Skocz do zawartości

Czy do końca marca otworzą moją siłownię? ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

No musiałam wkleić ten rozkład bo się uśmiałam dobrze przy nim. 
Akurat mamy przyjemny babski wieczor z kartami Tarota. Karty dość dziś rozmowne ze mną, może z racji Księżyca w Bliźniętach. Tak więc spytałam się kiedy otworzą moją siłownię? Wylosowałam: Cesarz, Gwiazda, As Mieczy. 
Cesarz to...premier UK :D

W najbliższy poniedziałek ma ogłosić plan wyjścia z lockdownu. 
Cesarz po raz kolejny pokazał mi osobę „z planem”, stratega. Liczy się tylko on i jego wizja. 
Gwiazda niby jest pozytywną kartą, opiekuńczą ale...wielokrotnie zawiodła mnie na manowce pokazując jak bardzo „życzeniowe” jest moje pytanie. 
As Mieczy- niwa sytuacja, oczyszczająca rozmowa, odcięcie się, koniec. 
Tutaj bym patrzyła, że karta jest końcem zamknięcia, izolacji. 
Miecze to też informacje z racji żywiołu powietrza. Logika. 
Trochę mam dylemat ale skłaniam się, że premier ogłosi otwarcie siłowni do końca marca. Nowiny mają pojawić się już w poniedziałek. 

Odnośnik do komentarza

Cesarz jest konsekwentny i trzyma w ryzach 

Moim zdaniem nie. As ucina, as to też karta siły wyższej, mądrego planu nie takiego od czapy. Moim zdaniem nie otworzą natomiast mogą coś tam obiecać, że może niebawem, w niedalekiej przyszłości. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2021 o 23:22, Gringe napisał:

Cesarz, Gwiazda, As Mieczy. 

Cesarz wskazuje na to, że najwcześniej nastąpi w zodiakalnym Baranie czyli do 21 kwietnia, a najpóźniej do jesieni o czym mówi As Mieczy.

Takie ramy czasowe zarysowały się tutaj w kartach.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

12 kwietnia zostaną otwarte siłownie :) 

To jest najnowsze info po wystąpieniu premiera UK( w tym też otworzą znów sklepy bo narazie tylko spożywcze działają, oraz fryzjerów i kosmetyczki....ufff). 
Dziękuję za wszystkie wcześniejsze komentarze- As Mieczy wyszedł jednak na „Nie”. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Iwka78 - fajnie, że to napisałaś o tym opóźnieniu. W większości tarotowych pozycji piszą jaka Gwiazda jest rewelacyjna. Cud, miód i orzeszki po prostu...a ja już i ze swojego doświadczenia widzę, że to karta marzeń...niekoniecznie spełnionych. 
Fakt, nie otworzą w marcu ale jak nic się nie zawali to w połowie kwietnia już pójdę :) 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy do końca marca otworzą moją siłownię? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...