Jump to content

Czy w 2021 roku zamieszkam samodzielnie?

Recommended Posts

Gringe

Witam, rozłożyłam sobie karty na samodzielne zamieszkanie bez siostry - sytuacja u nas dziś doszła do stanu wrzenia, przygotowana jestem na wszystko po dzisiejszej kłótni. 
Użyłam całej talii Tarota. Wylosowałam:

Cesarz, Wisielec,Głupiec. 

sytuacja jest dość skomplikowana, zwłaszcza, że pojawiły się karty tylko z Arkan Wielkich. 

Cesarz- straszny uparciuch. Wszystko jest robione pod jego dyktando, on dowodzi. Ma swoj plan. 
Na samodzielne zamieszkanie karta jak najbardziej właściwa. 

Wisielec - zawieszenie sytuacji. Stagnacja. Wstrzymanie planów. Czekanie. 

Glupiec - wyruszenie w nową podróż, rozpoczęcie nowego cyklu, zdobywanie nowych doświadczeń( samodzielność)- karta bardzo „wyprowadzkowa”. 

I w sumie mam mętlik. Nie bardzo czuję tego Cesarza. 

z góry dziękuję za sugestie. 

Edited by Gringe
mezza

Odczytuję ten rozkład dwojako, gdyż:

1. Cesarz nie jest chętny do zmian, bo trochę dobrze mu siedzieć na tym tronie, a więc jedna strona nie będzie chciała ustąpić. Myślę, że przed Wami okres wyczekiwania i obserwacji ruchu drugiej strony. Na końcu Głupiec, który w sumie mówiłby o przeprowadzce gdyby nie poprzedzały go wcześniejsze karty. Ja myślę, że nie wyprowadzisz się, gdyż emocje opadną i wszystko zacznie się od nowa.

2. W drugiej wersji rzeczywiście może dojść do przeprowadzki, ale nie jest to poprzedzone żadnym natychmiastowym działaniem np. rozpoczęciem poszukiwania nowego lokum. O ile już do tego dojdzie, to upłynie trochę czasu. Wisielec ma to do siebie, że znajduje się w niezbyt komfortowej pozycji, to jednak ma pogląd na wiele spraw z innej perspektywy, które powstrzymują go przed działaniem.

• Super 1
Ragna

Nie, nie wyprowadzisz się. Cesarz jak szef podejmuje decyzje - ale nie jest wcale powiedziane, że dobre... Jaka to będzie decyzja mówią następne karty, czyli opóźnienie (Wisielec) zmian (Głupiec). Po za tym Cesarz to też chęć chronienia stabilności materialnej, więc z przyczyn finansowych decyzja o wyprowadzce będzie odwlekana.

• Super 1
Gringe

@mezza - dzięki za obiektywną interpretację :) 

Niestety stosunki z siostrą od czasu do czasu dochodzą do punktu wrzenia i to ona zawsze mnie straszy, że się wyprowadzi. Ja po dzisiejszym machnęłam na wszystko ręką- jak chce to niech idzie sama mieszkać, ja jej prosić już nie będę bo mam dość stawiania mnie w pozycji petenta. Mam dość czucia się na jej łasce i nie łasce. 
Zapewne sama nie zrobię pierwszego kroku i nagle się nie wyniosę, jak postawi mnie przed faktem dokonanym - no to trudno. Będę radzić sobie sama. 
Gorzej, że z sumy wychodzi mi Wieża a tu już pachnie jakimś załamaniem sytuacji. 

nastek96

Myślę, że cesarz pokazuje jak najbardziej samodzielne mieszkanie, choć przy tych kartach to jest raczej chęć do samotnego mieszkania. Niestety coś się stanie i obie zostaniecie w tym mieszkaniu. Sytuacja się nie zmieni i zawiśnie w powietrzu, jednak sam pomysł nie umrze, bo po okresie czekania plany odżyją. I bardzo możliwe, że zaczniesz planować znów wyprowadzkę lub nawet się wyprowadzisz. 

Z podsumowania Wieża, która jak najbardziej może być nowym domem :D

• W punkt 1
  • Super 1
Gringe

@Ragna też prawda. Zawsze chodzi o kasę. Jednak co się odwlecze to nie uciecze...

@nastek96 - w punkt. Przy Wisielcu wiem, że plany utkną w martwym punkcie póki sytuacja się nie zmieni. 

adamandium
2 godziny temu, Gringe napisał:

Witam, rozłożyłam sobie karty na samodzielne zamieszkanie bez siostry - sytuacja u nas dziś doszła do stanu wrzenia, przygotowana jestem na wszystko po dzisiejszej kłótni. 

sytuacja jest dość skomplikowana, zwłaszcza, że pojawiły się karty tylko z Arkan Wielkich. 

Cesarz- straszny uparciuch. Wszystko jest robione pod jego dyktando, on dowodzi. Ma swoj plan. 

Glupiec - wyruszenie w nową podróż, rozpoczęcie nowego cyklu, zdobywanie nowych doświadczeń( samodzielność)- karta bardzo „wyprowadzkowa”. 

I w dumie mam mętlik. Nie bardzo czuję tego Cesarza. 

Jest szansa, gdy sie zaprzesz i zmotywujesz stawiając na swoim - zamieszkasz sama. Tylko musisz sie odwiesić od skostniałych form - które nie służyły. Wtedy zaczniesz nową drogę od zera - czyli w Głupcu. 

Powodzenia !

Edited by adamandium
korekta
  • Like 1
  • Super 1
Gringe

Tak sobie myślałam o tym Cesarzu co mi wyszedł w rozkładzie. Cesarz to przede wszystkim strateg. Ma plan. Dobrze przemyślany. 
I tak się teraz czuję- coś dziś we mnie pękło. Zaczęłam kalkulować kasę. Są też inne okoliczności oprócz finansowych które mogą mnie wstrzymać jednak koło jesieni wiele spraw powinno się rozwiązać i faktycznie zacznę rozglądać się za nowym lokum. 
Z resztą, w Solariuszu na 21/22 jest u mnie przeprowadzka. 

• Super 1
  • Thanks! 1
W dniu 18.02.2021 o 17:21, Gringe napisał:

I w sumie mam mętlik. Nie bardzo czuję tego Cesarza. 

Wydaje mi się, że się wyprowadzisz z końcem roku, bo masz głupca na końcu, a głupiec to nowy cykl. 

• Lux 1

@Iwka78 - wyprowadzka z końcem roku by się pokrywała z moim horoskopem :) 

Jestem pełna obaw do zamieszkania osobno ale...powinno wyjść nam obu na dobre. 
Dam znać jeszcze jak sprawy się potoczyły. 

• Super 1