Skocz do zawartości

Pierwsza połowa marca ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zawsze bywa położyłam karty na pierwszą połowę marca :) jestem singielką ze stabilnym zatrudnieniem, która szuka miłości, ale jakoś ciężko ją znaleźć :)

 

Aura
Królowa denarów + 3 miecze + 10 pucharów

Kierowanie się rozumem, trochę refleksji co spowoduje, że odetnę się od tego co mi nie służy, co sprawia smutek. Dzięki temu zapanuje spokój i radość

 

Praca
cesarzowa + 7 denarów + 6 mieczy

Będę musiała poczekac trochę na zmiany, na nowy początek. Jakaś kobieta stanowcza jakby mi to utrudniała. Może będę musiała poczekać ze zmianą pracy lub nowymi obowiązkami

 

Uczucia
śmierć + kapłan + 3 puchary

Odrodzenie jakiejś fajnej znajomości, która da mi radość i energię. Jakieś miłe spotkania z kimś. Z racji, że jest tu śmierć to bym powiedziała, że z kimś kogo znam. Pomyślałam jeszcze, że ten kapłan może pokazywać mężczyznę, który jest żonaty i miłe spotkanie z nim

 

Najważniejsze wydarzenie
Umiarkowanie + 10 pucharów + 10 mieczy

Wydarzy się coś co zburzy naszą rodzinną sielankę i spokój

 

Rada
8 buław+ świat + 7 pucharów

Ruszyć pełna energii przed siebie w świat, nie bać się też marzyć

 

Może ktoś doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :)
 

Edytowane przez Mala_83
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/23/2021 at 7:16 PM, Mala_83 said:

Aura
Królowa denarów + 3 miecze + 10 pucharów

 Ja myślę, że klimat może być całkiem przyjemny. Królowa Denarów to kobieta która czuje, że „ma” i chodzi tu nie tylko o kasę. To jest mała Cesarzowa i ona po prostu czuje się spełniona i zadowolona z poziomu życia który wiedzie. W kontekście Twojego pytania nie widzę tutaj zarysowanej męskiej obecności, jednak zadowolenie z samej siebie. 
Uważam, że jest to przyjemna i dobrze wróżące karta ;) 

3 Mieczy może symbolizować jakieś wydarzenie, sytuację, gdzie będziesz musiała powiedzieć komuś „nie” a co za tym idzie kogoś po prostu rozczarować(zadać mu ból w sercu). 
10 Pucharów - stawiam, że ta odmowa będzie podyktowana Twoim dążeniem do rodzinnego szczęścia, zadowolenia. 
Nie sądzę abyś to Ty miała doznać uszczerbku na swoich emocjach -raczej będziesz w pozycji utrzymania tego, co masz( Denary to szeroko pojęte posiadanie). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/23/2021 at 7:16 PM, Mala_83 said:

Praca
cesarzowa + 7 denarów + 6 mieczy

I tutaj też uważam, że to Ty będziesz rozdawać karty. Ty będziesz decydować o zdarzeniach związanych z pracą. I będzie szło po Twojej myśli choć w 7 Denarów na zbiory trzeba poczekać. Przy czym w 7 Denarów(w przeciwieństwie np. do 4 Mieczy) - trzeba działać i to systematycznie i monotonnie. Dbać o zasiane ziarno by w przyszłości mieć z tego plon. To jest karta czekania ale w pozytywnym sensie. Czas wzrostu. I nic tutaj nie da się przyśpieszyć. 
6 Mieczy to Karta Brama i chyba najprzyjemniejsza karta z dworu Mieczy. Tutaj otwierają się przed Tobą nowe możlieiści, wyplywasz na szerokie wody o których nawet nie myślałaś wcześniej. Zaangażowanie w nowe sytuacje. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/23/2021 at 7:16 PM, Mala_83 said:

Uczucia
śmierć + kapłan + 3 puchary

Śmierć zamyka nam zawsze pewien tozdxiał w życiu. Definitywnie. Nie działa tu nagle jak to dzieje się w Wieży - tutaj był pewien proces po którym następuje odcięcie i przejście do nowego rozdziału. Transformacja. 
Kapłan jedt dla mnie symbolem osoby która nadaje nam komunikaty, wysyła wiadomości ale nie jedt nastawiona na dialog z Tobą. To osoba oczekująca, że uznasz jej racje za najwłaściwsze. Może to być ktoś kto doradzi Ci w sprawach sercowych. Z mojego doświadczenia nie jest to karta romansową czy uczuciowa - w tej karcie ktoś czuje się lepszy od Ciebie i jest zdystansowany emocjonalnie. Może zdasz sobie sprawę w ciągu miesiąca, że ktoś o kim myślałaś jest poza Twoim zasięgiem? 
3 Kielichów to zabawa w większym gronie a przynajmniej jeden facet i dwie kobiety. Może jakiś mężczyzna będzie „bajerować” Ciebie i Twoją koleżankę? Przed Kspłanem zwykle diedzą dwie osoby a w kolejnej karcie mamy 3 Kielichów - co znów potwierdza „trójkąt” towarzyski. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/23/2021 at 7:16 PM, Mala_83 said:

Najważniejsze wydarzenie
Umiarkowanie + 10 pucharów + 10 mieczy

Najważniejsze wydarzenie- patrząc na karty to utrzymanie balansu( znów karty podkreślające „posiadanie”, „utrzymanie”) - Umiarkowanie to balans, stałość. 
10 Pucharów to zadowolenie emocjonalne a 10 Mieczy- koniec cyklu(gorzej już nie będzie)- dla mnie te dwie 10 się równiważą i dają przesłanie- „ani lepiej ani gorzej nie będzie”-Co zapowiada już Umiar na początku rozkładu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Najważniejsze wydarzenie 

Umiarkowanie 10 pucharów 10 mieczy 


Najważniejsze wydarzenie zachowanie spokoju i równowagę emocjonalna, psychiczna w momencie nadchodzących zmian dotyczących kończącego się etapu życia 

Edytowane przez zakretka23
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 2/23/2021 at 7:16 PM, Mala_83 said:

Rada
8 buław+ świat + 7 pucharów

Co zatem robić? Jaka rada na ten miesiąc? 
W 8 Buław jesteśmy komunikatywni, energiczni, szybko łapiemy okazje. 
Świat to nowe możliwości i na nie trzeba być zdecydowanie otwartym i szybko podejmować wyzwanie. Może dotrą do Ciebie jakieś ciekawe informacje? Warto nad nimi pomyśleć i rozważyć różne opcje. Ogólnie czuję to jako nie zamykanie się na świat i jego możliwości. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Gringe i @zakretka23 za interpretacje w tym najważniejszym wydarzeniu trochę mnie ta 10 mieczy przeraziła że coś złego się może stać i obok 10 pucharów skojarzyłam z kimś z rodziny. Widzę że Wy inaczej spojrzalyscie na szczęście na te karty :)

Co do pracy to 6 mieczy może być nowym początkiem w sensie nowej pracy? Wcześniej jest 7 denarów więc to raczej odwleka ale chodzi mi po głowie zmiana. 

Jeszcze raz dziękuję za Wasze spojrzenie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Praca
cesarzowa + 7 denarów + 6 mieczy

 

W pracy widzę coś fajnego Cesarzowa pokazuje kobietę spełniona i zadowolona jeśli się nie rozleniwi, ale na nowe rozwiązanie trzeba będzie poczekać o czym mówi 7 monet. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
41 minutes ago, Mala_83 said:

Dzięki serdeczne @Gringe i @zakretka23 za interpretacje w tym najważniejszym wydarzeniu trochę mnie ta 10 mieczy przeraziła że coś złego się może stać i obok 10 pucharów skojarzyłam z kimś z rodziny. Widzę że Wy inaczej spojrzalyscie na szczęście na te karty :)

Co do pracy to 6 mieczy może być nowym początkiem w sensie nowej pracy? Wcześniej jest 7 denarów więc to raczej odwleka ale chodzi mi po głowie zmiana. 

Jeszcze raz dziękuję za Wasze spojrzenie :)

To zakeży jaka jest Twoja sytuacja wyjściowa na teraz. Czy masz pracę czy jesteś bezrobotna i czegoś szukasz? W Cesarzowiej widzę zadowolenie i moc sprawczą. Ona nie próżnuje a przechodzi do działania - jeśli szukasz pracy to tutaj widać, że przejmujesz inicjatywę i aktywnie działasz(przeglądasz ogłoszenia, wysyłasz CV), w 7 Monet zaznacza się czas czekania którego niczym nie przyspieszysz ale też karty radzą nie poddawać się i działać. 6 Mieczy to może być nowe zajęcie które otworzy nowe perspektywy. Bardzo fajna karta( zmienia sposib myślenia, człowiek skupia się tu na zupełnie odległych na ten moment sprawach). 
Na marginesie, 6 Mieczy wyszła kiedyś u mojej siostry w rozkładzie ogólnym w miejscu „przyszłość”- dostała ona pracę na etat w służbach publicznych a na moment rozkładania kart była w totalnej rozsypce psychicznej, skupiona na wychowywaniu dziecka i domu. Ta 6 Mieczy pokazała wtedy zupełnie inny świat dla niej, bardzo pozytywny i zupełnie nowy( nowy ląd). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gringe napisał:

To zakeży jaka jest Twoja sytuacja wyjściowa na teraz. Czy masz pracę czy jesteś bezrobotna i czegoś szukasz? W Cesarzowiej widzę zadowolenie i moc sprawczą. Ona nie próżnuje a przechodzi do działania - jeśli szukasz pracy to tutaj widać, że przejmujesz inicjatywę i aktywnie działasz(przeglądasz ogłoszenia, wysyłasz CV), w 7 Monet zaznacza się czas czekania którego niczym nie przyspieszysz ale też karty radzą nie poddawać się i działać. 6 Mieczy to może być nowe zajęcie które otworzy nowe perspektywy. Bardzo fajna karta( zmienia sposib myślenia, człowiek skupia się tu na zupełnie odległych na ten moment sprawach). 
Na marginesie, 6 Mieczy wyszła kiedyś u mojej siostry w rozkładzie ogólnym w miejscu „przyszłość”- dostała ona pracę na etat w służbach publicznych a na moment rozkładania kart była w totalnej rozsypce psychicznej, skupiona na wychowywaniu dziecka i domu. Ta 6 Mieczy pokazała wtedy zupełnie inny świat dla niej, bardzo pozytywny i zupełnie nowy( nowy ląd). 

Obecnie czuję wypalenie i znudzenie obecną pracą bo szefowa podcięła mi skrzydła i zastanawiam się co robić. Wysłała 2 CV ale obecnie nic bardzo więcej nie ma na rynku ciekawego. Może pojawia się nowe perspektywy w obecnej pracy :) zobaczymy :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 23.02.2021 o 20:16, Mala_83 napisał:

Aura
Królowa denarów + 3 miecze + 10 pucharów

Dbanie o siebie i swoj dobrobyt zaznaczylo się na pierwszym planie. Następnie wygląda na to, że mogą być sytuacje, które wymusza analizę na chlodno i sprawy pracy zejdą na drugi plan a skupisz się na rodzinie i najbliższych przyjaciołach 

W dniu 23.02.2021 o 20:16, Mala_83 napisał:

Praca
cesarzowa + 7 denarów + 6 mieczy

Niby na pierwszy rzut oka wygląda to dobrze, bo Cesarzowa wie czego chce i myślę, że uswiadomisz sobie, że ta praca i ciągłe czekanie na rezultaty, to nie dla Ciebie. Będziesz chciała ruszyć dalej w stronę czegoś nowego, nawet jeśli będzie się to wiązało z lękiem przed nieznanym :)

 

W dniu 23.02.2021 o 20:16, Mala_83 napisał:

Uczucia
śmierć + kapłan + 3 puchary

Powrot znajomości z mężczyzną, który był dla Ciebie autorytrtem i z którym zawsze miło spedzalas czas :)

W dniu 23.02.2021 o 20:16, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
Umiarkowanie + 10 pucharów + 10 mieczy

Wygląda na to, jakby sytuacja rodzinna miała ulec zmianie. Wydarzy się coś co zburzy spokój i nie będzie już odwrotu

 

W dniu 23.02.2021 o 20:16, Mala_83 napisał:

Rada
8 buław+ świat + 7 pucharów

Działaj, do odważnych świat należy :)

karty skojarzyly mi się  z cytatem Walta Disneya "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria co do tego najważniejszego wydarzenia trochę właśnie mam obawy, bo obecnie pogorszył mi się kontakt z siostrą przez jej zachowanie podczas rozstania z mężczyzna z którym była zaręczona. Mam nadzieję że karty w tej 10mieczy nie dotyczą pogorszenia jeszcze naszych stosunków. Zobaczymy co ta karta przyniesie... Oby nic strasznego

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.02.2021 o 20:16, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
Królowa denarów + 3 miecze + 10 pucharów

Było to okres z huśtawką nastrojów i skupieniem się na sobie i dbaniu o siebie. Zaczęłam pracę nad sobą z medytacją i afirmacjami. Zaczęłam też stawiać ludziom granice gdy coś mi nie odpowiadało to chyba te 3 miecze pokazały :)

 

Praca
cesarzowa + 7 denarów + 6 mieczy

Tutaj szefowa zablokowała moją zmianę działu, bo złożyłam papiery i szef drugiego działu chciał mnie do siebie, ale nie dostał pozwolenia.

 

Uczucia
śmierć + kapłan + 3 puchary

Po okresie ciszy odrodziła sie znajomość z Panem, który trochę się wycofał. Powróciliśmy do częstszego kontaktu i sporo ostatnio rozmawialiśmy a kapłan chyba mówi o tym, że Pan jest żonaty. Tutaj oprócz rozmów nic nie ma ale jakoś podnosi mnie to na duchu

 

Najważniejsze wydarzenie
Umiarkowanie + 10 pucharów + 10 mieczy

Tutaj pokazało odsuniecie się od pewnej osoby z którą miałam bardzo dobry kontakt, ale ostatnie jej zachowanie i kierowanie się zazdrością i zawiścią spowodowało, że na tą chwilę nie mam z nią kontaktu, bo źle na mnie działał

 

Rada
8 buław+ świat + 7 pucharów

Karty pokazały faktycznie, że mam ruszyć do przodu, bo ostatnio zamknęłam się w sobie i swoim świecie i bardziej się otworzyłam i zaczęłam faktycznie marzyć i myśleć pozytywnie :)

 

Dziękuję wszystkim za swoje interpretacje :)

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa marca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...