Skocz do zawartości

Miłość w miesiącu kwiecień i maj


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zadałam kartom pytanie, co czeka mnie w sferze miłości w kwietniu, wyciągnęłam 4 karty.
As kielichów, 8 buław, 9 mieczy, 4 miecze. 

 

Początek uczuć, dużo komunikacji i pęd na przód w relacji, ale jednocześnie lęki, strach i dużo analizowania. Pod koniec miesiąca możliwe zawieszenie, zatrzymanie się spraw. Dużo przemyśleń, podejście na "rozum" do sytuacji miłosnych.

 

Na maj wyszły mi następujące karty: słońce, gwiazda, wisielec, królowa kielichów.

 

Wychodzi chyba na to, że stagnacja w sprawach miłosnych minie i przyjdą słoneczne czasy, radość i uczucie spełnienia marzeń, trochę też takie zawieszenie się na relacji, skupienie na niej.

 

 

Aktualna sytuacja jest taka, że jest pewien mężczyzna w moim życiu, niestety relacja wygląda jak gra w cieplo-zimno. Czasem jest kontakt, potem go nie ma. W skrócie -bardzo niestabilnie. Na koniec marca w miłości wyszła mi karta rycerza denarów, myślę, że niedługo może się odezwać i to właśnie o niego chodzi w dalszych miesiącach, choć nie upieram się. Co o tym myślicie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gringe napisał:

@Xadfgh - a może rozłóż partnerski na Was oboje? 

Myślałam o tym, ale jako początkująca trochę się waham. Rozkład partnerski dobrze zinterpretowany faktycznie wiele by rozjaśnił, ale właśnie boje się, że nie mam na tyle umiejętności i obiektywnego oka i że zmarnowała bym rozkład ;/

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
17 minutes ago, Xadfgh said:

Myślałam o tym, ale jako początkująca trochę się waham. Rozkład partnerski dobrze zinterpretowany faktycznie wiele by rozjaśnił, ale właśnie boje się, że nie mam na tyle umiejętności i obiektywnego oka i że zmarnowała bym rozkład ;/

Po to mamy ten dział by sobie pomagać :) 

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Xadfgh napisał:

As kielichów, 8 buław, 9 mieczy, 4 miecze. 

No jest jakaś szansa na polepszenie kwestii uczuciow tym Asi k ielichow. Na pewno bedzie w nastroju na miłość.  Może randki się zaznaczają w 8bulawach. Ale tak jakieś blokady Ci wyjdą w 9mieczy. Zastanawiam się czy jakas kwarantanna nie stanie na przeszkodzie. Albo problemy zdrowotne i potrzeba zostania w domu??

Swoja drogą ciekaw jak karty pokazuja kwarantanne?

52 minuty temu, Xadfgh napisał:

słońce, gwiazda, wisielec, królowa kielichów.

 

Mi się wydaje ją to kiepski karty na uczucia. Znów nie zarysowal się żaden konkretny pan. Tylko Twój optymizm ,marzenia mzonki. Nie ma tu kart relacji związku ani żadnego konkretnego mężczyzny. 

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Xadfgh napisał:

co czeka mnie w sferze miłości w kwietniu, wyciągnęłam 4 karty.
As kielichów, 8 buław, 9 mieczy, 4 miecze. 

Początek zapowiada się nieźle, mogą być konwersacje o zabarwieniu flirtu. Natomiast później znowu odcięcie i wycofanie

Godzinę temu, Xadfgh napisał:

Na maj wyszły mi następujące karty: słońce, gwiazda, wisielec, królowa kielichów.

 

Pozytywnie będziesz patrzyła na całą sytuację, ale niestety nic się nie zmieni. Zostaniesz z nadziejami i w zawieszeniu, rozkochana. Nie ma tu żadnej karty mężczyzny, więc myślę że pan albo będzie Cię zwodził albo wcale się nie odezwie :(

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 hour ago, Xadfgh said:

Witam! Zadałam kartom pytanie, co czeka mnie w sferze miłości w kwietniu, wyciągnęłam 4 karty.
As kielichów, 8 buław, 9 mieczy, 4 miecze. 

As Kielichów to jakaś szansa na przyjemną emocjonalnie sytuację. Początek czegoś. 8 Buław to karta wiadomości, kontaktu - w połączeniu z tym asem Kielichów może być to zaproszenie na spotkanie. I tu pojawia się 9 Mieczy jako blokujące myśli, problemy w głowie a nie w realu. Może myślenie o niepowodzeniu? Może za dużo, za daleko wybiegasz w przyszłość biorąc pod uwagę to zaproszenie? Za bardzo analizujesz. W 4 Mieczy jest chwilowy zastój. Ochłodzenie kontaktu. Karta czekania. 
 

1 hour ago, Xadfgh said:

Na maj wyszły mi następujące karty: słońce, gwiazda, wisielec, królowa kielichów.


Też takie mieszane te karty. Rozumiem, że mówimy o sytuacji w sferze męsko-damskiej. Słońce może zsyłać przyjaźń, optymizm, dobry humor. Gwiazda to marzenia, obraz idealnego faceta którego masz w głowie. To wszystko jest jednak na wstrzymaniu- Wisielec każe czekac i zrewidować swoje poglądy. Popatrzeć z innej perspektywy. Może tez zesłać kontakty z mężczyzną z uzależnieniami lub nastawionego tylko na odbiór przyjemności bez emocjonalnego zaangażowania. 
Królowa Kielichów bliska jest Kapłance - skupiona na swojej emocjonalnej stronie. W pytaniu o miłość obrazuje pozostawanie samej z własnego wyboru. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gringe napisał:

@Xadfgh - a może rozłóż partnerski na Was oboje? 

 

Poszłam za ciosem. Zrobiłam! Rezultat mamy taki (mam nadzieję, że nie naruszam regulaminu wstawiając to tutaj, jeśli tak proszę zwrócić mi uwagę :) )

 

co ja sądzę o Panu- as kielichów 

co on sądzi o mnie- 6mieczy, diabeł

Zamiary moje wobec Pana- 10bulaw,7kielichow

Zamiary pana wobec mnie- cesarz, 9 pucharów 

Co nas łączy- 2mieczy, paź mieczy 

Co nas dzieli- wisielec, 5 buław 

 

Najbliższa wspólna przyszłość-kochankowie 

Dalsza przyszłość- 5 denarów, sprawiedliwość 

 

W tle - 2 kielichy 

 

 

O kurde... Mocny przekaz dla mnie, musiałam robić chwilę przerwy w stawianiu kart. Ja mam szczere myśli wobec Pana, ale jestem już zmęczona w zamiarach nie robię nic poza snuciem marzeń. Pan myśli żeby ruszyć do przodu z relacją/komunikacją prawdopodobnie z pobudek seksualnych/pociągam go fizycznie.

W zamiarach ma dążenie do spełnienia swoich własnych potrzeb.

Wspólna najblizszcza przyszłość to rozwój relacji na poziomie partnerskim, ale dalsza przyszłość wskazuje, że nic z tego nie będzie. Ogólnie sprawiedliwość i w tle 2 kielichy... Czyżby mogła to być jakaś relacja karmiczna? 

To co nas łączy to w paziu wydaje mi się wspólne obserwowanie drugiej osoby, na socialach, w towarzystwie, a w dwóch mieczach może ciągłe rozmyślania? Tutaj ciężko mi powiedzieć.... A co nas dzieli? Może perspektywa, postrzeganie albo sposób dzialania, ekspresja? Oj ciężki rozkład, dający do myślenia. Dziękuję za podsunięcie mi myśli, żeby go postawić! 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xadfgh napisał:

Co nas łączy- 2mieczy, paź mieczy

Myślę że długo sie zastanawiacie przed podjęciem decyzji. Analizujecie wszystko dokladnie.

1 godzinę temu, Xadfgh napisał:

Najbliższa wspólna przyszłość-kochankowie 

Dalsza przyszłość- 5 denarów, sprawiedliwość 

 

W najbliższej przyszłości MOZ być związek ale w dalszej perspektywie brak formalizacji. 

 

1 godzinę temu, Xadfgh napisał:

Co nas dzieli- wisielec, 5 buław 

Brak dzialania? Walki o drugą osobę? 9 relacje? Relacja przeszla w zawieszenie?

 

Edytowane przez Wildwood
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xadfgh napisał:

co ja sądzę o Panu- as kielichów 

podoba Ci się , moglabys się w nim zakochac

co on sądzi o mnie- 6mieczy, diabeł

że jestes odcieta emocjonalnie i MOZ przez to tajemnicza i że bardzo mu sie podobasz. A dzięki was odległość? 

Zamiary moje wobec Pana- 10bulaw,7kielichow

masz jakies zamiary wobec niego? Chyba nie chcesz wykonać pierwszego kroku. Może Cię to przerasta i wolisz sobie marzyć. Może też masz teraz dużo na głowie stąd brak działań.

Zamiary pana wobec mnie- cesarz, 9 pucharów

hmm tu nie wiem bo cesarz jakby statyczny był inie działał. Hmmm tu nie wiem za bardzo ale skłaniam sie ku Twojej interpretacji bo chyba bardziej adekwatną do sytuacji. 

 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 hour ago, Xadfgh said:

co ja sądzę o Panu- as kielichów 

co on sądzi o mnie- 6mieczy, diabeł

Zamiary moje wobec Pana- 10bulaw,7kielichow

Zamiary pana wobec mnie- cesarz, 9 pucharów 

Co nas łączy- 2mieczy, paź mieczy 

Co nas dzieli- wisielec, 5 buław 

 

Najbliższa wspólna przyszłość-kochankowie 

Dalsza przyszłość- 5 denarów, sprawiedliwość 

 

W tle - 2 kielichy 

Ty go uważasz za szansę na rozbudzenie romantycznych emocji( czemu tylko jedna karta?Dalej masz po dwie?), z kolei on postrzega Ciebie jako szansę na coś nowego, na oderwanie się od codzienności, zmianę sposobu myślenia. Jeśli jest tu też Diabeł to jest to obsesyjne myślenie o seksie który nie jest zrealizowany( więcej się dzieje w głowie tego pana niż w realu). Tak jakby do tej pory sfera seksualna nie była przez niego wystarczająco odkryta( łącząc 6 Mieczy i Diabła). 
Twoje zamiary - Ty masz go po prostu dość i jesteś zmęczona tą relacją, może rozważasz różne opcje odnośnie niego, trudno podjąć Ci konkretne kroki. Gdzieś czytałam, że 7 Kielichów wychodzi na relacje z internetu kiedy nie widzieliśmy danej osoby w realu a staramy ja sobie wyobrazić jaka jest naprawdę. 
Jego zamiary- „napalił się jak łysy na grzebienie” i uważa, że jest taki mądry i sprytny strateg. 9 Kielichów - może oznaczać wspólne ucztowanie, dużo jedzenia :D;) 

Tak serio bardziej - No nastawiony jest na cieszenie się chwilą bez snucia planów na przyszłość. 
Co Was łączy? W 2 Mieczy to są jakieś dylematy, co do podjęcia decyzji. Oboje się wahacie i nie jesteście pewni co dalej robić. Paź Mieczy to może jakaś forma kontaktu między Wami. Dość oschła, rzeczowa. 
Co Was dzieli? Wisielec mówi o konieczności wstrzymania się, czekania. Jakiś rodzaj oddalenia od siebie. Może macie różne spojrzenia na świat. 5 Buław mówi o szarpaniu się. Jakby każde z Was chciało wygrać, by jego było „na gorze”. Brak współdziałania, gracie przeciw sobie zamiast razem. 
Przyszłość tej relacji - Kochankowie czyli wejście w relację, otwarcie się na drugiego człowieka. Czyli jednak rozejm :obled:

Dalsza przyszłość to poczucie braku, może niespełnione oczekiwania wobec drugiej osoby. Sprawiedliwość to uczciwe ocenienie być czy nie być razem. 
W tle - 2 Kielichy mówią o podstawach wzajemnego uczucia. 
 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringe Bardziej optymistyczniejsza wersja niż moja własna interpretacja to ciekawe! Za poświęcony czas na każdą moją rozterkę z rozkładami ogromnie dziękuję! Będę obserwować Pani interpretację by się z nich uczyć, bo widzę, że ma Pani dużą wiedzę, a sposób w jaki Pani ją przekazuje bardzo do mnie przemawia.

Co do wyciągnięcia tylko jednej karty na pozycji myśli... początkowo taki był zamysł, rozkład po jednej karcie na każdą pozycję, jednak z myślami u Pana X z jednej karty niekoniecznie wiedziałam w którą stronę to 6 mieczy zmierza i tak przypadkiem wyszło, że wszędzie są po dwie poza jedną sekwencją. 
W zamiarach faktycznie mam dość jego podchodów do mnie, poznaliśmy się w realu, ale część znajomości dzieje się w internecie poprzez obserwacje drugiej osoby -  stąd to może 7 kielichów. Cały ten misz masz głownie wynika z podejścia X, póki co bardzo trudny mężczyzna, ale posiadający w sobie coś, co tak jak Pani napisała, urodziło we mnie pewne uczucia, których od dawna nie miałam, a chciałabym rozwijać.

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wildwood To prawda nie mam zbytnio żadnych zamiarów z powodu niechęci ciągnięcia gierek, chciałabym konkretów z jego strony, a których do tej pory nie mam i tak trochę zamknęłam się w myślach. Ogólnie wszystko bardzo trafne, z całego serduszka dziękuję za poświęcony czas i spojrzenie swoim okiem na rozkład, poza pomocą jaką mi to dało, również wiele się na tym uczę. Jeszcze raz dziękuję i gorąco uściskam <3 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Xadfgh napisał:

@Wildwood To prawda nie mam zbytnio żadnych zamiarów z powodu niechęci ciągnięcia gierek, chciałabym konkretów z jego strony, a których do tej pory nie mam i tak trochę zamknęłam się w myślach. Ogólnie wszystko bardzo trafne, z całego serduszka dziękuję za poświęcony czas i spojrzenie swoim okiem na rozkład, poza pomocą jaką mi to dało, również wiele się na tym uczę. Jeszcze raz dziękuję i gorąco uściskam <3 

Może  w takim razie tak trzeba tego cesarza i 9 k ielichow interpretować? Brak zamiarów i status Quo? Że tu jest wszystko na zasadach pana dla jego korzysci ale też statycznie i dobrze jest jak jest? 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wildwood napisał:

Może  w takim razie tak trzeba tego cesarza i 9 k ielichow interpretować? Brak zamiarów i status Quo? Że tu jest wszystko na zasadach pana ale też statycznie i dobrze jest jak jest? 

Jest to chyba idealny opis tego co mogę sama wywnioskować z jego zachowania. Jeśli więc nie skrywa żadnych zamiarów ruszenia do przodu to ciekawi mnie skąd ta najbliższa przyszłość w kochankach :mysli:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Xadfgh napisał:

Jest to chyba idealny opis tego co mogę sama wywnioskować z jego zachowania. Jeśli więc nie skrywa żadnych zamiarów ruszenia do przodu to ciekawi mnie skąd ta najbliższa przyszłość w kochankach :mysli:

Hmm kochankowie to też wybór i rozstaj dróg. Ale tu bym interpretowana jako blizsza relacje milosna bo tło to 2 kielichy. Ale faktyczne wyszła mi nieścisłość. Może "przespie się z tym" i jutro jakoś to poukładać w całośc. Może też kto inny zerknie 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Xadfgh - w Cesarzu zwykle wypadają mi straszne uparciuchy. Taka osoba, niezależnie od płci, gdzie ma swoj plan, swoj punkt widzenia i trzyma się tego jak pijany płotu.
„Nie bo nie” - to jest jego myślenie. Nikt tu nie idzie na kompromisy.
Nie uważam by Cesarz był tak zupełnie stateczny - on trzyma się swojej wizji i oczekuje podporządkowania się pod jego plan. Tylko patrząc na karty nie wiem jaki on ma plan. Bo tu nawet jedno nocnej przygody nie ma. 

Dziękuję Ci za komplement odnośnie wiedzy - ja wciąż się uczę i są ode mnie dużo lepsi na forum :D 

 

ps. 
Na marginesie dodam, że w Cesarzu wyszedł ex mąż mojej siostry przed rozwodem. I to on wniósł o rozwód. Siostra miała się podporządkować jego pomysłom a wręcz in oczekiwał, że ona będzie go „błagać” o pozostanie w małżeństwie. Stety się przeliczył ze swoimi planami a siostra przyjęła z ulgą rozwód. 

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gringe napisał:

@Xadfgh - w Cesarzu zwykle wypadają mi straszne uparciuchy. Takie osoby, niezależnie od płci, gdzie ma swoj plan, swoj punkt widzenia i trzyma się jak pijany płotu. Nie bo nie - to jest jego myślenie. Ob tu nie idzie na kompromisy. Nie uważam by był tak zupełnie stateczny - on trzyma się swojej wizji i oczekuje podporządkowania się pod jego plan. Tylko patrząc na karty nie wiem jaki on ma plan. Bo tu nawet jedno nocnej przygody nie ma. 

Dziękuję Ci za komplement odnośnie wiedzy - ja wciąż się uczę i są ode mnie dużo lepsi na forum :D 

 

Masz rację. Wtedy by pasowało. Że pan chcę kontynuować relację po swojemu, wg swoich zasad. Bedzie sie tego trzymal i w ten sposób relacja będzie kontynuowana.

Dokładnie Gringe wszystko rozkłada N czynniki pierwsze. Wszystko w sposób taki poukladany, dokładny. Przy tym moja burza mózgu i chaotyczne pisanie kontrastuje tak ze az oczy bolą :sark: widac ze slaby merk ale i uranowee przeblyski. 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Wildwood normalnie zaraz spalę cegłę ;) 

 

Serio, dzięki za uznanie i że to trzyma się kupy :) 

 

Muszę powiedzieć, że dużo mi dało to forum i cieszę się, że do Was dołączyłam bo uczę się od każdego. 
Jeszcze jakiś czas temu szukałam znaczenia kart w necie - więc wszystko jest dla ludzi i do ogarnięcia :kawka:

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Xadfgh napisał:

Witam! Zadałam kartom pytanie, co czeka mnie w sferze miłości w kwietniu, wyciągnęłam 4 karty.
As kielichów, 8 buław, 9 mieczy, 4 miecze. 

 

Początek uczuć, dużo komunikacji i pęd na przód w relacji, ale jednocześnie lęki, strach i dużo analizowania. Pod koniec miesiąca możliwe zawieszenie, zatrzymanie się spraw. Dużo przemyśleń, podejście na "rozum" do sytuacji miłosnych.

 

Na maj wyszły mi następujące karty: słońce, gwiazda, wisielec, królowa kielichów.

 

Wychodzi chyba na to, że stagnacja w sprawach miłosnych minie i przyjdą słoneczne czasy, radość i uczucie spełnienia marzeń, trochę też takie zawieszenie się na relacji, skupienie na niej.

 

 

Aktualna sytuacja jest taka, że jest pewien mężczyzna w moim życiu, niestety relacja wygląda jak gra w cieplo-zimno. Czasem jest kontakt, potem go nie ma. W skrócie -bardzo niestabilnie. Na koniec marca w miłości wyszła mi karta rycerza denarów, myślę, że niedługo może się odezwać i to właśnie o niego chodzi w dalszych miesiącach, choć nie upieram się. Co o tym myślicie?

Ach, ten Rycerz Denarów, od zawsze pokazuje mi mojego chłopaka, który się zabierał jak pies do jeża :) 

W kwietniu tak, kontakt będzie, jest możliwość fajnego uczucia i Ty na ten związek będzie bardzo gotowa (8 buław + As kielichów). W związku z tym, będzie sporo niepewności w 9 mieczach. Może się okazać, że znalazłaś się w skomplikowanym położeniu i że trzeba trochę odpuścić.

W maju dalej nic nie wiesz. Słońce i gwiazda, no jest nadzieja, jest fajne, zaczyna się robić super, zaczynasz być szczęśliwa, ale potem Królowa Kielichów, trochę naiwna, w Wisielcu czeka. Powiedziałabym wręcz tak, że ten Wisielec nawołuje do tego, żeby się sprawie przyjrzeć z innej perspektywie, bo Królowa Kielichów myśli sercem.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xadfgh napisał:

 

Poszłam za ciosem. Zrobiłam! Rezultat mamy taki (mam nadzieję, że nie naruszam regulaminu wstawiając to tutaj, jeśli tak proszę zwrócić mi uwagę :) )

 

co ja sądzę o Panu- as kielichów 

co on sądzi o mnie- 6mieczy, diabeł

Zamiary moje wobec Pana- 10bulaw,7kielichow

Zamiary pana wobec mnie- cesarz, 9 pucharów 

Co nas łączy- 2mieczy, paź mieczy 

Co nas dzieli- wisielec, 5 buław 

 

Najbliższa wspólna przyszłość-kochankowie 

Dalsza przyszłość- 5 denarów, sprawiedliwość 

 

W tle - 2 kielichy 

 

 

O kurde... Mocny przekaz dla mnie, musiałam robić chwilę przerwy w stawianiu kart. Ja mam szczere myśli wobec Pana, ale jestem już zmęczona w zamiarach nie robię nic poza snuciem marzeń. Pan myśli żeby ruszyć do przodu z relacją/komunikacją prawdopodobnie z pobudek seksualnych/pociągam go fizycznie.

W zamiarach ma dążenie do spełnienia swoich własnych potrzeb.

Wspólna najblizszcza przyszłość to rozwój relacji na poziomie partnerskim, ale dalsza przyszłość wskazuje, że nic z tego nie będzie. Ogólnie sprawiedliwość i w tle 2 kielichy... Czyżby mogła to być jakaś relacja karmiczna? 

To co nas łączy to w paziu wydaje mi się wspólne obserwowanie drugiej osoby, na socialach, w towarzystwie, a w dwóch mieczach może ciągłe rozmyślania? Tutaj ciężko mi powiedzieć.... A co nas dzieli? Może perspektywa, postrzeganie albo sposób dzialania, ekspresja? Oj ciężki rozkład, dający do myślenia. Dziękuję za podsunięcie mi myśli, żeby go postawić! 

Co sądzi pan o Tobie - Pan chce Cię zaciągnąć do łóżka. Diabeł to nic fajnego :(
Zamiary Pana - ano Pan jest skupiony na sobie, jemu jest super.
Co Ty sądzisz - Widzisz potencjał, może jesteś zauroczona.
Zamiary Twoje - Tutaj nie tyle co zamiary, co widać zmęczenie marzeniami
Co Was łączy - Podpatrujecie się, nie macie pewności czego druga strona oczekuje.
Co Was dzieli - różne spojrzenie, odmienne poglądy
W tle - jest możliwość porozumienia


Najbliższa wspólna przyszłość - Wybory, wybory. Na pewno padną decyzje podyktowane miłością. Pytanie jaki rodzaj tej miłości. Bo z Diabłem, to taka całkowicie łóżkowa miłość, z Cesarzem wybór siebie i swoich spraw.

Dalsza przyszłość - trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, taki mi się nasunęło zdanie.
 

 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sunrise009 Bardzo dziękuję za spojrzenie swoim okiem na te dwa rozkłady. Próbując je w pewien sposób połączyć, wydaje mi się, że X zadziała w moim kierunku w sposób egoistyczny( chodzi mi o to, że nie popatrzy moim okiem, tylko dla niego to wszystko jest luźne bo mu dobrze, nie czuje, że ta zabawa jest dla drugiej strony bolesna), w pewnym momencie pójdzie za ciosem zwłaszcza, że w myślach pociągam go seksualnie, a jako cesarz - jak poczuje, że chce zrobić krok to go zrobi na swoich zasadach. Co patrząc na nadchodzący miesiąc kwiecień zwiastuje, że to jego pójście za ciosem, może spowodować dłuższe utrzymanie się kontaktu i pewna transformacja znajomości. Skoro Pan widzi korzyści seksualne to ja rozumiem moje kwietniowe 9 mieczy... Jestem poblokowana w sferze cielesnej przez zdarzenia z przeszłości i tu mocno mogą ujawniać się moje lęki- jeśli relacja ruszy do przodu to będę prawdopodobnie znowu zmierzać się z blokadami. Maj połączony z najbliższą przyszłością relacji, może oznaczać w moim odczuciu, że w pewien sposób dostrzegę w tej relacji nadzieje na szczęście i uczucie ze strony pana,a nie tylko seksualne pobudki i spoglądanie na korzyści jakie by mu przyniosła znajomość ze mną. Ale tak jak zauważyłaś, wisielec i KP może mówić, że w tych mrzonkach trzeba będzie przystopować bo serce może mnie wynieść na manowce co mówi dalsza przyszłość relacji - 5 denarów, sprawiedliwość. 

Co do tego rycerza denarów to w punkt stwierdzenie z tym czającym się jak pies na jeża :D Też mi takie myśli nasuwają się jak widzę tą karte dworską, utwierdziłaś mnie tylko w tym przekonaniu.

Mam również pytanie do wszystkich członków grupy, rozkład na miłość w maju i kwietniu nie pokazuje mężczyzn, ale w tym miesiącu miałam króla mieczy i rycerza denarów pod koniec, brak dalej kart dworskich mówi o tym braku mezczyzny,czy już wystarczająco karty zakomunikowały że sprawy ciągną się z tym mężczyzną marcowym? (żeby już nie dopisywać później i nie motać to marzec malował się w 4monetach królu mieczy 5 bulawach i rycerz denarów, 3 pierwsze karty objawily sie brakiem zmian w kwestii milosnych, spotkanie pana x i walce wewnetrznej nad uporządkowaniem spraw) 

Edytowane przez Xadfgh
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 hours ago, Xadfgh said:

Mam również pytanie do wszystkich członków grupy, rozkład na miłość w maju i kwietniu nie pokazuje mężczyzn, ale w tym miesiącu miałam króla mieczy i rycerza denarów pod koniec, brak dalej kart dworskich mówi o tym braku mezczyzny,czy już wystarczająco karty zakomunikowały że sprawy ciągną się z tym mężczyzną marcowym?

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli nie wyskoczy mi jakikolwiek Rycerz w pytaniu o relację to „namacalnie” i w realu nie będę mieć do czynienia z tą osobą. Król też nie pokaże mi konkretnej osoby, zwłaszcza jeśli sprawa jest świeża i dopiero na horyzoncie majaczą gdzieś pierwsze randki. 
Tak więc jeśli w tych dwóch miesiącach nie masz żadnego Rycerza to nie widzę tutaj kontaktu w realu. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczeń forumowych wynika ze Król mieczy lubi pokazać ochłodzenie stosunkow. 

Edytowane przez Wildwood
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Just now, Wildwood said:

Z doświadczeń firmowych wynika ze Król między lubi pokazać ochłodzenie stosunkow. 

Wildwood - dzięki. Dobrze wiedzieć :) 

 

Ja najchętniej widuję w rozkładach dla moich koleżanek Króla Monet lub Kielichów - wtedy wiadomo, że to partner na stałe. Rycerze to tacy randkowicze, nie do końca wiadomo jeszcze czy to coś poważnego czy tylko widywanie się od czasu do czasu. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przychodzę z weryfikacją kwietnia i maja pod względem spraw uczuciowych :) 
Pierwsza połowa kwietnia była bardzo obfita w spotkania z grupą znajomych, a w szczególności jednym kolegą. Traktowałam to koleżeńsko, jednak X pod wpływem alkoholu wyznał mi swoje prawdziwe intencje. 9 mieczy w rozkładzie pokazało moje zmaganie się w myślach, jak najlepiej rozegrać sytuacje, żeby utrzymać dobre kontakty bez wchodzenia w próbę utworzenia związku. 4 miecze na końcu obrazują moment, kiedy Pan wrócił do miasta w którym studiuje i kontakt przeszedł chwilowo w zawieszenie.
Maj był/jest pełen spotkań z tym samym Panem i resztą męskiej paczki(znowu zjechali do miasta rodzinnego), nic się nie popsuło, a nawet kontakty z chłopakami się poprawiły przez to, że twardo zaznaczyłam postawę bycia ich koleżanką, a nie "potencjalną partnerką dla któregokolwiek". Także w kwestiach partnerskich nic się nie zmieniło, ale tak jak napisała @Gringe "
Słońce może zsyłać przyjaźń, optymizm, dobry humor. Gwiazda to marzenia, obraz idealnego faceta którego masz w głowie. To wszystko jest jednak na wstrzymaniu- Wisielec każe czekac i zrewidować swoje poglądy(...)Królowa Kielichów bliska jest Kapłance - skupiona na swojej emocjonalnej stronie. W pytaniu o miłość obrazuje pozostawanie samej z własnego wyboru.  ." I tak właśnie było!
Stawiając te karty w marcu w głowie miałam Pana na którego  dostawiłam rozkład partnerski w tym wątku, nie zaznaczył się jednak w tych rozkładach(na kwiecień, maj), bo faktycznie nic się między nami nie działo. Czując jednak przyciąganie do tego pana jak do nikogo innego nie próbowałam wchodzić w nowe relacje, a szczególnie z ludźmi ze wspólnego otoczenia- stąd ta gwiazda i wisielec, dalej nadzieja, że kiedyś sprawy się ułożą z konkretnym mężczyzną, jednak w wisielcu wstrzymałam się z działaniami.

Dziękuję wszystkim jeszcze raz za pomoc!

Edytowane przez Xadfgh
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...