Skocz do zawartości

Wynik rekrutacji ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj otrzymam informacje o wyniku rekrutacji :)

 

Jaki będzie wynik 

 

Sprawiedliwość Kochankowie Cesarzowa 

 

czyżbym stanęła przed wyborem, karty pokazały wybór pracodawcy, myśle ze dostanę dzisiaj ofertę  

Odnośnik do komentarza

Ja, szczerze mówiąc, waham się przez Kochanków, bo może wskazywać na wybór i współpracę z inną osobą.

Mimo wszystko, jednak, stawiała bym na chęć zawarcia z Tobą ) Cesarzowa) umowy (Sprawiedliwość), ponieważ mamy tu AW - czyli rzecz znacząco dotycząca Ciebie przede wszystkim, no i Sprawiedliwość - wobec Ciebie. Kochanków w takim połączeniu też odczytuje jako kolejny kontakt, przegadanie w miłych klimatach szczegółów oferty :)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, zakretka23 napisał:

Dzisiaj otrzymam informacje o wyniku rekrutacji :)

 

Jaki będzie wynik 

 

Sprawiedliwość Kochankowie Cesarzowa 

 

 

Dostaniesz propozycję pracy, będziesz się zastanawiać, ale w cesarzowej powinnam się zdecydować i podpisać umowe. Cesarzowa to jak ktoś wspomniał już kobieta spełniona więc zakończenie będzie pozytywne  i tego życzę :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Ja to widzę na nie. 

On 1/12/2021 at 5:32 PM, zakretka23 said:

Pomyliły mi się wtorki. Wiem, ze negatywne jest podpisywanie umów podczas retrogradacji Merkurego, a jak jest z podejmowaniem decyzji o zmianie pracy ?? 

Najlepiej jest przemyśleć sprawy i czekać na podejmowanie decyzji po retro. 

Edytowane przez HopeNot
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2021 o 18:32, zakretka23 napisał:

Pomyliły mi się wtorki. Wiem, ze negatywne jest podpisywanie umów podczas retrogradacji Merkurego, a jak jest z podejmowaniem decyzji o zmianie pracy ?? 

Nowa praca to też komunikacja i przelewy finansowe (Merkury). Zresztą decyzja to jest proces umysłowy - za co odpowiada Merkury. Jeśli praca księgowa lub IT, lub związana z kontaktami, to lepiej lub już działać teraz - wybierać i podpisywać, póki nie ma retrogradacji, lub poczekać potem. Ważnym jest też w jakim domu retrogradacja - mogę pocieszyć Cię z drugiej strony, ja też jeśli teraz dostanę pracę, to chyba umowę będę podpisywać w retrogradacji, no nic. Może parę razy coś się zgubi, lub przesuną się terminy. 

 

Trzymam kciu w każdym razie :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2021 o 22:08, nastek96 napisał:

Wydaje mi się, że zadecydują się nawiązać wspolprace z inną kobietą. Ale życzę Ci powodzenia 

Zgadza się im bardziej chodziło bardziej  o osobę do księgowania - czego nie było w ogłoszeniu, a ja pracuje na gotowych danych. 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Wynik rekrutacji ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...