Skocz do zawartości

Styczeń- to co dobre :) ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ma urodzinki, to akurat one mogły się zaznaczyć - 3 kielichów jako spotkanie i fajnie spędzony czas, paź - jako bratanek, 7 monet - cóż, rośnie powoli :) Z sumy Koło - skończenie jednego i rozpoczęcie drugiego cyklu czasowego, zmiany :)

Zastanawiam się też, czy nie ciąża z tych kart - paź, 7 monet :) Koło z sumy też mi się z ciążą kojarzy ;)

 

Powodzenia, Kochana :1s_z:

Odnośnik do komentarza

Tak sobie jeszcze pomyślałam - że możesz zacząć uczyć się czegoś (Giermek Monet jako uczeń), czego chciałabyś się nauczyć (czyli nie z musu a dla własnej satysfakcji - 3 Kielichów) ale będzie to coś, na co trzeba poświęcić dłuższy czas, żeby to opanować - 7 Monet (dla przykładu - jakiś język obcy).

:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2021 o 14:16, Willow napisał:

Jeśli ma urodzinki, to akurat one mogły się zaznaczyć - 3 kielichów jako spotkanie i fajnie spędzony czas, paź - jako bratanek, 7 monet - cóż, rośnie powoli :) Z sumy Koło - skończenie jednego i rozpoczęcie drugiego cyklu czasowego, zmiany :)

Zastanawiam się też, czy nie ciąża z tych kart - paź, 7 monet :) Koło z sumy też mi się z ciążą kojarzy ;)

 

Powodzenia, Kochana :1s_z:

 

 

Ej, a bociany dopiero przylecą w kwietniu XDDD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja

 

Karty pokazały zapewne tak jak przypuszczałam spotkanie z małym Ludkiem, który skutecznie poprawia humora :). 3 Kielichy jako miłe chwile i radość. Pazik - wiadomo, dzieciaczek. 7 Monet- może że trochę trwało, zanim w końcu udało się zgrać terminy :P

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Styczeń- to co dobre :) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...