Skocz do zawartości

Powróżę w ramach ćwiczeń - karty Kipper


Gość Stilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stilla

Nie mogę się zdecydować na talię - lubię Lenormandy, ale ćwicząc na sobie zauważyłam, że trochę niekochane przeze mnie Kippery dopraszają się mojej uwagi i wychodzą mi często na temat. Nie miałam okazji przetestować ich na nikim innym, dlatego chętnie powróżę w ramach ćwiczeń talią Mistyczny Kipper.

 

Wróżba będzie obejmować max 1 miesiąc, po za tym proszę, żeby pytanie dało się zweryfikować i nie było dla was zbyt ważne - nie chcę nikogo skrzywdzić swoimi testami :) Pełny regulamin forum TUTAJ.

 

Dat urodzenia i imion nie potrzebuję, ale są mile widziane (na priv), bo sobie doczytuję też trochę o numerologii.

A karty wyglądają tak (zdjęcie z internetu):

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Ragna - ja! :D 

Zgłaszam się z ogromną chęcią i ciekawością - powiesz mi, co się zadzieje w życiu miłosnym? :) 

Nie urazisz mnie jeśli powiesz, że będzie posucha więc wał śmiało ;) 

Nikt mi jeszcze tych kart nie rozkładał. 
Z góry ślicznie dziękuję :aniolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Gringe no dobra, będzie odważnie (mam talent to gadania głupot, więc od razu proszę o wybaczenie :laugh: )

Mam takie karty:

Łaskawa Pani + Łaskawy Pan + Dobry List + Praca/zajęcia + Stan małżeński

 

List potraktowałam jako środek i motyw przewodni - otrzymasz wkrótce wiadomości lub zaproszenie.
Jako przeszłość: Łaskawa Pani i Pan są kartami do pary. Nie oznaczają Ciebie, ale dwie osoby z Twojego środowiska - najpewniej matkę i ojca, albo inne dobre osoby które znasz, raczej starsze od Ciebie (lub bardziej doświadczone, lub na wyższym stanowisku). Na mojej talii są zwróceni w przeciwnych kierunkach, karty niestety nie patrzą na siebie. Wygląda, jakby mieli się rozejść (w Kipperach podobno bardzo ważne są kierunki). 
Jako przyszłość: Praca/Zajęcia + Stan małżeński - praca to praca, ale też hobby, rozrywka i wysiłek. Ogółem to będzie tu jakaś praca nad związkiem, ale czy Twoim i czy pozytywna?

Obstawiam, że zostaniesz zamieszana w życie jakieś pary. Dostaniesz wkrótce informacje o rozwodzie w swojej rodzinie, w pracy albo... zainteresuje się Tobą jakaś para (możliwe, że bardziej Pan, patrzy na resztę kart, Pani patrzy gdzieś w pustkę i przeszłość), która jakiś czas temu się wypaliła.

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Ragna - czyli dajemy miesiąc na realizację? Ta para to może być moja mama i jej mąż...różnie u nich bywa, na rozwód się raczej nie zanosiło...może to być też koja koleżanka i jej mąż- też za wesoło nie jest u nich. 
Obecnie jestem sama i nie zanosi się by to miało się zmienić - postawiłam wysoką poprzeczkę :kwas:

 

Dam znać na pewno w pierwszej połowie Marca :)  :bukiet2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
10 minut temu, Gringe napisał:

@Ragna - czyli dajemy miesiąc na realizację? Ta para to może być moja mama i jej mąż...różnie u nich bywa, na rozwód się raczej nie zanosiło...może to być też koja koleżanka i jej mąż- też za wesoło nie jest u nich. 
Obecnie jestem sama i nie zanosi się by to miało się zmienić - postawiłam wysoką poprzeczkę :kwas:

 

Dam znać na pewno w pierwszej połowie Marca :)  :bukiet2:

 

Tak, miesiąc. Po prostu łatwo to będzie zweryfikować i jakby wróżba nie wyszła to niedługo będziesz mogła zadać pytanie komuś innemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Ragna potraktuję to w ramach ćwiczeń - dam Ci znać jak mi minął miesiąc a Ty rozkminisz to z kartami :) 

Bez presji :pocieszacz:

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie się zgłoszę :) @Ragna

 

bliska mi osoba będzie miała w przyszłym tygodniu operacje, czy operacja się uda, i czy powrót do zdrowia będzie raczej ciężki czy raczej pomyślny/szybki.

 

dziekuje :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@krolowanatalia

Osoba Wojskowa + Osoba Fałszywa + Zamożny Dobrodziej

 

Czytam od lewej do prawej.

Osoba Wojskowa: osoba na stanowisku, nosząca uniform - tutaj to zapewne lekarz.

Osoba Fałszywa: komplikacje; nieszczerość. Podobno ma moc odwracania znaczeń innych kart.
Zamożny Dobrodziej: majętny mężczyzna; zasady.

Lekarzowi trzeba będzie posmarować pieniędzmi, który wywęszy kasę i wyciągnie po nią łapy (Os. Fałszywa na obrazku idzie u mnie w kierunku karty Dobrodzieja, zostawia za sobą kartę Wojskowego, który przecież ma być fachowcem z zasadami). Radziłabym też uważać na szamanów i zielarzy, którzy są na bakier z oficjalną nauką i będą wciskać jakieś niedziałające medykamenty. Ogółem to rozbije się bardzo dużo o postać lekarza, bo karty na chorobę tak ogólnie w tej talii są, ale nie pojawiły się w tym rozkładzie. Co do wyniku operacji... skoro Os. Fałszywa odwraca znaczenie, to Zamożny Dobrodziej na końcu rozkładu nagle staje się biedny, a Wojskowy nieprofesjonalny. No, uważajcie tam.
 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ragna napisał:

Czy ktoś jeszcze chce zostać królikiem doświadczalnym? :laugh:

To moze ja. Kiedys wydrukowalam sobie kipery takie bajkowe ale troche za ciemno wyszlo i nie rozpoczelma nauki. Moze jak mi minie ten tydzien? Co bede robic ? Glowne zdarzenia itp. Bezrobotna singielka z kotem.

 

Edit:wlasnie ten mistyczny kipper. Bardzo mi sie wizualnie spodobal.

Edit2: 5to byl jednak mistical lenormand bo kippera nie bylo do wydruku. Ale tez mi sie podobal :)

Edytowane przez Wildwood
Nowa mysl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Wildwood 

 

Ponure myśli + Osoba z sądownictwa + Krótkotrwała choroba

 

Brzmi jak... zwolnienie lekarskie? Na szczęście nie na długo, "krótkotrwała choroba" nie trwa wiecznie :laugh: Będziesz się zajmować jakimś orzeczeniem w kwestii zdrowia, niestety humor będziesz miała przy tym taki sobie. Odczytałabym to jako "zmartwienie, które zostało osądzone w niekomfortowy dla Ciebie sposób". Ktoś Twoje problemy oceni nie tak jakbyś chciała lub jako dużo mniejszej wagi. Jeśli mogę walić śmiało i czytać jak niedouczona dzikuska, całkiem dosłownie: przy zdrowiu chodzi mi po głowie przede wszystkim podejrzenie u siebie depresji, a tymczasem specjalista zdiagnozuje chorobę, ale dużo mniejszą niż było podejrzewane i do tego przejściową. PS. Ciekawostka - na karcie Choroby mam cztery koty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ragna napisał:

@Wildwood 

 

Ponure myśli + Osoba z sądownictwa + Krótkotrwała choroba

 

Brzmi jak... zwolnienie lekarskie? Na szczęście nie na długo, "krótkotrwała choroba" nie trwa wiecznie :laugh: Będziesz się zajmować jakimś orzeczeniem w kwestii zdrowia, niestety humor będziesz miała przy tym taki sobie. Odczytałabym to jako "zmartwienie, które zostało osądzone w niekomfortowy dla Ciebie sposób". Ktoś Twoje problemy oceni nie tak jakbyś chciała lub jako dużo mniejszej wagi. Jeśli mogę walić śmiało i czytać jak niedouczona dzikuska, całkiem dosłownie: przy zdrowiu chodzi mi po głowie przede wszystkim podejrzenie u siebie depresji, a tymczasem specjalista zdiagnozuje chorobę, ale dużo mniejszą niż było podejrzewane i do tego przejściową. PS. Ciekawostka - na karcie Choroby mam cztery koty.

:sark: na szczescie mam tylko jednego. Ciekawe z tym specjalista od depresji. Ogolnie jakbym miala okreslic swoj nastroj to depresja pasuje jak ulal. ale nie wybieralam sie w tej spraiwe do lekarza ale zobaczymy. Powiedz jeszcze prosze czy mam liczyc czas od dzis czy od poniedzialku do niedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ragna napisał:

@Wildwood Myślałam o poniedziałku podczas tasowania kart :P

Jeszcze jedno. Bie mam pracy wiec nie moze byc zwolnienia lekarskiego. Czy to cos zmienia w interpretacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Invis

Chętnie będę króliczkiem :) Poproszę o rozkład na uczucia na najbliższy miesiąc. Jestem singielką. Dane prześlę na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Invis

 

Kartę środkową potraktowałam jako temat, karty po lewej: przeszłość, po prawej: przyszłość.

Osoba z Sądownictwa + Kradzież + Osoba Wojskowa + Zamożna panna + Sąd

 

Rozstrzygniesz stare sprawy, niestety uczucia zostaną jak do tej pory. Rozliczysz się i pogodzisz z czymś, co zaszło między Tobą a jakimś mężczyzną. Jeśli były jakieś prawne niesnaski, to znajdą swój finał w sądzie.

Os. z Sądownictwa + Kradzież = Sąd oprócz spraw sądowych to spory, a kradzież to niemiłe sytuacje i coś, co zostało zabrane. W przeszłości miałaś niemiłe sytuacje z kimś, najpewniej z "Osobą wojskową", bo karta może symbolizować mężczyznę. Możliwe, że było wydane jakieś oficjalne orzeczenie.
Zamożna Panna + Sąd = nie wydają mi się negatywnymi kartami. Zamożna Panna to kobieta, która dobrze się czuje sama ze sobą i jest dobrą kartą. Sąd to podejmowanie decyzji. Pogodzisz się z pewnymi rzeczami. Możliwe, że przy Tobie będzie miła kobieta, przyjaciółka w wieku do 40-stki. Karty raczej nie na związek i randki z uwagi na kartę "Zamożnej Panny" i brak kart miłosnych po niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
18 godzin temu, Wildwood napisał:

Jeszcze jedno. Bie mam pracy wiec nie moze byc zwolnienia lekarskiego. Czy to cos zmienia w interpretacji?

 

Fakt, masz rację. Wtedy chodziłoby po prostu o diagnozę, orzeczenie albo receptę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
W dniu 6.02.2021 o 23:09, Ragna napisał:

Czy ktoś jeszcze chce zostać królikiem doświadczalnym? :laugh:

 

ja chcę królikować :D 

Ragno, proszę Twoje karty o odpowiedź na pytanie, czy złożony przeze mnie wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie czy nie. Oczekiwanie na odpowiedź to ok. 5 tygodni, ale może być dłużej - nie jest to zależne ode mnie. Ponieważ czytałem, że dajesz jeden miech dlatego zadałem bardzo proste pytanie, gdzie odpowiedź może być tylko tak lub nie - nie wymagam więcej ;) 

Jeśli jednak zdecydujesz, że ma to być równo miesiąc, no to... wrócę tu za tydzień :kawka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zadam pytanie :D Jak (w jakiej atmosferze) w tym roku spędzę urodziny, które są za 3 tygodnie?

Dane podsyłam na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Anastazja979 Kurde, nie bawię się tak, chciałam wyciągać same pozytywne karty ;p

 

Osoba Fałszywa + Nadzieja/Rozległa Woda

 

Osoba Fałszywa = nieprawdy; fałszywe osoby; kłamstwa

Nadzieja/Rozległa Woda = marzenia; inne stany świadomości; duchowość; wielkie odległości; nadzieja; plany

 

Będzie... pijańsko i to bardzo, bo karty odczytałam jako "fałszywe" stany świadomości, a Woda zdecydowanie brzmi jak płynne eliksiry :laugh: 

Po za tym możliwe, że jakiś bajkopisarz Ci narobi nadziei i rozpali Twoje marzenia, ale ostatecznie plan nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
Godzinę temu, martynamarzena napisał:

Hej @Ragna :)

mam pytanie jak będzie wyglądał najbliższy miesiąc u mnie w pracy :)

 

Kartę środkową potraktowałam jako temat, karty po lewej: przeszłość, po prawej: przyszłość.

Smutna wiadomość + Oczekiwanie + Małe Dziecko + Osoba Główna (Pani) + Spotkanie

 

Małe Dziecko = czy ubiegałaś się o coś w ostatnim czasie? Nowe stanowisko, pracę, lub przedstawiałaś nowe pomysły na strategie lub produkty?

Smutna wiadomość + Oczekiwanie = otrzymałaś informację, że w tej chwili się nie można tym zająć

Osoba Główna (Pani) + Spotkanie = w końcu, po długim czasie oczekiwania, dostaniesz zaproszenie na rozmowę w tej sprawie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ragna napisał:

@Anastazja979 Kurde, nie bawię się tak, chciałam wyciągać same pozytywne karty ;p

 

Osoba Fałszywa + Nadzieja/Rozległa Woda

 

Osoba Fałszywa = nieprawdy; fałszywe osoby; kłamstwa

Nadzieja/Rozległa Woda = marzenia; inne stany świadomości; duchowość; wielkie odległości; nadzieja; plany

 

Będzie... pijańsko i to bardzo, bo karty odczytałam jako "fałszywe" stany świadomości, a Woda zdecydowanie brzmi jak płynne eliksiry :laugh: 

Po za tym możliwe, że jakiś bajkopisarz Ci narobi nadziei i rozpali Twoje marzenia, ale ostatecznie plan nie wypali.

Pijaństwo to nie tak źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragna  ja też poproszę. 

Mam takie nietypowe pytanie, akurat na miesiąc. Jak mi upłynie finansowo ten miesiąc? Rozwijając: czy starczy mi kasy do przyszłego miesiąca, czy będę musiała brać zlecenia :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ragna napisał:

 

Kartę środkową potraktowałam jako temat, karty po lewej: przeszłość, po prawej: przyszłość.

Smutna wiadomość + Oczekiwanie + Małe Dziecko + Osoba Główna (Pani) + Spotkanie

 

Małe Dziecko = czy ubiegałaś się o coś w ostatnim czasie? Nowe stanowisko, pracę, lub przedstawiałaś nowe pomysły na strategie lub produkty?

Smutna wiadomość + Oczekiwanie = otrzymałaś informację, że w tej chwili się nie można tym zająć

Osoba Główna (Pani) + Spotkanie = w końcu, po długim czasie oczekiwania, dostaniesz zaproszenie na rozmowę w tej sprawie :)

 

O nic się nie ubiegam, ale wczoraj nieoczekiwanie się okazało że zmieniam dział i bardzo mnie to wkurzyło, bo zrobiono to bez konsultacji ze mną czy choćby jasnej informacji (nikt nic nie wie, a mój menadżer jest w środę dopiero). No i czekam na przedłużenie umowy a pewnie też mnie będą trzymać w niepewności chwilę. Dziękuję :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
5 godzin temu, Sunrise009 napisał:

@Ragna  ja też poproszę. 

Mam takie nietypowe pytanie, akurat na miesiąc. Jak mi upłynie finansowo ten miesiąc? Rozwijając: czy starczy mi kasy do przyszłego miesiąca, czy będę musiała brać zlecenia :D

 

Więzienie + Kradzież

 

Brzmi jak poczucie braku swobody z powodu braku czegoś (pieniędzy w tym wypadku). Chyba się skończy jakimś zleceniem pod koniec miesiąca :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapytam. Weryfikacja szybciej niż za miesiąc, myślę, ze max do tygodnia. 

 

Czy mój kotek Ciapuś wyzdrowieje/będzie leczony? Nadmienię, że dziś trafił do szpitalika, nie chce jeść, strasznie schudł... Wcześniej był badany, ale wszystko było w normie, potem ok, teraz tragedia... 

 

Z góry wielkie dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
Godzinę temu, mika43 napisał:

To i ja zapytam. Weryfikacja szybciej niż za miesiąc, myślę, ze max do tygodnia. 

 

Czy mój kotek Ciapuś wyzdrowieje/będzie leczony? Nadmienię, że dziś trafił do szpitalika, nie chce jeść, strasznie schudł... Wcześniej był badany, ale wszystko było w normie, potem ok, teraz tragedia... 

 

Czytam od lewej do prawej.

 

Łaskawa Pani + Oczekiwanie + Pokój stołowy

 

Kotek wyzdrowieje. Zostanie mu udzielona pomoc, najpewniej przez życzliwie nastawioną kobietę (Łaskawa Pani jako niesienie pomocy i przyjaciółka), ale trochę to potrwa (Oczekiwanie) i będzie musiał zostać chwilę w szpitaliku. Ostatecznie wróci do domu i poczuje się lepiej sam ze sobą (Pokój stołowy). Jeśli kotek wychodzi na ogród, to tym razem będzie musiał przejść rekonwalescencję w mieszkaniu. Życzę zdrowia dla kociaka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ragna napisał:

 

Czytam od lewej do prawej.

 

Łaskawa Pani + Oczekiwanie + Pokój stołowy

 

Kotek wyzdrowieje. Zostanie mu udzielona pomoc, najpewniej przez życzliwie nastawioną kobietę (Łaskawa Pani jako niesienie pomocy i przyjaciółka), ale trochę to potrwa (Oczekiwanie) i będzie musiał zostać chwilę w szpitaliku. Ostatecznie wróci do domu i poczuje się lepiej sam ze sobą (Pokój stołowy). Jeśli kotek wychodzi na ogród, to tym razem będzie musiał przejść rekonwalescencję w mieszkaniu. Życzę zdrowia dla kociaka! :)

Dziękuję za dobre słowo. Zweryfikuję, gdy tylko będę wiedziała co i jak. 

Póki co napiszę troszkę, bo dużo się zgadza. Napisałam, że kotek trafił dziś do szpitalika. Ogólnie miałam na jutro umówioną sterylizację aborcyjną jego mamy (dodam, że to kotki wolno żyjące, ja je dokarmiam, leczę, w tej chwili są w domu, ale ogólnie wychodzą, w każdym razie, mama kotka wychodzi nawet teraz, Ciapuś będzie wychodził, gdy się ociepli). Ciapuś trafił dziś do szpitalika przypadkiem, była u mnie koleżanka, przejeżdzała przez miejscowość, gdzie nasza pani weterynarz ma gabinet. Dziś gabinet nieczynny, ale zadzwoniłam do pani weterynarz i zapytałam, czy przetrzyma kotki. Nie było jej w domu, ale poprosiła swoją mamę, aby ta odebrała kotki od mojej koleżanki. Ciapuś pojechał razem z Malinką. 

Nadmienię jeszcze, że te kotki są dla mnie wyjątkowe. Ich mama Malinka zachorowała na panleukopemię, maluszki miały wtedy 5 tygodni. Oprócz panleukopenii Malinka miała ciężką infekcję, ledwie ją odratowano... Brała sterydy... Kociąt było pięć, ale jedna trikolorka umarła krótko po tym, gdy je znalazłam. Zostaly cztery. Dwie szare dziewczynki zabrała panleukopamia... Zostało dwóch chłopców - czarny Ciapuś i rudy Rudek. Karmiła je butelką, walczyłam o nie, bo też miały panleukopemię... Potem był problem z zarobaczeniem, tu gorzej było z Rudkiem, był w szpitaliku... 
Ciapuś zawsze był bardziej energiczny, aż pewnego dnia, jakieś 2 miesiące temu wrócił przerażony i taki "płaski", brudny od kału... Nie wiem, czy się czegoś wystraszył, czy ktoś go przejechał... Od tego czasu bardzo się zmienił, ma takie lęki, boi się jeść, gdy są inne kotki (trafiłaś, że poczuje się lepiej sam ze sobą). Brał leki, było lepiej, dużo lepiej. Rano jeszcze gryzł mnie po włosach, on tak robi. Popołudniu zauważyłam, że jest apatyczny, nie chciał jeść. Zważyłam go, bardzo schudł... Mam cichą nadzieję, że to nic powaznego, może to robaki i uda się go się wyciągnąć. 
Jak sama widzisz, dużo się zgadza :) Szczegółowa weryfikacja nieco później będzie :)

Dziękuję bardzo za poświęcony czas, pozytywną energię i dobre słowo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
6 godzin temu, NadziejaZoja napisał:

To ja tez chce. Jak spędzę swoje urodziny a są niedługo Dorota 21.02.1990. :)

 

Spotkanie + Karta Stanu Małżeńskiego + Jego myśli

 

Na początku położyłam dwie karty, ale podobno karta Małżeństwa łączy karty po obu stronach. Żeby miała z czymś się łączyć, dołożyłam dodatkową kartę. Były to "Jego myśli".

Zdecydowanie zapowiada się na spotkanie, na którym zostaną omówione plany, pomysły oraz poglądy. Mogą być Twoje własne, ale najpewniej będzie to mężczyzna (starszy od Ciebie, możliwe, że jakiś amant), a rozmowa będzie o jego planach. Z czystej ciekawości dociągnęłam jeszcze czwartą kartę, z pytaniem jaki będzie wynik spotkania - Oczekiwanie. Udzielenie ostatecznej decyzji będzie przeciągane.

 

Najlepsze, że sprawdziłam w Twoich postach czy nie jesteś przypadkiem mężatką i po tym jak znalazłam odpowiedź sama jestem ciekawa co się wydarzy :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@martynamarzena Oooo, to ciekawe co piszesz. W sumie rozkładzie widzę teraz sporo sensu, tylko ta karta Dziecka oznaczałaby pewnie zaczynanie od zera, na nowo :niepewny:

 

@mika43 Dzięki za wstępną weryfikację. Daj znać jak już będzie wiadomo co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ragna napisał:

 

Spotkanie + Karta Stanu Małżeńskiego + Jego myśli

 

Na początku położyłam dwie karty, ale podobno karta Małżeństwa łączy karty po obu stronach. Żeby miała z czymś się łączyć, dołożyłam dodatkową kartę. Były to "Jego myśli".

Zdecydowanie zapowiada się na spotkanie, na którym zostaną omówione plany, pomysły oraz poglądy. Mogą być Twoje własne, ale najpewniej będzie to mężczyzna (starszy od Ciebie, możliwe, że jakiś amant), a rozmowa będzie o jego planach. Z czystej ciekawości dociągnęłam jeszcze czwartą kartę, z pytaniem jaki będzie wynik spotkania - Oczekiwanie. Udzielenie ostatecznej decyzji będzie przeciągane.

 

Najlepsze, że sprawdziłam w Twoich postach czy nie jesteś przypadkiem mężatką i po tym jak znalazłam odpowiedź sama jestem ciekawa co się wydarzy :laugh:

Ja nie jestem mężatką. Mam kumpla starszego od siebie... Gadamy przez tel bo mieszka daleko. Nie doszukuj się tylko uczuć bo jest tylko sympatia.. Fajnie zapowiadają sie te moje urodziny łohohoho.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
W dniu 8.02.2021 o 18:41, Ejbert napisał:

Ragno, proszę Twoje karty o odpowiedź na pytanie, czy złożony przeze mnie wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie czy nie. Oczekiwanie na odpowiedź to ok. 5 tygodni, ale może być dłużej - nie jest to zależne ode mnie.

 

Heh, żałuję, że nie zapytałem ile będę rzeczywiście oczekiwał na odpowiedź, bo to dobre by było do ćwiczenia określenia czasu. Ragno, jak chcesz możesz dodać to pytanie do odpowiedzi bo ciekawy jestem, przez ile czasu będzie mnie swędzieć  :D 

 

W dniu 8.02.2021 o 19:46, Ragna napisał:

Małe Dziecko + Osoba Wojskowa

 

Tak, urzędnik Ci to klepnie i będziesz mógł zacząć coś nowego :)

 

Część pierwsza do weryfki w odpowiednim czasie, a część druga - od razu mogę zweryfikować, ten wniosek nie ma wpływu na zaczęcie czegoś nowego i to bez względu na to co urzędnik postanowi. To "nowe" zaś jest już postanowione, jest niezależne od wyniku z wniosku, wiem jednak, że coś się musi zmienić, nie wiem tylko ile na tym stracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
7 godzin temu, Hilia napisał:

Poproszę karty na pytanie: co dobrego, fajnego i radującego mnie wydarzy się w moim życiu do końca marca :) 

 

Kartę środkową potraktowałam jako temat, karty po lewej: przeszłość, po prawej: przyszłość.

 

Więzienie + Zmiana + Osoba Fałszywa + Wielkie Szczęście + Smutna wiadomość

 

Wyszedł mi tu wyższy poziom jazdy, bo zarówno Os. Fałszywa jak i Wielkie Szczęście zmieniają znaczenie kart i nie wiem teraz, czy one się teraz wzajemnie neutralizują xD Według zasad przynajmniej wiadomo, że Smutna wiadomość nie będzie taka zła dzięki Szczęściu obok :P

Podobno trzeba spojrzeć w jakim kierunku jest zwrócona Os. Fałszywa, by dowiedzieć się czego dotyczą problemy, które zwiastuje, i u mnie jest to W. Szczęście i Smutna wiadomość.

 

Powiedziałabym, że coś, co krępowało Cię do tej pory zmieniło się i informacja o tym przyjdzie w formie "smutnej wiadomości" do której wypadałoby podejść poważnie i się publicznie nie śmiać. Mimo to w głębi serca poczujesz dzikie zadowolenie i pasuje tu słowo "ambiwalencja". Jeśli masz wrogów - podwinie im się noga i uwolnisz się spod ich wpływu. Więzienie to również wielkie budynki, ministerstw, duże firmy i korporacje, więc jeśli były z nimi problemy, to wkrótce przyjdzie od nich wiadomość. Z moich dopytań, bo tak mi chodzi po głowie coś: miałaś ostatnio coś związanego ze zmianą korporacji albo zwolnieniami? :laugh:

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
10 minut temu, Ejbert napisał:

 

Heh, żałuję, że nie zapytałem ile będę rzeczywiście oczekiwał na odpowiedź, bo to dobre by było do ćwiczenia określenia czasu. Ragno, jak chcesz możesz dodać to pytanie do odpowiedzi bo ciekawy jestem, przez ile czasu będzie mnie swędzieć  :D 

 

Wychodzi mi, że w przyszłym tygodniu będzie odpowiedź :P 

 

Cytat

Część pierwsza do weryfki w odpowiednim czasie, a część druga - od razu mogę zweryfikować, ten wniosek nie ma wpływu na zaczęcie czegoś nowego i to bez względu na to co urzędnik postanowi. To "nowe" zaś jest już postanowione, jest niezależne od wyniku z wniosku, wiem jednak, że coś się musi zmienić, nie wiem tylko ile na tym stracę. 

 

Heh, to może to Dziecko i Wojskowy był... mały urzędnik? Pomniejszy? Z niedowzrostem? Ktoś młody? Może po prostu stażysta? xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
1 minutę temu, Ragna napisał:

Heh, to może to Dziecko i Wojskowy był... mały urzędnik? Pomniejszy? Z niedowzrostem? Ktoś młody? Może po prostu stażysta? xD 

 

niemożliwe, oprócz wzrostu :D - tego nie wiem i nie będę wiedział, będę miał tylko dokument z imienną pieczątką, bez fotografii ;) 

Ale raczej nie to karty pokazały, tylko odpowiedź, że "urzędnik klepnie", z czego byłbym bardzo rad. 

 

A z czego Ci wyszło, że w przyszłym tygodniu? bo tryb załatwienia tej sprawy jest długoterminowy i odpowiedź to najwcześniej może być na koniec miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Ragna napisał:

 

Z moich dopytań, bo tak mi chodzi po głowie coś: miałaś ostatnio coś związanego ze zmianą korporacji albo zwolnieniami? :laugh:

O! Bardzo ciekawa wróżba :)  Mieszkam w wieżowcu - można go nazwać obecnie więzieniem, bo pracuję zdalnie :D 

Może rząd upadnie :D :D :D Ale aż taką optymistką nie jestem :) 

Nie, ostatnio nie miałam nic wspólnego z korporacjami czy zwolnieniami.

Ale to bardzo intrygujące, że coś smutnego mnie dziko ucieszy :D :D :D Goodbye wrogowie :D :D :D  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
28 minut temu, Ejbert napisał:

A z czego Ci wyszło, że w przyszłym tygodniu? bo tryb załatwienia tej sprawy jest długoterminowy i odpowiedź to najwcześniej może być na koniec miesiąca. 

 

Do liczenia czasu używam strasznie prymitywnej metody :P

 

Wyciągnęłam 9 kart i dorzuciłam do nich jedną wybraną (tutaj było to "Wielkie Szczęście"), co dało mi w sumie 10, mając nadzieję, że tyle wystarczy. Zaczęłam je wykładać po kolei licząc, że każda karta to jeden tydzień (ten, następny, za 3 tygodnie, 4 tygodnie itd). Szczęście wypadło mi już na drugiej pozycji co dało mi przyszły tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

A wiesz, że to może możliwe - dokument przyjdzie drogą korespondencyjną, ale że możliwa jest tylko droga pocztowa, więc to na pewno jeszcze wydłuża czas jego otrzymania ale jak donosiłem jeszcze inne dokumenty, to urzędniczka mi powiedziała, żeby się dowiadywać, co z moją sprawą. Może być tak, że nieoficjalnie o wyniku dowiem się wcześniej, ale oficjalnie nie ma takiej możliwości. Zobaczymy, jestem ciekaw czy mi powiedzą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam o dzień dzisiejszy, wróżba last minute ;)

Bo jest tak: wczoraj wkurzyło mnie strasznie wytknięcie mi niedopatrzenia w obowiązkach, no że nie wykonałam pewnej pracy, co po części jest prawdą, gdyż istotnie tak było, ale nie z mojej winy, wpłynęły na to okoliczności zewnętrzne. A poza tym to wytknięcie było wynikiem "koleżeńskiego" donosu a nie jakiejś kontroli. W związku z tym zamierzam zrobić zadymę, i tu pytanie: czy ją zrobię czy odpuszczę. Nie to, żeby dla świętego spokoju odpuścić, ale bywa, że do czasu akcji para ujdzie ujdzie ze mnie i daje sobie wtedy na wstrzymanie. A jak nie ujdzie to jest ogień i dym :D

więc... będzie spokój czy będzie ogień i dym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Psotnik

 

Już przybiegam z wróżbą ;p

 

Pokój Stołowy + Osoba Główna (Pan) + Osoba z Sądownictwa

 

Będzie dym, ale odnoszę wrażenie, że ze strony mężczyzny. Nie będzie już (s)pokoju, tylko konflikt i żądanie odpowiedzi (os z sądownictwa).

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ragna napisał:

Będzie dym, ale odnoszę wrażenie, że ze strony mężczyzny. Nie będzie już (s)pokoju, tylko konflikt i żądanie odpowiedzi (os z sądownictwa).

 

No i jest dym, na razie w fazie wstępnej, bo napisałam skargę do dyrektora (to kobieta, facet jest zastępcą) i oczekuję na reakcję. Nie spodziewam się spokoju, gdyż wywaliłam grzecznie ale ostro po oczach, konsekwencje nie muszą ale mogą być dla mnie nieprzyjemne, lecz już wstąpiłam na ścieżkę wojenną i nie ma odwołania.

Dam znać jak się sprawa potoczy i zakończy.

 

I tu następne testpytanie ;) - jak się to zakończy? zakopaniem topora wojennego i względnym spokojem czy nękaniem mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Psotnik

 

Czytam od lewej do prawej.

 

Ponure myśli + Więzienie + Os. Główna (Pani)

 

Kurczę, wiem, że się dopiero uczę, ale nie wygląda to dobrze :karty: Pani to Ty, co prawda tą kartą kończy się rozkład, ale postać odwraca twarz na resztę kart. Więzienie to nie tylko bycie uwięzionym i osądzonym, ale też firmy. Rozkład wizualnie wygląda jakby za Panią ciągnął się ogon negatywnych zdarzeń, żeby nie powiedzieć... "smrodu" który zepsuje na jakiś czas atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ragna napisał:

Kurczę, wiem, że się dopiero uczę, ale nie wygląda to dobrze :karty: Pani to Ty, co prawda tą kartą kończy się rozkład, ale postać odwraca twarz na resztę kart. Więzienie to nie tylko bycie uwięzionym i osądzonym, ale też firmy. Rozkład wizualnie wygląda jakby za Panią ciągnął się ogon negatywnych zdarzeń, żeby nie powiedzieć... "smrodu" który zepsuje na jakiś czas atmosferę.

 

Kochana, nie  boję się :) jestem przygotowana na czarny scenariusz, a smród na pewno będzie, bo skarga już poszła.

Więzienie - tak, to moja praca i czuję się w tej pracy jak w podłym więzieniu, bardzo, bardzo mam jej dość. Ale że sytuacja na rynku pracy nie jest wesoła, to trwałam mimo tego kąsania. No i wreszcie coś we mnie pękło, wszystko mi już jedno co będzie, wiem, że w rezultacie mogą mnie nękać, uprzykrzać mi firmowe życie, ale tak dłużej być nie może i obecny ogień i dym jest mega większy od jakichkolwiek innych ogni i dymów :D a jak będzie trzeba to sąd pracy murowany!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Ragna jakbyś miała chwilę, to chętnie zostanę Twoim króliczkiem. Szybkie pytanie i szybka weryfikacja. Idę dziś wieczorem na urodziny do kolegi. Jak się będę bawić/ogólna atmosfera (wszystko co Ci się rzuci w oczy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 06:13, Ragna napisał:

@martynamarzena Oooo, to ciekawe co piszesz. W sumie rozkładzie widzę teraz sporo sensu, tylko ta karta Dziecka oznaczałaby pewnie zaczynanie od zera, na nowo :niepewny:

 

@mika43 Dzięki za wstępną weryfikację. Daj znać jak już będzie wiadomo co i jak :)

Już piszę :) Ciapuś zdrowieje :) Był w szpitaliku 3 dni, teraz już w domu. Dostaje antybiotyk, probiotyk, od dziś tabletki na odrobaczenie - podejrzenie silnego zarobaczenia. Zaczął jeść, jest bardziej aktywny, chętniej się bawi. Nasza Pani weterynarz odwiozła go nawet do domu (ja nie miałam mozliwości - pogoda okazała się przeszkodą :) 
Wszystko się zgadza - Ciapuś zdrowieje  (miejmy nadzieję, że wyzdrowieje, choć faktycznie trzeba poczekać :) ) Pani weterynarz (kobieta) bardzo nam pomogła :)

Dziękuję za wróżbę, pozdrawiam serdecznie

PS. Razem z Ciapusiem w szpitaliku była Malinka, miała aborcję. Trochę się bałam, bo to starsza kotka, ale wszystko ok, bez komplikacji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
22 godziny temu, Lunaria napisał:

@Ragna jakbyś miała chwilę, to chętnie zostanę Twoim króliczkiem. Szybkie pytanie i szybka weryfikacja. Idę dziś wieczorem na urodziny do kolegi. Jak się będę bawić/ogólna atmosfera (wszystko co Ci się rzuci w oczy) :)

 

Przepraszam, że nie odpisałam, ale padłam na ryjek, zasnęłam i nie byłam w stanie odpowiedzieć tak szybko  ;p Mam nadzieję, że impreza była udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, Ragna napisał:

 

Przepraszam, że nie odpisałam, ale padłam na ryjek, zasnęłam i nie byłam w stanie odpowiedzieć tak szybko  ;p Mam nadzieję, że impreza była udana.

Nic się nie stało :) tak, wszystko się udało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 23:58, Ragna napisał:

@Wildwood 

 

Ponure myśli + Osoba z sądownictwa + Krótkotrwała choroba

 

Brzmi jak... zwolnienie lekarskie? Na szczęście nie na długo, "krótkotrwała choroba" nie trwa wiecznie :laugh: Będziesz się zajmować jakimś orzeczeniem w kwestii zdrowia, niestety humor będziesz miała przy tym taki sobie. Odczytałabym to jako "zmartwienie, które zostało osądzone w niekomfortowy dla Ciebie sposób". Ktoś Twoje problemy oceni nie tak jakbyś chciała lub jako dużo mniejszej wagi. Jeśli mogę walić śmiało i czytać jak niedouczona dzikuska, całkiem dosłownie: przy zdrowiu chodzi mi po głowie przede wszystkim podejrzenie u siebie depresji, a tymczasem specjalista zdiagnozuje chorobę, ale dużo mniejszą niż było podejrzewane i do tego przejściową. PS. Ciekawostka - na karcie Choroby mam cztery koty.

Hmm mysle ze juz moge zwerudikowac. Otoz mialam wahania nastroju raz lepiej raz gorzej. Ale nie planowalam pojscia w tej sprawie do specjalisty. Pogoda za oknem skutecznie mnei odwiodla od jakiegokolwiek wychodzneis z domu :) mam swoje problemy zdrowotne ale one mi jakos nie uprzykrzyly zycia w tym tygodniu. Nie znam sie na lenormandach wiec nie wiem do czego jeszcze moze sie to odnosic. A czarne mysli to czesto sie umnie zdarzaja. Przyszlosc widze w ciemnych barwach za bardzo tez wracam do przeszlych wydarzen tak ze nie ma chwili abym jakos podswiadomie nie wracala do tych spraw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
Godzinę temu, Wildwood napisał:

Masz ochote postawic mi karty na nowy tydzien ? @Ragna

 

Kartę środkową potraktowałam jako temat, karty po lewej: przeszłość, po prawej: przyszłość.

 

Więzienie + Oczekiwanie + Nieoczekiwane pieniądze + Małe dziecko + Łaskawa Pani

 

Przyjdzie do Ciebie coś dobrego, szczęśliwy traf od losu i zwrot akcji (Nieoczekiwane pieniądze - to by tłumaczyło czemu jedna strona rozkładu jest taka sobie, a druga dość pozytywna). Obstawiam, że chodzi o koty, Małe Dziecko oznacza również zwierzątka, a Łaskawa Pani to może być pomocna weterynarz, która już się pojawiała w rozkładzie. Wszystko co dobre, pojawi się po wcześniejszych, ciągnących się problemach (Więzienie + Oczekiwanie). Inna interpretacja może być taka, że po długim czasie trzymania jakiegoś sekretu (Więzienie + Oczekiwanie) otrzymasz niespodziewaną, nową możliwość dzięki zaprzyjaźnionej, może nieco infantylnej kobiecie lub będzie chodziło o opiekę nad dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę i ja. Czy otrzymam podwyżkę w pracy, przez najbliższe 2 tyg?
Karol 11.11.87 pozdrawiam

Edytowane przez philogelos11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
Godzinę temu, philogelos11 napisał:

Poproszę i ja. Czy otrzymam podwyżkę w pracy, przez najbliższe 2 tyg?
Karol 11.11.87 pozdrawiam

 

Czytam od lewej do prawej.

 

Oczekiwanie + Przypadek zgonu + Długa Podróż

 

Nie, powiedzą Ci, że nie ma warunków i musisz uzbroić się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
3 godziny temu, Beatus napisał:

Dzień dobry, poproszę i ja o wróżbę. Jak zakończy się mój konflikt z grupą? Dane na priv. Dziękuję i pozdrawiam.

 

Widziałam, że zadałaś trochę podobne pytanie o konflikt w wątkach @Priestess i @liv222 Nie wiem, czy to jest to samo pytanie, tam dotyczyło pracy, a tutaj jakiejś grupy. To są dwie różne sprawy czy jedna? Jeśli to są różne tematy, to nie ma problemu, mogę postawić karty :) Jeśli jednak wciąż chodzi o ten sam temat, to dziewczyny są bardziej kompetentne ode mnie w kartach (ja się wciąż uczę i po to jest ten wątek). Jeżeli pytanie było dla Ciebie ważne, poczekałabym na odpowiedź którejś z nich, skoro już je im zdałaś.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
13 godzin temu, Beatus napisał:

Dzień dobry, poproszę i ja o wróżbę. Jak zakończy się mój konflikt z grupą? Dane na priv. Dziękuję i pozdrawiam.

 

Czytam od lewej do prawej. Zwrócę uwagę na kierunki na kartach. Zapis trochę dziwny, po prostu w tym miejscu miałam ochotę dołożyć dodatkową kartę, która dopowie coś do karty Wygranej i Trosk.

 

 

Osoba Główna (Pani) + Łaskawa Pani + Zmiana + Wysoka Wygrana + Troski i nieprzyjemności

-------------------------------------------------------------------------- ( Dobry List ) --------------------

 

 

Pani = to Ty. W tym rozkładzie jest zwrócona plecami do Łaskawej Pani

Łaskawa Pani = kobieta z tej grupy: matka, ciotka, znajoma, szefowa. Jest to też karta niesienia pomocy

Zmiana = realne zmiany w Twoim otoczeniu. Na obrazku mam latający Balon i leci on właśnie w kierunku Pań, za ich plecami

Wysoka Wygrana + (List) + Troski = informacje o materialnych problemach i długach, debet na koncie, wyciągi bankowe, czeki, materialny brak czegoś (niekoniecznie pieniędzy)

 

Wiesz co, ja mam takie bezpośrednie pytanie, bo patrzę na te karty i chodzi mi po głowie jedna rzecz: czy ta grupa to nie jest jakiś biznes typu MLM albo piramida finansowa, gdzie ktoś pod płaszczykiem dania super oferty wciąga ludzi w długi?

 

Zjawi się o Ciebie jakaś osoba lub propozycja pomocy, której nie będziesz za specjalnie chciała słuchać, odwrócisz się od tego wszystkiego plecami. Obawiam się, że to niesłuchanie może właśnie zaskutkować Zmianą sytuacji, i za Twoimi plecami dowalą Ci np. karę umowną czy coś. Będziesz musiała zainwestować albo coś tym ludziom dać, załatwić i będzie to dla Ciebie zwyczajnie problemem.

 

Nie wiem czy jest tu jakiś sens, sama jestem ciekawa weryfikacji :karty: 

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ragna napisał:

 

Czytam od lewej do prawej. Zwrócę uwagę na kierunki na kartach. Zapis trochę dziwny, po prostu w tym miejscu miałam ochotę dołożyć dodatkową kartę, która dopowie coś do karty Wygranej i Trosk.

 

 

Osoba Główna (Pani) + Łaskawa Pani + Zmiana + Wysoka Wygrana + Troski i nieprzyjemności

-------------------------------------------------------------------------- ( Dobry List ) --------------------

 

 

Pani = to Ty. W tym rozkładzie jest zwrócona plecami do Łaskawej Pani

Łaskawa Pani = kobieta z tej grupy: matka, ciotka, znajoma, szefowa. Jest to też karta niesienia pomocy

Zmiana = realne zmiany w Twoim otoczeniu. Na obrazku mam latający Balon i leci on właśnie w kierunku Pań, za ich plecami

Wysoka Wygrana + (List) + Troski = informacje o materialnych problemach i długach, debet na koncie, wyciągi bankowe, czeki, materialny brak czegoś (niekoniecznie pieniędzy)

 

Wiesz co, ja mam takie bezpośrednie pytanie, bo patrzę na te karty i chodzi mi po głowie jedna rzecz: czy ta grupa to nie jest jakiś biznes typu MLM albo piramida finansowa, gdzie ktoś pod płaszczykiem dania super oferty wciąga ludzi w długi?

 

Zjawi się o Ciebie jakaś osoba lub propozycja pomocy, której nie będziesz za specjalnie chciała słuchać, odwrócisz się od tego wszystkiego plecami. Obawiam się, że to niesłuchanie może właśnie zaskutkować Zmianą sytuacji, i za Twoimi plecami dowalą Ci np. karę umowną czy coś. Będziesz musiała zainwestować albo coś tym ludziom dać, załatwić i będzie to dla Ciebie zwyczajnie problemem.

 

Nie wiem czy jest tu jakiś sens, sama jestem ciekawa weryfikacji :karty: 

 

 

Hej! 

19 stycznia o godzinie 8:00 miałem ważny egzamin praktyczny EE09. Był on ostatnim egzaminem aby uzyskać tytuł technika informatyka. Poszło całkiem nieźle ale popełniłem kilka głupich błędów a żeby go zdać muszę z niego mieć minimum 75% - wyniki dopiero pod koniec marca.

pytanie do tarota: Czy uzyskam dyplom technika informatyka i zdam praktyczny egzamin EE09?

Moje dane

Piotr data urodzenia 29.06.2001 godzina 11:27 w Gorlicach

z góry dziękuję za wróżby!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, Ragna napisał:

@Mroczek Ale już pytałeś o to i dostałeś odpowiedź :D

 

Pewnie znowu był rozkojarzony... i zapomniał, że pyta o to 3 raz na tym forum... 

@Ragna korzystając z okazji zerkniesz czy mój kot wyzdrowieje? Strasznie źle wygląda... bylam wczoraj z nim u weta, przepisal leki i na kolejną wizytę jestem umówiona na jutro, ale jest taki osowiały, że dziś wybiorę się chyba do kogoś innego :(

Edytowane przez Lunaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
28 minut temu, Lunaria napisał:

Pewnie znowu był rozkojarzony... i zapomniał, że pyta o to 3 raz na tym forum... 

@Ragna korzystając z okazji zerkniesz czy mój kot wyzdrowieje? Strasznie źle wygląda... bylam wczoraj z nim u weta, przepisal leki i na kolejną wizytę jestem umówiona na jutro, ale jest taki osowiały, że dziś wybiorę się chyba do kogoś innego :(

 

Pokój Stołowy + Osoba Główna (Pani) + Kradzież

 

Szczerze to bierz kota pod pachę i zasuwaj do weta... Kradzież to trwała strata. Dopnij tylko transporter i pozamykaj okna, żeby kot Ci nie zwiał z pokoju (na karcie Kradzieży mam złodzieja wychodzącego przez okno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, Ragna napisał:

 

Pokój Stołowy + Osoba Główna (Pani) + Kradzież

 

Szczerze to bierz kota pod pachę i zasuwaj do weta... Kradzież to trwała strata. Dopnij tylko transporter i pozamykaj okna, żeby kot Ci nie zwiał z pokoju (na karcie Kradzieży mam złodzieja wychodzącego przez okno).

Ok! W taki razie gnam gdzie indziej... nie ucieknie, bo nawet na to siły nie ma :( dam znac jak wrócę od drugiego weta co powiedzial i za jakiś czas zweryfikuje czy kociakowi się polepszyło... Dzięki! :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ragna napisał:

@Mroczek Ale już pytałeś o to i dostałeś odpowiedź :D

 

A mogę prosić o pytanie gdzie będę pracował bo kończę szkołę w maju. Bardzo prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
10 minut temu, Mroczek napisał:

A mogę prosić o pytanie gdzie będę pracował bo kończę szkołę w maju. Bardzo prosze

 

W pierwszym poście u góry pisałam, że proszę o pytania do max miesiąca, ponieważ uczę się wróżyć kartami Kipper i zależy mi, by ludzie nie pouciekali z forum i nie zostawili mnie bez weryfikacji. Nie postawię kart na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Witaj :) Jeśli mogę zapytać. Czy w ciągu miesiąca odczuję poprawę w samopoczuciu? Mam problemy z hormonami i w pakiecie stan depresyjny.  Na pewno zweryfikuję ;).

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ragno, to i ja się wbiję z szybkim test-pytaniem : jakiś czas temu złożyłam wniosek "w sprawie" (dotyczy ona mnie bezpośrednio), dziś miał być rozpatrywany i proszę sprawdź, czy ten wynik jest (lub ew. czy będzie, jeśli nastąpiłaby jakaś obsuwa) na tak (akceptacja) czy nie (odmowa).

 

Informacja o wyniku czyli weryfikacja powinna pojawić się w ciągu tygodnia, góra dwóch :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
32 minuty temu, Lianna napisał:

Witaj :) Jeśli mogę zapytać. Czy w ciągu miesiąca odczuję poprawę w samopoczuciu? Mam problemy z hormonami i w pakiecie stan depresyjny.  Na pewno zweryfikuję ;).

 

Krótkotrwała Choroba + Dobry List + Stan Małżeński + Osoba Fałszywa

 

Będziesz miała dołek z powodu choroby, ale po pierwsze da się ją załagodzić (Krótkotrwała Choroba kończy się w którymś momencie), a po drugie będzie ona głównie fałszywymi projekcjami (Osoba Fałszywa) do których będziesz przywiązywać uwagę (Małżeństwo). Z rzeczy pobocznych: spróbuj powtórzyć wyników badań (List), możliwe, że coś w nich nie do końca wyszło.

 

Ściskam mocno, i nie dawaj się! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
55 minut temu, Ismer napisał:

Ragno, to i ja się wbiję z szybkim test-pytaniem : jakiś czas temu złożyłam wniosek "w sprawie" (dotyczy ona mnie bezpośrednio), dziś miał być rozpatrywany i proszę sprawdź, czy ten wynik jest (lub ew. czy będzie, jeśli nastąpiłaby jakaś obsuwa) na tak (akceptacja) czy nie (odmowa).

 

Informacja o wyniku czyli weryfikacja powinna pojawić się w ciągu tygodnia, góra dwóch :) 

 

Dziecko + Przypadek Zgonu

 

Właściwie to nie wiem co tu napisać... :glupio_mi: Nie brzmi jak zatwierdzony wniosek. Daj znać jak wyszło.

 

 

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ragna napisał:

 

Czytam od lewej do prawej. Zwrócę uwagę na kierunki na kartach. Zapis trochę dziwny, po prostu w tym miejscu miałam ochotę dołożyć dodatkową kartę, która dopowie coś do karty Wygranej i Trosk.

 

 

Osoba Główna (Pani) + Łaskawa Pani + Zmiana + Wysoka Wygrana + Troski i nieprzyjemności

-------------------------------------------------------------------------- ( Dobry List ) --------------------

 

 

Pani = to Ty. W tym rozkładzie jest zwrócona plecami do Łaskawej Pani

Łaskawa Pani = kobieta z tej grupy: matka, ciotka, znajoma, szefowa. Jest to też karta niesienia pomocy

Zmiana = realne zmiany w Twoim otoczeniu. Na obrazku mam latający Balon i leci on właśnie w kierunku Pań, za ich plecami

Wysoka Wygrana + (List) + Troski = informacje o materialnych problemach i długach, debet na koncie, wyciągi bankowe, czeki, materialny brak czegoś (niekoniecznie pieniędzy)

 

Wiesz co, ja mam takie bezpośrednie pytanie, bo patrzę na te karty i chodzi mi po głowie jedna rzecz: czy ta grupa to nie jest jakiś biznes typu MLM albo piramida finansowa, gdzie ktoś pod płaszczykiem dania super oferty wciąga ludzi w długi?

 

Zjawi się o Ciebie jakaś osoba lub propozycja pomocy, której nie będziesz za specjalnie chciała słuchać, odwrócisz się od tego wszystkiego plecami. Obawiam się, że to niesłuchanie może właśnie zaskutkować Zmianą sytuacji, i za Twoimi plecami dowalą Ci np. karę umowną czy coś. Będziesz musiała zainwestować albo coś tym ludziom dać, załatwić i będzie to dla Ciebie zwyczajnie problemem.

 

Nie wiem czy jest tu jakiś sens, sama jestem ciekawa weryfikacji :karty: 

 

Dziękuję bardzo za wróżbę, na ten moment sytuacja wygląda tak, że grupa spuściła z tonu i ja też i dogadaliśmy się i sytuację uznaliśmy za nieporozumienie. Martwi mnie to za plecami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
53 minuty temu, Ragna napisał:

Dziecko + Przypadek Zgonu

 

Właściwie to nie wiem co tu napisać... :glupio_mi: Nie brzmi jak zatwierdzony wniosek. Daj znać jak wyszło.

 

nie ma paniki ;) - nie zatwierdzą to kij z tym, chociaż wolałabym aby został zaakceptowany, bo to ułatwiłoby mi trochę życie. Ale jeśli nie będzie akceptacji, to jedyną konsekwencją będzie to, iż dłużej będzie mi bardziej pod górkę, do czego, w ciągu doświadczeń mojego życia, zdążyłam przywyknąć :biggrin:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio o pracę pytałam, to może tak ogólnie teraz jeśli mogę :) co mnie spotka do końca lutego? Jakieś niespodzianki czy stagnacja codzienna? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ragna napisał:

@martynamarzena Ogółem nie ma problemu, ale postawię karty jutro. Mam gorszy dzień, nie nadaję się do przepowiadania przyszłości dzisiaj.

Oczywista sprawa! Trzymaj się ciepło, po deszczu zawsze słonko wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@martynamarzena

 

Szczęśliwe zakończenie w Miłości + Dobry list + Pokój stołowy

 

Dostaniesz pozytywne wiadomości od swoich znajomych lub rodziny. Możliwe zaproszenie do kogoś lub to Ty będziesz miała gości :) Podstawowe znaczenie tych kart związane jest ze związkami, ogólnie towarzystwem i domem, więc myślę, że w tych strefach będzie wszystko w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ragna napisał:

@martynamarzena

 

Szczęśliwe zakończenie w Miłości + Dobry list + Pokój stołowy

 

Dostaniesz pozytywne wiadomości od swoich znajomych lub rodziny. Możliwe zaproszenie do kogoś lub to Ty będziesz miała gości :) Podstawowe znaczenie tych kart związane jest ze związkami, ogólnie towarzystwem i domem, więc myślę, że w tych strefach będzie wszystko w porządku :)

Super :) dziękuję! :bukiet:

Rzeczywiście będziemy mieć gości i potem się do rodziny wybieramy, miałam nadzieję, że jakoś wyluzuję od pracy w tym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 16.02.2021 o 09:13, Ragna napisał:

 

Pokój Stołowy + Osoba Główna (Pani) + Kradzież

 

Szczerze to bierz kota pod pachę i zasuwaj do weta... Kradzież to trwała strata. Dopnij tylko transporter i pozamykaj okna, żeby kot Ci nie zwiał z pokoju (na karcie Kradzieży mam złodzieja wychodzącego przez okno).

Myślę, że mogę zweryfikować: kot jest w lepszej kondycji. Pierwszy wet nie poznał się na chorobie i kiciuch otarł się o śmierć :( za 2 tygodnie ponownie będzie miał pobraną krew i okaże się czy choroba przejdzie w stan chroniczny czy też się wycofa. Póki co nadal dostaje kroplówki, ale zaczął samodzielnie jeść...

 

Edit: pokój stołowy pokazuje najbliższy czas 24h, myślę że gdybym w tym czasie nie zareagowała, to karta kradzieży okazałaby się w pełnej krasie :/

Edytowane przez Lunaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2021 o 00:17, Psotnik napisał:

związku z tym zamierzam zrobić zadymę, i tu pytanie: czy ją zrobię czy odpuszczę.

 

W dniu 11.02.2021 o 07:25, Ragna napisał:

Pokój Stołowy + Osoba Główna (Pan) + Osoba z Sądownictwa

 

Będzie dym, ale odnoszę wrażenie, że ze strony mężczyzny. Nie będzie już (s)pokoju, tylko konflikt i żądanie odpowiedzi (os z sądownictwa).

 

to już wyżej zweryfikowałam (zdecydowałam się zadymić :D ale że historia ma ciąg dalszy i zadałam drugie pytanie, to biegnę z weryfką tego drugiego:

 

W dniu 11.02.2021 o 15:24, Psotnik napisał:

I tu następne testpytanie ;) - jak się to zakończy? zakopaniem topora wojennego i względnym spokojem czy nękaniem mnie ?

 

W dniu 11.02.2021 o 16:25, Ragna napisał:

Ponure myśli + Więzienie + Os. Główna (Pani)

 

Kurczę, wiem, że się dopiero uczę, ale nie wygląda to dobrze :karty: Pani to Ty, co prawda tą kartą kończy się rozkład, ale postać odwraca twarz na resztę kart. Więzienie to nie tylko bycie uwięzionym i osądzonym, ale też firmy. Rozkład wizualnie wygląda jakby za Panią ciągnął się ogon negatywnych zdarzeń, żeby nie powiedzieć... "smrodu" który zepsuje na jakiś czas atmosferę.

 

Na chwilę obecną dym się rozwiał, topór wojenny został zakopany, zostałam też zapewniona o doniosłości mojej roli w firmie (większych jaj, jak tam tyle żyję, nie słyszałam :sark:) i tak kminię, że ten ogon negatywnych zdarzeń się ciągnął, bo to właśnie on doprowadził mnie do takiej determinacji i o tym teżbyła mowa na pogadance z naczelnik. Nie sądzę, żebym w wyniku tej zadymy była jakoś szczególnie nękana, bo przeciwnej stronie nie zależy na złej sławie, ale krzywym okiem pewnie będą na mnie co poniektórzy spoglądać, jak też nie omieszkają wścibiać nochala w moje wykonywanie obowiązków, ale tego się spodziewałam zaczynając tą historię i jestem przyzwyczajona do tego, że każdy interesuje się pracą innych a nie swoją. Ale i tak na jakiś czas będę miała spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Psotnik Dzięki. W sumie to ciekawe co wyszło, i ciągle mnie zastanawia czy jakieś znaczenie ma tutaj karta sygnifikatora (Pani) na samym końcu i kierunek ustawienia postaci. Może chodziło o to, że będziesz miała to wszystko za sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mogę zostać królikiem doświadczalnym :)

Pewien pan z którym mam taką dosyć luźną relację zapowiedział mi wczoraj że dostanę od niego prezent :)

Moje pytania brzmią - co będzie tym prezentem?

I w przeciągu jakiego czasu go otrzymam :)

 

Łatwe do zweryfikowania i właściwie nic ważnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
4 godziny temu, aneta31 napisał:

Witam, poproszę o karty do końca marca na finanse i na miłość, obecnie jestem sama.

Pozdrawiam 

 

Finanse: Jego myśli + Otrzymanie Podarunku + Spotkanie

 

Dostaniesz zlecenie lub umówisz z kimś strategie jak zarobić dodatkowe pieniądze. "Jego myśli" to może być mężczyzna, ale bardziej obstawiam, że chodzi o Twoje własne plany. Czy pieniądze będą - nie wiem, ale na pewno będzie sytuacja do zdobycia ich.

 

Miłość: Więzienie + Zamożny Dobrodziej + Sąd

 

Czy Ty masz jakiegoś przyjaciela, na którego masz oko (karta Zamożny Dobrodziej)? Jeśli tak, wyjaśnisz sobie z nim parę spraw, takich jak dawne urazy. Karty nie są sprzyjające na nowe związki i randki, bardziej widzę tutaj konieczność posprzątania starych spraw, które się ciągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
2 godziny temu, lazy_daisy napisał:

I ja mogę zostać królikiem doświadczalnym :)

Pewien pan z którym mam taką dosyć luźną relację zapowiedział mi wczoraj że dostanę od niego prezent :)

Moje pytania brzmią - co będzie tym prezentem?

I w przeciągu jakiego czasu go otrzymam :)

 

Łatwe do zweryfikowania i właściwie nic ważnego :)

 Ale challenge xD Zastanawiałam się nawet, czy nie zrobić tej wróżby kartami Lenormand (inny rodzaj lepiej pokazują przedmioty), ale w sumie to zobaczmy co wyjdzie mi w Kipperach (pewnie masło maślane).

Co to będzie za prezent - Więzienie.

Klatkę? ;p Albo pudełko, coś zamykanego na kluczyk, albo jakieś etui. W każdym razie coś, w co wsadza się inne rzeczy. Ewentualnie przybory biurowe.

 

Czas: Zmiana

Karta ma super opis, w zależności od układu może oznaczać długi lub krótki czas, a ja wyciągnęłam jedną :obled: Ale przynajmniej wypadła karta która oznacza faktycznie czas, więc chociaż tyle na temat. Jeśli planujesz jakieś zmiany (praca, dom, remont, albo wycieczki z kolegą) to powiedziałabym, że wtedy. Może chce Ci dać rzecz właśnie z okazji tych zmian.

 

W ogóle to witaj na forum! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 11:39, NadziejaZoja napisał:

Ja nie jestem mężatką. Mam kumpla starszego od siebie... Gadamy przez tel bo mieszka daleko. Nie doszukuj się tylko uczuć bo jest tylko sympatia.. Fajnie zapowiadają sie te moje urodziny łohohoho.... 

Prosze werble.... Urodziny spędziłam na początku dnia na płaczu potem na rozmowie z koleżanką na komunikatorze. Rozmową z moim kumplem przez telefon fakt jest starszy no i go kręce, ale on mnie nie.. Poszłam dzisiaj na spacer... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ragna napisał:

Co to będzie za prezent - Więzienie.

Klatkę? ;p Albo pudełko, coś zamykanego na kluczyk, albo jakieś etui. W każdym razie coś, w co wsadza się inne rzeczy. Ewentualnie przybory biurowe.

 

Czas: Zmiana

Karta ma super opis, w zależności od układu może oznaczać długi lub krótki czas, a ja wyciągnęłam jedną :obled: Ale przynajmniej wypadła karta która oznacza faktycznie czas, więc chociaż tyle na temat. Jeśli planujesz jakieś zmiany (praca, dom, remont, albo wycieczki z kolegą) to powiedziałabym, że wtedy. Może chce Ci dać rzecz właśnie z okazji tych zmian.

Bardzo ciekawie. Aż sama jestem ciekawa co to będzie.

Na pewno dam znać, zweryfikuję :)

 

3 godziny temu, Ragna napisał:

W ogóle to witaj na forum! :)

Bardzo dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2021 o 14:32, Ragna napisał:

W sumie to ciekawe co wyszło, i ciągle mnie zastanawia czy jakieś znaczenie ma tutaj karta sygnifikatora (Pani) na samym końcu i kierunek ustawienia postaci. Może chodziło o to, że będziesz miała to wszystko za sobą. 

 

A to dobre jest pytanie. Bo jak chodzi o samo moje zapytanie, to był konkret - jak to się zakończy - będzie pokój czy wojna? i tu Pani patrzy na Ponure Myśli i Więzienie a nie się od nich odwraca, więc jak się weźmie pod uwagę kierunek postaci, to nie powinno skończyć się zakopaniem topora. I widzisz, to są Twoje karty i Ty bierzesz pod uwagę kierunek, ja natomiast nie zwracam na to uwagi w krótkich układach, bo to jest ważne w WT lub innych wielkich rozkładach. Na trójkę to zwracam uwagę na znaczenie samej karty, a Pani, oprócz tego że oznacza osobę pytającą co tu chyba nie ma znaczenia, ew. sprawy, które ją teraz zajmują - a tu ładnie pokazało, co mnie zajmuje, to jako karta mająca oznaczać "jak" jest kartą pozytywną i wskazuje na dobre zakończenie czy też na dobry rozwój sprawy. Tu jest na końcu, więc można ją potraktować jako wynikową, jasne że zależnie od tego co po kolei mają oznaczać Twoje karty. Co Ty na to?

Bo jest jeszcze możliwość, że karty pokazały nie tylko jak się moja zadyma zakończy, ale też jak powiedziałaś - może się ten smrodek ciągnąć, a zapewniam, że będzie się ciągnął - to wiem z doświadczenia, nie z kart ;) i nawet jeśli fizycznie wojny nie ma, to nie zostanie mi to zapomniane przez żadną ze stron. Raczej nie będą mi szkodzić realnie, zn. w tym sensie, żebym się załamała czy coś, ale siać ferment i ploty będą, znam to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
2 minuty temu, Psotnik napisał:

Ty na to?

 Ja na to, że z jednej strony trochę przypał się mylić, z drugiej strony dobrze, że jest to forum i dział, bo Twoje odpowiedzi mi bardzo pomogły :) Z kontekstu rozumiem, że ogarniasz Kippery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden przypał, zresztą nie wiadomo, jak to się jeszcze potoczy, bo to drugie znaczenie jak najbardziej pasuje, naprawdę będzie się to ciągnęło - wszyscy wiedzą, że poszalałam tym razem  i ludzie po kątach o tym szepczą :biggrin: a obie zaangażowane w to baby są pamiętliwe. Zrobić mi tego co by chciały teraz nie mogą, ale jedna z nich to psycholka, póki siedziała na równym stołku to się nie wychylała, ale jak objęła stanowisko kierownicze to się zaczęła jazda. Przeczołgała wszystkich równo, o czym się dowiedziałam całkiem niedawno, a teraz uwiesiła się na mnie. Tylko ze mną była krótka piłka, dostała odpór i naprawdę byłam gotowa zrobić nie tylko dym ale i cały pożar :D

 

38 minut temu, Ragna napisał:

Z kontekstu rozumiem, że ogarniasz Kippery?

 

nie Kippery, bliżej mi do Lenormandów i określonych kart cygańskich - tych piatnikowskich. Ale do eksperta mi daleko a ambicji zostania się mistrzem kart też nie mam, już bardziej ciągnie mnie astrologia, a to z kolei jest trudniejsze od teorii karcianych i tak orbituję wokół tych klimatów, ale amatorsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 20:52, Ragna napisał:

 

Kartę środkową potraktowałam jako temat, karty po lewej: przeszłość, po prawej: przyszłość.

 

Więzienie + Oczekiwanie + Nieoczekiwane pieniądze + Małe dziecko + Łaskawa Pani

 

Przyjdzie do Ciebie coś dobrego, szczęśliwy traf od losu i zwrot akcji (Nieoczekiwane pieniądze - to by tłumaczyło czemu jedna strona rozkładu jest taka sobie, a druga dość pozytywna). Obstawiam, że chodzi o koty, Małe Dziecko oznacza również zwierzątka, a Łaskawa Pani to może być pomocna weterynarz, która już się pojawiała w rozkładzie. Wszystko co dobre, pojawi się po wcześniejszych, ciągnących się problemach (Więzienie + Oczekiwanie). Inna interpretacja może być taka, że po długim czasie trzymania jakiegoś sekretu (Więzienie + Oczekiwanie) otrzymasz niespodziewaną, nową możliwość dzięki zaprzyjaźnionej, może nieco infantylnej kobiecie lub będzie chodziło o opiekę nad dzieckiem.

Hmm. Szczerze to ten tydzien byl kontynuacja ooprzedniego czyli nastroj kiepski i biernosc. Nie bylam u weta ani nic z kotem sie nie dzialo. Nie mialam tez stycznosci z dziecmi ani niestety nie bylo zadnego dodatkowego prezentu czy nic pozytywnego sie nie wydarzylo:( infantylna kobieta moze chodzi l siostre ktorajets najmlodsza i dzwonila w sprawie tej kolezanki ktora strzszy duch bsbci,  ale ja z nia nie gadalam bezposrednio. Ale ta sprawa mnie poruszyla. I przez mame przekazalam co zrobic.  Dzis byli goscie mezczyzna z dzieckiem ale ja sie z nimi nie widzialam. Ogolnie to nie wiem o co moze chodzic bo caly tydzien w domu w izolacji. 

 

Masz ochote postawic na ten tydzien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
42 minuty temu, Wildwood napisał:

Masz ochote postawic na ten tydzien?

Rano postawię :) Co do reszty, to dzięki wielkie za weryfikację. To jest bardzo ciekawe co piszesz i może powinnam wtedy interpretować karty bardziej banalnie. Łaskawa Pani to może być siostra, nie wpadłam na to, że z dzieckiem może oznaczać młodszą siostrzyczkę (i jest to bardzo fajne połączenie, które sobie gdzieś zanotuję) , albo kogoś z kim spędziło się dzieciństwo. Więzienie + Oczekiwanie to mogło być po prostu siedzenie w miejscu i w sumie jedyne co pod znakiem zapytania to Nieoczekiwane Pieniądze, które oznacza zwroty akcji, niespodzianki i dary od losu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Ragna napisał:

Rano postawię :) Co do reszty, to dzięki wielkie za weryfikację. To jest bardzo ciekawe co piszesz i może powinnam wtedy interpretować karty bardziej banalnie. Łaskawa Pani to może być siostra, nie wpadłam na to, że z dzieckiem może oznaczać młodszą siostrzyczkę (i jest to bardzo fajne połączenie, które sobie gdzieś zanotuję) , albo kogoś z kim spędziło się dzieciństwo. Więzienie + Oczekiwanie to mogło być po prostu siedzenie w miejscu i w sumie jedyne co pod znakiem zapytania to Nieoczekiwane Pieniądze, które oznacza zwroty akcji, niespodzianki i dary od losu :mysli:

Hmm nie znam sie na twoich kartach ale nieoczekiwane pieniadze moga znaczyc ze siostra byla zadowolona z mojej rady co mnie zaskoczylo bo  nie mamy dobrych relacji i ona zawsze jest do wszystkiego co powiem negatywnie nastawiona. Moze tak byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja skorzystam po raz kolejny :) 
Co czeka mnie w najbliższym tygodniu, czyli do końca lutego :) Weryfikacja za tydzień :)

Pozdrawiam Magdalena 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) To i ja poproszę o wróżbę. Wysłałam parę dni temu CV do miejsca, w którym chciałabym odbyć staż pomimo tego, że nie spełniam tak w 100% najbardziej pożądanego wymagania - oni chcą konkretnych studiów, a ja jestem na pokrewnym kierunku, chociaż napisali, że ten mój też ewentualnie może być. Póki co jeszcze się nie odezwali, więc chcę zadać pytanie, czy mnie przyjmą. Wyślę swoje dane na priv. 

Edytowane przez shamansblues
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Wildwood

 

Sąd + Jego Myśli + Osoba Główna (Pani)

 

Pójdę trochę tropem wróżb które robiłam dla Psotnik u góry, bo tam też wyszła karta sygnifikatora na końcu. "Jego myśli" jeśli leży obok sygnifikatora, wskazuje na myśli tej osoby, w tym przypadku Twoje. Domkniesz sprawy urzędowe lub kłótnie, które chodziły Tobie od dłuższego czasu po głowie i będziesz miała je wreszcie za sobą, co będzie wydarzeniem tygodnia.

9 godzin temu, Wildwood napisał:

Hmm nie znam sie na twoich kartach ale nieoczekiwane pieniadze moga znaczyc ze siostra byla zadowolona z mojej rady co mnie zaskoczylo bo  nie mamy dobrych relacji i ona zawsze jest do wszystkiego co powiem negatywnie nastawiona. Moze tak byc?

 

Myślę, że może być ;) Chyba nie ma lepszej interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
8 godzin temu, mika43 napisał:

Może i ja skorzystam po raz kolejny :) 
Co czeka mnie w najbliższym tygodniu, czyli do końca lutego :) Weryfikacja za tydzień :)

Pozdrawiam Magdalena 

 

Łaskawa Pani + Kradzież + Zdobycie Zaszczytów

 

@mika43 Hmmm... Karty mówią o tym, że ktoś straci na znaczeniu, a aby ktoś inny mógł być w centrum uwagi. Możliwy zwyczajny ochrzan za coś. Ktoś przypisze sobie czyjeś zasługi, albo podpisze się pod czyjąś pracą. Niestety nie mam pewności czy osobą stratną będziesz Ty czy bliska osoba w otoczeniu, w każdym razie pojawia się tutaj znowu karta łaskawej Pani, która przewija mi się w rozkładach i odegra ona rolę w tej sytuacji. Skłaniam się ku temu, że przyjdzie i będzie próbowała błyszczeć kosztem innych.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
8 godzin temu, shamansblues napisał:

Hej :) To i ja poproszę o wróżbę. Wysłałam parę dni temu CV do miejsca, w którym chciałabym odbyć staż pomimo tego, że nie spełniam tak w 100% najbardziej pożądanego wymagania - oni chcą konkretnych studiów, a ja jestem na pokrewnym kierunku, chociaż napisali, że ten mój też ewentualnie może być. Póki co jeszcze się nie odezwali, więc chcę zadać pytanie, czy mnie przyjmą. Wyślę swoje dane na priv. 

 

Krótkotrwała choroba + Małe dziecko + Wysoka Wygrana

 

Według kart powinni ;) Krótkotrwała choroba + Dziecko to podobno połóg, narodziny, i tutaj się urodzi chyba super okazja, chociaż mogą mieć lekki poślizg w odpowiedzi (choroba). Po za tym Dziecko to ktoś nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...