Skocz do zawartości

Dieta a choroba ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zrobiłem krótki rozkład na temat zdrowia:

Czy po zakończeniu diety uda mi się pozbyć dolegliwości?

 

4 buław, Księżyc, Cesarzowa

 

Martwi mnie tylko ten księżyc. Rozkład fajnie się zaczyna 4 buław, która mówi o zwycięstwie. Kończy cesarzowa, która również mówi o dobrobycie i to raczej dobra karta na zdrowie. Z podsumowania również wychodzi Cesarzowa.

Nie do końca wiem jak go odczytać. Czy to jest bardziej iluzja, że pozbędę się choroby, czy raczej oznacza spełnione marzenie, ponieważ zarówno przed i po nim stoją pozytywne karty.

Ogólnie ta dieta to głodówka, znalazłem nawet informacje, że Księżyc to symbol różnych diet oczyszczających, w tym głodówek.

Więc raczej karty mówią pozytywnie. Jak myślicie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@nastek96 - tak sobie myślę, skoro Księżyc jest w środku to jest jakby „zablokowany” przez dwie pozytywne karty po bokach. Z jednej strony 4 Buław mówi o świętowaniu, festynie, radości a z drugiej Cesarzowa która jest pewna powziętych decyzji i tego, co robi. Może ten Księżyc w tym przypadku oznaczać, że kierowałeś się intuicją przy podejmowaniu decyzji i jest ona słuszna i dobra dla Ciebie. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Prócz tego może tutaj być alergia.

Twoje pytanie jednak brzmi czy po zakończeniu diety dolegliwości przejdą ? Moim zdaniem częściowo, a może nawet ukazać się coś ukrytego dotychczas. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Tak, kierowałem się intuicją. Postawiłem na medycynę naturalną, nie ma tam żadnych badań, tylko ludowa wiedzą i zawierzyłem jej. 

Jeśli ukaże się coś ukrytego to też nie będzie źle. Lepiej wiedzieć na co się choruje i walczyć z tym od zarodka niż pozwolić chorobie się rozwijać.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, nastek96 napisał:

Tak, kierowałem się intuicją. Postawiłem na medycynę naturalną, nie ma tam żadnych badań, tylko ludowa wiedzą i zawierzyłem jej. 

Jeśli ukaże się coś ukrytego to też nie będzie źle. Lepiej wiedzieć na co się choruje i walczyć z tym od zarodka niż pozwolić chorobie się rozwijać.

Bardziej miałam na mysli przyczynę dolegliwości. Jeśli alergia to jest pokarmowa i wyrzuca tez na skórze. Twoje postępowanie uspokoi organizm i powinnaś mieć spokój przynajmniej na jakoś czas.  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.03.2021 o 07:49, nastek96 napisał:

 

4 buław, Księżyc, Cesarzowa

Jesteś mężczyzną z tego co zrozumiałam, także troszkę uważaj: zgodzę się z Zakrętką - tu wyrażnie widać nadmiar hormonów damskich. Poza tym, bardzo mi się kojarzą zaburzenia pokarmowe (wszystkie karty), i przede wszystkim - nie jestem lekarzem oczywiście - kojarzy mi się to z cukrzycą (4 buław - radość, święto, a z Cesarzową - cukier).   

Skonsultowałabym się ze specjalistom, zwyczajnie nawet pod tym względem, czy z Twoją chorobą można tak eksperymentować. Co do reszty teraz tacy dietolodzy są, że Ci i wege, i jakąkolwiek naturalną dietę dopasują do potrzeb.

 

Dużo zdrowia życzę :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo.

Cukrzycy na pewno nie mam. Kiedyś byłem uzależniony od słodyczy, ale już je odstawiłem. Ostatnio zjadłem trochę tortu i ciasta - żadnych zmian w samopoczuciu. Robiłem też sobie kiedyś badania krwii profilaktycznie i cukier wyszedł w normie. 

Ostatnio zmieniłem dietę i lepiej się odżywiam, dieta pomogła. Z zaburzeń już się raczej wyleczyłem. Mogę jeść jajka i pić mleko bez żadnych skutków ubocznych. 

Nad hormonami pomyśle :)

Odnośnik do komentarza

Choć w sumie nwm, czy jest sens badać hormony. 

Jeszcze nie pisałem, bo chciałem zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. Przede wszystkim dzięki diecie udało mi się poradzić z dolegliwościami skórnymi i również wyszły na jaw sprawy z układem moczowym z czym również już sobie poradziłem.

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Dieta a choroba ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...