Skocz do zawartości

Kwiecień plecień ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę doczekać się wiosny, a marzec snuje się smętnie, więc już zajrzałam do kwietnia.

 

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

Powinnam czuć się dobrze na poziomie emocjonalnym. Możliwy rozwój zainteresować artystycznych i nowa wiosenna energia.
praca: paź buław, paź mieczy, rycerz buław (podsumowanie iv cesarz)

Nabieranie nowych umiejętności. Powinnam sobie poradzić z powierzonymi zadaniami.
finanse: as kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów (podsumowanie XII Wisielec)

Dużo wydatków, ale pod koniec może jakiś niewielki napływ gotówki? Ogólnie to czekanie na pieniądze.
uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy (podsumowanie XXI Świat)

Karty mówią o rozstaniu, które może być nagłe. Jestem w dość świeżym i jeszcze nie do końca stabilnym związku, więc nie mogę wykluczyć takiej możliwości...
najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy (podsumowanie XIX Słońce)

Ktoś nowy na horyzoncie w życiu uczuciowym? Albo przeciwnie - odetnę się od uczuć w tym królu mieczy.
rada od kart: 10 kielichów, rycerz denarów, kochankowie (podsumowanie XXI Świat)

Trzeba będzie podjąć jakąś decyzję w sprawach rodzinnych/mieszkaniowych?
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Anastazja979 napisał:

 

 

aura:mysle zze bedziesz miec marzenia i nadzieje i pojawia sie szanse na spelnienie i to duze bo sila.

praca: tu sie zgadzam. Albo jakies nowe propozycje. A rycerz bulaw to tez wyjazd sluzbowy.

finanse: nie ma denarow=nie ma hajsu. Tylko jakas szansa sie zaznacza ale przekresla ja 10mieczy. 3 kielichy to tez nie sa konkretnie pieniadze. Moze w pracy bedziecie swietowac jakas udana transakcje. 
uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 

Troche kiepskie karty. Pamietam Twoj rozklad na uczucia i tam byla pelnia a wieza na poczatku wszystko przekresla. Chyba ze to karty nie sa odnosnie zwiazku. Tylko przyjazni czy rodziny. 
najważniejsze wydarzenie: Fajnie spedzisz sobie czas z rycerzem kieli krolem mieczy? z podsumy slonce wiec to tez pozytywna karta. Moze cos kupowac bedziesz na prezent dla tego krola?
rada od kart: nie mam pojecia. Przychylam sie do Twojej interpretacji.
 

Juz kwieciec? Dopiero polowa marca :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wildwood napisał:

Juz kwieciec? Dopiero polowa marca :)

Dzięki :) No napisałam na początku, że mam już dość marca i z nadzieją patrzę na kwiecień :P

Jak pytam karty o uczucia to zawsze chodzi mi o miłość. Tamten poprzedni rozkład był na pół roku, a ten tylko na miesiąc. Może z kimś innym czeka mnie ta pełnia? Albo coś się nie sprawdzi. Różnie może być.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

Nie mogę doczekać się wiosny, a marzec snuje się smętnie, więc już zajrzałam do kwietnia.

 

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

Powinnam czuć się dobrze na poziomie emocjonalnym. Możliwy rozwój zainteresować artystycznych i nowa wiosenna energia.

uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy (podsumowanie XXI Świat)

Karty mówią o rozstaniu, które może być nagłe. Jestem w dość świeżym i jeszcze nie do końca stabilnym związku, więc nie mogę wykluczyć takiej możliwości...
najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy (podsumowanie XIX Słońce)


 


Witam :) Jestem początkująca tak więc odpowiem tylko na dwa wyżej wymienione punkty, które najbardziej "czuję".

Ogólna aura wydaje się być rozmarzona i bardzo emocjonalna. To właśnie twoje uczucia będą grały pierwsze skrzypce w kwietniu. As buław dla mnie oznacza, że nie ważne co się wydarzy, będziesz miała pewną iskierke, która w kwietniu będzie popychać ciebie do kreowania nowych rzeczy.

W uczuciach zdecydowanie coś runie co w skutku doprowadzi do tego, że poczujesz potrzebę odejścia, ale może to być bardzo trudne. Sytuacja która nastąpi wprowadzi zamęt, poczucie osunięcia się gruntu pod nogami. Będziesz ciągle rozmyślać, rozpamiętywać, wałkować różne sytuacje/scenariusze w głowie, to może wyglądać jak samoudręczenie, brak działań w kierunku realnej zmiany sytuacji. Być może dowiesz się czegoś o swoim partnerze co bardzo zaburzy twoje emocje i myśli względem niego, bądź on sam ciebie zostawi a tobie trudno będzie sobie z tym poradzić. 9 mieczy mówi jednak, że myśli które zabierają nam sen z powiek są naszym własnym działaniem, nie puszczamy czegoś, nie godzimy się z czymś, coś ciągle mulimy w głowie, niepotrzebnie. Trzeba zaakceptować sytuacje w jakiej się znaleźliśmy i puścić to, wiem, że to trudne ale dopiero wtedy zaczną kreować się piękne rzeczy :) 
 

Edytowane przez Xadfgh
  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

Widać jakaś nadziej co do nowego przedsięwzięcie, jest to związane z uczuciami wiec może chodzi o nowa relacje. 
praca: paź buław, paź mieczy, rycerz buław (podsumowanie iv cesarz)
duzo jakiś nowych działań, informacji i nauki, chyba pracujesz z młodymi osobami

finanse: as kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów (podsumowanie XII Wisielec)

Dużo wydatków, ale pod koniec może jakiś dużo kasy pójdzie na przyjemności 
uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy (podsumowanie XXI Świat)

Tutaj jakieś zawalenie się relacji, ciężkie karty mówiące o trudnych emocjach i stresie w związku z tym.
najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy (podsumowanie XIX Słońce)

Najważniejsze wydarzenie będzie związane z emocjami do mężczyzny 
rada od kart: 10 kielichów, rycerz denarów, kochankowie (podsumowanie XXI Świat)

Doceń to co masz i ludzi którzy Cię otaczają, zadbaj o regularne kontakty z bliskimi. Zadbaj o relacje z otoczeniem

 

  • Medal 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

Nie mogę doczekać się wiosny, a marzec snuje się smętnie, więc już zajrzałam do kwietnia.

 

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

Kwiecień może być przepełniony pracą artystyczną, jakimiś działaniami powiązanymi z tworzeniem i wykazaniem się kreatywnością. Widać, że będziesz bardziej wrażliwa na piękno otaczającego Cię świata, co może przełożyć się na nowe projekty lub chęć tworzenia.

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:


praca: paź buław, paź mieczy, rycerz buław (podsumowanie iv cesarz)

Również obstawiałabym, że będziesz się wdrażać do nowych obowiązków. Myślę, że będzie sporo komunikacji, a także poszukiwania jakiś dodatkowych informacji w sieci, które mogą Ci pomóc z lepszym zrozumieniem przydzielonych obowiązków. Ogólnie są chęci i zapał.

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:


finanse: as kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów (podsumowanie XII Wisielec)

Kasa będzie rozchodziła się na przyjemności lub szykuje się jakiś większy wydatek chrzciny, ślub, jakaś impreza itd.
uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy (podsumowanie XXI Świat)

Niestety także mogę czytać to jako rozstanie i to dosyć nagłe. Wieża niestety pokazuje, że fundament był niestabilny, więc nagle wszystko może lec w gruzach. Ogólnie mogą być jeszcze powroty, powracanie do kontaktu, gdyż sporo tutaj widać emocji, ale także obawy przed samotnością (9 mieczy).
najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy (podsumowanie XIX Słońce)

Chyba otworzenie się na nowe znajomości. Dla mnie Rycerz kielichów jest bardzo randkowy, a 9 kielichów to właśnie ta singielka, która wszystko ma za wyjątkiem stałej relacji.
rada od kart: 10 kielichów, rycerz denarów, kochankowie (podsumowanie XXI Świat)

Może ktoś z rodziny, komu ufasz jak przyjacielowi pomoże Ci w podjęciu decyzji, służąc radą.
 

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

Widzę tu zauroczenie, nastawienie marzycielskie, takie bujania w miłosnych obłokach. Widać również mocny pociąg seksualny, chemie, myślę, że szczegółowych akcent tu bedzie na sprawach romansowo-uczuciowych. Też, jako że pojawiają się karty Gwiazdy, Królowej, i Siły - to będziesz lśnić, czarować, i darzyć uczuciem :)

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

praca: paź buław, paź mieczy, rycerz buław 

Jakieś energiczne początki, zaangażowanie, świeża energia. Powiedziałabym, że widać szkolenia i wdrożenie;

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

finanse: as kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów

Z finansami już gorzej, bo pójdą na miłe i fajne zachcianki. Może chodzić też o to, że w głowie będzie nie materia, a miłość :)

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy

Sądząc po innym kartom... Wzięłaś karty w ręce w nieodpowiednim nastroju i nakręciłaś się, widać Twoje lęki. Reszta kart jest bardzo uczuciowa, dlatego tak myślę.

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy

No miłość, miłość, wyznania, zakochanie (rycerz kielichów), sporo przyjemnych momentów przede wszystkim dla Ciebie (9 kielichów), chłopak chyba troszkę taki racjonalizujący, może nieco ostrożny z uczuciami (Król Mieczy).

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

rada od kart: 10 kielichów, rycerz denarów, kochankowie

Wejść w stabilny (Rycerz Monet) związek (10 kielichów, Kochankowie). Podjąć uczuciową decyzje.

 

Powodzenia i harmonii życzę :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

Dużo energii i sily czerpanej ze swojego wnętrza a co za tym idzie moc, która pomaga spełniać marzenia. Bardzo dobry miesiąc Ci się szykuje :)

Będziesz emanowac kobiecoscia 

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

praca: paź buław, paź mieczy, rycerz buław

Dużo nowych zadan, informacji, mogą być jakieś drobne zgrzyty w tym Paziu Mieczy, ale poza tym super

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

finanse: as kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów (podsumowanie XII Wisielec)

Finanse kiepskie, uważaj zeby nie przetanczyc pieniedzy na przyjemnosci albo prezenty dla kogoś 

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy (podsumowanie XXI Świat)

Karty wyglądają kiepsko jakby coś nagle miało bezpowrotnie się zawalic, będzie dużo emocji i nieprzespanych nocy, a co za tym idzie nerwów 

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy (podsumowanie XIX Słońce)

Skupienie się na sobie i zadowolenie z siebie, może pojawić się nowy mężczyzna z trgonu powietrza (Wodnik/Waga/ Bliźnięta)

W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

rada od kart: 10 kielichów, rycerz denarów, kochankowie (podsumowanie XXI Świat

Skup sie na rodzinie i najblizszych, inwestuj czas w zwiazki i przyjaznie, ktore sa bliskie Twojemu sercu

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Willow napisał:

Widzę tu zauroczenie, nastawienie marzycielskie, takie bujania w miłosnych obłokach. Widać również mocny pociąg seksualny, chemie, myślę, że szczegółowych akcent tu bedzie na sprawach romansowo-uczuciowych. Też, jako że pojawiają się karty Gwiazdy, Królowej, i Siły - to będziesz lśnić, czarować, i darzyć uczuciem :)

Jakieś energiczne początki, zaangażowanie, świeża energia. Powiedziałabym, że widać szkolenia i wdrożenie;

Z finansami już gorzej, bo pójdą na miłe i fajne zachcianki. Może chodzić też o to, że w głowie będzie nie materia, a miłość :)

Sądząc po innym kartom... Wzięłaś karty w ręce w nieodpowiednim nastroju i nakręciłaś się, widać Twoje lęki. Reszta kart jest bardzo uczuciowa, dlatego tak myślę.

No miłość, miłość, wyznania, zakochanie (rycerz kielichów), sporo przyjemnych momentów przede wszystkim dla Ciebie (9 kielichów), chłopak chyba troszkę taki racjonalizujący, może nieco ostrożny z uczuciami (Król Mieczy).

Wejść w stabilny (Rycerz Monet) związek (10 kielichów, Kochankowie). Podjąć uczuciową decyzje.

 

Powodzenia i harmonii życzę :)

Obyś miała rację. Marzec bardzo mnie przeczołgał emocjonalnie i w kwietniu chciałabym odpocząć :(

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

 

Poczujesz się się dobrze, przypływ pozytywnej energii, miła atmosfera. Może faktycznie coś będziesz tworzyć. Dość artystyczne karty, dobre na wenę :)
praca: paź buław, paź mieczy, rycerz buław (podsumowanie iv cesarz)

Jakaś szansa się pojawi, może się czegoś nauczysz, dużo komunikacji. Dużo energii włożysz w pracę.
finanse: as kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów (podsumowanie XII Wisielec)

 

Jakbyś miała wydawać pod wpływem emocji.
uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy (podsumowanie XXI Świat)

 

Duża zmiana w tej Wieży, co przysporzy Ci dużo emocji i nerwów. Może być rozstanie ( z sumy Świat też może o tym mówić).


najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy (podsumowanie XIX Słońce)

 

Miłe i romantyczne chwile się zaznaczają. Nastawi Cię to pozytywnie ( Słońce).


rada od kart: 10 kielichów, rycerz denarów, kochankowie (podsumowanie XXI Świat)

 

Karty radzą mieć regularny kontakt z rodziną, bliskimi Ci osobami. Spotykać się ( Kochankowie).

 

Wszystkiego dobrego w kwietniu ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

 

Kwiecień będzie bardzo uczuciowy, emocjonalny. Ale w dobrym znaczeniu. To wszystko da Ci siłę to działania. 

 

praca: paź buław, paź mieczy, rycerz buław (podsumowanie iv cesarz)

Dużo nowych wiadomości w pracy, dodatkowych zleceń, będziesz się dużo działo i będzie trzeba szybko pracować. 

 

finanse: as kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów (podsumowanie XII Wisielec)

 

Hmm, dobra passa zostanie przerwana i pozbędziesz się dużej ilości gotówki, ale na koniec Ci się zwróci bo starczy Ci pieniędzy na przyjemności. 

 

uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy (podsumowanie XXI Świat)

Rzeczywiście sytuacja może się zmienić, możecie się oddalić emocjonalnie, co będziesz bardzo przeżywała. 

 

najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy (podsumowanie XIX Słońce)

 

Możesz poznać jakiegoś faceta, romantyk, nwm co oznacza ten Król?

 

rada od kart: 10 kielichów, rycerz denarów, kochankowie (podsumowanie XXI Świat)

 

Rozważnie podejmuj decyzję, kieruj się rozsądkiem i praktycyzmem. Te 10 kielichów, może poradz się innych w niektórych sprawach? Ktoś przy tobie będzie. 

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 3/15/2021 at 2:41 PM, Anastazja979 said:

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

Gwiazda to natchnienie, taka artystyczno-marzycielska aura. Królowa kielichów jest bardziej skupiona na sobie, na swoim wnętrzu i swoich emocjach. Obie te karty mogą zwiastować emocjonalnie ciepły i spełniony miesiąc. Zadowolenie. Zdarzenia które będą cieszyć Twoje serce. As Buław może zwiastować początek czegoś - może gdzieś się zapiszesz? Coś na pewno rozpoczniesz :) 

On 3/15/2021 at 2:41 PM, Anastazja979 said:

praca: paź buław, paź mieczy, rycerz buław (podsumowanie iv cesarz)

Pazie to karty bardzo kontaktowe, może sygnalizują przepływ/ wymianę informacji. Buławy są energiczne, zapowiadają działanie i ruch. Paź Mieczy może wnieść trochę galimatiasu. Może czegoś trzeba będzie się douczyć lub sprawdzić. 
 

 

On 3/15/2021 at 2:41 PM, Anastazja979 said:

finanse: as kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów (podsumowanie XII Wisielec)

As to jak zwykle początek czegoś nowego, skoro to Kielich to sprawa może wiązać się z uczuciami lub emocjami. Ktoś sprawi Ci radość jakąś rzeczą lub upominkiem. 10 Mieczy może być końcem jakiegoś finansowego przedsięwzięcia. Z 3 Kielichów uda Ci się osiągnąć jakiś poziom finansowej satysfakcji ale skoro dodałaś podsumę jako Wisielec - to trzeba będzie poczekać na lepsze czasy w sferze finansowej. Na ten moment dużo nie uzyskasz działaniem, trzeba przeczekać ten okres. 
 

 

On 3/15/2021 at 2:41 PM, Anastazja979 said:

uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy (podsumowanie XXI Świat)

Wieża to zawsze zaskoczenie i odwrotność sytuacji w której jesteś obecnie. Przy 8 Kielichów znów ktoś może zawracać Ci głowę swoim towarzystwem przy czym sytuacja nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca( tak jakby brak towarzystwa i samo towarzystwo tej osoby powodowało u Ciebie flustrację, nie do końca jesteś z tym szczęśliwa). 9 Mieczy to bicie się z myślami, więcej dzieje się w Twojej głowie niż na serio( sama stwarzasz sobie te problemy w myślach), za dużo myślenia które po prostu powoduje stres. 
Skoro z podsumy wyszedł Świat - może być chwilowe zerwanie kontaktu z tą osobą przy czym przy 8 Kielichów - sytuacja powtórzy się w kolejnych miesiącach. 
 

 

On 3/15/2021 at 2:41 PM, Anastazja979 said:

najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy (podsumowanie XIX Słońce)

9 Kielichów zwiastuje przyjemne dni które mogą obfitować w smaczne jedzenie :) 

Stawiam, że może to być rodzinne, świąteczne spotkanie. 
 

On 3/15/2021 at 2:41 PM, Anastazja979 said:

rada od kart: 10 kielichów, rycerz denarów, kochankowie (podsumowanie XXI Świat)

Rada - cieszyć się towarzystwem rodziny. Docenić to, co ma się najbliżej. 

Edytowane przez Gringe
  • Super 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.03.2021 o 15:41, Anastazja979 napisał:

Weryfikacja:

 

aura: XVII gwiazda, królowa kielichów, as buław (podsumowanie: VIII siła)

Powinnam czuć się dobrze na poziomie emocjonalnym. Możliwy rozwój zainteresować artystycznych i nowa wiosenna energia.

 

Uczę się robić makramy. Wkręciłam się też w diamond painting. Poza tym dużo skupienia na sobie i swoich emocjach.


praca: paź buław, paź mieczy, rycerz buław (podsumowanie iv cesarz) nabieranie nowych umiejętności. Powinnam sobie poradzić z powierzonymi zadaniami.

 

Byłam na trzydniowym szkoleniu. Poszerzyłam kwalifikacje. Wszystkie miałyście rację.


finanse: as kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów (podsumowanie XII Wisielec)

Dużo wydatków, ale pod koniec może jakiś niewielki napływ gotówki? Ogólnie to czekanie na pieniądze.

 

Wydawałam pod wpływem emocji, ale w akceptowalnych granicach. Miesiąc stabilny finansowo.


uczucia: XVI wieża, 8 kielichów, 9 mieczy (podsumowanie XXI Świat)

Karty mówią o rozstaniu, które może być nagłe. Jestem w dość świeżym i jeszcze nie do końca stabilnym związku, więc nie mogę wykluczyć takiej możliwości...

 

Rozstałam się z facetem, więc karty sprawdziły się w 100%.


najważniejsze wydarzenie: 9 kielichów, rycerz kielichów, król mieczy (podsumowanie XIX Słońce)

Ktoś nowy na horyzoncie w życiu uczuciowym? Albo przeciwnie - odetnę się od uczuć w tym królu mieczy.

 

Nieśmiało marzę o jakichś randkach i nowych znajomościach, ale na razie brak mi odwagi. Skupiam się na relacjach ze znajomymi.

Sporo czasu spędziłam z rodziną na jedzeniu tak, jak pisała @Gringe 


rada od kart: 10 kielichów, rycerz denarów, kochankowie (podsumowanie XXI Świat)

Trzeba będzie podjąć jakąś decyzję w sprawach rodzinnych/mieszkaniowych?
 

Nie wiem, o co chodziło. Skupiłam się bardziej na studiach i pracy w tym miesiącu.

 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kwiecień plecień ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...