Skocz do zawartości

Nowy zakres obowiązków ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy nasz zespół przechodzi kryzys, jeden ekspert przeszedł na emeryturę w ucieczce przed wdrażaniem nowego systemy, drugi zaciążył. Nas jest coraz mniej a pracy coraz więcej. Zamiast kogoś zatrudnia rozdziela kolejne obowiązki. Zmienia całkowicie wszystko zakresy czynności. 
 

1. nowy zakres - as buław Kapłanka Mag - dużo nowego działania, trochę się kojarzy jak działanie pod ukryciem, widocznie dostanę jakaś działek, które było w rękach jedynie tej osoby 

 

2. jak sobie poradzę z nowymi obowiązkami - Umiarkowanie Krol monet Głupiec z innej tali dociagnelam ponownie Króla monet- spokojnie do tego tematu podejdę, Król monet wskazuje ze będę radzila sobie z nowymi tematy, Głupiec pokazuje ze niektóre będę robiła na nowo. 
 

3. rada - Wisielec Świat Rydwan - wyjdź ze swojej strefy komfortu, albo czas na zmianę pracy 

 

4. wynik dla mnie całej sytuacji - 2 monety 7 buław 6 buław (śmierć 6 mieczy królowa monet)  nie ma tutaj nic spektakularnego, widać elastyczność, dużo samozaparcia i poradzenia sobie. Zyskam doświadczenie które pozwoli mi bardziej uwierzyć w siebie.  

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Gość Sajya

1. Dużo nowej wiedzy, takiej która może Cię zdziwić i zaskoczyć. Zapalnik do nowych pomysłów

 

2. Poradzisz sobie, ale dużo rzeczy trzeba będzie zaczynać od początku 

 

3. Bardzo dużą zmianę karty sugerują,myślę, że warto rozejrzeć się za nową pracą, wykorzystać wiedzę stąd i ruszyć odważnie do przodu

 

4. Dużo się nauczysz i zmienisz pracę

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.03.2021 o 07:43, zakretka23 napisał:

W pracy nasz zespół przechodzi kryzys, jeden ekspert przeszedł na emeryturę w ucieczce przed wdrażaniem nowego systemy, drugi zaciążył. Nas jest coraz mniej a pracy coraz więcej. Zamiast kogoś zatrudnia rozdziela kolejne obowiązki. Zmienia całkowicie wszystko zakresy czynności. 
 

1. nowy zakres - as buław Kapłanka Mag - dużo nowego działania, trochę się kojarzy jak działanie pod ukryciem, widocznie dostanę jakaś działek, które było w rękach jedynie tej osoby 

 

2. jak sobie poradzę z nowymi obowiązkami - Umiarkowanie Krol monet Głupiec z innej tali dociagnelam ponownie Króla monet- spokojnie do tego tematu podejdę, Król monet wskazuje ze będę radzila sobie z nowymi tematy, Głupiec pokazuje ze niektóre będę robiła na nowo. 
 

3. rada - Wisielec Świat Rydwan - wyjdź ze swojej strefy komfortu, albo czas na zmianę pracy 

 

4. wynik dla mnie całej sytuacji - 2 monety 7 buław 6 buław (śmierć 6 mieczy królowa monet)  nie ma tutaj nic spektakularnego, widać elastyczność, dużo samozaparcia i poradzenia sobie. Zyskam doświadczenie które pozwoli mi bardziej uwierzyć w siebie.  

U mnie jest dokładnie to samo. Ciąże w obawie przed nowościami i teraz przesuwają na innych w sumie robisz na dwa etaty, ale przechodząc do rozkładu 

1.dużo nowego i na szybko, coś na już. Trzeba będzie tutaj mieć dużo doświadczenia i włożyć sporo skupienia się. 

2. Poradzisz sobie bardzo dobrze, czasem coś zrobisz spontanicznie w ciemno, ale i tak wyjdzie to dobrze

3. Bądź odważna, wyjdź że Stefy komfortu 

7. W tej 7 bulaw może być trochę spięć albo rywalizacji jeśli taka mogłaby się pojawić. To będzie dla Ciebie ogromną zmiana, ale i szansa. Zastanawiam się czy nie zmienisz niebawem pracy na lepszą. 

Trzymam kciuki i życzę powodzenia. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.03.2021 o 20:19, Sajya napisał:

1. Dużo nowej wiedzy, takiej która może Cię zdziwić i zaskoczyć. Zapalnik do nowych pomysłów

 

2. Poradzisz sobie, ale dużo rzeczy trzeba będzie zaczynać od początku 

 

3. Bardzo dużą zmianę karty sugerują,myślę, że warto rozejrzeć się za nową pracą, wykorzystać wiedzę stąd i ruszyć odważnie do przodu

 

4. Dużo się nauczysz i zmienisz pracę

 

Powodzenia

Zgadza się mam pomysł na dalszy rozwój swoje drogi zawodowej dzięki temu, ze dostałam administrowanie systemem - połączyć finanse z IT 


 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

WERYFIKACJA nowy zakres nie sprawia mi problemu, chetnie uczę się nowych rzeczy. 
Jak sobie poradzę umiarkowanie Król monet Głupiec - tutaj może być pokazane administrowanie nowym system mam to robić z nowym kolega. 
 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Nowy zakres obowiązków ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...