Skocz do zawartości

Sylwetka do końca lutego ZWERYFIKOWANE


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Od listopada udaje mi się robić kroki. Od połowy grudnia dorzuciłam ćwiczenia, wracam do liczenia kalorii i marzę o konsekwencji;)))

Mam ogólny plan działania i zamierzam się go trzymać..


Ogólny wygląd sylwetki: głupiec  - będę wyglądać młodziej, może cielsko nie będzie tak wisieć..


Brzuch: gwiada - tu powinna być duża poprawa, powinnam być szczuplejsza. Niestety brzuch to u mnie miejsce, w którym najszybciej odkłada się tłuszcz.


Tyłek: 7 mieczy - powinien schudnąć


Nogi: 2 buław- też powinny zeszczupleć, ale też możliwe, że trochę będą bardziej kształtne


Waga: 7 buław -niestety waga nadal ciężka:(

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Ogólny wygląd sylwetki: głupiec

Będziesz wyglądać młodziej, lepiej się czuć przez co i chód będzie bardziej zwawy, sprężysty

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Brzuch : gwiazda 

Tu mi się wydaje, że upłynie za mało czasu, żebyś była zadowolona. Więcej sobie zaplanowałas niż rzeczywiście zgubisz :(

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Tyłek: 7 mieczy -

będzie widoczna różnica :)

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Nogi: 2 buław-

Będą bardziej smukle, szczuplejsze

Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Waga: 7 buław

Będziesz z niej nadal niezadowolona i będziesz z nią walczyć 

 

Powodzenia :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 godziny temu, Iwka78 napisał:

Od listopada udaje mi się robić kroki. Od połowy grudnia dorzuciłam ćwiczenia, wracam do liczenia kalorii i marzę o konsekwencji;)))

Mam ogólny plan działania i zamierzam się go trzymać..


Ogólny wygląd sylwetki: głupiec  - będę wyglądać młodziej, może cielsko nie będzie tak wisieć..


Brzuch: gwiada - tu powinna być duża poprawa, powinnam być szczuplejsza. Niestety brzuch to u mnie miejsce, w którym najszybciej odkłada się tłuszcz.


Tyłek: 7 mieczy - powinien schudnąć


Nogi: 2 buław- też powinny zeszczupleć, ale też możliwe, że trochę będą bardziej kształtne


Waga: 7 buław -niestety waga nadal ciężka:(

 

 

No ciekawy rozklad

Głupiec raczej Cię odmłodzi, będziesz bardziej fit

Gwiazda ma ładny brzuch, na każdej karcie gwiazda to kobieta o sylwetce modelki

7 mieczy to zalezy jak na to spojrzeć, karta tradycyjnie przedstawia złodzieja co ucieka, czyli dupcia powinna być fit od tego biegania :P ale 7 mieczy to też zniekształcony obraz czyli możesz go widziec inaczej niz w rzeczywistości jest

2 buław, długie szczuple

waga nie bedzie chciala leciec w 7 bulaw

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Arbogast napisał:

No ciekawy rozklad

Głupiec raczej Cię odmłodzi, będziesz bardziej fit

Gwiazda ma ładny brzuch, na każdej karcie gwiazda to kobieta o sylwetce modelki

7 mieczy to zalezy jak na to spojrzeć, karta tradycyjnie przedstawia złodzieja co ucieka, czyli dupcia powinna być fit od tego biegania :P ale 7 mieczy to też zniekształcony obraz czyli możesz go widziec inaczej niz w rzeczywistości jest

2 buław, długie szczuple

waga nie bedzie chciala leciec w 7 bulaw

Już kurde bela tej wagi nie lubię!:))))

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2021 o 10:18, Iwka78 napisał:

 

Ogólny wygląd sylwetki: głupiec  - młodo, wyluzowana może trochę będzie Ci się ta waga wahać 


Brzuch: gwiada - gwiazda to woda, więc możliwe, że tam się odłoży troszkę 


Tyłek: 7 mieczy - szczupło 


Nogi: 2 buław- szczupłe ewentualnie góra lekko zakraglona 


Waga: 7 buław - będzie się wahac, ty walczącą ale spoko to nie są złe karty na chudnięcie. Będzie dobrze. Powodzenia! 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ogólny wygląd sylwetki: głupiec  - Nabierzesz energii, wigoru i odmłodzisz się :)


Brzuch: gwiazda - Moim zdaniem tu będzie niestety bez większych zmian, albo jeśli przyjdą jakieś, to potem. Gwiazda odwleka w czasie.


Tyłek: 7 mieczy -  Tak, schudniesz z pupencji XD, bo miecze tną :P


Nogi: 2 buław-  Fajna karta też, uważam że fajnie Ci się mięśnie zaznaczą :) ogólnie very sexy ;) 


Waga: 7 buław - Widać zmagania, walkę. 7 Buław mi sport także pokazuje. Jest energia, uważam że pójdzie ku dobremu.

 

Trzymam kciuki, go girl ! <3

Odnośnik do komentarza

Z pewnością będziesz wyglądać bardziej świeżo i młodzieńczo. Brzuch będzie wyglądał tak jak o tym marzyłaś, a nogi będą bardzo ponętne. 

Jednak co do tyłka to raczej będziesz się oszukiwała, podobnie jak co do wagi będziesz musiała się jeszcze sporo natrudzić i napracować. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

***WERYFIKACJA***

 

Dużo osób mi mówi, że jakoś schudłam i lepiej wyglądam, więc jakiś efekt jest. Myślę, że ćwiczenia siłowe poprawiają konsystencję ciała, które robi się bardziej zbite po prostu. Tak naprawdę, to najlepiej wyglądają moje ramiona, tu widzę największą poprawę. Nogi schudły, tyłek lepiej wygląda (mąż widzi różnicę;), brzuch raczej słabo, a waga tak jak stała, tak stoi...

W centymetrach też szału nie ma...

 

Zobaczymy jak będzie w kolejnych miesiącach.

 

Dziękuję wszystkim;)

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Sylwetka do końca lutego ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...