Skocz do zawartości

treningi 1Q ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

treningi w pierwszym kwartale 

 

jakoś treningów 

 

2 miecze (as buław) 2 puchary 4 buławy

 

przemyślane działanie, każdy ruch będzie dokładny i popracuje nad poprawą czucia, nadal będę trenować w domu wspierając się treningami online 

 

efekty treningów 

 

Król buław Gwiazda Rycerz monet Siła

 

nie zabraknie mi zapału, mimo nabrania lekkości będzie widać lekko zarysowane mięśnie, nabiorę też więcej siły, systematyczny wzrost formy 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo ładne karty:)

Chyba przyzwyczajasz się do treningów w domu i dobrze sobie radzisz. Będziesz skupiona na każdym ćwiczeniu, widać u Ciebie dużą umiejętność słuchania własnego ciała.

Bardzo duży postęp. Widać dużą skuteczność w Twoim planie- jest wzrost siły, ale też będą widoczne mięśnie.

 

Powodzenia!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Iwka78 napisał:

Bardzo ładne karty:)

Chyba przyzwyczajasz się do treningów w domu i dobrze sobie radzisz. Będziesz skupiona na każdym ćwiczeniu, widać u Ciebie dużą umiejętność słuchania własnego ciała.

Bardzo duży postęp. Widać dużą skuteczność w Twoim planie- jest wzrost siły, ale też będą widoczne mięśnie.

 

Powodzenia!

Jestem zaskoczona jak skutecznie i z łatwością przeszłam na treningi domowe. Dało mi to bardzo dużo - nauczyłam się lepiej czuć własne ciało. Widzę też duże plusy ćwiczenia na bosaka. Łatwiej też przychodzi koncentracja na danym ćwiczeniu. Jak widomo jeszcze z trzy miesiące nie otworzą siłowni, więc trzeba sobie radzić inaczej. Wiem, że potrafię zrobić dobry trening bez sprzętu. Chcieć to móc. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 godzinę temu, zakretka23 napisał:

jakoś treningów 

 

2 miecze (as buław) 2 puchary 4 buławy

Będziesz pracowała nad swoim ciałem intuicyjnie z dużym zapałem. Osiągniesz poprzez ćwiczenia harmonię duszy z ciałem. Będą to bardzo dobre treningi.

2 godziny temu, zakretka23 napisał:

efekty treningów 

 

Król buław Gwiazda Rycerz monet Siła

Więcej energii, ale przy tej Gwieździe myślę, że efekty jeszcze nie będą tak spektakularne jak sobie zaplanowałas (Rycerz Monet+Siła). Plany są bardziej długoterminowe :)

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Lunaria napisał:

Będziesz pracowała nad swoim ciałem intuicyjnie z dużym zapałem. Osiągniesz poprzez ćwiczenia harmonię duszy z ciałem. Będą to bardzo dobre treningi.

Więcej energii, ale przy tej Gwieździe myślę, że efekty jeszcze nie będą tak spektakularne jak sobie zaplanowałas (Rycerz Monet+Siła). Plany są bardziej długoterminowe :)

dokładnie plany mam na całe życie 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2021 o 09:13, zakretka23 napisał:

treningi w pierwszym kwartale 

 

jakoś treningów 

 

2 miecze (as buław) 2 puchary 4 buławy

 

przemyślane działanie, każdy ruch będzie dokładny i popracuje nad poprawą czucia, nadal będę trenować w domu wspierając się treningami online 

 

efekty treningów 

 

Król buław Gwiazda Rycerz monet Siła

 

nie zabraknie mi zapału, mimo nabrania lekkości będzie widać lekko zarysowane mięśnie, nabiorę też więcej siły, systematyczny wzrost formy 

Będą treningi domowe. Może też takie jakie lubisz bez narzucania sobie jakichś ciężkich rzeczy. 

 

Nabierzesz siły, energii, poprawi się kondycja. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Treningi są coraz lepszej jakości, 2 miecze z as buław to plan i modyfikacje dotychczasowej aktywności. 2 puchary to radość i wspieranie się amerykańska trenerka. 4 buławy jak wiadomo cały czas w domu. 
 

Efekt -  ku mojemu zadowoleniu jeszcze bardziej widać efekty mojej systematycznej pracy i mam ładnie zarysowane mięśnie, co jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy. Prócz efektu wizualnego znacznie wzrosła u mnie siła i mobilność. 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na treningi 1Q ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...