Skocz do zawartości

Randka ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Walentynki w końcu za nami więc mogę spokojnie spytać: „Czy w ciągu 3 miesięcy pójdę na randkę?”

Wylosowałam trzy karty: Paź Mieczy, 2 Kielichów, Koło Fortuny. 
 

Wiadomo, najtrudniej jest obiektywnie zinterpretować karty dla samego siebie tak więc jestem ciekawa też Waszych komentarzy drodzy Forumowicze :) 

 

Paź Mieczy - zwykle jest nośnikiem wiadomości, informacji, przesłanym listem, mailem, sosem. Dość chłodna karta, racjonalna. 
 

2 Kielichów - z racji, że na karcie mam dwie postacie które ciś razem wytwarzają stawiam, że jest to pozytywna karta dla mojego pytania. Zabarwiona dobrymi uczuciami, emocjonalna. 
 

Ktokolwiek wyślę zaproszenie, które może być dość oschle to jednak będzie miał dobre intencje i jest ten kontekst „randki”.

 

Kolo Fortuny - życie jest zmienne. Jeśli teraz nie randkowalam- to niedługi będę ;) 

 

Nie mam za bardzo pomysły na tą kartę tutaj... :szukaj:

 

Odnośnik do komentarza

Obstawiam, że tak. Możecie się poznać przez Internet i w tym paziu widać wiadomości wysyłane przez komunikator / czat. W dwóch kielichach widzę randkę, a w Kole to, że odbędzie się to dosyć szybko i niespodziewanie. Z podsumowania wychodzi VI Kochankowie, także obstawiam randkę, jak najbardziej :) Życzę, żeby tak się spełniło.

Koło też może mówić o tym, że to osoba z przeznaczenia, która jest Ci pisana.

Edytowane przez Anastazja979
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Anastazja979 - nie chcę się napalać zbyt wcześnie jednak karty są dość przyjemne, zwłaszcza, że jest tam dwójka kielichów. Plus zwracam od pewnego czasu uwagę na ilustracje na kartach( dziękuję wszystkim za zwrócenie mi na to uwagi :) - a jest tam jednak para ludzi :D 

Nie mam nikogo na horyzoncie, starych „kotletów” nie będę odgrzewać więc zobaczymy co przyniesie los. 
Ślicznie Ci dziękuję :dance:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś być może Cię obserwuje w necie, w ciągu 3 miesięcy nawiąże kontakt i będzie to dla Ciebie niespodziewajka, ale brać brać, fortuna Kołem się toczy :) Będzie randka, pełna komunikacji (paz mieczy to elokwentny człowiek, gaduła i dyskutant) no i 2 kielichy - fajnie :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Też pomyślałam, że Paź to coś z internetem, albo sms'y :tak: Ja miałam jeszcze taki pogląd na Koło Fortuny (może głupi i przesadzam - ale kiedyś nie rozumiałam i nie czułam tej karty zupełnie, dumałam i w końcu wymyśliłam sobie takie a nie inne znaczenie) , że ono oznacza zdarzenia dookoła, na które nie mamy wpływu, ale one mają wpływ na nas. Myślę, że to ktoś inny trochę niespodziewanie wyśle Ci wiadomość z zaproszeniem :D Nie znasz dnia ani godziny :laugh:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gringe napisał:

Walentynki w końcu za nami więc mogę spokojnie spytać: „Czy w ciągu 3 miesięcy pójdę na randkę?”

Wylosowałam trzy karty: Paź Mieczy, 2 Kielichów, Koło Fortuny. 

Pójdziesz, pójdziesz - ale nie wtedy i nie z tym, o którym ewentualnie myślisz.

Koło Fortuny - co ma się zadziać to i tak się zadzieje - tu jest podpowiedź, żeby nie dopytywać: a z kim? kim będzie? jak będzie wyglądał? gdzie ta randka? (choć to kusi ;) wiem... ;) )

Powodzenia :serduszka2:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Mesi - czytasz w moich myślach jeśli chodzi o tego pana. No ale muszę sobie wbić do głowy, że on jest moim wytworem wyobraźni a nie czymś realnym. 
Mam nadzieję, że karty nie widzą jako „randki” spotkania z pewnym moim klientem od horoskopów który i tak zapowiedział, ze chciał się ze mną zobaczyć na żywo i zabrać ze sobą swoją dziewczynę. 
Kawa czy cokolwiek z eks- też wykluczam. 
Na randki internetowe się nie zapisuje bo tam „sromota i pożoga”. 
Dam znać 17 maja jak się karty zrealizowały :D

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

@Gringe i już kombinuje, no - tego wyklucza, tamtego nie dopuszcza :buhah:

Kochana - Koło Fortuny - więc niczego nie zakładaj, niczego nie wykluczaj i tak nie będziesz mieć na to wpływu ;)

No dobra - przy Kole Fortuny to zazwyczaj są nowe osoby :)

:koniczynka:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Mesi - o widzisz, i już jest lepiej ;) 

 

Przyznam, że mam problem z Kołem Firtuny w rozkładach bo nic oprócz tego, że to Los i że jak jest ok to będzie źle i na odwrót. 
Dziękuję zatem za tą informację. 
 

To tym bardziej nie rejestruje się na randki - dam szansę ludziom w realu ;) 

 

Dziękuję :bukiet3i:

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gringe napisał:

Przyznam, że mam problem z Kołem Firtuny w rozkładach bo nic oprócz tego, że to Los i że jak jest ok to będzie źle i na odwrót. 

No bo z tym Kołem Fortuny to tak jest, że jest "niespodziewane" - z tą interpretacją, że jak jest źle to będzie dobrze, a jak jest dobrze, to będzie do bani, to moim zdaniem taki wielki skrót myślowy / interpretacyjny (i tu można by rozwinąć wątek filozoficzny dotyczący pojęć dobra i zła ;) ) i wielkie uproszczenie.

Koło Fortuny należy do najsilniejszych kart transformacyjnych w Tarocie (m. in. Suliga chyba o tym pisze), więc będzie mówić o przemianie, o tym, że los wpływa na to, o co pytamy i o takim "darze losu". Czasami nastawiamy się, że będzie tak lub tak - a tu okazuje się, że jest jeszcze inaczej - tak, jak sami byśmy nie wymyślili ;) 

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Mesi - masz 100% racji z tą randką z osobą która nie zaspokoi potrzeb mojego serca. Sprawdziłam horoskop i niestety w progresjach mam aplikującą kwadraturę między P Księżycem a P Wenus. 
Nie nastraja mnie to optymistycznie. 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza

Myślę, że pójdziesz z młodym, bystrym mężczyzną. Co więcej spodobacie sie sobie i relacja będzie rozwijała się dalej. Koło Fortuny nie jest jasne do końca, ale z podsumowania wychodzą Kochankowie, więc jak najbardziej jest szansa nawet na miłość :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

I randka zrealizowała się szybciej niż sądziłam. Oczywiście ja miałam co innego na myśli niż karty ale...kawa z facetem to wg Tarota jest randka :wesoly:

W sobotę odwiedził mnie ex mąż po długiej kilkumiesięcznej przerwie. Wcześniej zresztą wymieniliśmy smsy( pasuje mi tu Paź Mieczy). Poszliśmy do sklepu z naszym dzieckiem i ex kupił spóźnione bożonarodzeniowe zabawki. Kupiłam dla nas kawę na wynos w Coście i siedzieliśmy na placu zabaw z naszym dzieckiem. Było milo i sympatycznie(2 Kielichów). W sumie od dłuższego czasu nie było tak spokojnie między nami. 
Dziękuję wszystkim za komentarze bo mieliście rację. 

Karty szybko się zrealizowały ale nie była to typowa randka ani spotkanie z osobą o której wcześnie myślałam.

PS. Paź Mieczy - też pokazał mi ex’a - pracuje on przez agencję więc do tego Pazika jak najbardziej pasuje. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Mesi - to bardzo Ci dziękuję za tą informację :) Są karty które lepiej rozumiem i czuję i takie które z którymi nie bardzo wiem, co mam zrobić. 
Raz jeszcze dziękuję za wszelkie sugestie!

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem będzie propozycja jakiegoś spotkania, ale nie wiem, czy dojdzie ono do skutku, bo jest koło na końcu, a fortuna jest zmienna... szkoda, że nie dociągnęłaś karty, bo nie wiadomo, co ten lis przyniesie. Może być niespodziewana randka lub w ostaniej chwili odwołana.

 

Trzymam kciuki!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Iwka78 - tak sobie myślę, że w tym Kole Fortuny to, co mam być to będzie. Od wizyt eksa nie ucieknę mimo, że w większości rusza mi nerwa... :( 

Jak coś ma nie dojść do skutku nigdy to może być i odwołane. Ogólnie, nie ma wpływu na decyzje Losu. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Ekspert
Napisano (edytowane)

Nie weryfikowałam tego wątku a więc: miałam możliwość pójścia na randkę ale...pan zirytował mnie swoim zachowaniem i odwołałam spotkanie. Dokładnie jak to pokazało Koło Fortuny. Oczywiście tak jak pisała @Mesi chodziło o nową osobę poznaną na portalu randkowym. 
Raz jeszcze wszystkim dziękuję ze wszystkie sugestie i wzbogacenie mojej wiedzy :D 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Randka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...