Skocz do zawartości

Gdzie mój dysk? ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś posiałam swój dysk przenośny, a było tam dużo ważnych rzeczy :(

Zapytałam kart gdzie się znajduje?

Koło Fortuny + 10 kielichów + 2 denary

 

Koło mi się kojarzy z jakimś okrągłym miejscem, coś w kształcie koła, albo czymś na kółkach, 10 kielichów z domem rodzinnym, miejscem które dobrze znam, a 2 denary znów, coś na kółkach, albo miejsce gdzie trzeba stać, łapać równowagę. Dodatkowo Koło wskazuje na przypadkowe miejsce. Może zostawiłam w tramwaju, czy samochodzie u kogoś. Jeszcze jakaś walizka na kółkach mi się kojarzy.

Jak się spełnią moje oczekiwania w sprawie znalezienia go? 

Słońce + 4 miecze + 8 denarów

Muszę poszukać dokładnie, skrupulatnie na co wskazuje 8 denarów, może w pracy (też 8 denarów). Muszę podejść na chłodno (Słońce + 4 miecze), a dostanę olśnienia.

Jak sądzicie?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Gdzieś posiałam swój dysk przenośny, a było tam dużo ważnych rzeczy :(

Zapytałam kart gdzie się znajduje?

Koło Fortuny + 10 kielichów + 2 denary

 

Koło mi się kojarzy z jakimś okrągłym miejscem, coś w kształcie koła, albo czymś na kółkach, 10 kielichów z domem rodzinnym, miejscem które dobrze znam, a 2 denary znów, coś na kółkach, albo miejsce gdzie trzeba stać, łapać równowagę. Dodatkowo Koło wskazuje na przypadkowe miejsce. Może zostawiłam w tramwaju, czy samochodzie u kogoś. Jeszcze jakaś walizka na kółkach mi się kojarzy.


Jak się spełnią moje oczekiwania w sprawie znalezienia go? 

Słońce + 4 miecze + 8 denarów

Muszę poszukać dokładnie, skrupulatnie na co wskazuje 8 denarów, może w pracy (też 8 denarów). Muszę podejść na chłodno (Słońce + 4 miecze), a dostanę olśnienia.

Jak sądzicie?

Zrobil nam sie kacik zaginionych rzeczy :sark:

 

Kolo moze wskazywac na jakies losowe sprawy czyli np zgubienie, ale takze rower/samochod masz samochod ?moze w samochodzie?) Pralka?? w sensie w bebnie pralki? 

10kieli dom, ale tez mogla byc rodzinna impreza. ' 

2 denary moze to sie przemieszczac?od prawej do lewej albo po jakims wytyczonym torze jak na 2 denarach.

 

edit: misy, popielniczki, czsami w domach wklsda sie male rzeczy typu klucze pendrive do taki malych okraglych  krysztalowych pojemnikow. 

 

 No takie mam skojarzenia.

 

Mysle ze slonce mowi o tym ze masz szanse odnalezc zaginiony przedmiot. I w 4mieczach albo odczekac swoje albo kierowac sie rozumem. 8 denarow tak jak poszesz mowi o solidnych porzadkach.

Edytowane przez Wildwood
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
5 hours ago, Sunrise009 said:

Zapytałam kart gdzie się znajduje?

Koło Fortuny + 10 kielichów + 2 

W miejscu gdzie spotykasz się ze swoją całą rodziną od czasu do czasu.

Koło fortuny- okrągły stolik, miejsce gdzie trzymasz płyty i okrągłe rzeczy 

2 denarow pokazała mi raz kable. 

Może warto przyjrzeć się obrazkom na kartach po więcej szczegółów? 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Gdzie mój dysk? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...