Skocz do zawartości

Z kim będę mieszkał? ZWERYFIKOWANE


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Obecnie mieszkam ze współlokatorami, ale oni zamierzają się wyprowadzić na swoje niebawem. Zostanę sam na mieszkaniu, wiadomo opłaty duże, przydałaby się smerfowi smerfetka, co by rozpaliła ognisko domowe, niech konar płonie (ale ja mam dzisiaj humor :D). Natomiast póki co takowej smerfetki nie widać, tzn może i widać, ale status: to skomplikowane - sprawia, że to patykiem na wodzie pisane.

Stąd też pytanie, z kim będę mieszkał po opuszczeniu mieszkania przez obecnych współlokatorów? A to już myślę w okolicach wakacji do zweryfikowania (na pewno w regulaminowych 6 miesiącach dla tego działu).

Księżniczka pucharów - Królowa buław - Głupiec

Z kochanicą? No ewidentnie mi się tutaj młodsza płeć piękna pokazała...

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 minuty temu, Raisa_ napisał:

A jest taka opcja, za jakis czas z matka? 

Opcja tak, ale to bardziej goscinnie, chyba że ja bym wrócił do matki, gdyby jej stan zdrowia tego wymagał, ale póki co nie zanosi się. Mama czuje się dobrze i dobrze jej samej :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Krolowa bulaw to moze byc kochanka az zglupiejesz od niej w tym glupcu :) a ksiezniczka kielichow to paz? jakss mloda dziewczynamoze byc ale rowniez mlody chlopak romantyk i gej wiec sie jeszcze nie napalaj :D

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Arbogast napisał:

Opcja tak, ale to bardziej goscinnie, chyba że ja bym wrócił do matki, gdyby jej stan zdrowia tego wymagał, ale póki co nie zanosi się. Mama czuje się dobrze i dobrze jej samej :)

Bo pierwsze co pomyslalam, ze na jajis czas z nia, a potem z jakas kochanica. Albo babka w charakterze bulawowej. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Powiedziałeś, że miałeś współlokatorów, więc albo karty pokazują dwie młode dziewczyny zgodne z charakterem karty, albo będziesz mieszkał z jedną koleżanką. Może mieć wygląd królowej kielichów, ale zachowanie królowej buław. Pewna siebie, choć też dziecinna.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2021 o 20:35, Arbogast napisał:

Księżniczka pucharów - Królowa buław - Głupiec

Uważam, że właśnie ta smerfetka się do Ciebie wprowadzi.  ;)

Paź/Księżniczka Pucharów sugeruje, że właściwie to Ty ją do tego namówisz bo Pazie zwłaszcza Pucharów lub Buław pokazują zaproszenia, a więc z jakąś dziewczyną/kochanką..

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Uważam, że właśnie ta smerfetka się do Ciebie wprowadzi.  ;)

Paź/Księżniczka Pucharów sugeruje, że właściwie to Ty ją do tego namówisz bo Pazie zwłaszcza Pucharów lub Buław pokazują zaproszenia, a więc z jakąś dziewczyną/kochanką..

Daj Boże :yes:

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Arbogast-  ja już chyba nic nowego nie dodam w tym temacie, podpisuję się pod wszystkimi wpisami. Od siebie mogę dodać, czy nie patrzyłeś w horoskop? Jak ten klimat uczuciowy Ci się rozwinie? Zwłaszcza, że czytam, że masz kogoś na celowniku. Jak coś to mogę pomóc, potrzebuję daty i godziny urodzenia. 
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że nie naruszyłam zasad :czytaj:

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • Moderator

Weryfikacja:

z kobietą tj. z koleżanką, trochę młodszą ode mnie, faktycznie można by o niej powiedzieć, że coś z buławowej ma.

Co prawda jest to inna smerfetka, niżbym pierwotnie sobie tego życzył, no ale od czegoś trzeba zacząć :D

@Ziomal597 dobrze odczytał, że to ja ją do tego namówiłem :)

  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Arbogast napisał:

Weryfikacja:

z kobietą tj. z koleżanką, trochę młodszą ode mnie, faktycznie można by o niej powiedzieć, że coś z buławowej ma.

Co prawda jest to inna smerfetka, niżbym pierwotnie sobie tego życzył, no ale od czegoś trzeba zacząć :D

@Ziomal597 dobrze odczytał, że to ja ją do tego namówiłem :)

A no widzisz  ;)

Powodzenia 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
17 godzin temu, Arbogast napisał:

Weryfikacja:

z kobietą tj. z koleżanką, trochę młodszą ode mnie, faktycznie można by o niej powiedzieć, że coś z buławowej ma.

Co prawda jest to inna smerfetka, niżbym pierwotnie sobie tego życzył, no ale od czegoś trzeba zacząć :D

@Ziomal597 dobrze odczytał, że to ja ją do tego namówiłem :)

 

Miłego smerfowania ! XD

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Z kim będę mieszkał? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...