Skocz do zawartości

Uczucia/relacje 2021r. ZWERYFIKOWANE


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tym roku wejde w staly związek? 

 

Krolowa bulaw, 10 denarow, kaplan(dolozone, krolowa denarow, 4 bulaw, 3 denary) 

 

Ale mi to wyjasnienie. W moim odczuciu moge byc traktowana przez kogos jak dodatek do zabawy i to jeszcze kogos kto zyje w małżeństwie.... No na pewno, niech na to liczy ktokolwiek... :/ to sie przeliczy. Karty wyjasniajace to chyba ja ktora po prostu chce stleej relacji... Ktora sie wypracowuje... (albo poznam w pracy kogoś). 

Edytowane przez Raisa_
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Raisa_ napisał:

Czy w tym roku wejde w staly związek? 

 

Krolowa bulaw, 10 denarow, kaplan(dolozone, krolowa denarow, 4 bulaw, 3 denary) 

Myślę, że będziesz występowała w roli kochanki, gdyż Twój partner będzie miał rodzinę. Na to wskazuje 10 Denarów z Papieżem, natomiast Ty w taką poważniejszą relację w 2021 nie wejdziesz. 

Dołożone karty są na ogół rozwinięciem przekazu ostatniej ramowej karty, a więc w tym przypadku Papieża. Ten facet będzie miał żonę i rodzinę, Ty możesz być jedynie jego odskocznią (królowa Buław)

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
11 godzin temu, Raisa_ napisał:

Czy w tym roku wejde w staly związek? 

 

Krolowa bulaw, 10 denarow, kaplan(dolozone, krolowa denarow, 4 bulaw, 3 denary) 

 

Ale mi to wyjasnienie. W moim odczuciu moge byc traktowana przez kogos jak dodatek do zabawy i to jeszcze kogos kto zyje w małżeństwie.... No na pewno, niech na to liczy ktokolwiek... :/ to sie przeliczy. Karty wyjasniajace to chyba ja ktora po prostu chce stleej relacji... Ktora sie wypracowuje... (albo poznam w pracy kogoś). 

Buławowa to kochanka... w takich pytaniach... 10 denarów karta starych małżeństw, Kapłan też małżeństwo...

Gdyby zamiast buławowej była pucharowa to tak, ale ta pierwsza karta ustawiła rozkład na role tej 3.

  • Smutny 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że masz szansę wstąpić w stały zawiązek. 10 denarów i Arcykapłan podkreślają, że relacja będzie poważna z silnymi podstawami. 

Nie jestem pewien co z Królową Buław. Przypuszczam, że może zacząć się od romansu, a potem relacja przejdzie w poważniejszy związek. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Nonto powiem tak,że chyba poznałam chłopaka ,który po prostu jest w trakcie załatwiania rozwodu ze swoją walnięta zooan...ma synka..bardzo tradycyjny i dużo nas różnic..w poglądach.... Ale sobie gadamy po prostu..chociaż on mnie podrywa trochę.

 

;)

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle myślę,że to może być na dłużej relacja ,mimo różnic i wiem,że nie byłby na pewno mo facetem,ale pomimo,że jest między nami ogień światopoglądowy zupełny to coś nas do siebie ciągnie tak po prostu:) ale nieraz bym go zabiła.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Uczucia/relacje 2021r. ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...