Skocz do zawartości

...i jeszcze jeden Pan. ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

No dobra. W moich myślach stety lub nie jeden Pan nie króluje...tak więc przed snem przyszedł mi do głowy taki jeden osobnik płci męskiej i jestem ciekawa jakie może mieć wobec mnie zamiary. Dodam, że korzystałam z pełnej talii a otrzymałam takie karty:

 

 Cesarz-  Arkana Wielka, symbol strasznego uparciucha. Wszystko ma być po jego myśli albo wcale nic nie będzie. Tyran i despota. 
Czy ktoś się spotkał z jasną stroną Cesarza?

 

Siła- dominacja uczuć nad rozumem. Coś mu się tam o mnie roi w kontekście spraw damsko-męskich czy tylko jest to jego pokaz dominacji nad otoczeniem? Wg niektórych karta seksualna, mówiąca o przyciąganiu( zaufanie?) A może ta relacja ma jego uleczyć? Lub mnie?

 

Kolo Fortuny- będzie inaczej niż jest teraz w naszej relacji, działanie sił wyższych- co ma być to będzie. 
 

I dalej nie wiem. :redface:

Odnośnik do komentarza

Facet jest skupiony na sobie i pracy w Cesarzu (bo to karta średnio uczuciowa), w Sile bardzo się pilnuje i jest zdyscyplinowany i zajęty, oddaje się pracy z pasją. Siła wskazuje jeszcze na przejęcie inicjatywy przez Ciebie (w klasycznym ujęciu kobieta oswaja dzikiego zwierza), bo w Kole fortuny wszystko jest na dobrej drodze.

Edytowane przez Sunrise009
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Powiedziałabym tak, facet ma silny, kontrolujący charakter i chciałby kontrolować (Cesarz) i swój pociąg do Ciebie, Ciebie samą (Siła) i dalszy rozwój znajomości (Koło). Jednakże, z sumy mamy tu 22 - Głupiec, co razem z Kołem mówi, że wszystko idzie jak idzie, rozwija się samo, nagle i przypadkowo, także nie da rady tego kontrolować. W tym momencie Ty - troską i seksapilem dasz radę opanować to dzikie zwierzę w postaci Pana (Siła), i wszystko potoczy się, jak potoczy, może i bardzo dobrze i Koło tu wskaże, że z nim to był strzał w sedno.

 

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gringe napisał:

No dobra. W moich myślach stety lub nie jeden Pan nie króluje...tak więc przed snem przyszedł mi do głowy taki jeden osobnik płci męskiej i jestem ciekawa jakie może mieć wobec mnie zamiary. Dodam, że korzystałam z pełnej talii a otrzymałam takie karty:

 

 Cesarz-  Arkana Wielka, symbol strasznego uparciucha. Wszystko ma być po jego myśli albo wcale nic nie będzie. Tyran i despota. 
Czy ktoś się spotkał z jasną stroną Cesarza?

 

Siła- dominacja uczuć nad rozumem. Coś mu się tam o mnie roi w kontekście spraw damsko-męskich czy tylko jest to jego pokaz dominacji nad otoczeniem? Wg niektórych karta seksualna, mówiąca o przyciąganiu( zaufanie?) A może ta relacja ma jego uleczyć? Lub mnie?

 

Kolo Fortuny- będzie inaczej niż jest teraz w naszej relacji, działanie sił wyższych- co ma być to będzie. 
 

I dalej nie wiem. :redface:

Pan widać stanowczy, silny i lubi żeby było po jego myśli. Lecz w sile dzialasz na niego i czuje pociąg do Ciebie. W tym kole odbiera Cię jako jakiś dar od losu. Karty całkiem dobre więc coś się tutaj powinno rozwinąć pozytywnie :)

Zycze powodzenia

Edytowane przez Mala_83
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Willow Bardzo fajnie to ujęłaś. Nie wiem, co powoduje nim, że jest tak uparty jak osioł. I z jednej strony czuję, że gdzieś tam w środku on jest zainteresowany kontaktem ze mną a z drugiej jak już rozmawiamy to czuję ścianę nie do przebicia i mega dystans. Aż nienaturalny. No bo z każdym idzie pogadać swobodnie a z nim nie. 
No i tak mi się przewija ten Cesarz i Siła gdy o niego pytam. 
 Dzięki za podanie karty z sumy moich trzech- Głupiec i Koło Fortuny - ja bym stawiała, że ten rok będzie decydujący dla naszej znajomości. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Mala_83- też mi się tak czuje, że coś tam  mu gdzieś gra w sercu czy innych organach... Tylko może on tak samo nieśmiały jak ja? I się kryje za tym niedostępnym Cesarzem. Kto wie. 
Willow dodała jeszcze kartę z sumowania a to jest Głupiec- ja myślę, że jeszcze coś się może wydarzyć i ten rok rozstrzygnie wszystko. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gringe napisał:

@Mala_83- też mi się tak czuje, że coś tam  mu gdzieś gra w sercu czy innych organach... Tylko może on tak samo nieśmiały jak ja? I się kryje za tym niedostępnym Cesarzem. Kto wie. 
Willow dodała jeszcze kartę z sumowania a to jest Głupiec- ja myślę, że jeszcze coś się może wydarzyć i ten rok rozstrzygnie wszystko. :)

No cesarz nie pokazuje raczej po sobie :) no glupiec to nowy start więc w tym roku znajomość ruszy z miejsca :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ej baby, baby... co by to Freud powiedział, jak wszędzie wy despotę widzicie... :smieszne:

Cesarz to niekoniecznie, cesarz to przede wszystkim mężczyzna kompletny, taki co ma w życiu wszystko poukładane, czyli ma kobietę, pracę, pieniądze, samochód czasem psa. Cesarz to zdobywca, waleczny, taki co wyciąga rękę po to co chce. Jeśli chce Ciebie, to będzie Cię dosłownie wyrywał garściami innemu. Zatem Cesarz chciałby Cie, a przy karcie Siły, to weźmie Cię siłą, za włosy i do lasu :D a poważnie, siła mówi o namiętności, to karta kobieca, więc urzeka go Twoja kobieca natura, widzi Cie jako kobietę silną, a Cesarz takie lubi. Koło fortuny to zdanie się na los.

  • Dobre! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Jakie ma wobec Cb zamiary?

Jeżeli korzystałaś z całej talii i wypadły Ci same arkana wielkie to już znak, że ten pan może odegrać jakąś rolę w twoim życiu.

Cesarz pokazuje, że jego zamiary są poważne i widzi Cię jako przyszłą partnerkę. Siła pokazuje, że nie poprzestanie na myśleniu i przejdzie do działania. Będzie się o Cb starał i będzie chciał z Tobą jakiegoś głębszego kontaktu.

Koło Fortuny na końcu pokazuje, że jeszcze nie wiadomo jak potoczy się historia. Koło może wskazywać na karmę. Jak zauważyłaś macie jakąś lekcje do przepracowania i jeszcze nie wiadomo jaki będzie jej finał, choć karta ma wydźwięk pozytywny i raczej powinnaś być zadowolona z obrotu spraw 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Arbogast- trochę mokro o tej porze w lesie ;) 

A tak na serio- u mnie Cesarz pokazuje zawsze takiego mega uparciucha- pamiętam jak rozkładałam kiedyś karty dla mojej siostry na jej męża i wyskoczył ten Cesarz. Siostra od męża usłyszała na dugi dzień, że: „Wykupione wakacje to jest nagroda od niego dla niej...”

Także ten...nam babom widać objawia się zwykle w kartach ten Pan i Władca mający swoj plan i wszelkie formy oporu czy modernizacji planu nie mają miejsca. Nic tylko czcić i wielbić i przytakiwać :oklaski:

 

Zdecydowanie muszę też przyznać, że podoba mi się Twoja interpretacja i że jest coś na rzeczy...i że szanowny Pan ruszy pupę by coś zadziałać. 
 

Fakt. Mega mnie onieśmiela. Podnosi też ciśnienie :D

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@nastek96- miło jest słyszeć, że wszyscy w powyższym wątku są zgodni :D

 

Ja osobiście odbieram Koło jako odmianę bieżącej sytuacji. My nie mamy z owym Panem jako takiego kontaktu poza tym, że jesteśmy znajomymi na fb. Odeszłam z pracy gdzie razem pracowaliśmy i on był moim przełożonym. Tak więc i ten Cesarz oddaje jego pozycję. 
 

Na pewno dam znać jak potoczyła się sytuacja :)

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Ekspert

Weryfikacja: jakie ma zamiary owy pan? Cesarz Moc Koło - o to trzeba by jego spytać bo cały rok 2021 była cisza z jego strony. 
Karty raczej pokazały brak jakichkolwiek zamiarów. Uznaję, że znajomość została zakończona. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na ...i jeszcze jeden Pan. ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...