Skocz do zawartości

Waga do wiosny ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowo się odżywiam, uprawiam sport, przez stres prawdopodobnie pojawiłam się insulinemia. Jestem pod opieka endrokrynologa i braci rodzeń. Wiadomo najtrudniej pozbyć się ostatnich 4 kg. 
 

Przełozenie - Umiarkowanie Król monet Rydwan - trzymanie się zaleceń lekarzy spowoduje ruszenie do przodu 
 

Jak wyglądam obecnie - Świat - niby jest dobrze i niczego nie brakuje. Widać kobiece kształty. 
 

Jak chciałabym wyglądać ? - 7 pucharów - nie realnie jak do swoich możliwości fizycznych, ewentualnie raz tak raz inaczej. 
 

Moja motywacja - Kapłan - mam duża wiedzę i wsparcie ekspertów 

 

Co robić - Wieża - wprowadzić drastyczne zmiany 

 

Najlepsza dieta - 5 pucharów - odstawienia alkoholu to już zastosowałam od początku roku. Bracia Rodzeń zalecili odstawienie alko - jak to zadziała As monet Wieża - dobrze tutaj od razu ruszy ten nadmierny kg. Drugie zalecenie gdy po odstawienia alko nadal brak rezultatu odstawić kawę - Słońce Rydwan - tutaj widać ze odstawienie obu substancji może bardzo pięknie zadziałać. Choć już wieża przy alko jest dobrym rezultatem. 
 

Najlepszy sport - 9 mieczy - sport jest dobry, zwrócić uwagę na minimalizację stresu i dobry sen.

 

Moj wygląd za miesiąc - 3 momenty - tutaj uda się wejść na wyższy level i zejście największej ilości kg. 
 

Za trzy miesiące - 2 monety - może wahania 2 plus 2 minus 

 

Wygląd na wiosnę - 9 buław 7 buław 5 buław - utrzymanie rezultatu i bardziej sportowo sylwetka 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jak wyglądasz? Chyba idealnie. Masz wszystko czego Ci trzeba. Patrząc w lustro powinnaś być zadowolona.

Jak chciałabyś wyglądać? Masz w głowie jakiś ideał do którego dążysz

Twoja motywacja: albo katujesz się dla jakiegoś pana, albo to twoje poglądy. Masz w głowie konserwatywny obraz jak powinnaś wyglądać i nie spczniesz póki go nie osiągniesz. 

Co robić? Tak jak piszesz zmienić wszystko: dieta, więcej ruchu. Przeorganizuj życie. 

Najlepsza dieta: mniej jedz, ogranicz niektóre pokarmy

Jak to zadziała: będziesz miała szansę na wygląd z twoich marzeń (dobra pogubiłem się tam i nwm która karta do czego)

Najlepszy sport - taki, który wymaga wytrwałości. Regularny. 

Za miesiac - będziesz zdecydowanie krok do przodu 

Za trzy - może jakiś zastój się pojawi? I figura będzie stała w miejscu?

Na wiosnę: może i szczupła, ale kojarzy mi się, że możesz wyglądać na zmęczoną i styraną

 

Swoją drogą, fajny rozkład i pozwól, że pożyczę 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli coś robie to wyłącznie dla siebie, nigdy dla jakiegoś pana. 
Dieta już nic nie mogę ograniczyć, a na pewno nie powinnam jeść mniej. Mogę zmieniać ewentualnie składniki. Odżywiam się zdrowo od długiego czasu i trenuje minimum 5 razy w tygodniu. Ostatnio wprowadziłam zioła do swojej diety - poprawiające wrażliwość tkanek na insulinę oraz adaptogeny.  
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2021 o 09:12, zakretka23 napisał:

Przełozenie - Umiarkowanie Król monet Rydwan - na początku będzie spokojnie z rozwagą bez szaleństw, potem ruszy z kopyta może w więcej ruchu będzie 

 

Jak wyglądam obecnie - Świat - kobieco 
 

Jak chciałabym wyglądać ? - 7 pucharów - jak marzenie każdego, pięknie, romantycznie 
 

Moja motywacja - Kapłan - duża wiedzą, oddanie, na pewno też taka wiedzą wręcz naukowa. 

 

Co robić - Wieża - wprowadzić drastyczne zmiany 

 

Najlepsza dieta - 5 monet - taka trochę jakby nawet głodówka lub oczyszczanie choć wiem, że to zbyt mądre nie jest, ale ta karta tak mi się skojarzyło.

 

As monet Wieża - tak wprowadzić jakieś totalne, mocne zmiany 

 

 Słońce Rydwan - dobre widoki na przyszłość może właśnie jak wcześniej pisałam wejdzie ruch na świeżym powietrzu, bo jest słońce 
 

Najlepszy sport - 9 mieczy - może taki, który cię by tak bardzo nie obciążał 

 

Moj wygląd za miesiąc - 3 momenty -kobieco, ale będziesz dalej nad tym pracować, ulepszać 
 

Za trzy miesiące - 2 monety - już zejdzie, będzie mniej 

 

Wygląd na wiosnę - 9 buław 7 buław 5 buław - jak buławy to szczupła może rzeczywiście sportowa dalej walka 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Waga do wiosny ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...