Skocz do zawartości

Co mi da kurs języka angielskiego? ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, prawdopodobnie rozpocznę kurs języka angielskiego od 24 marca, stąd moje pytanie: „Co mi da ten kurs?”

 

Wylosowałam: Kapłanka, Umiarkowanie i As Monet.

 

Według mnie karty są całkiem fajne. W Kapłance jest posiadanie wiedzy, wzbogacenie siebie, swojego wnętrza, rozwój osobisty.  Umiarkowanie to stałość. As Monet to nowy początek ale też szansa na zyskanie czegoś, a w tym wypadku wiedza i lepsza umiejętność posługiwania się językiem. 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
2 hours ago, Gringe said:

Kapłanka, Umiarkowanie i As Monet

Co Ci da - kaplanka jest cicha i spokojna więc na początek chyba będziesz go mało używać i uczuć się po cichu, może w swoim czasie bez pośpiechu, będziesz potrzebowała czasu by się z nim zaznajomić i by coś w przyszłości konkretnie z tego uzyskać. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
20 minutes ago, HopeNot said:

Co Ci da - kaplanka jest cicha i spokojna więc na początek chyba będziesz go mało używać i uczuć się po cichu, może w swoim czasie bez pośpiechu, będziesz potrzebowała czasu by się z nim zaznajomić i by coś w przyszłości konkretnie z tego uzyskać. 

Jest to jakaś opcja, choć i tak siłą rzeczy mieszkając w UK używam tego języka :) Zapisałam się na kurs by podnieść swoje kwalifikacje, gorzej po tym kursie nie może być ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Kapłanka jest mądra, ma wiedzę, także ją poszerzysz. Myślę, że skoro wyszły 2 AW, to zyskasz wiele po jakimś czasie ( Umiarkowanie) pojawi się szansa na coś, nowy etap się zaznacza. Szkoda, że nie dociągnęłaś :)

Trzymam kciuki ! :thanks:

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
8 hours ago, Lianna said:

Kapłanka jest mądra, ma wiedzę, także ją poszerzysz. Myślę, że skoro wyszły 2 AW, to zyskasz wiele po jakimś czasie ( Umiarkowanie) pojawi się szansa na coś, nowy etap się zaznacza. Szkoda, że nie dociągnęłaś :)

Trzymam kciuki ! :thanks:

Ano, ja się zawsze zatrzymuję ba tych trzech kartach. Skoro jednak dwie na trzy są z AW to kurs wpłynie nie tylko na stan mojej wiedzy ale też na inne dziedziny życia. :) 

Dziękuję :bukiet3i:

Odnośnik do komentarza

Czekanie z ujawnienie swojej wiedzy na dobry moment. Taka pierwsza myśl przyszła mi do głowy jak spojrzałam na te karty. Widzę jakby brak praktycznego zastosowania, ale to się zmieni właśnie po tym kursie. As monet kojarzy się z pracą, wiec pewnie w pracy się przyda nowa wiedza. Być może więcej będzie tęgi języka w formie pisemnej niż mówionej. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
37 minutes ago, zakretka23 said:

Czekanie z ujawnienie swojej wiedzy na dobry moment. Taka pierwsza myśl przyszła mi do głowy jak spojrzałam na te karty. Widzę jakby brak praktycznego zastosowania, ale to się zmieni właśnie po tym kursie. As monet kojarzy się z pracą, wiec pewnie w pracy się przyda nowa wiedza. Być może więcej będzie tęgi języka w formie pisemnej niż mówionej. 

Zastosowanie praktyczne mam cały czas bo mieszkam w UK. Chcę podnieść swoje kwalifikacje językowe bo wkurza mnie, że nie mówię tak płynnie i bezbłędnie jak bym chciała. Siostra śmiga z językiem i mnie motywuje ;) 

Jakby nie było As Monet jest obiecujący :D 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gringe napisał:

Zastosowanie praktyczne mam cały czas bo mieszkam w UK. Chcę podnieść swoje kwalifikacje językowe bo wkurza mnie, że nie mówię tak płynnie i bezbłędnie jak bym chciała. Siostra śmiga z językiem i mnie motywuje ;) 

Jakby nie było As Monet jest obiecujący :D 

Faktycznie pokazują się duża wiedza, a Kapłanka to cicha karta wiec może masz jakaś barierę przed mówieniem z lekkością. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.03.2021 o 10:34, Gringe napisał:

Wylosowałam: Kapłanka, Umiarkowanie i As Monet.

Bardzo dobre podstawy w Kapłance, dobra wiedza, i jeśli prowadzi Pani, to też nauczycielka. Umiarkowanie raczej wskazuję na progres powolny, ale możliwe, że właśnie taki dla Ciebie będzie najlepszy (harmonia 2ch źródeł w Umiarkowaniu).  As Monet moim zdaniem, to wyjście na nowy poziom, może otrzymanie certyfikatu :)

Powodzenia :)

 

PS: mówisz o płynności i bezbłędności - a czym jest Umiarkowanie? :P

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Już teraz częściowo mogę weryfikować rozkład - zajęcia niestety będą online :( Kapłanka pokazała więc siedzenie w domu( zwykle jest to kobieta „w ukryciu”). 
Pełną weryfikację podam w lipcu gdyż zajęcia mam do końca czerwca( dość intensywnie bo 3 razy w tygodniu po 3 godziny). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2021 o 15:18, Gringe napisał:

( dość intensywnie bo 3 razy w tygodniu po 3 godziny). 

To akurat super, im częściej, tym lepiej i tym szybciej zaczniej gadać ;) Co do zajęć online, to czasami są nawet lepsze od tych na żywo :) Wszystko zależy od nauczycielki,  jej zaangażowania i metody nauczania/prowadzenia zajęć ;)

Trzymam kciuki :) 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Ekspert
W dniu 12.03.2021 o 09:34, Gringe napisał:

Co mi da ten kurs?”

 

Wylosowałam: Kapłanka, Umiarkowanie i As Monet.

A zatem weryfikacja: kurs skończyłam i zdałam na koniec czerwca :) Kapłanka pokazała siedzenie w domu, w zamknięciu, w izolacji - kurs był online z uwagi na obostrzenia związane z wirusem. Nie do końca czuję to Umiarkowanie - może, że wszystko spokojnie przebiegnie? Za to As Monet pokazał mi zniżkę studencką :D w wielu sklepach, miejscach a nawet hotelach mam zniżkę 10%-20%. 
Oczywiście kurs kontynuuje od września - chyba, że coś się zmieni w związku z pracą. 
Dziękuję za komentarze :) 

  • Medal 2
  • Super 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Co mi da kurs języka angielskiego? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...