Skocz do zawartości

Boi sie zwiazku, co dalej? ZWERYFIKOWANE


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkowo, czekając i będąc zaabsorbowaną innym panem, poznalam pana X. 

I z tym Panem X mamy nieodłączny kontakt do dziś. Chociaz nie planowalam, mialam dość, on się napatoczył. I tak został przez dwa miesiące. On po związkowych przejściach, dziewczyna mu serce złamała, ja też po związkowych przejsciach, nieufnosc przez zdradę. 

Czujemy, ze to moze isc tylko w kierunku zwiazku, bo rozumiemy się na kazdych płaszczyznach. Jednak po kilku spotkaniach on spanikowal, bo czuje cos, ale nie wie jak to określić. I boi sie, ze to nie to, bo poprzedni zwiazek go pochłonął, a ten nie.

Zerwalismy kontakt, co bylo trudne, bo ani on, ani ja nie potrafimy wytrzymac i tak czy siak jakis sms leci, a pozniej znowu nie mozemy sie pozegnac. Boi sie, ze sie we mnie nie zakocha i ze zmarnuje mój czas. Miota sie, nie chce mnie puścić. Wczoraj znowu się pozegnalismy, bardzo tego niechcąc. 

 

Nie wiem co dalej. Mialam odpuscic karty, ale może jakos pomogą... 

 

Czy on sie jeszcze odezwie? 

Pustelnik - 9 buław - 6 kielichów 

Póki co czuje sie samotny i mysli, chce byc ostrozny. 6 kielichów to tęsknota i wspomnienia. Brak działania. Nie odezwie sie, będę w jego głowie bardziej. :(

 

Jak potoczy się ta relacja do końca miesiąca? 

7 denarów - 7 mieczy - gwiazda

 Wycofanie, rozstanie, odejscie kazdy w swoja strone i.. Rozpoczęcie nowego rozdzialu, osobno. :(

 

Co powinnam zrobić? 

Królowa buław 

Znaleźć inne zajęcie, przenieść energie np. na pracę. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Pustelnik wraca myślami w przeszłość, 6 kielichów też..9 kijów to defensywa..Karta kogoś kto zaliczył haniebny wpierdziel... I teraz stoi z kijem w ręce i broni swojego...

On jeszcze nie jest gotowy

. Relacja jeszcze będzie... Póki co 7 den i 7 mieczy mówią o stagnacji i na jego wymykaniu się z relacji..

Zawsze mam problemy z interpretacją karty gwiazdy... z jednej strony pokazuje opcje do spełnienia z drugiej nadzieje..

Skoncentruj się na sobie

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Pustelnik oznacza, ze na obecna chwile nie ma zamiaru się wiązać. Jemu jest dobrze samemu. 9 buław to obrona tego stanu rzeczy. 6 pucharów wracanie do kontaktów z Tobą. 
 

Jak potoczy się relacja ? Nie potoczy się z tego nic nie będzie. Mogą być jakieś plany, ze może za jakiś czas, ale z tego nic nie wyjdzie. 
 

Co zrobić ? Skoncentruj się na sobie. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 3/11/2021 at 10:36 AM, olejos said:

Czy on sie jeszcze odezwie? 

Pustelnik - 9 buław - 6 kielichów 

Póki co czuje sie samotny i mysli, chce byc ostrozny. 6 kielichów to tęsknota i wspomnienia. Brak działania. Nie odezwie sie, będę w jego głowie bardziej. :(

 

Jak potoczy się ta relacja do końca miesiąca? 

7 denarów - 7 mieczy - gwiazda

 Wycofanie, rozstanie, odejscie kazdy w swoja strone i.. Rozpoczęcie nowego rozdzialu, osobno. :(

 

Co powinnam zrobić? 

Królowa buław

Karty kartami ale czytając twój post uważam że nie powinnaś odpuszczać o czym mówi K. Bulaw, ona walczy o swoje, jest pewna siebie, zadziorna i flirciarska. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 11:36, olejos napisał:

Przypadkowo, czekając i będąc zaabsorbowaną innym panem, poznalam pana X. 

I z tym Panem X mamy nieodłączny kontakt do dziś. Chociaz nie planowalam, mialam dość, on się napatoczył. I tak został przez dwa miesiące. On po związkowych przejściach, dziewczyna mu serce złamała, ja też po związkowych przejsciach, nieufnosc przez zdradę. 

Czujemy, ze to moze isc tylko w kierunku zwiazku, bo rozumiemy się na kazdych płaszczyznach. Jednak po kilku spotkaniach on spanikowal, bo czuje cos, ale nie wie jak to określić. I boi sie, ze to nie to, bo poprzedni zwiazek go pochłonął, a ten nie.

Zerwalismy kontakt, co bylo trudne, bo ani on, ani ja nie potrafimy wytrzymac i tak czy siak jakis sms leci, a pozniej znowu nie mozemy sie pozegnac. Boi sie, ze sie we mnie nie zakocha i ze zmarnuje mój czas. Miota sie, nie chce mnie puścić. Wczoraj znowu się pozegnalismy, bardzo tego niechcąc. 

 

Nie wiem co dalej. Mialam odpuscic karty, ale może jakos pomogą... 

 

Czy on sie jeszcze odezwie? 

Pustelnik - 9 buław - 6 kielichów 

Póki co czuje sie samotny i mysli, chce byc ostrozny. 6 kielichów to tęsknota i wspomnienia. Brak działania. Nie odezwie sie, będę w jego głowie bardziej. :(

 

Jak potoczy się ta relacja do końca miesiąca? 

7 denarów - 7 mieczy - gwiazda

 Wycofanie, rozstanie, odejscie kazdy w swoja strone i.. Rozpoczęcie nowego rozdzialu, osobno. :(

 

Co powinnam zrobić? 

Królowa buław 

Znaleźć inne zajęcie, przenieść energie np. na pracę. 

Na razie się nie odezwie, bo musi przemyśleć, ale myśli czule.
 

I.... nie płakałabym aż tak bardzo, bo w Gwieździe jest nadzieja, na uzdrowienie sytuacji. 7 mieczy ukrywa uczucia, 7 mieczy to również spryt. 7 denarów mówi o czekaniu, a siodemki same w sobie stawiają nas w sytuacji wyzwania, to jestem skłonna stwierdzić, że on czeka na Twój konkretny ruch wyrażony w radzie (Królowa Buław). Ten człowiek potrzebuje czasu, ale Buławowa bierze sprawy w swoje ręce. Ustalcie konkretnie co Was łączy, 7 mieczy mówi również o tym, żeby nie kłamać, nie dać się zwieść. Z podsumy mi wyszło Słońce, jeśli dobrze obliczyłam (metodą HB wyszli mi Kochankowie, a ta karta to miłość, wybór podyktowany miłością) więc tym bardziej warto próbować imo.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, HopeNot napisał:

Karty kartami ale czytając twój post uważam że nie powinnaś odpuszczać o czym mówi K. Bulaw, ona walczy o swoje, jest pewna siebie, zadziorna i flirciarska. 

Też tak bym odczytała tą kartę. Królowa buław to Twoja inicjatywa.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Spędzony bardzo miło weekend. Porozmawialismy, on po prostu się boi i potrzebuje czasu. Prosił o cierpliwość. Chce sie oswoić, nie chce sie oparzyc. Póki co tego nie nazywamy w ogóle. Po prostu żyjemy. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 11:36, olejos napisał:

Czy on sie jeszcze odezwie? 

Pustelnik - 9 buław - 6 kielichów 

 

Czuje się samotny, dochodzi do siebie po zranieniu przez kogoś. Widać tutaj jego walkę z samym sobą, ale myśli o Tobie i miło wspomina. Kontaktu na tą chwilę nie będzie a raczej rozmyślanie o Tobie

 

W dniu 11.03.2021 o 11:36, olejos napisał:

 

Jak potoczy się ta relacja do końca miesiąca? 

7 denarów - 7 mieczy - gwiazda

To nie jest czas dla Was, jeszcze nie teraz. Mogą być jakieś plany, nadzieje ale do końca miesiąca nic z tego nie będzie

W dniu 11.03.2021 o 11:36, olejos napisał:

 

Co powinnam zrobić? 

Królowa buław 

 

Może wyjść z inicjatywą?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2021 o 20:26, olejos napisał:

Spędzony bardzo miło weekend. Porozmawialismy, on po prostu się boi i potrzebuje czasu. Prosił o cierpliwość. Chce sie oswoić, nie chce sie oparzyc. Póki co tego nie nazywamy w ogóle. Po prostu żyjemy. 

Doceniam szczerość. Jasno powiedział Ci na czym stoisz

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 11.03.2021 o 11:36, olejos napisał:

 

 

Czy on sie jeszcze odezwie? 

Pustelnik - 9 buław - 6 kielichów 

On potrzebuje chwili bycia sam (aby sonie sprawe przemyslec - eremita), wiec na chwile sie wycofal. Jednak sentyment do ciebie (6 kielichow), spwooduje, ze sie nagle odezwie (6 kielichow). 

 

Jak potoczy się ta relacja do końca miesiąca? 

7 denarów - 7 mieczy - gwiazda

 To bedzie okres czekania i czekania na to, aby druga osoba sie w koncu okreslila (7 monet). Mozesz takze zauwazyc, ze on cie takze unika (7 mieczy), bo nie chce za bardzo sie odkrywac (Gwiazda - nagosc). 

 

Co powinnam zrobić? 

Królowa buław 

Powinnas absolutnie przyjac postawe krolowej palek, a wiec nie walcz o niego, nie lataj za nim. Ty jestes krolowa, i to palek (godnosc) jaka sie ceni, ma pozycje, i to on powinien sie starac. Miej swoja godnosc (krolowa palek), i czekaj.

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Boi sie zwiazku, co dalej? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...