Skocz do zawartości

Zacny deal ZWERYFIKOWANE


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli, jak to mówią w branży ''wejdzie mi deal' tj umowa z klientem, to wpadnie mi około 4, 5 tys. Oczywiście, jestem napalona na nią jak komornik na szafę. Branża artystyczna, zajmujemy się kręceniem filmów.

 

Jak będzie przebiegała współpraca z firmą XXX?

 

3 denary, 9 kielichów, gwiazda

 

No właśnie gwiazda... Nie ogarniam tej karty.. Wiem tylko,że pokazuje opiekę sił wyższych, bądź mówi o okazji, którą szybko trzeba wykorzystać... Ale może mówić też o nadziei.. Również rozciąga w czasie..Często artyzm mi pokazuje, więc może pokazuje wprost film?

 

Zadałam takie pytanie, bo nie lubię zadawać pytań od ''czy''

 

Obstawiam,że wejdą.. widać moje samozadowolenie i 3 den, które mówi mi wprost o pracy...Szkoda,że nie ma żadnych kart wiążących typu kochankowie... Wejdą, ale za jakiś czas...

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze będzie wyglądała współpraca i moim zdaniem otrzymasz pieniądze o których wspominasz. Jako ze to branża filmowa karta gwiazda jest jak najbardziej na miejscu. Reszta kart pokazuje umowę i satysfakcję ze współpracy. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arcan napisał:

Weryfikacja: działowi hr nie o to chodzi...chcieliby lepszej jakości....

 

Czyli nie :(

Gwiazda to przede wszystkim nasze nadzieje, karta wskazuje na to że jest nadzieja. Nigdzie się nie spotkałam, że Gwiazda wieści pozytywne spełnienie jakiejś sprawy. Raczej że są możliwości do wykorzystania.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Zacny deal ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...