Skocz do zawartości

Samopoczucie w ciągu miesiąca ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Swoje samopoczucie mogę zweryfikować a więc pozwolę sobie wrzucić moje pytanie do tego działu - 

 

Spytałam się jak będzie się przedstawiać moje samopoczucie w ciągu najbliższego miesiąca i otrzymałam takie karty:

 

Śmierć, 6 Kielichów, As Kielichów 

 

 

Nie bardzo idzie mi dieta. Po prostu waga nie spada co mnie bardzo zniechęca. Nie zarzucam jednak moich stylów jedzeniowych. 
czekam na otwarcie siłowni i mam nadzieję, że po 12 kwietnia waga drgnie. 
Pytanie było jednak nie tylko o moją wagę ale ogólne samopoczucie. Jeszcze miesiąc temu czułam, że hormony mnie rozsadzają i byle pierdoła wprawiała mnie w szał. Teraz od pewnego czadu czuję, że mam „wyrąbane” na wszystko. Przede wszystkim na ludzi. Nie mam wpływu na ich zachowania ani myśli - wcześniej się tym mocno stresowałam- co inni pomyślą, co zrobią. 
Skupilam się zdecydowanie na sobie. Na wyglądzie. Na umeblowania pokoju. Myślę o rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu kursie...

Tak więc jak te karty mają się do mojej niedalekiej przyszłości? Śmierć to najsilniejsza, transformująca karta w Tarocie. Ciś zdecydowanie odetnę od siebie. Może to karta odrodzenia? Nowego startu? Odcięcia się od starych schematów myślenia. 
6 Kielichów to sympatyczna, melancholijna karta- może mój nastrój będzie okay pod wpływem przyjemnego wspominania przeszłości? Powracania do jakiś miejsc? 
As Kielichów to miły początek, szansa na dobre samopoczucie. 
Ogólnie karty widzą pozytywnie moje samopoczucie - w dużej mierze oparte na pozytywnych zdarzeniach w sferze emocjonalnej. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Duża zmiana zajdzie w Tobie, transformacja. Myślę, że będzie to dotyczyć Twojej sfery emocjonalnej, wspomnień związanych z rodziną. 6 Kielichów to jest dobra karta na samopoczucie, będzie spokojnie i stabilnie. Może karty tu pokazują też, że zmienisz poniekąd swoje podejście do macierzyństwa? :) To też jest co ciekawe karta równowagi hormonalnej :).

As Kielichów mówi, że idzie nowe i dobre. Nie jest wykluczone, że przestaniesz żyć tym, co było, a otworzysz na nowy etap w swoim życiu emocjonalnym :1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
5 minut temu, Gringe napisał:

Spytałam się jak będzie się przedstawiać moje samopoczucie w ciągu najbliższego miesiąca i otrzymałam takie karty:

 

Śmierć, 6 Kielichów, As Kielichów 

Tak, zdecydowanie widać że nadchodzą zmiany w Twoim samopoczuciu. Rozkład rozpoczyna Śmierć (chyba ogólnie szykuje się trochę zmian w najbliższej przyszłości, bo to kolejny raz jak wypada Ci karta Śmierci). Myślę, że to zmiany na lepsze rozmyslanie i melancholia, dobry czas spędzony z dzieckiem, rodziną (6 Kielichów). Będziesz bardzo emocjonalna, oprócz Asa Kielichów i 6 Kielichów z sumy wyszedł Księżyc mówiący o wsłuchiwaniu się w Twoją kobiecość i intuicyjne potrzeby :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
28 minutes ago, Lunaria said:

Rozkład rozpoczyna Śmierć (chyba ogólnie szykuje się trochę zmian w najbliższej przyszłości, bo to kolejny raz jak wypada Ci karta Śmierci

Tak. Znów wypadła Smierć na pytanie związane z samopoczuciem. Wcześniej pytałam czy schudnę do urodzin w maju, widać karty mocno stawiają na moją wewnętrzną transformację. Czuję już teraz tą zmianę i to mnie bardzo cieszy. 
Ja zwykle odnoszę przesłanie kart do mojego horoskopu i żadna inna karta nie oddaje zmiany znaku przez progresywną Wenus jak Śmierć. U mnie Wenus włada Asc, Słońcem oraz jest egzaltowana w znaku gdzie mam Księżyc. Do tego progresywny Księżyc tez zmienia znak w podobnym czasie. 
Idą po prostu nieuniknione zmiany. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Ekspert

Weryfikacja choć przyznam, że z dużym wysiłkiem( może gdybym nie zapomniała i zaktualizowała po miesiącu a nie po roku to więcej detali bym zapamiętała :obled:

Samopoczucie nie było złe. Faktycznie zaczęłam wtedy odpuszczać z dietą i wróciłam do jedzenia słodyczy na poprawę humoru( przez 3 pierwsze miesiące 2021 roku trzymałam się i nie „wciągnęłam” nic słodkiego). 
W Asie zapewne pojawiła się jakaś szansa, oferta z sercem na ręku - zapewne siosta chciała mnie rozweselić. 
Nastrój nie był zły - faktycznie od kwietnia zaczęłam kurs angielskiego i to mnie mocno rozproszyło( To mogła być Śmierć z 6 Kielichów gdyż był to drugi kurs języka angielskiego w moim życiu, zakończony dyplomem - pasuje do transformacyjnego znaczenia Śmierci). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Samopoczucie w ciągu miesiąca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...