Skocz do zawartości

Wypadania wlosow po cwiczeniach ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ze wlosy wypadaja mi po cwiczeniach i to wcale nie intensywnych. Gdzies tak po2 tygodniach regularnych cwiczen widze na podlodze takie male wloski-kielki. To sa wlosy w fazie wzrostu. Dodam ze odkad zaczelam brac zelazo (mialam nisko ferrytyne) i letrox i jakas diete trzymac (tu mam wzloty i upadki) czesc objawow zwiazanych z wypadaniem wlosow minelo. Przestaly mi sie poglebiac zakola i wlosy wypadac samoczynnie. Zostal tylko ten problem z cwiczeniami. Lekarka powiedziala ze powinno byc juz.ok i moze mi przepisac blokery androgenow, ale one maja duzo skutkow ubocznych. Dodam ze nie ustalilysmy czy przyczyna sa hormony. Wyniki sa okej.

 

 

EDIT:dlaczego wlosy wypadaja po cwiczeniach?

 

Na poczatku to.wogole nie wiedzialam jak mam te karty odczytac. Ale w necie cos pogrzebalam i mam to:

 

Wisielec-wskazuje na choroby umyslu np depresja

As denarow- oznacza dobre zdrowie. Gdy karte poprzedza wisielec moze wskazywac odwrotnosc takiego stanu rzeczy?

Kaplan-kark trzustka cukier a takze terapia naturalna.

 

Czyli zly stan psychiczny wplywa na stan fizyczny? Kaplan to tez duchowosc wiec moze tu lezy problem? Z tym ze kark i cukier to faktycznie sa moje problemy. Chociaz cukier mialam bez diety 94-96 , ale i tak musialam zbijac do 85 bo wg nowych danych dla mlodej osoby to moze byc za duzo. 

Plis help.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Wildwood
Putanie
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Arcan napisał:

Przez leki wypadają..to nie ćwiczenia

Ale te włosy zaczęły wypadac jeszcze przed tym jak zaczęłam brac letrox. Mechanizm jest ten sam. Zaczynam ćwiczenia, kontynuuje je przez okres 2 tygodni -włosy zaczynam wypadac. Przestaje cwiczyc-wypadanie sie normuje i nawet jeden wlosek mi mi spada. Wiele razy już to próbowałam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Wypadania wlosow po cwiczeniach ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...