokoje lub skupie się na swoim wnętrzu, może zacznę postrzegać pewne sprawy inaczej. Przez te wątpliwości trzeba będzie chyba dokonać jakiegoś wyboru lub coś zmienić.

 

Praca
10 buław + cesarzowa + rydwan

Widać, że na początku będę przytłoczona obowiązkami, ale za sprawą jakieś kobiety lub swojej stanowczości ruszę zdecydowanie do przodu

 

Uczucia
6 pucharów + kapłanka + 3 puchary

Powrót do przeszłości, jakieś spotkania potajemnie które sprawią mi radość. Może powrót kogoś z przeszłości w kim kochałam się w ukryciu co spowoduje radość i szczęście

 

Najważniejsze wydarzenie
świat + 7 buław + królowa mieczy

Zamknięcie pewnego etapu w swoim życiu związanego z pewnym Panem i walka z samą sobą, aby nie być taka stanowcza i radykalna

 

Rada
9 denarów + 4 puchary + król pucharów

Zakończyć swoje samotne życie, które mnie znudziło i dać szansę pewnemu Panu

 

Może ktoś doda swoją interpretację i swoje spojrzenie na karty :) Będę bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam serdecznie
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2021 o 16:09, Mala_83 napisał:

Aura
Gwiazda + księżyc + 2 denary

No ja tu widzę typowe zmartwienie się czymś. Gwiazda i Księżyc mówią o tym, że będziesz wyobrażała sobie coś co nieistnieje. Poza tym,  widać lęk, tęsknotę ale i samotność.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2021 o 16:09, Mala_83 napisał:

Praca
10 buław + cesarzowa + rydwan

Będzie się dużo działo w tej pracy. Wyścig szczurów i natłok obowiązków odbierze Ci frajdę z cieszenia się zarobkami. Będziesz jedynie marzyła o odpoczynku.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2021 o 16:09, Mala_83 napisał:

Uczucia
6 pucharów + kapłanka + 3 puchary

Już pierwsza karta mówi o tym, że będzie jak było. 6 Pucharów to "powtórka z rozrywki". Niestety będziesz osamotniona o czym mówi Kapłanka. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2021 o 16:09, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
świat + 7 buław + królowa mieczy

Uważam, że będziesz się borykała z jakąś kobietą np z szefową. Poza tym widać tu zabieganie o coś.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2021 o 16:09, Mala_83 napisał:

Rada
9 denarów + 4 puchary + król pucharów

Karty radzą nie wybrzydzać, a jedynie cieszyć się tym co masz. Uważam, że na brak kasy nie powinnaś narzekać, a więc doceń to. Pozwól sobie na przyjemności.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 co do najważniejszego wydarzenia to może pokazała się walka o podwyżkę premii z szefową, bo właśnie chcę napisać maila tylko na spokojnie chcę zebrać wszystkie fakty więc faktycznie może to być druga połowa miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.01.2021 o 16:09, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
Gwiazda + księżyc + 2 denary

Tutaj było zamartwianie o babcię, bo niestety stan w drugiej połowie stycznia pogorszył się i 20 stycznia zmarła. pomimo pięknego wieku jaki miała pozostała taka pustka i tęsknota,

 

Praca
10 buław + cesarzowa + rydwan

Dopadła mnie monotonia i poczułam wypalenie i takie przytłoczenie wszystkim i to skłoniło mnie do zaczęcia poszukiwania pracy. Ruszyłam dosłownie jak ten rydwan :)

 

Uczucia
6 pucharów + kapłanka + 3 puchary

Powrócił Pan z przeszłości, który ma żonę. Było fajne spotkanie na kawę i sporo rozmów

 

Najważniejsze wydarzenie
świat + 7 buław + królowa mieczy

Tutaj chyba karty pokazały borykanie się z problemami siostry i jego związku który się rozpada. Walczyłam z sobą czy z nią porozmawiać i przemówić do rozumu. Niestety w pewnym momencie poddałam sie bo zbyt dużo mnie to wszytsko kosztowalo

 

Rada
9 denarów + 4 puchary + król pucharów

Chyba faktycznie powinnam doceniać to co mam, bo nie jest tak źle :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa stycznia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...