Jump to content

Uczucia/relacje 2021r.

Raisa_
 Share

Recommended Posts

Czy w tym roku wejde w staly związek? 

Krolowa bulaw, 10 denarow, kaplan(dolozone, krolowa denarow, 4 bulaw, 3 denary) 

Ale mi to wyjasnienie. W moim odczuciu moge byc traktowana przez kogos jak dodatek do zabawy i to jeszcze kogos kto zyje w małżeństwie.... No na pewno, niech na to liczy ktokolwiek... :/ to sie przeliczy. Karty wyjasniajace to chyba ja ktora po prostu chce stleej relacji... Ktora sie wypracowuje... (albo poznam w pracy kogoś). 

Edited by Raisa_

8 godzin temu, Raisa_ napisał:

Myślę, że będziesz występowała w roli kochanki, gdyż Twój partner będzie miał rodzinę. Na to wskazuje 10 Denarów z Papieżem, natomiast Ty w taką poważniejszą relację w 2021 nie wejdziesz. 

Dołożone karty są na ogół rozwinięciem przekazu ostatniej ramowej karty, a więc w tym przypadku Papieża. Ten facet będzie miał żonę i rodzinę, Ty możesz być jedynie jego odskocznią (królowa Buław)

Edited by Ziomal597
  • Super 1
  • Thanks! 1

• Moderator
11 godzin temu, Raisa_ napisał:

Ale mi to wyjasnienie. W moim odczuciu moge byc traktowana przez kogos jak dodatek do zabawy i to jeszcze kogos kto zyje w małżeństwie.... No na pewno, niech na to liczy ktokolwiek... :/ to sie przeliczy. Karty wyjasniajace to chyba ja ktora po prostu chce stleej relacji... Ktora sie wypracowuje... (albo poznam w pracy kogoś). 

Buławowa to kochanka... w takich pytaniach... 10 denarów karta starych małżeństw, Kapłan też małżeństwo...

Gdyby zamiast buławowej była pucharowa to tak, ale ta pierwsza karta ustawiła rozkład na role tej 3.

• Sad 1
  • W punkt 2

Myślę, że masz szansę wstąpić w stały zawiązek. 10 denarów i Arcykapłan podkreślają, że relacja będzie poważna z silnymi podstawami. 

Nie jestem pewien co z Królową Buław. Przypuszczam, że może zacząć się od romansu, a potem relacja przejdzie w poważniejszy związek. 

• Thanks! 1

• 11 months later...

Nonto powiem tak,że chyba poznałam chłopaka ,który po prostu jest w trakcie załatwiania rozwodu ze swoją walnięta zooan...ma synka..bardzo tradycyjny i dużo nas różnic..w poglądach.... Ale sobie gadamy po prostu..chociaż on mnie podrywa trochę.

;)

• Like 5

Czyli Kapłan to ten tradycyjny pan, a 10 denarów to rodzina. 

Widzę, że najważniejsza była pierwsza karta mówiąca o flircie między wami. 

Powodzenia :)

• Like 3

Ja w ogóle myślę,że to może być na dłużej relacja ,mimo różnic i wiem,że nie byłby na pewno mo facetem,ale pomimo,że jest między nami ogień światopoglądowy zupełny to coś nas do siebie ciągnie tak po prostu:) ale nieraz bym go zabiła.

• Super 1