Skocz do zawartości

Wizyta u fryzjera ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Zapisałam się dziś do nowego fryzjera... nie zrobili na mnie dobrego pierwszego wrażenia, ale być może czepiam się  ( Księżyc w Pannie :wink:)

W każdym razie...

Jaki będzie mój nastrój po skorzystaniu z usług fryzjerki pani A.?

Kochankowie 4 Kielichów As Buław Giermek Denarów 

 

Uczucia dosyć ambiwalentne (Kochankowie) idące bardziej w kierunku: dżizas, ale dramat (4 Kielichów). Chyba więcej do nich nie pójdę (As Buław), będę żałować wydanych pieniędzy (Giermek Denarów)

 

No i dla upewnienia...

jak będę wyglądać?

2 Mieczy 7 Buław Król Buław 

 

Nie robię żadnych spektakularnych zmian, chcę to co zawsze, więc to chyba oznacza 2 Mieczy. Natomiast 7 Buław będę wzbudzać swoim wyglądem zazdrość :sark: nie no żartuje... 7 Buław mówi o trwaniu w czymś, więc też o stagnacji, ale może jakis facet zauważy zmianę

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Lunaria napisał:

Kochankowie 4 Kielichów As Buław Giermek Denarów 

Będziesz niezadowolona. Uważam, że będziesz porównywała tego fryzjera do poprzedniego. 4 Pucharów to grymaszenie, skupianie się na wadach, a nie zaletach. Kochankowie to mieszane uczucia.

As Buław przy tych kartach mówi o nerwach.. średnio to widzę.. :(

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Lunaria napisał:

jak będę wyglądać?

2 Mieczy 7 Buław Król Buław 

Wiesz co.. no zmian zauważalnych nie będzie,.bo 2 Mieczy to blokada, niedostrzeżenie czegoś ale to także konflikt wewnętrzny. Może chcesz coś zmienić np kolor włosów i farba nie pokryje bo 2 Mieczy to zarówno brak postępu, jak również brak zadowolenia.

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Coś mi też wydaje się, że niekoniecznie zadowoli Cię ta fryzernia w porównaniu z poprzednią (Kochankowie + 4 kielichów), może będziesz szukać nowej, lepszej (As Buław) i tańszej (paź monet) opcji.

 

2. Szczerze, to będziesz bardzo krytycznie i dystansowo nastawiona do nowej fryzury - 2 mieczy, 7 buław - coś tam nie koniecznie może zauważą (2 mieczy), może to będzie facet podcinał, i będzie jakieś przesadnie nakręcony energetycznie (Król Buław)

 

 

Ale mam nadzieję, że będzie dobrze ;) Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Lunaria napisał:

Jaki będzie mój nastrój po skorzystaniu z usług fryzjerki pani A.?

Kochankowie 4 Kielichów As Buław Giermek Denarów 

No chyba tak nie do końca będziesz zadowolona - jeśli chcesz ciąć - to może być za mocno, jeśli koloryzacja - to za ostra. Ogólnie możesz stwierdzić, że fryzura jest niedopracowana, a fryzjerka musi się jeszcze trochę podszkolić.

 

17 godzin temu, Lunaria napisał:

jak będę wyglądać?

2 Mieczy 7 Buław Król Buław 

2 Mieczy - blokada - nie będziesz chciała patrzeć na włosy i 7 Buław - obrona - myślę, że przed lustrem - być może pomyślisz: i jak ja mam teraz do domu wrócić i się pokazać mężowi (ja wiem, to nie ten żywioł ale cały czas przypisuję Twojemu mężowi żywioł ognia - i w Lenormand i tu :mysli: )

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Dziękuję Kochani, nie zamierzam obcinać ich, ale są zniszczone mocno, a nie wiem jak będą wyglądać po tych ich zabiegach.

Planuje odrosty tylko ogarnąć, chyba za jasnych nie dadzą rady już zrobić, bardziej boję się, że wyjdą im "łaty" w niektórych mejscach za jasne a w innych za ciemne... 

No nic... zweryfikuje w przyszłym tygodniu.. ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Uwaga werble i weryfikacja :)

 

Generalnie nie jest źle, ta 4 Kielichów mogła oznaczać, że wynudziłam się jak mops, bo spędziłam tam aż 4 godziny... zazwyczaj spędzałam 2 godziny- 2,5 max. Miałam prawie rozładowany telefon, więc patrzyłam w sufit. Zapłaciłam mniej niż w salonie do którego chodziłam (Giermek Denarów)

 

Co do drugiego pytania zmian ogromnych nie widać, ot poprawione odrosty. Taka jest w każdym razie opinia mojego męża :) stąd może ten Król Buław :)

Inne niezależne źródło, czyli Willow uważa, że jest ładnie :wink:

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Wizyta u fryzjera ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...