Skocz do zawartości

Czy narożnik dojdzie do mnie w styczniu? ZWERYFIKOWANE


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilam naroznik w pewnej popularnej firmie i juz widze opoznienia i czytalam zbut pozno negatywne opinie.. 

 

Czy dojedzie do mnie do konca stycznia? 

 

Paz mieczy, diabel, krol denarów  dol krolowa kielichow  krolowa mieczy 6 bulaw. 

 

 

Znowu sie bede wkurzac nieziemsko, ale po chyba moim och meczeniu powinien dojsc. 

Edytowane przez Raisa_
Odnośnik do komentarza
  • Raisa_ zmienił tytuł na Czy narożnik dojdzie do mnie w styczniu?
6 godzin temu, Raisa_ napisał:

Paz mieczy krol denarów  dol krolowa kielichow  krolowa mieczy 6 bulaw. 

Uważam, że dojdzie. Paź Mieczy mówi o tym, że będziesz się dowiadywała na jakim etapie jest dostawa ale dojść, dojdzie. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Paź mieczy to wścibski człowiek czyli Ty szukająca informacji, gdzie u licha ten narożnik, diabeł to zaś oszustwo, a król denarów to chyba ten sprzedawca. Nie wyszła żadna karta dostawy...  Czyli możesz się dowiadywać, czy przypadkiem ten sprzedawca Cię nie okłamuje. Tyle mogę wyczytać z tych kart, ale nie ma tu przesyłki, nie ma np. 6 mieczy, która wprost mówi o listonoszu, dostawcy. Za to w dołożonych królowa mieczy czyli jakiś spór prawny, jakieś reklamacje itp

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Raisa_ napisał:

Ehh drodzy, we wcześniejszj edycji nie zapisal mi, tam jest diabel. 

Jeśli Diabeł tam jeszcze jest to faktycznie będzie problem, bo Diabeł to m.in karta pułapki czy też uwiązania. Uważam zatem, że ona gdzieś utknęła i nie wiadomo gdzie ona jest i co się z nią dzieje..

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy narożnik dojdzie do mnie w styczniu? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...