Skocz do zawartości

Karty na marzec ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

aura: 6 mieczy, 8 mieczy, VII Rydwan

Uwolnienie z blokad i ruszenie naprzód. Skończy się zastój. Możliwe, że jakaś sytuacja mnie do tego zmusi.
praca: 2 buław, 3 denarów, 5 mieczy 

Chyba dostanę pracę, ale będzie mi w niej bardzo ciężko. Raczej nie popracuję tam zbyt długo.

finanse: paź mieczy, 8 denarów, XIII Śmierć

Coś tam chyba zarobię, ale nie będzie to stały dochód. Możliwy jakiś nagły wydatek.
uczucia: Moc, 10 mieczy, 8 buław

Prawdopodobnie czeka mnie zakończenie relacji albo jakaś gwałtowna zmiana w niej.

najważniejsze wydarzenie: kochankowie, władca, król buław

Podjęcie decyzji w sprawie jakiegoś mężczyzny. 
rada: król kielichów, IX Pustelnik, paź denarów

Opanowanie emocji i kierowanie się swoim interesem na chłodno.

 

jak spędzę urodziny: I Mag, 5 buław, IX Pustelnik

Chyba będzie za dużo szumu wokół mnie i będę miała ochotę się schować.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Aura: szykują się zmiany, wyjdziesz że wszystkiego co Cię blokuje i Cię zatrzymuje w miejscu, w końcu ruszysz do przodu. 

Praca: możesz dostać jakąś propozycję współpracy, którą będziesz rozważała, jednak ostatecznie tej pracy nie dostaniesz lub nie przyjmiesz 

Finanse: Myśle, że karty mogą podkreślić to co wyżej. Będzie jakaś rozmowa o pracę, jednak ostatecznie nie zarobisz w niej. 

Uczucia:Jeżeli jesteś w jakiejś relacji to na początku może być namiętnie, ale relacja umrze w bardzo szybkim tempie i nie będzie czego zbierać. 

Albo uda Ci się pokonać przeszkody i wskrzesić wegetującą relacje tak, że będzie miedzy wami gorąco.

Najważniejsze wydarzenie: Myślę, że pojawi się dwóch mężczyzn przy Tobie i będziesz musiała wybrać między nimi, może o tym mówi aura, że ruszysz do przodu w tej sferze 

Rada:skieruj swoje myśli do wewnątrz, skup się na tym co czujesz i poświęć ten czas na przemyślenia czym chciałabyś się zajmować. Nie masz pracy, a paź monet to osoba, która zaczyna. 

Urodziny: myślę, że będziesz w ten dzień duszą towarzystwa, otoczysz się grupą ludzi i ten Pustelnik ciężko określić. Może poswiecisz ten dzień na przemyślenia o przemijaniu, starzeniu się? 100 lat :prezent:

Aura pokazuje, że nie ważne co się stanie, miesiąc raczej upłynie dobrze 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Anastazja979 - mam takie wrażenie patrząc na Twoje karty, że marzec nie przyniesie jeszcze tak zdecydowanych zmian na jakie liczysz. 
W aurze miesiąca masz 6 Mieczy(karta Brama) ale po niej jest 8 Mieczy - to jak otwarte drzwi za którymi jest ściana. Sytuacja    jaka jest wkoło nas nie pozwoli Ci na ten moment w pełni rozwinąć skrzydeł a raczej skłoni do skupienia się na dobie i swoim wnętrzu. W 8 Mieczy człowiek czuje się bezsilny i ma wrażenie zderzania się ze ścianą, cokolwiek by nie robił i jak kombinował. Ta niemoc skłania do skierowania całej energii(myśli) ku swojemu wnętrzu. Rydwan jako ostatnia karta w aurze miesiąca może mówić, że mimo tej bezsilności Twoje myśli będą klarowne i logiczne( w Rydwanie umysł panuje nad emocjami). Człowiek jest świadomy tego co robi. Ma plan. Tu nie ma poddawania się emocjom. 
Podsumowując, mimo. że pojawią się pewne szanse to trzeba będzie poczekać. Pomyśleć logicznie. Kierować się racjonalnymi przesłankami. 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/19/2021 at 11:46 AM, Anastazja979 said:

praca: 2 buław, 3 denarów, 5 mieczy 

Tutaj jakieś rozważanie, dylemat. W 2 Buław vos mamy, ciś osiągnęliśmy śle nie wiadomo, co z tym zrobić dalej. Wahanie się. 
3 Denarów jest jakby potwierdzeniem tej dwójki - osiągnięcie jakiegoś poziomu, wymierne korzyści. Współpraca z kimś. 
5 Mieczy - rezygnacja. 
 

Może mimo osiągnięcia jakiegoś szczebla odnośnie pracy lub kariery, poddasz się lub zrezygnujesz. 2 Buław mówi o wahaniu, 5 Mieczy jest już podjętą decyzją. Odpuszczenie czegoś. Może nie zdecydujesz się na podjęcie nowego zajęcia. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/19/2021 at 11:46 AM, Anastazja979 said:

finanse: paź mieczy, 8 denarów, XIII Śmierć

Paź Mieczy przynosi jakieś wiadomości, informacje. 
8 Monet - jest to udoskonalanie swojego warsztatu( powtarzalności czynności), małe pieniądze, stały niewielki dochód. 
Śmierć- to profes, koniec jakiegoś etapu w Twoim życiu. Jeśli pobierałaś jakiś zasiłek to może być jego koniec. Koniec jakiegoś źródła dochodu. Transformacja w finansach. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/19/2021 at 11:46 AM, Anastazja979 said:

uczucia: Moc, 10 mieczy, 8 buław

Tutaj stawiałabym na przyśpieszenie bicia serca ale okraszone jakimś małym rozczarowaniem. Gorzej na pewno nie będzie niż jest( 10 zamyka). Przy 8 Buław to szybki, niespodziewany kontakt z kimś związanym z Twoimi uczuciami. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/19/2021 at 11:46 AM, Anastazja979 said:

najważniejsze wydarzenie: kochankowie, władca, król buław

Najważniejsze wydarzenia to podejmowanie decyzji( co potwierdzają poprzednie karty „dylematów”- 2 Buław). Zderzenie się ze „ścianą”(8 Mieczy) lub z czyimś planem(Cesarz)  - niekoniecznie chodzi tu o uczucia, może to dotyczyć pracy czy sfery zarobkowej. 
Król Buław - zaznacza się obecność mężczyzny na którym w jakiś sposób Ci zależy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/19/2021 at 11:46 AM, Anastazja979 said:

rada: król kielichów, IX Pustelnik, paź denarów

Rada czyli jak zachować się w nadchodzącym miesiącu? Podejść do siebie wyrozumiałe, empatycznie( Król Kielichów), odnieść się do swoich przeszłych doświadczeń i polubić chwilową samotność(Pustelnik), w Paziu Denarów- robić swoje małymi krokami i nie poddawać się nawet jeśli wszystko idzie w ślimaczym tempie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

aura: 6 mieczy, 8 mieczy, VII Rydwan

Porzucenie jakiś starych, powtarzających się schematów. Widać, że przed tobą zmiana w sposobie myślenia i podejścia do życia. Ruszysz do przodu, pozostawiając lęki i obawy. Czy przypadkiem nie myślisz o zmianie miejsca zamieszkania?
praca: 2 buław, 3 denarów, 5 mieczy 

Ja raczej nie widzę nowej pracy, a właśnie oczekiwanie na jakiś pozytywny rezultat. Mam wrażenie, że możesz dojść do jakiegoś etapu w czasie rekrutacji, ale finalnie wybiorą kogoś innego.

finanse: paź mieczy, 8 denarów, XIII Śmierć

Ja widziałabym jakiś dochód w internecie, może jakaś sprzedaż. Pieniądze powinny być, ale trzeba się trochę bardziej napracować.
uczucia: Moc, 10 mieczy, 8 buław

Chyba zakończysz jakiś kontakt, tak dosyć niespodziewanie. 

najważniejsze wydarzenie: kochankowie, władca, król buław

Będzie musiała podjąć decyzję, z którym Panem kontynuować znajomość.
rada: król kielichów, IX Pustelnik, paź denarów

Poświęć ten czas na naukę własnych emocji, przyjrzyj się temu, co w tobie siedzi.

 

jak spędzę urodziny: I Mag, 5 buław, IX Pustelnik

Nazwałabym to samotność w tłumie. Kontakty, życzenia, ale brak bratniej duszy obok siebie.

W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

aura: 6 mieczy, 8 mieczy, VII Rydwan

Będziesz chciała przed czymś uciec, odciąć się, ale nie będzie to takie łatwe. W połowie miesiąca możesz poczuć się jakbyś waliła glowa w mur, natomiast pod koniec ruszysz mocno z kopyta. 

W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

praca: 2 buław, 3 denarów, 5 mieczy 

Znajdziesz pracę, ale jest ona ciężka fizycznie i psychicznie, więc będziesz zastanawiała się czy warto w to brnąć. Ewentualnie może chodzić o to, że czujesz się zablokowana i nie znajdujesz nic co jest warte Twojej uwagi, pomimo to będziesz wysłała CV, ale nie będzie konkretnego odzewu

W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

finanse: paź mieczy, 8 denarów, XIII Śmierć

Możliwe, że będziesz musiała wyklocic się o pieniądze, może też być jakas usterka, która pozornie  wyda się niewielka, a będzie sporo kosztować 

W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

uczucia: Moc, 10 mieczy, 8 buław

Rozmowa dotycząca stawiania granic i ograniczania, która moze sprawic, ze niestety relacja nie przetrwa

W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: kochankowie, władca, król buław

Dokonanie wyboru pomiędzy mężczyzna, który jest nieco autorytarny władczy i reprezentujący stary model wychowania a jakimś zdobywcą. Możliwe, że mężczyzna w takim typie wpadnie Ci w oko :)

W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

rada: król kielichów, IX Pustelnik, paź denarów

Skup się na uczuciach swoich jak i jakiegoś mężczyzny, może trzeba będzie izolować się od otoczenia, aby zobaczyć komu na Tobie zależy

 

W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

jak spędzę urodziny: I Mag, 5 buław, IX Pustelnik

Tu jakiś facet może rozpętac jakaś awanturę przez którą będziesz chciała pobyć w swojej samotni

Udanego marca! Wspaniałych urodzin :koniczynka:

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

aura: 6 mieczy, 8 mieczy, VII Rydwan

Odetniesz się od czegoś co Ci nie służyło, przytłaczało i ruszysz zdecydowanie do przodu
praca: 2 buław, 3 denarów, 5 mieczy 

Jakaś propozycja pracy która będzie wymagała sporo wysiłku i nie zdecydujesz się na nią

finanse: paź mieczy, 8 denarów, XIII Śmierć

Będziesz musiała walczyć o pieniądze za swoją pracę
uczucia: Moc, 10 mieczy, 8 buław

Zakończysz jakaś znajomość gwałtownie, będzie to działanie na szybko pod wplywem emocji

najważniejsze wydarzenie: kochankowie, władca, król buław

Jakieś dylematy, wybory co do jakiegoś Pana
rada: król kielichów, IX Pustelnik, paź denarów

Zatrzymać się i spojrzeć na jakieś Pana pozbywając się emocji na chłodno

 

jak spędzę urodziny: I Mag, 5 buław, IX Pustelnik

Będzie dużo się działo, sporo osób wokół Ciebie a Ty będziesz miała ochotę się przed wszystkimi schować i pobyć sama ze sobą

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.02.2021 o 12:46, Anastazja979 napisał:

aura: 6 mieczy, 8 mieczy, VII Rydwan

Uwolnienie z blokad i ruszenie naprzód. Skończy się zastój. Możliwe, że jakaś sytuacja mnie do tego zmusi. Znalazłam pracę, choć tylko dorywczą i mam wrażenie, że związek też się rozwinął.


praca: 2 buław, 3 denarów, 5 mieczy 

Chyba dostanę pracę, ale będzie mi w niej bardzo ciężko. Raczej nie popracuję tam zbyt długo. Dostałam pracę w niewielkim wymiarze godzin. Musiałam się nauczyć wielu rzeczy. Teraz uczę się, jak przekazać wiedzę dalej, bo praca polega na prowadzeniu zajęć. Nie było lekko.

 

finanse: paź mieczy, 8 denarów, XIII Śmierć

Coś tam chyba zarobię, ale nie będzie to stały dochód. Możliwy jakiś nagły wydatek. Dostałam alimenty i liczę jeszcze na wypłatę do końca miesiąca. Wiem, że będzie niewielka, ale zawsze coś. Poza tym udało mi się sprzedać aż trzy talie. No i oszczędzałam jak szalona w tym miesiącu.


uczucia: Moc, 10 mieczy, 8 buław

Prawdopodobnie czeka mnie zakończenie relacji albo jakaś gwałtowna zmiana w niej. Staraliśmy się spędzić więcej czasu razem. Odbyliśmy też rozmowę o tym, jak widzimy naszą relację. Jak na razie jest bardzo pozytywnie :)

 

Cytat

najważniejsze wydarzenie: kochankowie, władca, król buław

Podjęcie decyzji w sprawie jakiegoś mężczyzny. Może chodzić o rozwinięcie relacji z chłopakiem.


rada: król kielichów, IX Pustelnik, paź denarów 

Opanowanie emocji i kierowanie się swoim interesem na chłodno. Myślę, że tu chodziło o opanowanie emocji (zamartwiałam się w tym miesiącu).

 

jak spędzę urodziny: I Mag, 5 buław, IX Pustelnik

Chyba będzie za dużo szumu wokół mnie i będę miała ochotę się schować. Spędziłam je z chłopakiem. Byliśmy na krótkiej przejażdżce i na lodach.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

Dziękuję wszystkim za interpretacje!

Edytowane przez Anastazja979
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Karty na marzec ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...