Skocz do zawartości

Czy w 2021 roku zamieszkam samodzielnie? ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, rozłożyłam sobie karty na samodzielne zamieszkanie bez siostry - sytuacja u nas dziś doszła do stanu wrzenia, przygotowana jestem na wszystko po dzisiejszej kłótni. 
Użyłam całej talii Tarota. Wylosowałam:

Cesarz, Wisielec,Głupiec. 
 

sytuacja jest dość skomplikowana, zwłaszcza, że pojawiły się karty tylko z Arkan Wielkich. 
 

Cesarz- straszny uparciuch. Wszystko jest robione pod jego dyktando, on dowodzi. Ma swoj plan. 
Na samodzielne zamieszkanie karta jak najbardziej właściwa. 
 

Wisielec - zawieszenie sytuacji. Stagnacja. Wstrzymanie planów. Czekanie. 
 

Glupiec - wyruszenie w nową podróż, rozpoczęcie nowego cyklu, zdobywanie nowych doświadczeń( samodzielność)- karta bardzo „wyprowadzkowa”. 


 

I w sumie mam mętlik. Nie bardzo czuję tego Cesarza. 
 

z góry dziękuję za sugestie. 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza

Odczytuję ten rozkład dwojako, gdyż:

 

1. Cesarz nie jest chętny do zmian, bo trochę dobrze mu siedzieć na tym tronie, a więc jedna strona nie będzie chciała ustąpić. Myślę, że przed Wami okres wyczekiwania i obserwacji ruchu drugiej strony. Na końcu Głupiec, który w sumie mówiłby o przeprowadzce gdyby nie poprzedzały go wcześniejsze karty. Ja myślę, że nie wyprowadzisz się, gdyż emocje opadną i wszystko zacznie się od nowa.

2. W drugiej wersji rzeczywiście może dojść do przeprowadzki, ale nie jest to poprzedzone żadnym natychmiastowym działaniem np. rozpoczęciem poszukiwania nowego lokum. O ile już do tego dojdzie, to upłynie trochę czasu. Wisielec ma to do siebie, że znajduje się w niezbyt komfortowej pozycji, to jednak ma pogląd na wiele spraw z innej perspektywy, które powstrzymują go przed działaniem.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Nie, nie wyprowadzisz się. Cesarz jak szef podejmuje decyzje - ale nie jest wcale powiedziane, że dobre... Jaka to będzie decyzja mówią następne karty, czyli opóźnienie (Wisielec) zmian (Głupiec). Po za tym Cesarz to też chęć chronienia stabilności materialnej, więc z przyczyn finansowych decyzja o wyprowadzce będzie odwlekana.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@mezza - dzięki za obiektywną interpretację :) 

Niestety stosunki z siostrą od czasu do czasu dochodzą do punktu wrzenia i to ona zawsze mnie straszy, że się wyprowadzi. Ja po dzisiejszym machnęłam na wszystko ręką- jak chce to niech idzie sama mieszkać, ja jej prosić już nie będę bo mam dość stawiania mnie w pozycji petenta. Mam dość czucia się na jej łasce i nie łasce. 
Zapewne sama nie zrobię pierwszego kroku i nagle się nie wyniosę, jak postawi mnie przed faktem dokonanym - no to trudno. Będę radzić sobie sama. 
Gorzej, że z sumy wychodzi mi Wieża a tu już pachnie jakimś załamaniem sytuacji. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że cesarz pokazuje jak najbardziej samodzielne mieszkanie, choć przy tych kartach to jest raczej chęć do samotnego mieszkania. Niestety coś się stanie i obie zostaniecie w tym mieszkaniu. Sytuacja się nie zmieni i zawiśnie w powietrzu, jednak sam pomysł nie umrze, bo po okresie czekania plany odżyją. I bardzo możliwe, że zaczniesz planować znów wyprowadzkę lub nawet się wyprowadzisz. 

Z podsumowania Wieża, która jak najbardziej może być nowym domem :D

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gringe napisał:

Witam, rozłożyłam sobie karty na samodzielne zamieszkanie bez siostry - sytuacja u nas dziś doszła do stanu wrzenia, przygotowana jestem na wszystko po dzisiejszej kłótni. 
Użyłam całej talii Tarota. Wylosowałam:

Cesarz, Wisielec,Głupiec. 
 

sytuacja jest dość skomplikowana, zwłaszcza, że pojawiły się karty tylko z Arkan Wielkich. 
 

Cesarz- straszny uparciuch. Wszystko jest robione pod jego dyktando, on dowodzi. Ma swoj plan. 
Na samodzielne zamieszkanie karta jak najbardziej właściwa. 
 

Wisielec - zawieszenie sytuacji. Stagnacja. Wstrzymanie planów. Czekanie. 
 

Glupiec - wyruszenie w nową podróż, rozpoczęcie nowego cyklu, zdobywanie nowych doświadczeń( samodzielność)- karta bardzo „wyprowadzkowa”. 


 

I w dumie mam mętlik. Nie bardzo czuję tego Cesarza. 
 

z góry dziękuję za sugestie. 

Jest szansa, gdy sie zaprzesz i zmotywujesz stawiając na swoim - zamieszkasz sama. Tylko musisz sie odwiesić od skostniałych form - które nie służyły. Wtedy zaczniesz nową drogę od zera - czyli w Głupcu. 

Powodzenia !

Edytowane przez adamandium
korekta
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Tak sobie myślałam o tym Cesarzu co mi wyszedł w rozkładzie. Cesarz to przede wszystkim strateg. Ma plan. Dobrze przemyślany. 
I tak się teraz czuję- coś dziś we mnie pękło. Zaczęłam kalkulować kasę. Są też inne okoliczności oprócz finansowych które mogą mnie wstrzymać jednak koło jesieni wiele spraw powinno się rozwiązać i faktycznie zacznę rozglądać się za nowym lokum. 
Z resztą, w Solariuszu na 21/22 jest u mnie przeprowadzka. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2021 o 17:21, Gringe napisał:

Witam, rozłożyłam sobie karty na samodzielne zamieszkanie bez siostry - sytuacja u nas dziś doszła do stanu wrzenia, przygotowana jestem na wszystko po dzisiejszej kłótni. 
Użyłam całej talii Tarota. Wylosowałam:

Cesarz, Wisielec,Głupiec. 
 

sytuacja jest dość skomplikowana, zwłaszcza, że pojawiły się karty tylko z Arkan Wielkich. 
 

Cesarz- straszny uparciuch. Wszystko jest robione pod jego dyktando, on dowodzi. Ma swoj plan. 
Na samodzielne zamieszkanie karta jak najbardziej właściwa. 
 

Wisielec - zawieszenie sytuacji. Stagnacja. Wstrzymanie planów. Czekanie. 
 

Glupiec - wyruszenie w nową podróż, rozpoczęcie nowego cyklu, zdobywanie nowych doświadczeń( samodzielność)- karta bardzo „wyprowadzkowa”. 


 

I w sumie mam mętlik. Nie bardzo czuję tego Cesarza. 
 

z góry dziękuję za sugestie. 

Wydaje mi się, że się wyprowadzisz z końcem roku, bo masz głupca na końcu, a głupiec to nowy cykl. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Iwka78 - wyprowadzka z końcem roku by się pokrywała z moim horoskopem :) 

Jestem pełna obaw do zamieszkania osobno ale...powinno wyjść nam obu na dobre. 
Dam znać jeszcze jak sprawy się potoczyły. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Patrząc na te karty - uważam że zamieszkasz bez siostry. Moim zdaniem stanie się to na przełomie znaku Ryb i Barana, ale następnego roku. Ze względu na to, że Wisielec trochę jednak odciąga w czasie. Cesarz- masz owszem postanowienie takie, ale to jest też tak średnio ruchliwa że tak się wyrażę karta. Natomiast Głupiec zapowiada nowe, nowy etap, nowe życie :)

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 hour ago, Lianna said:

Patrząc na te karty - uważam że zamieszkasz bez siostry. Moim zdaniem stanie się to na przełomie znaku Ryb i Barana, ale następnego roku. Ze względu na to, że Wisielec trochę jednak odciąga w czasie. Cesarz- masz owszem postanowienie takie, ale to jest też tak średnio ruchliwa że tak się wyrażę karta. Natomiast Głupiec zapowiada nowe, nowy etap, nowe życie :)

@Lianna - dam znać jak tylko coś zmieni się w tym temacie :)

Boję się zmian są one jednak nieuniknione. 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minute ago, Lianna said:

Poza tym -z sumy jest Wieża, a to duża zmiana jednak.

Ojj...w pierwszej kolejności miałam problem jaką ikonkę „lajknąć”... :obled:

Wieża to zawsze coś mi „pierdyknie” ale i tak mam wrażenie, że siedzę na tykającej bombie i w każdym momencie siorka może postawić mnie przed faktem dokonanym(niekoniecznie takim w którym uwzględnia mnie w tym planie). 
No nic, bezdomna raczej nie mogę być bo w najgorszym razie z urzędu dostanę się do jakiegoś „schroniska” z uwagi na dziecko. 
Ehh...pożyjemy, zobaczymy :( 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Cesarz włada i rządzi tym, co posiada, trzyma się tego, jakby nie Wisielec, myślała bym, że chodzi o własne mieszkanie, gdzie będziesz królem i wladcem, ale w tym przypadku, raczej chodzi o to, że zostaniesz jeszcze jakiś czas na swoim miejscu (w tym mieszkaniu, gdzie jesteś cały czas). Razem z Cesarzem Wisielec również zaznacza blokadę, martwy rynek, może przez covid, będziesz musiała pochodzić się i poczekać (Wisielec). Natomiast, jak blokada covidowa się skończy i wszystko nnagle odżyje, pojawi się ruch - szybko znajdziesz sobie mieszkanie, może to nawet będzie zaskakująca niespodzianka (Głupiec) :)

 

Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 2/18/2021 at 4:21 PM, Gringe said:

samodzielne zamieszkanie bez siostry - Wylosowałam:

Cesarz, Wisielec,Głupiec

Ja uważam ze tak. Jest upór na początku i nie ruszenie się z miejsca. Nie wiem kto wyszedł tu, Ty czy ktoś inny ale troszkę mam wrażenie jak by ktoś tutaj chciał komuś zrobić na złość?? Potem zmiana punktu widzenia takiego dość poważnego i wyprowadzka myślę to będzie taki spontan i będzie z tego bardzo uradowana. :) . Z ciekawości, w którym roku astrologicznym jesteś ? 

 

Edytowane przez HopeNot
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minutes ago, HopeNot said:

Ja uważam ze tak. Jest upór na początku i nie ruszenie się z miejsca. Nie wiem kto wyszedł tu, Ty czy ktoś inny ale troszkę mam wrażenie jak by ktoś tutaj chciał komuś zrobić na złość?? Potem zmiana punktu widzenia takiego dość poważnego i wyprowadzka myślę to będzie taki spontan i będzie z tego bardzo uradowana. :) .

 

Uparta to jestem ja - by mieszkać razem. Siostra ma inne stanowisko i już wiele razy mi mówiła, że potrzebuje większej swobody. Bardziej ona robi mi przysługę mieszkając ze mną niż ja jej :obled:

No trudno. Ja mam dość odczucia, że jestem na jej łasce( rachunki płacimy wspólnie, ona mnie nie utrzymuje finansowo). 
Mam wrażenie, że sytuacja się wyklaruje tak na przestrzeni listopad 2021-kwiecień 2022. 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • Ekspert

Weryfikacja: w roku 2021 nie wyprowadziłam się ani ja ani siostra. Wciąż mieszkamy razem.   Najprawdopodobniej siostra się wyprowadzi w przeciągu roku jak tylko uda się jej kupić coś na własność - jest w trakcie sprzedaży swojego domu i ma plan by kupić coś mniejszego.  Narazie stosunki mamy w porządku i oby ta tendencja się utrzymała :) 

  • Super 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy w 2021 roku zamieszkam samodzielnie? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...